Czech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B - Main
21. Round Kromeriz B Sumice 6:2 (3:1, 3:1) details 12.05.2024
20. Round Nedasov Kromeriz B 2:5 (1:2, 1:3) details 05.05.2024
19. Round Kromeriz B Nedachlebice 7:1 (4:1, 3:0) details 28.04.2024
18. Round Ujezdec-Tesov Kromeriz B 1:1 (1:0, 0:1) details 21.04.2024
17. Round Kromeriz B Jiskra Stare Mesto 4:1 (2:1, 2:0) details 13.04.2024
16. Round Korycany Kromeriz B 0:4 (0:1, 0:3) details 06.04.2024
15. Round Kromeriz B Dolni Nemci 7:1 (3:0, 4:1) details 31.03.2024
14. Round Bojkovice Kromeriz B 0:4 (0:2, 0:2) details 24.03.2024
1. Round Kromeriz B Bojkovice 1:1 (0:0, 1:1) details 03.11.2023
13. Round Zborovice Kromeriz B 3:2 (3:2, 0:0) details 28.10.2023
12. Round Kromeriz B Mladcova 10:0 (5:0, 5:0) details 22.10.2023
11. Round Kromeriz B Tesnovice 3:1 (2:0, 1:1) details 13.10.2023
10. Round Kunovice Kromeriz B 3:2 (0:1, 3:1) details 08.10.2023
9. Round Kromeriz B Nivnice 2:4 (0:3, 2:1) details 01.10.2023
8. Round Sumice Kromeriz B 1:5 (0:2, 1:3) details 24.09.2023
7. Round Kromeriz B Nedasov 10:0 (5:0, 5:0) details 17.09.2023
6. Round Nedachlebice Kromeriz B 1:3 (0:1, 1:2) details 10.09.2023
5. Round Kromeriz B Ujezdec-Tesov 5:1 (2:1, 3:0) details 03.09.2023
4. Round Jiskra Stare Mesto Kromeriz B 1:6 (0:2, 1:4) details 26.08.2023
3. Round Kromeriz B Korycany 6:1 (3:1, 3:0) details 20.08.2023
2. Round Dolni Nemci Kromeriz B 1:1 (1:0, 0:1) details 13.08.2023
Czech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B - Main
14. Round Kromeriz B Holesov B 3:1 (2:0, 1:1) details 15.06.2023
26. Round Vesela Kromeriz B 4:6 (1:5, 3:1) details 10.06.2023
25. Round Kromeriz B Jaroslavice 8:0 (3:0, 5:0) details 07.06.2023
24. Round Slusovice B Kromeriz B 0:8 (0:4, 0:4) details 28.05.2023
23. Round Kromeriz B Tecovice 9:1 (4:0, 5:1) details 21.05.2023
20. Round Kromeriz B SK Breznice 5:1 (2:0, 3:1) details 17.05.2023
22. Round Luzkovice Kromeriz B 3:3 (0:3, 3:0) details 14.05.2023
21. Round Kromeriz B Ludkovice 5:2 (4:1, 1:1) details 07.05.2023
19. Round Louky Kromeriz B 1:0 (1:0, 0:0) details 22.04.2023
18. Round Kromeriz B Sokol Kostelec 5:2 (3:0, 2:2) details 16.04.2023
17. Round Tlumacov Kromeriz B 2:3 (1:2, 1:1) details 09.04.2023
16. Round Kromeriz B Chropyne 4:2 (1:2, 3:0) details 02.04.2023
15. Round Frystak Kromeriz B 0:4 (0:1, 0:3) details 25.03.2023
World: Club Friendly - Main
Kromeriz B Vsechovice 3:3 (1:2, 2:1) details 26.02.2023
Czech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B - Main
4. Round Kromeriz B Tlumacov 7:1 (2:0, 5:1) details 06.11.2022
13. Round Kromeriz B Vesela 5:1 (1:1, 4:0) details 30.10.2022
12. Round Jaroslavice Kromeriz B 3:5 (1:0, 2:5) details 22.10.2022
11. Round Kromeriz B Slusovice B 2:1 (0:1, 2:0) details 16.10.2022
10. Round Tecovice Kromeriz B 1:2 (1:1, 0:1) details 08.10.2022
9. Round Kromeriz B Luzkovice 13:1 (7:0, 6:1) details 02.10.2022
8. Round Ludkovice Kromeriz B 3:5 (0:2, 3:3) details 25.09.2022
7. Round SK Breznice Kromeriz B 1:2 (1:0, 0:2) details 18.09.2022
6. Round Kromeriz B Louky 9:0 (7:0, 2:0) details 11.09.2022
5. Round Sokol Kostelec Kromeriz B 2:4 (1:3, 1:1) details 04.09.2022
3. Round Chropyne Kromeriz B 2:3 (1:1, 1:2) details 20.08.2022
2. Round Kromeriz B Frystak 3:1 (1:0, 2:1) details 14.08.2022
1. Round Holesov B Kromeriz B 0:8 (0:3, 0:5) details 07.08.2022
Czech Republic: OP II. tridy (KM) - Main
14. Round Brest Kromeriz B 0:4 (0:2, 0:2) details 17.06.2022
26. Round Kromeriz B Zalkovice 7:1 (2:0, 5:1) details 12.06.2022