Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Today's handball matches

Calendar
  • Sort by:
  • Show:
RomaniaRomania: Romanian Cup    
10:00Vaslui - Steaua Bucuresti   28:31 (15:14, 13:17)
LatviaLatvia: SynotTip Virsliga    
12:00Vainode - Jurmalas   35:29 (17:17, 18:12)
LithuaniaLithuania: Lietuvos Lyga    
12:00Sviesa - Grifas   35:20 (15:7, 20:13)
TurkeyTurkey: Superlig    
12:00Karsiyaka Belediyesi Sk - MYK   27:29 (12:16, 15:13)
FinlandFinland: SM-sarja    
13:00AIFK - HIFK   24:31 (15:14, 9:17)
LithuaniaLithuania: Lietuvos Lyga    
13:00Alytaus - Vilnius   29:32 (10:15, 19:17)
RussiaRussia: Superleague    
13:00Chelyabinsk - Stavropol   23:20 (12:7, 11:13)
TurkeyTurkey: Superlig    
13:00Adiyaman Belediye - Antalyaspor   25:22 (12:11, 13:11)
DenmarkDenmark: 1. Division    
14:00Ajax Kobenhavn - Odder   27:27 (14:15, 13:12)
14:00Odense - Skive   25:36 (10:17, 15:19)
DenmarkDenmark: 1. Division Women    
14:00Bjerringbro W - Ringsted W   29:28 (15:14, 14:14)
FinlandFinland: SM-sarja    
14:00SIF - PIF   39:27 (21:11, 18:16)
LithuaniaLithuania: Lietuvos Lyga    
14:00KTU Kaunas - Siauliu Dubysa   37:27 (22:13, 15:14)
SwedenSweden: Allsvenskan    
14:00Rimbo - Hallby   31:30 (16:14, 15:16)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
14:15Torslanda W - Helsingborg W   25:24 (12:9, 13:15)
DenmarkDenmark: 1. Division    
14:30Frederikshavn - Tonder   23:28 (14:14, 9:14)
DenmarkDenmark: Herre Handbold Ligaen    
15:00Arhus - Skanderborg   24:22 (14:12, 10:10)
DenmarkDenmark: 1. Division    
15:00HOJ - Sydhavsoerne   26:29 (10:12, 16:17)
15:00Skaering - Otterup   27:33 (11:15, 16:18)
DenmarkDenmark: 1. Division Women    
15:00Fredericia W - Roskilde W   23:21 (10:12, 13:9)
15:00Gudme HK W - Sonderjyske W   27:28 (13:17, 14:11)
15:00Horsens W - Oddense-Otting W   37:16 (21:8, 16:8)
FinlandFinland: SM-sarja    
15:00BK-46 - Atlas   32:21 (15:10, 17:11)
15:00HIK - GrIFK   16:23 (7:14, 9:9)
FinlandFinland: SM-sarja Women    
15:00GRIFK W - BK-46 W   20:22 (7:13, 13:9)
LatviaLatvia: SynotTip Virsliga    
15:00Celtnieks Riga - Dobeles Tenax   28:25 (12:13, 16:12)
NorwayNorway: 1. Division    
15:00Viking TIF - Lillestrom   26:19 (15:9, 11:10)
SwedenSweden: Allsvenskan    
15:00Kungalvs HK - Anderstorps   29:31 (15:13, 14:18)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
15:00Soder W - Aranas W   16:23 (9:10, 7:13)
TurkeyTurkey: Superlig    
15:00Bursa Nilufer Belediyespor - Milli Piyango   38:38 (19:23, 19:15)
FinlandFinland: SM-sarja    
15:15Dicken - Cocks   19:24 (6:16, 13:8)
MaltaMalta: 1st Division    
15:15La Salle - Aloysians   22:31  
BelgiumBelgium: Division 1    
16:00Kortrijk - Vise 2   35:32  
DenmarkDenmark: Herre Handbold Ligaen    
16:00Kolding - Sonderjyske   29:32 (14:16, 15:16)
LithuaniaLithuania: Lietuvos Lyga    
16:00Granitas Kaunas - Utena   39:26 (20:11, 19:15)
NorwayNorway: 1. Division    
16:00Herulf Moss - Valerenga   32:28 (15:13, 17:15)
16:00Notteroy - Oslo-Studentenes IK   24:23 (16:9, 8:14)
PortugalPortugal: Andebol 1    
16:00Madeira - Porto   20:31 (9:17, 11:14)
SpainSpain: Copa Asobal    
16:00CD Bidasoa Irun - Granollers   30:25 (14:15, 16:10)
SwedenSweden: Allsvenskan    
16:00Torslanda - Tyreso   31:30 (19:13, 12:17)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
16:00Hellton W - Tumba W   21:24 (9:11, 12:13)
DenmarkDenmark: Herre Handbold Ligaen    
16:10Bjerringbro/Silkeborg - GOG   19:24 (9:7, 10:17)
FinlandFinland: SM-sarja Women    
16:15SIF W - Dicken W   22:19 (13:8, 9:11)
SwedenSweden: Allsvenskan    
16:30Linkoping - Varberg   15:30 (6:13, 9:17)
MaltaMalta: 1st Division    
16:45Swieqi - Luxol   36:20  
FYR of MacedoniaFYR of Macedonia: Superleague    
17:00Eurofarm Rabotnik - Butel Skopje   28:22 (12:9, 16:13)
17:00Prilep - Struga   19:29 (9:12, 10:17)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
17:00Nord Harrislee W - Kirchhof W   28:27 (13:13, 15:14)
17:00Zwickau W - Waiblingen W   29:36 (13:20, 16:16)
GreeceGreece: A1    
17:00Aris - Drama   24:26  
17:00Diomidis Argous - XANTH   35:30  
17:00Filippos Veria - Olympiacos SFP   16:26  
HungaryHungary: NB I    
17:00Csurgoi - Szeged   25:36 (13:16, 12:20)
RomaniaRomania: Romanian Cup    
17:00Minaur Baia Mare - Timisoara   26:28 (14:12, 12:16)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
17:00Drott Halmstad W - Eskilstuna W   29:23 (14:12, 15:11)
SpainSpain: Division de Honor Plata    
17:30Cisne - Bordils   26:26 (15:14, 11:12)
AustriaAustria: HLA    
18:00Schwaz - Ferlach   31:28 (19:15, 12:13)
AustriaAustria: WHA Women    
18:00Feldkirch W - Eggenburg W   22:19 (11:10, 11:9)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premijer Liga    
18:00Bosna Visoko - Brcko   26:21  
CroatiaCroatia: Premijer liga    
18:00Zamet - Rudar   29:26 (16:18, 13:8)
Czech RepublicCzech Republic: Extraliga    
18:00Brno - Nove Veseli   24:25 (12:14, 12:11)
18:00Zubri - Koprivnice   29:31 (12:16, 17:15)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:00Aue - Rhein Vikings   29:26 (13:13, 16:13)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
18:00Gedern/Nidda W - Rodertal W   24:29 (13:15, 11:14)
HungaryHungary: NB I    
18:00Balatonfuredi - Ferencvaros   25:17 (13:10, 12:7)
18:00Budakalasz - Tatabanya   22:33 (8:18, 14:15)
18:00Dabas - Mezokovesdi   26:25 (16:13, 10:12)
18:00Gyongyosi - Vecses   33:24 (18:16, 15:8)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Cingoli - Bozen   24:25  
NorwayNorway: Grundigligaen    
18:00Elverum - Falk   27:15 (15:9, 12:6)
NorwayNorway: 1. Division Women    
18:00Viking W - Algard W   24:34 (12:15, 12:19)
SerbiaSerbia: Superliga    
18:00Crvena zvezda - Spartak Vojput   22:27 (9:14, 13:13)
SlovakiaSlovakia: Extraliga    
18:00Sala - Piestany   33:27 (15:16, 18:11)
18:00SKP Bratislava - Presov   29:36 (14:17, 15:19)
18:00Topolcany - Povazska Bystrica   29:29 (15:15, 14:14)
SpainSpain: Copa Asobal    
18:00Barcelona - Ademar   28:21 (15:10, 13:11)
ItalyItaly: Serie A    
18:30Siena - Cassano   18:19  
SerbiaSerbia: Superliga    
18:30Partizan Beograd - Mokra Gora   26:23 (14:11, 12:12)
SpainSpain: Division de Honor Plata    
18:30Puerto Sagunto - Palma del Rio   32:33 (16:18, 16:15)
18:30Sant Marti - Villa de Aranda   30:26 (14:15, 16:11)
18:30Santona - Antequera   24:22 (11:10, 13:12)
18:30Torrelavega - Nava   24:22 (13:14, 11:8)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
18:45Beyerohde W - Werder Bremen W   28:21 (13:11, 15:10)
AustriaAustria: HLA    
19:00Leoben - Bregenz   28:26 (13:14, 15:12)
AustriaAustria: WHA Women    
19:00MGA Handball W - Atzgersdorf W   22:21 (9:9, 13:12)
19:00Stockerau W - Graz W   26:25 (12:13, 14:12)
19:00St. Polten W - Perchtoldsdorf W   22:22 (13:11, 9:11)
BelgiumBelgium: Division 1    
19:00Merksem - Eynatten-Raeren   22:31  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premijer Liga    
19:00Derventa - Zrinjski Mostar        
19:00MRK Sloga - RK Gracanica   20:19  
19:00Sloga Doboj - Konjuh Zivinic   28:31  
CroatiaCroatia: Premijer liga    
19:00Porec - Varazdin   23:24 (13:11, 10:13)
19:00Vinkovci - Gorica   33:27 (16:12, 17:15)
FranceFrance: Coupe de France    
19:00Nice - Toulouse   29:40 (15:20, 14:20)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
19:00Emsdetten - Ferndorf   26:29 (10:16, 16:13)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
19:00Mainz W - Fuchse Berlin W   33:28 (18:13, 15:15)
19:00Rosengarten-Buchholz W - Kurpfalz Baren Ketsch W   26:25 (14:13, 12:12)
ItalyItaly: Serie A    
19:00Fondi - Brixen   31:28  
19:00Pressano - Trieste   28:20  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
19:00Arnhem - Waalwijk   28:26  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
19:00Borhave W - Quintus W   27:34  
19:00Dalfsen W - Westfriesland SEW W   28:27  
PortugalPortugal: Andebol 1    
19:00Avanca - ABC Braga   19:29 (9:15, 10:14)
19:00Boa Hora - Aquas Santas   25:25 (13:10, 12:15)
19:00Fermentoes - AC Fafe   20:19 (10:11, 10:8)
PortugalPortugal: 1a Divisao Women    
19:00Colegio de Gaia W - Barros W   29:25 (13:14, 16:11)
19:00CS Madeira W - Maiastars W   32:29 (18:16, 14:13)
19:00Madeira SAD W - CALE W   37:13 (16:8, 21:5)
SerbiaSerbia: Superliga    
19:00Rudar Kostolac - Metaloplastika   28:36 (15:18, 13:18)
19:00Samot - Novi Pazar   32:20 (14:11, 18:9)
19:00Sloga - Kikinda   19:28 (10:14, 9:14)
SlovakiaSlovakia: Extraliga    
19:00Malacky - Nove Zamky   23:35 (14:16, 9:19)
SloveniaSlovenia: 1. NLB Liga    
19:00Ribnica - Koper   28:25 (15:13, 13:12)
19:00RK Dol Tki Hrastnik - Jeruzalem Ormoz   24:25 (9:12, 15:13)
SpainSpain: Division de Honor Plata    
19:00Novas - Amenabar   26:21 (12:9, 14:12)
EuropeEurope: BENE-League    
19:15Aalsmeer - Quintus   37:23  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
19:15Houten - Targos Bevo 2   41:25  
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
19:30Coburg 2000 - N-Lubbecke   36:33 (19:16, 17:17)
19:30Grosswallstadt - Hamburg   31:25 (15:10, 16:15)
19:30Huttenberg - Dessauer   23:22 (12:12, 11:10)
19:30Wilhelmshavener - Rimpar   22:32 (15:16, 7:16)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
19:30Vlug en Lenig W - Maedilon W        
19:30VOC Amsterdam W - Foreholte W        
PortugalPortugal: 1a Divisao Women    
19:30Assomada W - Juvelis W   29:27 (13:13, 16:14)
SpainSpain: Division de Honor Women    
19:30Valencia W - Alcobendas W   21:21 (10:11, 11:10)
BelgiumBelgium: Division 1    
20:00Tournai - Grace-Hollogne   28:16  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premijer Liga    
20:00Gorazde - Vogosca   27:25  
20:00Leotar - Maglaj   28:23  
CroatiaCroatia: Premijer liga    
20:00Rudan Labin - Dubrava   27:27 (12:16, 15:11)
EuropeEurope: BENE-League    
20:00Hurry-Up - Tongeren   27:27  
FranceFrance: Coupe de France    
20:00Antibes - St. Raphael   25:43 (10:21, 15:22)
20:00Besancon - Aix   30:37 (13:17, 17:20)
20:00Creteil - Tremblay   31:32 PEN. (18:15, 10:13, 3:4)
20:00Reze - Dunkerque   23:41 (10:21, 13:20)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:00Hellas - Emmen   35:38  
PortugalPortugal: Andebol 1    
20:00Maia-Ismai - Benfica   29:30 (16:16, 13:14)
SloveniaSlovenia: 1. NLB Liga    
20:00Loka - Ivancna Gorica   27:23 (14:9, 13:14)
SpainSpain: Division de Honor Plata    
20:00Agustinos Alicante - Zamora   22:19 (9:9, 13:10)
BelgiumBelgium: Division 1    
20:15Gent - Haacht   28:31  
EuropeEurope: BENE-League    
20:15Bocholt - Eurotech/Bevo   29:33  
20:15Hasselt - Nelo   25:24  
20:15Sasja KV - KRAS/Volendam   23:30  
LuxembourgLuxembourg: Sales Lentz League    
20:15Diekirch - Berchem   27:30  
20:15Esch - Dudelange   25:25  
20:15HB Petange - Kaerjeng   29:39  
20:15Schifflange - Differdange        
EuropeEurope: SEHA Liga    
20:30Izvidac - PPD Zagreb   21:22 (12:10, 9:12)
FranceFrance: Coupe de France    
20:30Limoges - Montpellier   25:28 (13:15, 12:13)
20:30Nancy - Selestat   36:35 (13:13, 23:22)
20:30Saran - Ivry   37:35 (20:15, 17:20)
GermanyGermany: Bundesliga    
20:30Erlangen - HSG Wetzlar   27:20 (13:9, 14:11)
20:30Rhein-Neckar - Hannover-Burgdorf   29:23 (12:12, 17:11)
ItalyItaly: Serie A    
20:30Cologne - Gaeta   27:27  
SerbiaSerbia: Superliga    
20:30Obilic Beograd - Pancevo   25:36 (12:16, 13:20)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:45Aristos - Quintus 2   21:23  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
20:45HandbaL Venlo W - Deurningen W   28:27  
PortugalPortugal: 1a Divisao Women    
21:00Passos Manuel W - Alcanena W   23:26 (16:14, 7:12)
PortugalPortugal: Andebol 1    
22:00Arsenal - Belenenses   23:39 (10:20, 13:19)
PortugalPortugal: 1a Divisao Women    
22:00Alpendorada W - Alavarium W   25:26 (14:12, 11:14)
South KoreaSouth Korea: 1st League    
05:00Hynix - Sangmu  
07:00Incheon City - Hanam  
09:00Doosan - Chungnam Athletic  
RomaniaRomania: Romanian Cup    
10:00Dinamo Bucuresti - CSM Bucuresti  
Czech RepublicCzech Republic: Extraliga    
10:30Karvina - Litovel  
RussiaRussia: Superleague    
11:00Dinamo Astrakhan - Spartak Moscow  
TurkeyTurkey: Superlig Women    
11:00Samsun Genclik W - Uskudar W        
MaltaMalta: 1st Division    
11:30Hamrun - Kavallieri        
RomaniaRomania: Romanian Cup    
12:00Craiova - CSM Focsani  
SpainSpain: Division de Honor Plata    
12:30Ciudad Real - Barcelona II  
TurkeyTurkey: Superlig    
12:30Beykoz Belediyespor - Izmir BB  
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
13:00DJK Trier W - Nurtingen W        
GreeceGreece: A1    
13:00A.S.E. Douka - Aeropos Edessas  
MaltaMalta: 1st Division    
13:00HMS - ETE        
PortugalPortugal: 1a Divisao Women    
13:00CS Madeira W - CALE W        
13:00Madeira SAD W - Maiastars W        
TurkeyTurkey: Superlig Women    
13:00Muratpasa W - Izmir BSB W  
13:00Polatli W - Kastamonu W        
GermanyGermany: Bundesliga    
13:30Flensburg-H. - Bergischer  
EuropeEurope: European Championship Women    
14:00Romania W - Netherlands W  
RussiaRussia: Superleague    
14:00Chekhovskiye Medvedi - Ufimochka-UGNTU  
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
14:00Sparvagens W - Eslov W  
TurkeyTurkey: Superlig Women    
14:00Pazarspor W - Aksaray W   CAN.  
14:00Yalikavak W - Ardesen W  
TurkeyTurkey: Superlig    
14:00Besiktas - Goztepe  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30Limburg Lions 2 - Smezo/BFC        
FranceFrance: Coupe de France    
15:00Dijon - Paris SG  
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
15:00Herrenberg W - TuS Lintfort W        
GreeceGreece: A1    
15:00Pylaias - Foivos  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
15:00Aalsmeer 2 - KRAS/Volendam 2        
NorwayNorway: Grundigligaen    
15:00Drammen - Runar  
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
15:00Skanela W - Tyreso W  
TurkeyTurkey: Superlig Women    
15:00Yenimahalle W - Osmangazi Bld W        
FranceFrance: Coupe de France    
15:30Caen - Nantes  
GermanyGermany: Bundesliga    
16:00Fuchse Berlin - Leipzig  
16:00Lemgo - MT Melsungen  
16:00Minden - Goppingen  
GreeceGreece: A1    
16:00PAOK - AEK Athens  
LatviaLatvia: SynotTip Virsliga    
16:00ASK/LSPA - HK Ogre/Miandum  
NorwayNorway: Grundigligaen    
16:00Bodo - Haslum HK  
NorwayNorway: 1. Division    
16:00Charlottenlund - Stavanger  
SwedenSweden: Handbollsligan    
16:00IFK Ystads - Kristianstad  
SwedenSweden: Allsvenskan    
16:00Helsingborg - Amo HK  
UkraineUkraine: Superleague    
16:30Donbass Donetsk - Motor Zaporozhye  
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
17:00Dormagen - Nordhorn-Lingen  
IcelandIceland: Olis Deildin    
17:00Selfoss - Akureyri  
17:00Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar  
SwedenSweden: Allsvenskan    
17:00Skanela - Aranas  
UkraineUkraine: Superleague    
17:00CSKA Kiev - ZTR Zaporozhye        
ItalyItaly: Serie A    
17:15Conversano - Meran  
EuropeEurope: European Championship Women    
17:30Russia W - France W  
IcelandIceland: Olis Deildin    
17:30Haukar - KA  
AustriaAustria: WHA Women    
18:00Trofaiach W - Wr. Neustadt W        
CroatiaCroatia: Premijer liga    
18:00Umag - Sesvete  
EuropeEurope: BENE-League    
18:00Limburg Lions - Vise        
HungaryHungary: NB I    
18:00Cegledi - Telekom Veszprem  
NorwayNorway: Grundigligaen    
18:00Fyllingen - Arendal  
NorwayNorway: 1. Division    
18:00Sandnes - St. Hallvard  
SwitzerlandSwitzerland: NLA    
18:00Gossau - RTV Basel  
18:00HC Kriens - Zurich  
18:00Kadetten - Pfadi Winterthur  
18:00Suhr Aarau - St. Gallen  
18:00Wacker Thun - Bern  
UkraineUkraine: Superleague    
18:00Polytechnik Lviv - Portovik  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premijer Liga    
19:00Slavija - Borac        
PortugalPortugal: Andebol 1    
19:00Boa Hora - Sporting  
SloveniaSlovenia: 1. NLB Liga    
19:00Maribor - Celje  
SpainSpain: Copa Asobal    
19:00CD Bidasoa Irun - Barcelona  
AustriaAustria: HLA    
20:15West Wien - Aon Fivers  
EuropeEurope: SEHA Liga    
20:15Nexe - Met. Skopje  
IcelandIceland: Olis Deildin    
20:30Fram - FH Hafnarfjordur  
20:30Grotta - Valur  
UkraineUkraine: Superleague    
17.12.2018
17:00Odessa - ZNTU-ZAS        
EuropeEurope: SEHA Liga    
17.12.2018
17:15Steaua Bucuresti - Vardar        
19:00PPD Zagreb - Vojvodina        
SwedenSweden: Handbollsligan    
17.12.2018
19:00Hammarby - Alingsas  
19:00Malmo - AIK  
19:00Savehof - Lugi  
19:00Skovde - Karlskrona  
SwedenSweden: SHE Women    
17.12.2018
19:00Skuru W - Boden W  
IcelandIceland: Olis Deildin    
17.12.2018
20:30IR Reykjavik - Afturelding