13:56
Argentina

Primera C 2024Primera C

  • Sort by:
3. Round B's1X2
Tomorrow 20:00 CSR Espanol - Lugano        
  Deportivo Espanol - Puerto Nuevo        
20.07. 18:00 Berazategui - Sportivo Barracas        
20.07. 20:00 Argentino de Rosario - Deportivo Muniz        
  Def. de Cambaceres - Mercedes        
  Leandro N. Alem - Claypole        
  Real Pilar - General Lamadrid        
  Victoriano A. - Juventud Unida S. M.        
  Yupanqui - Club Lujan        
21.07. 20:00 Atlas - Central Cordoba        
  Deportivo Paraguayo - Ituzaingo        
  Justo Jose de Urquiza - El Porvenir        
4. Round B's1X2
27.07. 22:00 Lugano - Deportivo Espanol        
  Central Cordoba - Def. de Cambaceres        
  Claypole - Victoriano A.        
  Club Lujan - Berazategui        
  Central Ballester - Leandro N. Alem        
  Deportivo Muniz - Real Pilar        
  El Porvenir - Yupanqui        
  General Lamadrid - Deportivo Paraguayo        
  Ituzaingo - Justo Jose de Urquiza        
  Juventud Unida S. M. - CSR Espanol        
  Mercedes - Argentino de Rosario        
  Puerto Nuevo - Atlas        
5. Round B's1X2
03.08. 22:00 Argentino de Rosario - Central Cordoba        
  Atlas - Lugano        
  Berazategui - El Porvenir        
  CSR Espanol - Claypole        
  Def. de Cambaceres - Puerto Nuevo        
  Deportivo Espanol - Juventud Unida S. M.        
  Deportivo Paraguayo - Deportivo Muniz        
  Justo Jose de Urquiza - General Lamadrid        
  Real Pilar - Mercedes        
  Sportivo Barracas - Club Lujan        
  Victoriano A. - Central Ballester        
  Yupanqui - Ituzaingo        
6. Round B's1X2
10.08. 22:00 Lugano - Def. de Cambaceres        
  Central Cordoba - Real Pilar        
  Claypole - Deportivo Espanol        
  Central Ballester - CSR Espanol        
  Deportivo Muniz - Justo Jose de Urquiza        
  El Porvenir - Sportivo Barracas        
  General Lamadrid - Yupanqui        
  Ituzaingo - Berazategui        
  Juventud Unida S. M. - Atlas        
  Leandro N. Alem - Victoriano A.        
  Mercedes - Deportivo Paraguayo        
  Puerto Nuevo - Argentino de Rosario        
7. Round B's1X2
13.08. 22:00 Argentino de Rosario - Lugano        
  Atlas - Claypole        
  Berazategui - General Lamadrid        
  Club Lujan - El Porvenir        
  CSR Espanol - Leandro N. Alem        
  Def. de Cambaceres - Juventud Unida S. M.        
  Deportivo Espanol - Central Ballester        
  Deportivo Paraguayo - Central Cordoba        
  Justo Jose de Urquiza - Mercedes        
  Real Pilar - Puerto Nuevo        
  Sportivo Barracas - Ituzaingo        
  Yupanqui - Deportivo Muniz        
8. Round B's1X2
17.08. 22:00 Lugano - Real Pilar        
  Central Cordoba - Justo Jose de Urquiza        
  Claypole - Def. de Cambaceres        
  Central Ballester - Atlas        
  Deportivo Muniz - Berazategui        
  General Lamadrid - Sportivo Barracas        
  Ituzaingo - Club Lujan        
  Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario        
  Leandro N. Alem - Deportivo Espanol        
  Mercedes - Yupanqui        
  Puerto Nuevo - Deportivo Paraguayo        
  Victoriano A. - CSR Espanol        
9. Round B's1X2
24.08. 22:00 Argentino de Rosario - Claypole        
  Atlas - Leandro N. Alem        
  Berazategui - Mercedes        
  Club Lujan - General Lamadrid        
  Def. de Cambaceres - Central Ballester        
  Deportivo Espanol - Victoriano A.        
  Deportivo Paraguayo - Lugano        
  El Porvenir - Ituzaingo        
  Justo Jose de Urquiza - Puerto Nuevo        
  Real Pilar - Juventud Unida S. M.        
  Sportivo Barracas - Deportivo Muniz        
  Yupanqui - Central Cordoba        
10. Round B's1X2
31.08. 22:00 Lugano - Justo Jose de Urquiza        
  Central Cordoba - Berazategui        
  Claypole - Real Pilar        
  Central Ballester - Argentino de Rosario        
  CSR Espanol - Deportivo Espanol        
  Deportivo Muniz - Club Lujan        
  General Lamadrid - El Porvenir        
  Juventud Unida S. M. - Deportivo Paraguayo        
  Leandro N. Alem - Def. de Cambaceres        
  Mercedes - Sportivo Barracas        
  Puerto Nuevo - Yupanqui        
  Victoriano A. - Atlas        
11. Round B's1X2
07.09. 22:00 Argentino de Rosario - Leandro N. Alem        
  Atlas - CSR Espanol        
  Berazategui - Puerto Nuevo        
  Club Lujan - Mercedes        
  Def. de Cambaceres - Victoriano A.        
  Deportivo Paraguayo - Claypole        
  El Porvenir - Deportivo Muniz        
  Ituzaingo - General Lamadrid        
  Justo Jose de Urquiza - Juventud Unida S. M.        
  Real Pilar - Central Ballester        
  Sportivo Barracas - Central Cordoba        
  Yupanqui - Lugano        
12. Round B's1X2
10.09. 22:00 Lugano - Berazategui        
  Central Cordoba - Club Lujan        
  Claypole - Justo Jose de Urquiza        
  Central Ballester - Deportivo Paraguayo        
  CSR Espanol - Def. de Cambaceres        
  Deportivo Espanol - Atlas        
  Deportivo Muniz - Ituzaingo        
  Juventud Unida S. M. - Yupanqui        
  Leandro N. Alem - Real Pilar        
  Mercedes - El Porvenir        
  Puerto Nuevo - Sportivo Barracas        
  Victoriano A. - Argentino de Rosario        
13. Round B's1X2
14.09. 22:00 Argentino de Rosario - CSR Espanol        
  Berazategui - Juventud Unida S. M.        
  Club Lujan - Puerto Nuevo        
  Def. de Cambaceres - Deportivo Espanol        
  Deportivo Paraguayo - Leandro N. Alem        
  El Porvenir - Central Cordoba        
  General Lamadrid - Deportivo Muniz        
  Ituzaingo - Mercedes        
  Justo Jose de Urquiza - Central Ballester        
  Real Pilar - Victoriano A.        
  Sportivo Barracas - Lugano        
  Yupanqui - Claypole        
14. Round B's1X2
21.09. 22:00 Atlas - Def. de Cambaceres        
  Lugano - Club Lujan        
  Central Cordoba - Ituzaingo        
  Claypole - Berazategui        
  Central Ballester - Yupanqui        
  CSR Espanol - Real Pilar        
  Deportivo Espanol - Argentino de Rosario        
  Juventud Unida S. M. - Sportivo Barracas        
  Leandro N. Alem - Justo Jose de Urquiza        
  Mercedes - General Lamadrid        
  Puerto Nuevo - El Porvenir        
  Victoriano A. - Deportivo Paraguayo        
15. Round B's1X2
28.09. 22:00 Argentino de Rosario - Atlas        
  Berazategui - Central Ballester        
  Club Lujan - Juventud Unida S. M.        
  Deportivo Muniz - Mercedes        
  Deportivo Paraguayo - CSR Espanol        
  El Porvenir - Lugano        
  General Lamadrid - Central Cordoba        
  Ituzaingo - Puerto Nuevo        
  Justo Jose de Urquiza - Victoriano A.        
  Real Pilar - Deportivo Espanol        
  Sportivo Barracas - Claypole        
  Yupanqui - Leandro N. Alem        
16. Round B's1X2
05.10. 22:00 Atlas - Real Pilar        
  Lugano - Ituzaingo        
  Central Cordoba - Deportivo Muniz        
  Claypole - Club Lujan        
  Central Ballester - Sportivo Barracas        
  CSR Espanol - Justo Jose de Urquiza        
  Def. de Cambaceres - Argentino de Rosario        
  Deportivo Espanol - Deportivo Paraguayo        
  Juventud Unida S. M. - El Porvenir        
  Leandro N. Alem - Berazategui        
  Puerto Nuevo - General Lamadrid        
  Victoriano A. - Yupanqui        
17. Round B's1X2
12.10. 22:00 Berazategui - Victoriano A.        
  Club Lujan - Central Ballester        
  Deportivo Muniz - Puerto Nuevo        
  Deportivo Paraguayo - Atlas        
  El Porvenir - Claypole        
  General Lamadrid - Lugano        
  Ituzaingo - Juventud Unida S. M.        
  Justo Jose de Urquiza - Deportivo Espanol        
  Mercedes - Central Cordoba        
  Real Pilar - Def. de Cambaceres        
  Sportivo Barracas - Leandro N. Alem        
  Yupanqui - CSR Espanol        
18. Round B's1X2
19.10. 22:00 Argentino de Rosario - Real Pilar        
  Atlas - Justo Jose de Urquiza        
  Lugano - Deportivo Muniz        
  Claypole - Ituzaingo        
  Central Ballester - El Porvenir        
  CSR Espanol - Berazategui        
  Def. de Cambaceres - Deportivo Paraguayo        
  Deportivo Espanol - Yupanqui        
  Juventud Unida S. M. - General Lamadrid        
  Leandro N. Alem - Club Lujan        
  Puerto Nuevo - Mercedes        
  Victoriano A. - Sportivo Barracas        
19. Round B's1X2
26.10. 22:00 Berazategui - Deportivo Espanol        
  Central Cordoba - Puerto Nuevo        
  Club Lujan - Victoriano A.        
  Deportivo Muniz - Juventud Unida S. M.        
  Deportivo Paraguayo - Argentino de Rosario        
  El Porvenir - Leandro N. Alem        
  General Lamadrid - Claypole        
  Ituzaingo - Central Ballester        
  Justo Jose de Urquiza - Def. de Cambaceres        
  Mercedes - Lugano        
  Sportivo Barracas - CSR Espanol        
  Yupanqui - Atlas        
20. Round B's1X2
02.11. 21:00 Argentino de Rosario - Justo Jose de Urquiza        
  Atlas - Berazategui        
  Lugano - Central Cordoba        
  Claypole - Deportivo Muniz        
  Central Ballester - General Lamadrid        
  CSR Espanol - Club Lujan        
  Def. de Cambaceres - Yupanqui        
  Deportivo Espanol - Sportivo Barracas        
  Juventud Unida S. M. - Mercedes        
  Leandro N. Alem - Ituzaingo        
  Real Pilar - Deportivo Paraguayo        
  Victoriano A. - El Porvenir        
21. Round B's1X2
09.11. 21:00 Berazategui - Def. de Cambaceres        
  Central Cordoba - Juventud Unida S. M.        
  Club Lujan - Deportivo Espanol        
  Deportivo Muniz - Central Ballester        
  El Porvenir - CSR Espanol        
  General Lamadrid - Leandro N. Alem        
  Ituzaingo - Victoriano A.        
  Justo Jose de Urquiza - Real Pilar        
  Mercedes - Claypole        
  Puerto Nuevo - Lugano        
  Sportivo Barracas - Atlas        
  Yupanqui - Argentino de Rosario        
22. Round B's1X2
16.11. 21:00 Argentino de Rosario - Berazategui        
  Atlas - Club Lujan        
  Claypole - Central Cordoba        
  Central Ballester - Mercedes        
  CSR Espanol - Ituzaingo        
  Def. de Cambaceres - Sportivo Barracas        
  Deportivo Espanol - El Porvenir        
  Deportivo Paraguayo - Justo Jose de Urquiza        
  Juventud Unida S. M. - Puerto Nuevo        
  Leandro N. Alem - Deportivo Muniz        
  Real Pilar - Yupanqui        
  Victoriano A. - General Lamadrid        
23. Round B's1X2
19.11. 21:00 Berazategui - Real Pilar        
  Lugano - Juventud Unida S. M.        
  Central Cordoba - Central Ballester        
  Club Lujan - Def. de Cambaceres        
  Deportivo Muniz - Victoriano A.        
  El Porvenir - Atlas        
  General Lamadrid - CSR Espanol        
  Ituzaingo - Deportivo Espanol        
  Mercedes - Leandro N. Alem        
  Puerto Nuevo - Claypole        
  Sportivo Barracas - Argentino de Rosario        
  Yupanqui - Deportivo Paraguayo        
24. Round B's1X2
23.11. 21:00 Argentino de Rosario - Club Lujan        
  Atlas - Ituzaingo        
  Claypole - Lugano        
  Central Ballester - Puerto Nuevo        
  CSR Espanol - Deportivo Muniz        
  Def. de Cambaceres - El Porvenir        
  Deportivo Espanol - General Lamadrid        
  Deportivo Paraguayo - Berazategui        
  Justo Jose de Urquiza - Yupanqui        
  Leandro N. Alem - Central Cordoba        
  Real Pilar - Sportivo Barracas        
  Victoriano A. - Mercedes        
25. Round B's1X2
30.11. 21:00 Berazategui - Justo Jose de Urquiza        
  Lugano - Central Ballester        
  Central Cordoba - Victoriano A.        
  Club Lujan - Real Pilar        
  Deportivo Muniz - Deportivo Espanol        
  El Porvenir - Argentino de Rosario        
  General Lamadrid - Atlas        
  Ituzaingo - Def. de Cambaceres        
  Juventud Unida S. M. - Claypole        
  Mercedes - CSR Espanol        
  Puerto Nuevo - Leandro N. Alem        
  Sportivo Barracas - Deportivo Paraguayo        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com