Setup your odds filter and view only the 1X2 odds range you look for the most in the upcoming matches.

Odds filter

  • -
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League 1 X 2
08:00Grange Thistle - Taringa
JapanJapan: J1 League 1 X 2
08:00Kashiwa - Shimizu
JapanJapan: V.League Women   1 2
08:00Toray Arrows W - NEC Red Rockets W  
ChinaChina: Super League 1 X 2
08:30Tianjin Teda - Dalian Pro
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League 1 X 2
09:00North Star - Bayside
BulgariaITF Women - Singles: W15 Pazardzhik, clay   1 2
09:00Simion O. G. - Andreeva E.  
EgyptITF Women - Singles: W15 Sharm El Sheikh 2, hard   1 2
09:00Lindh E. - Siskova A.  
GreeceITF Women - Singles: W15 Heraklion 2, clay   1 2
09:00Rosca I. L. - Koelzer R.  
KazakhstanATP - Doubles: Nur-Sultan, hard   1 2
09:00Gille S. / Vliegen J. - Arevalo M. / Brkic T.  
09:00McLachlan B. / Skugor F. - Purcell M. / Saville L.  
AustraliaAustralia: NPL South Australian 1 X 2
09:30Adelaide Comets - Adelaide City
TunisiaITF Women - Singles: W15 Monastir 5, hard   1 2
09:30Herrmann S. - Carle M. L.  
FranceATP - Singles: Paris, hard   1 2
10:00Djere L. - Cornut-Chauvinc A.  
GreeceITF Men - Singles: M15 Heraklion 2, hard   1 2
10:00Ignatik U. - Furness E.  
JapanJapan: J1 League 1 X 2
10:00Kawasaki Frontale - FC Tokyo
VietnamVietnam: V.League 2 1 X 2
10:00Ba Ria Vung Tau - Khanh Hoa
10:00Binh Dinh - Pho Hien
TaiwanTaiwan: CPBL   1 2
10:05Chinatrust Brothers - Uni Lions  
KazakhstanATP - Singles: Nur-Sultan, hard   1 2
11:00Millman J. - Tiafoe F.  
PortugalITF Men - Singles: M25 Vale do Lobo, hard   1 2
11:00Elias G. - Borges N.  
RussiaRussia: Super League   1 2
11:00CSKA Moscow 2 - MBA Moscow  
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group 1 X 2
11:00Elazigspor - Eyupspor
11:00Serik Belediyespor - Kastamonuspor
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group 1 X 2
11:00Hacettepe - H.Trabzon
11:00Manisa FK - Sancaktepe
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3 1 X 2
11:00Erokspor - Osmaniyespor
TurkeyITF Women - Singles: W25 Istanbul, hard   1 2
11:00Kanepi K. - Zvonareva V.  
FranceATP - Singles: Paris, hard   1 2
11:30Cuevas P. - Gombos N.  
AustriaAustria: 2. Liga 1 X 2
12:00BW Linz - SK Rapid Vienna (Am)
EstoniaEstonia: Meistriliiga 1 X 2
12:00Tallinna Kalev - Narva
FinlandFinland: Naisten Liiga 1 X 2
12:00Lukko W - RoKi W
LithuaniaLithuania: I Lyga 1 X 2
12:00Nevezis Kedainiai - Jonava
PolandPoland: III Liga - Group I 1 X 2
12:00Grodzisk M. - Radomsko
RussiaRussia: PFL - Group 1 1 X 2
12:00FK Anzi Makhackala - Kuban
RussiaRussia: Premier League 1 X 2
12:00Rubin Kazan - Arsenal Tula
ThailandThailand: Thai League 2 1 X 2
12:00Chainat - Customs Utd
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga 1 X 2
12:00Energetik - Kopetdag Asgabat
AustriaAustria: Regionalliga West - Vorarlberg 1 X 2
12:15Rotenberg - Rothis
ChinaChina: Super League 1 X 2
12:35Shandong Luneng - Hebei
CroatiaCroatia: 2. HNL 1 X 2
13:00Osijek 2 - Hajduk Split 2
DenmarkDenmark: Bambusa Kvindeligaen Women 1 X 2
13:00Randers W - Horsens W
FinlandFinland: Kakkonen Group A 1 X 2
13:00EPS - PK-35
13:00Lahden Reipas - Viikingit
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen 1 X 2
13:00Uphusen - Lohne
PolandPoland: III Liga - Group II 1 X 2
13:00Chemik Police - Pogon Szczecin II
PolandPoland: III Liga - Group III 1 X 2
13:00Polonia Bytom - Zielona Gora
PolandPoland: III Liga - Group IV 1 X 2
13:00Avia Swidnik - Stal Krasnik
PortugalITF Men - Singles: M25 Vale do Lobo, hard   1 2
13:00Tseng C. H. - Zuk K.  
SpainSpain: Primera Division Women 1 X 2
13:00Dep. La Coruna W - Santa Teresa W
SwedenSweden: Division 1 - Norra 1 X 2
13:00Sollentuna - Orebro Syr.
SwedenSweden: Division 1 - Södra 1 X 2
13:00Lunds - Varnamo
SwedenSweden: Elitettan Women 1 X 2
13:00IF Brommapojkarna W - Sandvikens W
TurkeyTurkey: Super Ligi   1 2
13:15Petkim Spor - Galatasaray  
CyprusCyprus: Division 2 1 X 2
13:30Paeek - Omonoia Psevda
13:30Sotiras - Zakakiou
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud 1 X 2
13:30Blau-Weiss Zorbau - Oberlausitz
13:30Jena II - Eilenburg
13:30Krieschow - Ludwigsfelder
PortugalITF Women - Singles: W15 Lousada, hard   1 2
13:30Hartono A. - Bronzetti L.  
SerbiaSerbia: Prva Liga 1 X 2
13:30Borac 1926 - Din. Vranje
13:30Dubocica - Sloga Kraljevo
TunisiaITF Men - Doubles: M15 Monastir 5, hard   1 2
13:30Steiner M. / Zahraj P. - Patino L. / Tirante T. A.  
TunisiaITF Women - Doubles: W15 Monastir 6, hard   1 2
13:30Evtimova D. / Monnet C. - Falkowska W. / Kubareva A.  
AustriaAustria: Bundesliga Women 1 X 2
14:00Bergheim W - Wacker Innsbruck W
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS 1 X 2
14:00Leotar - Drina Zvornik
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1 1 X 2
14:00Brabrand - SfB-Oure
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women 1 X 2
14:00Aarhus W - Aalborg W
EgyptEgypt: Premier League 1 X 2
14:00Smouha - Masr
FinlandFinland: Mestis 1 X 2
14:00SaPKo - Peliitat
GermanyGermany: 3. Liga 1 X 2
14:00Munich 1860 - Duisburg
14:00SG Dynamo Dresden - Meppen
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen 1 X 2
14:00Ramlingen-Ehlershausen - Wolfenbuttel
GermanyGermany: Regionalliga Bayern 1 X 2
14:00Nurnberg II - Aubstadt
14:00SpVgg Bayreuth - Eichstatt
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest 1 X 2
14:00Aalen - Elversberg
14:00Walldorf - RW Koblenz
GermanyGermany: Regionalliga West 1 X 2
14:00Rodinghausen - Lotte
MalaysiaMalaysia: Premier League 1 X 2
14:00Kuala Lumpur - Kuching City FC
NorwayNorway: Toppserien Women 1 X 2
14:00Sandviken W - Kolbotn W
PolandPoland: III Liga - Group III 1 X 2
14:00Goczalkowice Zdroj - Foto-Higiena Gac
14:00Polonia Swidnica - Legnica 2
TurkeyTurkey: TBL   1 2
14:00Mamak Bld. - Konyaspor  
IraqIraq: Super League 1 X 2
14:15Erbil - Zakho
AustriaAustria: 2. Liga 1 X 2
14:30A. Klagenfurt - Amstetten
FranceATP - Singles: Paris, hard   1 2
14:30Delbonis F. - Martin A.  
ItalyItaly: Primavera 2 1 X 2
14:30Parma U19 - Cittadella U19
ChileChile: Primera Division 1 X 2
15:00Colo Colo - Deportes Iquique
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1 1 X 2
15:00B.93 - Sydvest
EuropeEurope: Latvia-Estonian League   1 2
15:00TAL TECH - Rapla  
FinlandFinland: Naisten Liiga 1 X 2
15:00Hameenlinna W - Karpat W
FinlandFinland: Ykkonen 1 X 2
15:00MuSa - Jaro
ItalyItaly: Serie A 1 X 2
15:00Crotone - Atalanta
SpainChallenger Men - Doubles: Marbella, clay   1 2
15:00Granollers G. / Martinez P. - Martinez L. D. / Romboli F.  
SwedenSweden: Division 1 - Norra 1 X 2
15:00Gefle - Vasalunds
SwedenSweden: Division 1 - Södra 1 X 2
15:00Linkoping City - Qviding
SwedenSweden: Elitettan Women 1 X 2
15:00Kalmar W - Alingsas FC W
SwedenSweden: SHE Women 1 X 2
15:00Kristianstad W - Heid W
TurkeyTurkey: TBL   1 2
15:00Gemlik - Akhisar Belediye  
AustriaATP - Singles: Vienna, hard   1 2
15:30Sonego L. - Evans D.  
GermanyGermany: Regionalliga West 1 X 2
15:30Schalke II - RW Essen
SwedenSweden: Handbollsligan 1 X 2
15:30Savehof - Lugi
TurkeyTurkey: Super Ligi   1 2
15:30Darussafaka - Bursaspor  
CyprusCyprus: Division A   1 2
16:00Apoel BC - Omonia  
EnglandEngland: Championship 1 X 2
16:00Bournemouth - Derby
EnglandEngland: FA Trophy 1 X 2
16:00Basford - Alvechurch
16:00Bognor Regis - Tooting & Mitcham
16:00Rushall - Barwell
16:00Stratford - Kidsgrove
EnglandEngland: League One 1 X 2
16:00Peterborough - Shrewsbury
EnglandEngland: League Two 1 X 2
16:00Southend - Port Vale
EnglandEngland: National League 1 X 2
16:00Stockport - Weymouth
EnglandEngland: National League North 1 X 2
16:00AFC Fylde - Farsley
16:00Kidderminster - Blyth
16:00Spennymoor - Hereford
EnglandEngland: National League South 1 X 2
16:00Maidstone - Concord
EnglandEngland: Premier League 1 X 2
16:00Burnley - Chelsea
FinlandFinland: I Divisioona A   1 2
16:00Raiders Basket - Pyrinto Tampere 2  
FinlandFinland: Mestis 1 X 2
16:00KeuPa - Kettera
FranceATP - Singles: Paris, hard   1 2
16:00Polmans M. - Caruso S.  
GreeceGreece: A2   1 2
16:00Agriniou - Dafni Dafniou  
16:00Panerythraikos - Maroussi  
ItalyItaly: Serie B 1 X 2
16:00Chievo - Cosenza
LithuaniaLithuania: A Lyga 1 X 2
16:00Kauno Zalgiris - Riteriai
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership 1 X 2
16:00Glenavon - Dungannon
16:00Larne - Ballymena
NorwayNorway: Division 1 1 X 2
16:00Furuset - Gjovik
NorwayNorway: Fjordkraft-ligaen 1 X 2
16:00Stavanger - Frisk Asker
RussiaRussia: PFL - Group 1 1 X 2
16:00Dynamo Stavropol - FK Makhachkala
RussiaRussia: Supreme Division Women 1 X 2
16:00Zenit W - Lokomotiv Moscow W
ScotlandScotland: Championship 1 X 2
16:00Dunfermline - Queen of South
ScotlandScotland: League One 1 X 2
16:00Clyde - Peterhead
16:00Falkirk - East Fife
SpainSpain: Tercera Division - Group 7 1 X 2
16:00Rayo Vallecano B - Villanueva
SwedenSweden: Division 1 - Norra 1 X 2
16:00Karlslunds - IFK Berga
EgyptEgypt: Premier League 1 X 2
16:30Pyramids - Arab Contractors
GermanyChallenger Men - Singles: Hamburg, hard   1 2
16:30Majchrzak K. - Ofner S.  
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie 1 X 2
16:30Roda - Den Bosch
SpainSpain: Tercera Division - Group 11 1 X 2
16:30Binissalem - Santa Catalina Atletico
AustriaATP - Doubles: Vienna, hard   1 2
17:00Krawietz K. / Mies A. - Kubot L. / Melo M.  
AustriaAustria: Zweite Liga   1 2
17:00Mistelbach - Dornbirn Lions  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League 1 X 2
17:00Zrinjski - Velez Mostar
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH   1 2
17:00Siroki Brijeg - Sloboda  
IraqIraq: Super League 1 X 2
17:00Naft Al Junoob - Al Quwa Al Jawiya
IrelandIreland: National League Women 1 X 2
17:00Wexford Youths Football Club W - Galway WFC W
NorwayNorway: REMA 1000-ligaen 1 X 2
17:00Baekkelaget - Naerbo
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga 1 X 2
17:00Trnava - Michalovce
17:00Zilina - Senica
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1 1 X 2
17:00Burgos CF - Langreo
SwedenSweden: Elitettan Women 1 X 2
17:00Mallbackens W - Kvarnsvedens W
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group 1 X 2
17:00Kocaelispor - Ergene Velimese
FranceATP - Singles: Paris, hard   1 2
17:30Cecchinato M. - Jung J.  
BulgariaBulgaria: Parva liga 1 X 2
17:45Beroe - Arda
AustriaAustria: Regionalliga East 1 X 2
18:00Wiener Linien - Wiener Viktoria
AustriaAustria: Zweite Liga   1 2
18:00Raiders Tirol - BBC Nord  
EuropeEurope: Baltic League   1 2
18:00TTU - RTU  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional 1 X 2
18:00Comunicaciones - Malacateco
MontenegroMontenegro: Prva A Liga   1 2
18:00Lovcen Cetinje - Sutjeska  
NorwayNorway: Division 2 - Group 2 1 X 2
18:00Arendal - Flekkeroy
NorwayNorway: Fjordkraft-ligaen 1 X 2
18:00Sparta Sarpsborg - Storhamar
PolandPoland: 1. Liga   1 2
18:00Ksiezak Lowicz - Gornik Walbrzych  
SpainSpain: Supercopa Women 1 X 2
18:00Malaga W - Bera Bera W
SwedenSweden: Basketligan Women   1 2
18:00Lulea W - Hogsbo W  
SwitzerlandSwitzerland: NLA   1 2
18:00Nafels - Luzern  
TurkeyTurkey: Super Ligi   1 2
18:00Tofas - Fenerbahce  
SpainSpain: LEB Plata   1 2
18:15Cornella - La Roda  
WalesWales: Cymru Premier 1 X 2
18:15Haverfordwest - Bala
BelgiumBelgium: Jupiler League 1 X 2
18:30Charleroi - Cercle Brugge KSV
LithuaniaLithuania: NKL   1 2
18:30Mazeikiai - Ezerunas  
PortugalPortugal: Liga Portugal 2 1 X 2
18:30Chaves - Vilafranquense
SpainSpain: Division de Honor Plata 1 X 2
18:30Torrelavega - Ciudad Real
UkraineUkraine: Premier League 1 X 2
18:30Dnipro-1 - Dyn. Kyiv
BrazilBrazil: Brasileiro A2 Women 1 X 2
19:00Sao Francisco W - A. Acreano W
BrazilBrazil: Campeonato Carioca B1 1 X 2
19:00Sampaio Correa FE - Serrano FC
EgyptEgypt: Premier League 1 X 2
19:00El Gaish - Al Ahly
GermanyGermany: 1. Bundesliga   1 2
19:00Luneburg - Netzhoppers  
MexicoMexico: Liga MX Women 1 X 2
19:00Toluca W - Atlas W
PolandPoland: Energa Basket Liga   1 2
19:00GTK Gliwice - Slask Wroclaw  
SpainSpain: Liga ASOBAL 1 X 2
19:00Villa de Aranda - Quabit Guadalajara
CroatiaCroatia: Premijer liga 1 X 2
19:14Bjelovar - Umag
BelgiumBelgium: EuroMillions League   1 2
19:30Haasrode Leuven - Achel  
BrazilBrazil: Brasileiro A2 Women 1 X 2
19:30Toledo W - Farroupilha W
BrazilBrazil: Serie D 1 X 2
19:30Floresta EC - Guarany
CroatiaCroatia: Premijer liga   1 2
19:30Alkar - Osijek  
GermanyGermany: 2. Bundesliga 1 X 2
19:30Eisenach - Huttenberg
IrelandIreland: National League Women 1 X 2
19:30Dublin Waves W - Athlone WFC W
BrazilBrazil: Serie D 1 X 2
20:00Marcilio Dias - Tubarao
FranceFrance: Ligue A Women   1 2
20:00Nantes W - Venelles W  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie 1 X 2
20:00Groningen - Venlo
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional 1 X 2
20:05Iztapa - Santa Lucia
BelgiumBelgium: EuroMillions League   1 2
20:30Roeselare - Maaseik  
ItalyItaly: Serie A1 Women   1 2
20:30Monza W - Scandicci W  
SpainSpain: ACB   1 2
20:45Manresa - Bilbao  
HaitiHaiti: Championnat National 1 X 2
21:00Violette - Ouanaminthe
SpainSpain: LaLiga 1 X 2
21:00Alaves - Barcelona
BrazilBrazil: Serie D 1 X 2
21:30Galvez - Acreano
EcuadorEcuador: Liga Pro 1 X 2
21:30Delfin - LDU Portoviejo
UruguayUruguay: Primera Division 1 X 2
23:00Maldonado - Nacional
Costa RicaCosta Rica: Primera Division 1 X 2
23:30Herediano - Sporting San Jose
BrazilBrazil: Serie B 1 X 2
01.11.2020
02:00Cuiaba Esporte - CRB
NicaraguaNicaragua: Liga Primera 1 X 2
01.11.2020
02:00Diriangen - CD Junior
03:30Esteli - Ferretti
JapanJapan: V.League   1 2
01.11.2020
04:00Nagoya - Osaka Sakai  
JapanJapan: Nadeshiko League Women 1 X 2
01.11.2020
05:00Inac Kobe Leonesa W - C-Osaka W
South KoreaSouth Korea: K League 1 1 X 2
01.11.2020
07:00Jeonbuk - Daegu
07:00Ulsan Hyundai - Gwangju FC
JapanJapan: J2 League 1 X 2
01.11.2020
10:00Kusatsu - Tokushima
AustriaAustria: 2. Liga 1 X 2
01.11.2020
10:30A. Lustenau - Dornbirn
TurkeyTurkey: Super Ligi   1 2
01.11.2020
11:00Fethiye Bld. - Besiktas  
SpainSpain: Primera Division Women 1 X 2
01.11.2020
11:30Sevilla FC W - Huelva W
SpainSpain: Tercera Division - Group 14 1 X 2
01.11.2020
11:30Extremadura UD B - UP Plasencia
LatviaLatvia: Optibet Virsliga 1 X 2
01.11.2020
12:00BFC Daugavpils - RFS
12:00Jelgava - Ventspils
RussiaRussia: FNL 1 X 2
01.11.2020
12:00Veles Moscow - D. Bryansk
RussiaRussia: Premier League 1 X 2
01.11.2020
12:00Khimki - Zenit
SpainSpain: Division de Honor Plata 1 X 2
01.11.2020
12:00Sporting Alicante - Lalin
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1 1 X 2
01.11.2020
12:00Lealtad - Leonesa
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4 1 X 2
01.11.2020
12:00Recreativo Huelva - Las Palmas B
SpainSpain: Segunda Division B - Group 5 1 X 2
01.11.2020
12:00Don Benito - Villarrobledo
SpainSpain: Tercera Division - Group 11 1 X 2
01.11.2020
12:00Felanitx - Portmany
SpainSpain: Tercera Division - Group 14 1 X 2
01.11.2020
12:00Diocesano - Fuente de Cantos
12:00Montijo - Campanario
SpainSpain: Tercera Division - Group 16 1 X 2
01.11.2020
12:00Villegas - Vianes
ThailandThailand: Thai League 2 1 X 2
01.11.2020
12:00Chiangmai FC - Khonkaen FC
12:00Lampang - Nong Bua Pitchaya
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie 1 X 2
01.11.2020
12:15FC Volendam - Eindhoven FC
SpainSpain: ACB   1 2
01.11.2020
12:30MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza  
12:30Unicaja - Obradoiro CAB  
GreeceGreece: A1 Women   1 2
01.11.2020
13:00Sporting Athens W - Kronos W  
TurkeyTurkey: Super Ligi   1 2
01.11.2020
13:15Gaziantep - OGM Ormanspor  
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord 1 X 2
01.11.2020
13:30Stern - Stendal
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud 1 X 2
01.11.2020
13:30Nordhausen - Einheit Rudolstadt
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women 1 X 2
01.11.2020
14:00Farum BK W - KoldingQ W
DenmarkDenmark: Superliga 1 X 2
01.11.2020
14:00Odense - Horsens
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen 1 X 2
01.11.2020
14:00Egestorf-Langreder - Arminia Hannover
14:00SVG Gottingen - Gifhorn
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest 1 X 2
01.11.2020
14:00Grossaspach - Stadtallendorf
NorwayNorway: Division 1 1 X 2
01.11.2020
14:00Haugesund - Nidaros
SpainSpain: LaLiga 1 X 2
01.11.2020
14:00Betis - Elche
SwedenSweden: Allsvenskan 1 X 2
01.11.2020
14:00Vinslovs - Karlskrona
SwedenSweden: Allsvenskan Women 1 X 2
01.11.2020
14:00Linkopings W - Pitea W
TurkeyTurkey: 1. Lig 1 X 2
01.11.2020
14:00Eskisehirspor - Akhisarspor
AustriaAustria: Tipico Bundesliga 1 X 2
01.11.2020
14:30Rapid Vienna - Altach
NetherlandsNetherlands: Eredivisie 1 X 2
01.11.2020
14:30FC Emmen - Feyenoord
RussiaRussia: Premier League 1 X 2
01.11.2020
14:30R. Volgograd - CSKA Moscow
CroatiaCroatia: 1. HNL 1 X 2
01.11.2020
15:00Sibenik - Rijeka
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League 1 X 2
01.11.2020
15:00IF Fuglafjordur - AB Argir
NorwayNorway: Eliteserien 1 X 2
01.11.2020
15:00Mjondalen - Molde
NorwayNorway: OBOS-ligaen 1 X 2
01.11.2020
15:00Oygarden - Ranheim
RussiaRussia: KHL 1 X 2
01.11.2020
15:00Cherepovets - Jokerit
SerbiaSerbia: Super Liga 1 X 2
01.11.2020
15:00Mladost - Proleter
SwedenSweden: HockeyAllsvenskan 1 X 2
01.11.2020
15:00Vasby - Vasteras
SwedenSweden: HockeyEttan Norra 1 X 2
01.11.2020
15:00Ornskoldsvik - Pitea
EnglandEngland: Women’s FA Cup 1 X 2
01.11.2020
15:30Everton W - Manchester City W
ScotlandScotland: Scottish Cup 1 X 2
01.11.2020
15:30Celtic - Aberdeen
GermanyGermany: Bundesliga 1 X 2
01.11.2020
16:00Fuchse Berlin - HSG Wetzlar
NorwayNorway: 1. Division 1 X 2
01.11.2020
16:00Falk - Follo
NorwayNorway: 1. Division Women 1 X 2
01.11.2020
16:00Charlottenlund W - Fjellhammer W
NorwayNorway: REMA 1000-ligaen women 1 X 2
01.11.2020
16:00Fredrikstad W - Sola W
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga 1 X 2
01.11.2020
16:00Sered - Dun. Streda
SpainSpain: Tercera Division - Group 5 1 X 2
01.11.2020
16:00Pobla Mafumet - CE Europa
SwedenSweden: HockeyEttan Sodra 1 X 2
01.11.2020
16:00Halmstad - Morrums GoIS
SwedenSweden: HockeyEttan Vastra 1 X 2
01.11.2020
16:00Kumla - Dalen
UkraineUkraine: Premier League 1 X 2
01.11.2020
16:00Lviv - Vorskla Poltava
GreeceGreece: Super League 1 X 2
01.11.2020
16:15Panetolikos - PAOK
SpainSpain: Tercera Division - Group 7 1 X 2
01.11.2020
16:15Leganes B - Real Aranjuez
SwedenSweden: Allsvenskan 1 X 2
01.11.2020
16:15Anderstorps - Lindesberg
GermanyGermany: 2. Bundesliga 1 X 2
01.11.2020
17:00Elbflorenz - Lubeck-Schwartau
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga 1 X 2
01.11.2020
17:00Ajka - Debreceni EAC
17:00Haladas - Bekescsaba 1912
ItalyItaly: Lega A   1 2
01.11.2020
17:00Venezia - Virtus Bologna  
NorwayNorway: REMA 1000-ligaen 1 X 2
01.11.2020
17:00Arendal - Kolstad
17:00Fyllingen - Halden
NorwayNorway: REMA 1000-ligaen women 1 X 2
01.11.2020
17:00Tertnes W - Molde W
SpainSpain: Tercera Division - Group 14 1 X 2
01.11.2020
17:00Moralo - CD Calamonte
SpainSpain: Tercera Division - Group 5 1 X 2
01.11.2020
17:00Terrassa - Castelldefels
SwedenSweden: Elitettan Women 1 X 2
01.11.2020
17:00Sunnana W - Jitex W
TurkeyTurkey: Super Lig 1 X 2
01.11.2020
17:00Besiktas - Yeni Malatyaspor
SpainSpain: Tercera Division - Group 5 1 X 2
01.11.2020
17:30Vilassar de Mar - Grama
SwedenSweden: Allsvenskan 1 X 2
01.11.2020
17:30Falkenbergs - Djurgarden
SwedenSweden: HockeyAllsvenskan 1 X 2
01.11.2020
17:30Timra - Almtuna
GermanyGermany: German Cup   1 2
01.11.2020
18:00Bonn - Basketball Braunschweig  
ItalyItaly: Serie A 1 X 2
01.11.2020
18:00Napoli - Sassuolo
ItalyItaly: Serie A2   1 2
01.11.2020
18:00BCC-NEP Castellana - Cuneo Volley  
18:00Cantu - Lupi Santa Croce  
NorwayNorway: 1. Division 1 X 2
01.11.2020
18:00Herulf Moss - Kristiansand
NorwayNorway: REMA 1000-ligaen women 1 X 2
01.11.2020
18:00Oppsal W - Aker W
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3 1 X 2
01.11.2020
18:00Barcelona B - Prat
SpainSpain: Tercera Division - Group 7 1 X 2
01.11.2020
18:00Flat Earth - Santa Ana
BulgariaBulgaria: Parva liga 1 X 2
01.11.2020
18:15Ludogorets - Levski Sofia
RomaniaRomania: Liga Nationala Women 1 X 2
01.11.2020
18:15SCM Craiova W - Buzau W
GreeceGreece: Basket League   1 2
01.11.2020
18:30Aris - Iraklis  
SpainSpain: ACB   1 2
01.11.2020
18:30Valencia - Real Madrid  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2 1 X 2
01.11.2020
18:30R. Sociedad B - Laredo
UkraineUkraine: Premier League 1 X 2
01.11.2020
18:30Inhulets - FK Zorya Luhansk
EuropeEurope: ABA League   1 2
01.11.2020
19:00Cedevita Olimpija - Buducnost  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga 1 X 2
01.11.2020
19:00Debrecen - Gyor
SpainSpain: ACB   1 2
01.11.2020
20:00Barcelona - Tenerife  
20:00Gran Canaria - Baskonia  
ArgentinaArgentina: Copa Liga Profesional 1 X 2
01.11.2020
20:15Racing Club - Atl. Tucuman
EnglandEngland: Premier League 1 X 2
01.11.2020
20:15Tottenham - Brighton
BelgiumBelgium: Jupiler League 1 X 2
01.11.2020
20:45Waasland-Beveren - Gent
PortugalPortugal: Primeira Liga 1 X 2
01.11.2020
21:00Sporting - Tondela
ColombiaColombia: Primera A 1 X 2
01.11.2020
22:00Cucuta - Junior
USAUSA: MLS 1 X 2
02.11.2020
01:30New England Revolution - DC United
04:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps