Too many results? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Results, your favourite sport will be displayed by default.

Yesterday's volleyball results

Calendar
Czech RepublicCzech Republic: Extraliga   
16:00Zlin - Brno 1:3  
18:00Benatky - Liberec 2:3  
18:00Ceske Budejovice - Ostrava 3:0  
18:00Karlovarsko - Beskydy 3:0  
18:00Kladno - Usti 3:2  
17:00VK Lvi Prague - Odolena Voda
Czech RepublicCzech Republic: 1. liga Women   
18:00Nusle W - Plzen W 3:0  
18:00Stresovice W - Ceske Budejovice W 3:0  
18:00VK Liberec B W - Rudolfov W 3:0  
18:30Zizkov W - Prostejov B W 3:1  
19:00Dobrichovice W - Hronov W 3:1  
19:00KP Brno B W - Hradec Kralove W 3:2  
10:00Dobrichovice W - Hronov W 3:0  
10:00KP Brno B W - Hradec Kralove W 3:1  
10:00Nusle W - Plzen W 1:3  
10:00Stresovice W - Ceske Budejovice W 3:0  
10:00VK Liberec B W - Rudolfov W 3:1  
10:00Zizkov W - Prostejov B W 3:1  
DenmarkDenmark: 1. Division East   
12:00VK Holbaek - DTU 3:2  
EuropeEurope: European Championship U20   
17:30Italy U20 - Bulgaria U20 3:1  
17:30Slovenia U20 - Finland U20 3:1  
20:00Belgium U20 - Poland U20 0:3  
20:00Czech Republic U20 - France U20 2:3  
09:30Finland U20 - Czech Republic U20    
12:30Slovenia U20 - France U20    
17:30Belgium U20 - Bulgaria U20    
20:00Poland U20 - Italy U20    
FinlandFinland: Mestaruusliiga   
16:00KyKy - Akaa
FranceFrance: Supercup   
20:00Chaumont - Montpellier 1:3  
GermanyGermany: 2. Bundesliga North   
16:00Bitterfeld - Mondorf 3:2  
16:00Schuttorf - Bocholt 3:2  
18:30Warnemunde - Munster 3:0  
19:00Kiel - Lindow/Gransee 1:3  
19:00Schoneiche - Neustrelitz 1:3  
19:30Essen - ETV Hamburg 3:2  
GermanyGermany: 2. Bundesliga South   
17:00Dachau - Hammelburg 3:1  
18:00Dresden - Rottenburg 3:0  
19:00Delitzsch - Mimmenhausen 2:3  
19:00Muhldorf - Schwaig 0:3  
20:00Freiburg - Gotha 3:0  
20:00Kriftel - Karlsruhe 0:3  
GermanyGermany: 2. Bundesliga North Women   
16:00Schweriner II W - Emlichheim W 0:3  
18:00Stralsund W - ETV Hamburg W 3:2  
19:00Essen-Borbeck W - Koln W 0:3  
19:00Ostbevern W - Berlin W 1:3  
19:30Borken W - Leverkusen W 3:1  
19:30Dingden W - Oythe W 2:3  
GermanyGermany: 2. Bundesliga South Women   
16:00Waldgirmes W - Vilsbiburg II W 0:3  
18:30Freisen W - Planegg-Krailling W 2:3  
19:00Dingolfing W - Unterhaching W 3:2  
19:00SV Lohhof W - Bad Soden W 0:3  
19:00VC Wiesbaden II W - Grimma W 0:3  
19:30Karlsruhe W - Altdorf W 1:3  
PolandPoland: I. Liga   
17:00Bydgoszcz - BAS Bialystok 3:2  
17:00Norwid Czestochowa - Astra Nowa Sol 3:1  
17:00Olimpia Sulecin - Gwardia Wroclaw 0:3  
18:00Mickiewicz Kluczbork - Legia Warszawa 3:0  
18:30Swidnik - Bedzin 3:2  
19:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - AGH Krakow 2:3  
RussiaRussia: Superleague Women   
15:30Uralochka-NTMK W - Nizhniy Novgorod W 3:2  
17:30Tulitsa W - Yenisey W 3:1  
15:00Saratov W - Metar Chelyabinsk W 3:0  
16:30Dynamo Moscow W - Minchanka W 3:0  
18:00Kaliningrad W - Odintsovo W 3:1  
16:00Dynamo Kazan W - Lipetsk W    
16:00Leningradka W - Krasnodar W
SlovakiaSlovakia: Extraliga Women   
15:30UKF Nitra W - Slavia Bratislava W 0:3  
17:00Brusno W - VKP Bratislava W 0:3  
18:00SVK Pezinok W - Nove Mesto nad Vahom W 0:3  
18:30Projekt RD SVF W - Presov W 3:2  
17:00UNIZA Zilina W - UCM Trnava W    
SpainSpain: Super Cup   
19:00Almeria - Melilla 1:3  
SpainSpain: Super Cup Women   
18:30La Laguna W - Emeve Lugo W 3:1  
SwedenSweden: Elitserien   
14:00Vingaker - Habo 3:1  
14:30Falkoping - Lunds 0:3  
15:00Floby - Sollentuna 3:0  
14:30Falkoping - Uppsala    
16:00Orkelljunga - Falkenberg    
16:00Sodertelge - Hylte/Halmstad    
SwedenSweden: Elitserien Women   
15:00Engelholm W - Varnamo W 3:0  
17:00Falkoping W - Lunds VK W 1:3  
17:00IKSU W - Linkopings W 0:3  
17:00Sollentuna W - Orebro W 2:3  
TurkeyTurkey: Turkish Cup   
13:00Fenerbahce - Hatay B.Sehir 3:0  
15:00Arkasspor - Tursad 2:3  
15:00Cizre Bld - HGTC Bursa 3:2  
16:00Bursa - Altekma 3:1  
18:00Galatasaray - Develi 3:0  
18:00Spor Toto - Belediye Plevne 3:1  
13:00Hatay B.Sehir - Bursa 0:3  
13:00Tursad - Spor Toto 3:1  
14:00HGTC Bursa - Galatasaray 3:2  
16:00Altekma - Fenerbahce 0:3  
16:00Belediye Plevne - Arkasspor 0:3  
16:30Develi - Cizre Bld 0:3  
12:00Altekma - Hatay B.Sehir
12:00Belediye Plevne - Tursad
12:00HGTC Bursa - Develi
15:00Arkasspor - Spor Toto
15:00Fenerbahce - Bursa
15:00Galatasaray - Cizre Bld
UkraineUkraine: Superleague   
15:00Reshetylivka - DSO Ternopil 3:0  
18:00Zhytychi Zhytomyr - Epitsentr Podoliani 0:3  
11:00VNAU - Prometey 0:3  
14:00Ukraine U18 - Yurakademiya 0:3  
11:00Epitsentr Podoliani - Reshetylivka    
14:00DSO Ternopil - Zhytychi Zhytomyr    
WorldWorld: World Championship Women   
18:00Poland W - Croatia W 3:1  
20:00Netherlands W - Kenya W 3:0  
13:00Turkey W - Thailand W 2:3  
14:00Belgium W - Puerto Rico W 3:0  
15:00Italy W - Cameroon W 3:0  
18:30Dominican Republic W - South Korea W 3:0  
19:30USA W - Kazakhstan W 3:0  
20:30Brazil W - Czech Republic W 3:1  
13:00Belgium W - Kenya W
14:00China W - Argentina W
14:15Japan W - Colombia W
16:00Netherlands W - Cameroon W
19:00Germany W - Bulgaria W
20:00Serbia W - Canada W
WorldWorld: Club Friendly   
14:45Kedzierzyn-Kozle - Barkom 3:0  
16:00Belchatow - Maaseik 3:1  
17:30Zawiercie - BR Volleys 3:0  
18:00Jastrzebski - Roeselare 3:0  
14:45BR Volleys - Barkom    
15:00Belchatow - Roeselare    
17:30Kedzierzyn-Kozle - Zawiercie    
18:00Jastrzebski - Maaseik    
WorldWorld: Club Friendly Women   
12:00SC Espinho W - Vilacondense W 0:3  
14:00WoVo W - Polkky Kuusamo W 2:2