17:14
World

Club Friendly 2024Club Friendly

  • Next matches
   B's1X2  
Nyva Ternopil - Viktoria        FIN1:2
Viking - Egersund   8 FIN3:0
Oddevold - Ljungskile           Today 18:00
Heiligenkreuz - SV Gossendorf           Today 18:30
HamKam - Kongsvinger   3 Tomorrow 14:00
Yenisey 2 - FDC Vista           Tomorrow 14:00
Frohnhausen - SW Essen           Tomorrow 18:45
Ishoj - Holbaek           Tomorrow 18:45
Bryne - Aalesund           06.03. 14:00
Bukovyna - Zvyagel           06.03. 14:00
Khust - Ahrobiznes Volochysk           06.03. 14:00
Torns - Linero IF           06.03. 19:30
Mjondalen - Moss           07.03. 14:00
Lyn - Kristiansund           07.03. 16:00
Brage - Falu           07.03. 18:00
Geylang - Hougang           08.03. 12:45
Lion City - Balestier Khalsa           08.03. 12:45
Fredrikstad - Sandefjord           08.03. 14:00
Trelleborg - Varberg           08.03. 14:00
Stjordals Blink - Strindheim           08.03. 16:30
SAK Klagenfurt - Treibach           08.03. 17:30
Traeff - Brattvag           08.03. 17:30
Brann - Asane           08.03. 18:00
Lunds - IFK Hassleholm           08.03. 19:00
RW Rankweil - Ludesch           08.03. 19:00
I. Bratislava - Mosonmagyarovari TE           09.03. 11:00
Tampines - Albirex Niigata           09.03. 11:00
Trollhattan - Torslanda           09.03. 11:00
KTP - VJS           09.03. 12:00
Ljungskile - Ahlafors IF           09.03. 12:00
Rosenborg - Tromso           09.03. 12:00
SC Landskron - Rothenthurn           09.03. 12:00
Askoy - Fana           09.03. 13:00
Assyriska FF - Stockholm Internazionale           09.03. 13:00
Gefle - Vasalund           09.03. 13:00
Honefoss - Strommen           09.03. 13:00
Jonkoping - Orebro           09.03. 13:00
Notodden - Askollen           09.03. 13:00
Raufoss - Frigg           09.03. 13:00
Sprint-Jeloy - Kvik Halden           09.03. 13:00
Stjordals Blink - Melhus           09.03. 13:00
Torns - Rosengard           09.03. 13:00
Hammarby TFF - Haninge           09.03. 13:15
Helsingborg - Oddevold           09.03. 14:00
Hodd - Sogndal           09.03. 14:00
Ilves - Ekenas           09.03. 14:00
Khust - Zvyagel           09.03. 14:00
KuPS - Jaro           09.03. 14:00
Lillestrom - KFUM Oslo           09.03. 14:00
Nyva Ternopil - Bukovyna           09.03. 14:00
Orebro Syr. - Motala           09.03. 14:00
Stromsgodset - Odd           09.03. 14:00
USK Anif - A. Salzburg           09.03. 14:00
Valerenga - Sarpsborg 08           09.03. 14:00
Yenisey 2 - Nart Cherkessk           09.03. 14:00
Zvyagel - Ahrobiznes Volochysk           09.03. 14:00
Grodig - Wals-Grunau           09.03. 15:00
TSV St. Johann - Pfarrwerfen           09.03. 15:00
KAC 1909 - ASKO Wolfnitz           09.03. 15:00
KTP - Haka           09.03. 15:00
Lysekloster - Jerv           09.03. 15:00
Mjallby - Landskrona           09.03. 15:00
Orn - Eik-Tonsberg           09.03. 15:00
Ostersund - Pitea           09.03. 15:00
Karlstad - Skovde AIK           09.03. 15:30
Mariehamn - Vaajakoski           09.03. 15:30
Norrby - Vanersborgs IF           09.03. 15:30
Stromsgodset 2 - Odd           09.03. 16:00
Umea FC - Friska Viljor           09.03. 16:30
Kjelsas - SK Gjovik-Lyn           09.03. 17:00
PPJ - Klubi 04           09.03. 18:00
Sollentuna - Stocksund           09.03. 19:10
Tanjong Pagar - Young Lions           10.03. 11:00
Tampere Utd - Futura           10.03. 13:00
Haugesund - HamKam           10.03. 14:00
Mjallby - Oster           10.03. 14:00
Molde - Aalesund           10.03. 14:00
Moss - Follo           10.03. 14:00
Ranheim - Trygg/Lade           10.03. 14:00
Sundsvall - Sandviken           10.03. 16:00
Viking - Stabaek           10.03. 16:00
Viking - Flekkeroy           11.03. 14:00
Yenisey 2 - Chernomorets Novorossijsk           11.03. 14:00
Tables/draw will be added later.
  • Results
1X2 
Albirex Niigata - Lion City3:1Yesterday
ASK Klagenfurt - A. Klagenfurt (Am)2:5Yesterday
Chotebor - Hlinsko4:2   Yesterday
Follo - Alta2:1Yesterday
F. Amager - VanloseCAN.   Yesterday
Hammarby TFF - Sollentuna3:0   Yesterday
Karvina B - Havirov2:1   Yesterday
Lunds - Simrishamn6:0   Yesterday
Nykobing - F. Amager1:1Yesterday
Onsala - Savedalen4:1   Yesterday
Riga FC - Metta/LU1:1   Yesterday
Rubin Kazan 2 - Saturn Ramenskoye0:5   Yesterday
Slavia HK - NeratoviceCAN.   Yesterday
Utsikten - LandskronaCAN.   Yesterday
Viking - Fredrikstad1:1Yesterday
Zlin B - Slovacko B3:2   Yesterday
AB Copenhagen - Olympic1:0   02.03.
Asker - Kvik Halden0:3   02.03.
Assyriska FF - Karlbergs4:1   02.03.
Belshina - BumProm Gomel2:0   02.03.
Bohumin - Prerov2:1   02.03.
Brno B - Bohunice0:0   02.03.
Bronshoj - Avarta1:1   02.03.
Bruntal - Nove Sady4:3   02.03.
Bryne - Kongsvinger2:202.03.
Celik Zenica - Banovici4:0   02.03.
Chattanooga - Birmingham0:3   02.03.
Eskilsminne - TvaakerCAN.   02.03.
Eskilsminne - Hittarp4:1   02.03.
FC Gomel - Naftan2:2   02.03.
Stockholm Internazionale - Taby1:2   02.03.
Babrungas - Atmosfera3:1   02.03.
Blansko - Nove Mesto na Morave6:2   02.03.
Frederikssund - Vanlose4:002.03.
Friska Viljor - Pitea3:2   02.03.
Herrestads AIF - Torslanda1:1   02.03.
Hlucin - Zlinsko2:6   02.03.
Hodonin - Breclav3:1   02.03.
Hohenems - Brauerei Egg2:0   02.03.
Hougang - Tampines0:302.03.
Jelgava - MarupeCAN.   02.03.
Juventud Antoniana - Central Norte0:202.03.
Karlstad - Orebro Syr.1:2   02.03.
Kristiansund - Tromso3:002.03.
Lanzhot - Start Brno0:5   02.03.
Lillestrom - Mjondalen0:002.03.
Ljungskile - Gauthiod1:3   02.03.
Lunds - Falkenberg1:1   02.03.
Middelfart - Naesby4:0   02.03.
Molde - Rosenborg1:102.03.
Mutenice - Bzenec3:10   02.03.
Brezice - Slovan Ljubljana2:2   02.03.
Norrby - Astrio3:1   02.03.
Odd - KFUM Oslo0:302.03.
Olimpic Zarnesti - FC Ungheni0:3   02.03.
Oskarshamn - Motala0:1   02.03.
Politehnica Timisoara - Santandrei1:0   02.03.
Roskilde - BK Frem0:1   02.03.
Rychnov n. Kneznou - Chrudim B1:2   02.03.
Sarpsborg 08 - Moss1:402.03.
SC Landskron - TSV Grafenstein5:0   02.03.
SK Hranice - FK Frydek-Mistek1:5   02.03.
SK Kladno - FC Pencin3:2   02.03.
Slavia HK - Neratovice1:2   02.03.
Sloga Pozega - Borac 19260:0   02.03.
Slutsk - Slavia Mozyr1:0   02.03.
Sogndal - Asane0:0   02.03.
Stjordals Blink - Tiller0:3   02.03.
Strommen - Orn2:4   02.03.
SV Frauental - Gleinstatten4:0   02.03.
Tasovice - Kurim3:3   02.03.
Torns - Osterlen2:2   02.03.
Traeff - Strindheim3:1   02.03.
Trutnov - Ceska Skalice7:0   02.03.
USK Anif - Wals-Grunau1:0   02.03.
Valasske Mezirici - Vsetin1:2   02.03.
Valmiera - BFC Daugavpils4:0   02.03.
Vasalund - Stocksund4:3   02.03.
Velim - Kosmonosy0:1   02.03.
Velke Mezirici - Maraton Pelhrimov1:3   02.03.
Zaglebie Sosnowiec 2 - Trinec1:2   02.03.
Zdar na Sazavou - Rosice0:3   02.03.
Zizkov B - Dobrovice2:3   02.03.
Zlicin - SK Doksy6:0   02.03.
Aalesund - Brattvag3:1   01.03.
Auckland City - Manurewa2:001.03.
Balestier Khalsa - Tanjong Pagar4:101.03.
Bukovyna - Metalist Kharkiv2:1   01.03.
Chaika - Kudrivka2:0   01.03.
Druzhba Myrivka - Nyva Buzova2:3   01.03.
Froya - Fana5:1   01.03.
Furstenfeld - SV Krottendorf2:0   01.03.
Gratkorn - Weinland GamlitzCAN.   01.03.
Hirnyk-Sport - Zirka Kropyvnytskyi0:0   01.03.
Inhulets - SC Poltava2:1   01.03.
Karpaty Lviv - Nyva Ternopil2:1   01.03.
Khust - Skala 19112:3   01.03.
Legion Makhachkala - FK Pobeda1:3   01.03.
Levanger - Stjordals Blink0:101.03.
Livyi Bereg - Dinaz Vyshgorod1:1   01.03.
Nyva Vinnytsya - Mariupol4:2   01.03.
Prykarpattya - Viktoria3:0   01.03.
SAK 1914 - TSV St. Johann4:001.03.
Sanatatea Cluj - Minerul Ocna Dej3:2   01.03.
Sotra - Loddefjord3:2   01.03.
Stabaek - Start2:101.03.
Stadtwerke Bruck/Mur - Kindberg Murzhofen2:0   01.03.
Stockerau - Zwettl2:2   01.03.
SV Union Gnas - Pachern5:1   01.03.
Tillmitsch - Flavia Solva3:0   01.03.
Torns - OlympicCAN.   01.03.
Trollhattan - Stenungsunds2:0   01.03.
Tvaaker - Qviding2:101.03.
UFC Fehring - Kirchberg4:3   01.03.
Young Lions - Geylang5:201.03.
Bodo/Glimt - Sarpsborg 082:029.02.
Esbjerg - Raufoss1:129.02.
Metalist Kharkiv - Ahrobiznes Volochysk2:3   29.02.
Sandefjord - Ranheim2:2   29.02.
Vanlose - Hellerup1:029.02.
Young Boys - Viby7:129.02.
Cesky Tesin - Bohumin1:1   28.02.
FC Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk3:2   28.02.
Lyn - Kjelsas3:228.02.
Notodden - Eik-Tonsberg2:028.02.
Slavia Mozyr - Shakhtyor Soligorsk3:328.02.
Smorgon - Molodechno1:1   28.02.
Sogndal - Floro3:0   28.02.
Stromsgodset - Lillestrom1:028.02.
Allerod - Avarta4:127.02.
Bukovyna - Skala 19113:1   27.02.
Christchurch - Coastal Spirit2:127.02.
Dinaz Vyshgorod - Zvyagel2:1   27.02.
Epitsentr - UCSA1:1   27.02.
Eugendorf - Wals-Grunau1:227.02.
Falkenberg - Boljan3:0   27.02.
Hegelmann - FK Liepaja2:1   27.02.
Podillya Khmelnytskyi - Viktoria0:1   27.02.
Forte Taganrog - FDC Vista3:0   27.02.
Norresundby - Thisted FC0:1   27.02.
Prykarpattya - Rukh Lviv 22:2   27.02.
Sirius U21 - Sandviken1:3   27.02.
Sittard - Den Bosch2:327.02.
St Mochta's - Usher Celtic3:0   27.02.
Valerenga - Brann0:327.02.
Lupac - CSM Resita0:1   27.02.
Volkermarkt - Eberstein5:4   27.02.
Yenisey - Yenisey 24:1   27.02.
Aksu - Tyumen1:3   26.02.
Bjarg - Asane 23:1   26.02.
Abdish-Ata - Arkadag1:2   25.02.
Admira Prague - Rokycany0:0   25.02.
AFC Eskilstuna - Sollentuna2:125.02.
AIK - Karlbergs1:1   25.02.
Balatonfuredi - Szekszardi1:2   25.02.
Barcelona SC - Dep. Quito1:225.02.
Bicskei - Ivancsa0:0   25.02.
Bohemians 1905 B - Hradec Kralove B3:3   25.02.
Csornai - Raca1:3   25.02.
Dainava Alytus - BFC Daugavpils0:0   25.02.
Dunaujvaros PASE - BKV Elore1:0   25.02.
FBK Karlstad - Orebro Syr.2:2   25.02.
FC Dabas - Gyor II0:2   25.02.
FC Dabas - Kelen1:3   25.02.
Babrungas - Banga 20:3   25.02.
FK Novosibirsk - Dynamo Barnaul2:2   25.02.
Forte Taganrog - Dynamo Vologda1:0   25.02.
FSV Dornberg - Kassel1:8   25.02.
Geylang - Tanjong Pagar3:125.02.
Gleinstatten - Allerheiligen0:4   25.02.
Hammarby TFF - Syrianska3:0   25.02.
Hirnyk-Sport - Kremin 22:2   25.02.
Karcagi - Szolnoki MAV1:1   25.02.
Kecskemeti TE II - Dunafoldvar0:2   25.02.
Khimki - Krylya Sovetov1:1   25.02.
Khust - Ahrobiznes Volochysk2:0   25.02.
Kisvarda II - DVTK IICAN.   25.02.
Lokomotyv Kyiv - Dinaz Vyshgorod1:2   25.02.
Macara - Dep. Quito1:0   25.02.
Majosi - Paks II1:4   25.02.
Mlada Boleslav B - Slavia Prague B0:1   25.02.
MTK Budapest II - Putnok0:2   25.02.
Namestovo - D. Kubin0:7   25.02.
REAC - Penzugyor2:3   25.02.
Shinnik Yaroslavl - Omsk1:2   25.02.
SK Pardubicky - Ceska Skalice0:2   25.02.
Sparta Prague B - Taborsko3:125.02.
Spisska Nova Ves - Snina1:0   25.02.
Stirling Macedonia - Perth SC2:025.02.
Tabasalu - FC Tallinn3:5   25.02.
Tiszaujvaros - Tiszafuredi2:2   25.02.
Stuttgart II - Illertissen2:1   25.02.
WAF Brigittenau - Royal Persia8:0   25.02.
Zvyagel - Livyi Bereg1:0   25.02.
Abdish-Ata - Rodina Moscow2:2   24.02.
Admira (Am) - Leobendorf0:5   24.02.
Angelholm - IFK Hassleholm1:1   24.02.
Aritma Prague - Kraluv Dvur1:0   24.02.
Kottmannsdorf - SV Arnoldstein2:4   24.02.
Assyriska FF - Enskede1:1   24.02.
Atlantis - JaPS0:2   24.02.
Belshina - Arsenal Dzyarzhynsk1:2   24.02.
Beltinci - Fuzinar3:1   24.02.
Bilje - ND Gorica1:4   24.02.
BK Frem - Hellerup1:424.02.
Bohunice - Slavoj Polna5:0   24.02.
Borac 1926 - Trayal Krusevac2:1   24.02.
Brabrand - Thisted FC1:2   24.02.
Brann 2 - Viking 21:4   24.02.
Brno - Sigma Olomouc B3:124.02.
Brno B - Rosice1:2   24.02.
Brozany - Povltavska FA1:124.02.
Budaorsi SC - ESMTK Budapest0:1   24.02.
Bukovyna - Skala 1911CAN.   24.02.
Burghausen - Schalding2:1   24.02.
Castkovce - Puchov1:4   24.02.
Celik Zenica - NevesinjeCAN.   24.02.
Ceske Budejovice B - Banik Most-Sous2:1   24.02.
Chernomorets Novorossijsk - Alania Vladikavkaz0:0   24.02.
Cigand SE - Hidasnemeti VSC5:0   24.02.
Debrecen II - Korosladany MSK3:3   24.02.
Din. Minsk - Isloch2:1   24.02.
Din. Minsk - Maxline2:1   24.02.
Dobrovice - Spoje Prague3:1   24.02.
Dorogi - Velke Ludince3:1   24.02.
Drassburg - SC Sopron0:1   24.02.
Dynamo Moscow - CSKA Moscow2:124.02.
Dziugas Telsiai - Atmosfera4:1   24.02.
Eger SE - Filakovo3:1   24.02.
Elana Torun - Pelikan1:124.02.
Energetik-BGU - Smorgon1:1   24.02.
Epitsentr - Nyva Buzova2:2   24.02.
Eskilsminne - Olympic3:1   24.02.
Falkenberg - Tvaaker2:2   24.02.
Fana - Loddefjord1:4   24.02.
FC 08 Homburg - Eintracht Frankfurt II3:1   24.02.
FC Minsk - BATE0:1   24.02.
Fehervar FC II - VLS Veszprem0:2   24.02.
Ferencvaros II - Bekescsaba 19120:2   24.02.
FK Ceska Lipa - Varnsdorf0:324.02.
FK Chayka - Neftekhimik2:2   24.02.
Kauno Zalgiris - BE1 NFA0:2   24.02.
Frohnleiten - Stadtwerke Bruck/Mur2:2   24.02.
Garbarnia - Unia Tarnow4:1   24.02.
Gedania Gdansk - Stolem Gniewino2:1   24.02.
SK Gjovik-Lyn - HamKam3:2   24.02.
GKS Belchatow - Warta Dzialoszyn6:2   24.02.
GKS Belchatow - Widzew Lodz II3:0   24.02.
Grodzisk M. - Biala Podlaska4:0   24.02.
Gornji Rahic - Sloboda1:124.02.
Hatvan - Erdi0:0   24.02.
Haugesund - Bryne3:124.02.
HFK Olomouc - Tasovice0:0   24.02.
Hodmezovasarhely FC - CA Oradea4:0   24.02.
Hodonin - Bzenec4:2   24.02.
Hohenems - TSV BergCAN.   24.02.
Horitschon - KobersdorfCAN.   24.02.
Hostoun - Slany1:1   24.02.
Iberia 1999 - FC Gareji Sagarejo5:2   24.02.
I. Bratislava - Horna KrupaCAN.   24.02.
Ishoj - Bronshoj2:124.02.
Isloch - Naftan2:2   24.02.
Jedinstvo Krusevac - VlasinaCAN.   24.02.
Jedinstvo SP - Podunavac Belegis5:1   24.02.
Jonkoping - Lindome1:1   24.02.
KAC 1909 - Annabichler6:0   24.02.
Kalju - FK Liepaja0:024.02.
Kamaz - Chernomorets Novorossijsk1:2   24.02.
Kaposvar - PTE-PEAC1:1   24.02.
Kisvarda II - III. Keruleti TVE1:2   24.02.
Komaromi VSE - Komarno2:0   24.02.
Kromeriz - Zlin B2:0   24.02.
Kromeriz - ProstejovCAN.   24.02.
Krsko - LuckoCAN.   24.02.
KS Wieczysta Krakow - Bielsko-Biala2:024.02.
Kuchl - Wals-Grunau1:2   24.02.
Legia II - Hutnik Warszawa4:1   24.02.
Levadia U21 - Skanste2:2   24.02.
Liberec B - Dukla Prague B1:3   24.02.
Lisen - Jihlava1:124.02.
Ljungskile - Trollhattan2:1   24.02.
Lokomotiv Moscow - FK Rostov3:124.02.
Lokomotiv Moscow - FC Asgabat3:0   24.02.
Vltavin - SK Kladno5:1   24.02.
Lunds - Hassleholms IF1:0   24.02.
Lyn - Notodden2:1   24.02.
Memmingen - Schwaben Augsburg2:1   24.02.
Metta/LU - Siauliai FA0:1   24.02.
Mjondalen - Honefoss3:1   24.02.
Motorlet Prague - Prepere1:9   24.02.
Motorlet Prague - Zapy2:3   24.02.
MSK Martin - NamestovoCAN.   24.02.
Myjava - Vyskov0:224.02.
Nafta - NK Polet0:0   24.02.
Nagykanizsa - Koprivnica5:0   24.02.
Neman - Slutsk4:224.02.
Neratovice - Velke Hamry1:4   24.02.
Nielba Wagrowiec - Notec Czarnkow1:1   24.02.
Brezice - Ljubljana Svoboda7:3   24.02.
Nurnberg II - Aalen1:1   24.02.
Ostrava B - Gornik Zabrze II3:0   24.02.
Pardubice B - Zivanice1:0   24.02.
PEPO - MyPa2:1   24.02.
Pisek - Taborsko B0:0   24.02.
Pitea - Umea FC1:2   24.02.
Pawlowice - Gornik Zabrze IICAN.   24.02.
Polonia Bytom - Drama Zbroslawice2:0   24.02.
Polonia Warszawa - Legionowo2:0   24.02.
Powisle Dzierzgon - Cartusia Kartuzy0:9   24.02.
Primorje - Grosuplje1:5   24.02.
Reichenau - Tirol (Am)CAN.   24.02.
Riga FC - Roskilde3:1   24.02.
Rakow II - T. Mazowiecki3:2   24.02.
Rosengard - IFK Trelleborg2:1   24.02.
SAK Klagenfurt - Wolfsberger AC (Am)2:224.02.
Samorin - Povazska Bystrica1:1   24.02.
Sandviken - Stocksund5:0   24.02.
Shakhtyor Soligorsk - Dynamo Brest3:4   24.02.
Simmeringer - UFC Tadten4:5   24.02.
SK Hranice - Vsechovice9:0   24.02.
Slavia Mozyr - Volna Pinsk1:1   24.02.
Orlova - Vitkovice2:3   24.02.
Slavia Prague U19 - KolinCAN.   24.02.
Slovan Bratislava B - Sered1:024.02.
Velvary - FK Robstav2:0   24.02.
Grossaspach - Mainz II4:1   24.02.
Stal Krasnik - Swidniczanka Swidnik1:2   24.02.
Start - Egersund1:724.02.
Stutt. Kickers - Wurzburger Kickers2:0   24.02.
Suduva - Jelgava3:024.02.
Swit Mazowiecki - Mazovia Minsk Mazowiecki1:4   24.02.
Swit Mazowiecki - Sulejowek1:224.02.
Szeged II - Mohacsi2:1   24.02.
Tampines - Young Lions4:124.02.
Tarup-Paarup - Naesby1:124.02.
Tatabanya - Monori1:1   24.02.
Tillmitsch - Gralla4:0   24.02.
Start Brno - Velke Mezirici3:1   24.02.
Start Brno - Povazska BystricaCAN.   24.02.
Torslanda - Ahlafors IF1:2   24.02.
Turnov - Jablonec B3:3   24.02.
Uhersky Brod - Vsetin1:1   24.02.
Unia Turza Slaska - FK Frydek-Mistek0:1   24.02.
Unicov - Blansko0:0   24.02.
Usti nad Labem - Pribram0:224.02.
Usti nad Orlici - Nove Mesto na Morave3:2   24.02.
USVS Rudersdorf - Neuberg1:1   24.02.
Vaajakoski - JJK Jyvaskyla0:024.02.
Valasske Mezirici - Nove Sady6:5   24.02.
Vasalund - Stockholm Internazionale1:2   24.02.
Velim - Predni Kopanina3:4   24.02.
Viking - Tromso1:024.02.
Vitebsk - FC Gomel1:2   24.02.
Vlasim - Chrudim3:024.02.
Vranov - Trebisov3:2   24.02.
Vratimov - Frydlant n. O.1:0   24.02.
Warta Sieradz - Radomsko0:2   24.02.
Wehen - Schott Mainz3:0   24.02.
Weindorf St. Anna - SV Wildon2:124.02.
Wienerberger - Vosendorf3:3   24.02.
Wiener Viktoria - SV Donau2:1   24.02.
Wislanie Jaskowice - Wisla II1:0   24.02.
Young Boys - Holstebro0:5   24.02.
Zawisza - Wda Swiecie0:2   24.02.
Zdar na Sazavou - Hlinsko1:0   24.02.
Zdroj Busko - Korona Kielce 22:2   24.02.
Zielona Gora - Warta Gorzow4:0   24.02.
Zizkov - Plzen B2:124.02.
Zlicin - Admira Prague B0:1   24.02.
Zlinsko - Prostejov0:2   24.02.
Znojmo - Stara Rise4:0   24.02.
Albirex Niigata - Balestier Khalsa3:723.02.
Arsenal Tula - Kyzylzhar2:0   23.02.
Arsenal Tula - Khan Tengri0:0   23.02.
ASK Voitsberg - Srednja Bistrica5:123.02.
Austria Vienna (Am) - Union Gurten0:0   23.02.
Deutschlandsberger - UFC Fehring3:323.02.
Dynamo Moscow - Baltika0:323.02.
Fakel Voronezh - Sochi0:023.02.
Marchfeld - Schrems2:1   23.02.
Pohronie - Podkonice1:1   23.02.
Galanta - Petrzalka2:2   23.02.
Gori - Gardabani4:5   23.02.
HamKam - Fredrikstad0:423.02.
HA Banska Bystrica - Slovacko B1:1   23.02.
Harju JK Laagri - Super Nova1:2   23.02.
Jadran Dekani - NK Krka1:1   23.02.
Kaiserslautern II - VfR Mannheim3:2   23.02.
Kleczew - Carina Gubin2:1   23.02.
Koflach - ATSV Wolfsberger5:4   23.02.
Kohfidisch - SC WeizCAN.   23.02.
Kongsvinger - Lynx5:2   23.02.
Korneuburg - StockerauCAN.   23.02.
Kremser - SK Rapid (Am)2:223.02.
Kristiansund - Asane3:1   23.02.
LASK (Am) - Donaufeld Wien2:2   23.02.
Lion City - Hougang0:323.02.
Metalist Kharkiv - Skala 19112:2   23.02.
Neusiedl - Margarethen3:123.02.
Nowe Skalmierzyce - Wrzesnia1:023.02.
Nyva Ternopil - Prykarpattya0:2   23.02.
Ostrowiec Swietokrzyski - Chelmianka Chelm2:0   23.02.
Ostrowiec Swietokrzyski - Ozarow0:2   23.02.
Pachern - Kirchberg2:2   23.02.
Presov - L. Mikulas2:3   23.02.
Riga FC 2 - Viimsi JK2:1   23.02.
Sandefjord - Nordsjaelland 22:1   23.02.
Sandefjord - Karpaty LvivCAN.   23.02.
Sarpsborg 08 - KFUM OsloCAN.23.02.
SC Poltava - Druzhba Myrivka4:2   23.02.
SC Weiz - Heiligenkreuz3:023.02.
SKA Khabarovsk - Kamaz1:1   23.02.
SKA Khabarovsk - Akron Togliatti3:2   23.02.
Skeid - Tromsdalen3:023.02.
Skive - Lyseng0:323.02.
Skovde AIK - OstersundCAN.   23.02.
Sogndal - Aalesund2:3   23.02.
SPG Wels - Ardagger2:0   23.02.
Strommen - Kjelsas4:223.02.
SV Oberwart - SV Union Gnas2:123.02.
Tallinna Kalev - Paide1:123.02.
Torns - Ariana1:3   23.02.
Traiskirchen - Kottingbrunn4:1   23.02.
MKS Trzebinia Siersza - PawlowiceCAN.   23.02.
TWL Elektra - Parndorf4:423.02.
UCSA - Sturm Ivankiv1:0   23.02.
Ujpest II - Vasas II1:3   23.02.
USK Anif - TSV St. JohannCAN.   23.02.
V. Haugesund - Jerv1:023.02.
Vitebsk - Orsha1:0   23.02.
Warta Poznan - Notec Czarnkow3:123.02.
Weinland Gamlitz - Su Rebenland8:2   23.02.
Wiener Sport-Club - First Vienna (Am)4:023.02.
Zilina B - Trinec1:4   23.02.
Zilina U19 - FK Pardubice U192:1   23.02.
Alberts JDFS - Nomme Utd1:1   22.02.
Bronshoj - Nykobing2:222.02.
Dubai City - Abdish-Ata0:4   22.02.
Hegelmann - BFC Daugavpils1:222.02.
Furstenfeld - Gleisdorf0:422.02.
Karvina B - Hlucin4:0   22.02.
Khimik - Saratov1:3   22.02.
Krasnodar - Torpedo Moscow2:122.02.
Neftchi Fargona - Atyrau1:1   22.02.
Rubin Kazan - Rodina Moscow1:422.02.
Sheriff Tiraspol - RFS1:2   22.02.
Stromsgodset - Linense5:022.02.
Tyumen - Neftchi Fargona1:2   22.02.
Tyumen - Kuban1:2   22.02.
Wolfsberger AC (Am) - Atus Velden3:0   22.02.
Alania Vladikavkaz - TuranCAN.   21.02.
ASK Klagenfurt - Favoritner1:121.02.
Assyriska FF - Sollentuna4:0   21.02.
Walldorf - Hollenbach1:421.02.
Bardar - Dacia Buiucani2:4   21.02.
Bekescsaba 1912 II - Szeghalmi FCCAN.   21.02.
BKS Sparta Katowice - Gwarek Ornontowice2:321.02.
Bukovyna - Ahrobiznes Volochysk2:0   21.02.
Celik Zenica - Capljina4:2   21.02.
Chelyabinsk - Alania Vladikavkaz3:2   21.02.
Elfsborg - Odd3:121.02.
Baranovici - Brest 25:1   21.02.
Lida - Slutsk1:2   21.02.
Forte Taganrog - Oryol2:2   21.02.
Hatvan - Budaorsi SCCAN.   21.02.
Hohenems - A. Lustenau (Am)2:1   21.02.
I. Bratislava - LanzhotCAN.   21.02.
Omsk - Veles Moscow0:0   21.02.
Isloch - Lokomotiv Gomel0:0   21.02.
Jelenia Gora - Olawa4:3   21.02.
Karlovy Vary - Marianske Lazne1:0   21.02.
Karlstad - Karlstad II10:2   21.02.
Karpaty Lviv - Khust0:0   21.02.
Haapsalu - Narva0:4   21.02.
Nyva Buzova - FC Chernihiv0:0   21.02.
Omladinac Zablace - Sloga Pozega2:1   21.02.
OMTK-ULE - Hodmezovasarhely FC1:3   21.02.
Pari NN - FK Rostov1:021.02.
Petrvald na Morave - BohuminCAN.   21.02.
Plzen B - Brno B2:1   21.02.
Politehnica Timisoara - CSM Deva4:3   21.02.
Shinnik Yaroslavl - Turan0:0   21.02.
Shinnik Yaroslavl - Ulyanovsk1:0   21.02.
SK Hranice - Bilovec5:1   21.02.
Velvary - Hrebec8:0   21.02.
Smorgon - OstrovetsCAN.   21.02.
Spartak Moscow - FC Astana4:021.02.
Stjordals Blink - Rosenborg 26:221.02.
Tobol - Ordabasy0:0   21.02.
Valerenga - Rosenborg4:121.02.
Velim - Dobrovice3:3   21.02.
Volna Pinsk - Niva Dolbizno2:3   21.02.
Wiener Viktoria - Mannsworth6:121.02.
Zeljeznicar - Kakanj1:021.02.
Zvyagel - Nyva Vinnytsya3:0   21.02.
Abo - MaPS2:120.02.
Bad Gleichenberg - Kalsdorf1:220.02.
CSKA Moscow - Khimki3:020.02.
Dinamo Batumi - Riga FC0:3   20.02.
Epitsentr - Druzhba Myrivka1:3   20.02.
FSC Mariupol - Podillya Khmelnytskyi3:0   20.02.
Holbaek - Gorslev0:120.02.
Inhulets - Kremin3:2   20.02.
Ishoj - B.93CAN.   20.02.
Isloch - Volna PinskCAN.   20.02.
Khimki - Chertanovo M.0:1   20.02.
Krasnodar 2 - Dynamo Moscow 20:0   20.02.
Kuban - Lok. Tashkent0:3   20.02.
Landskrona - Angelholm2:120.02.
Livyi Bereg - Lokomotyv Kyiv1:1   20.02.
Moss - Viking0:020.02.
Neftekhimik - Khimik4:1   20.02.
OKMK - Ahal3:0   20.02.
Orenburg - Akhmat Grozny2:120.02.
Pachern - Lebring1:4   20.02.
Sheriff Tiraspol - Valmiera1:1   20.02.
Spartak Moscow - Abdish-Ata4:020.02.
SV Donau - Mauerwerk0:220.02.
Thisted FC - Vejgaard1:1   20.02.
TWL Elektra - Retz1:020.02.
Valencia B - Levadia1:2   20.02.
Valmiera - Milsami1:3   20.02.
VfR Mannheim - Weinheim1:020.02.
Villarreal B - Torpedo Kutaisi1:4   20.02.
Volkermarkt - Union Raiba Ruden5:020.02.
Zhenis - Volgar-Astrakhan0:0   20.02.
Baltika - R. Volgograd1:2   19.02.
Chernomorets Novorossijsk - Zenit 21:0   19.02.
Balti - Dinamo Tbilisi0:4   19.02.
Dynamo Moscow - Krylya Sovetov1:1   19.02.
Dynamo Moscow - Krylya Sovetov5:1   19.02.
Eugendorf - Hallwang4:0   19.02.
FC 08 Homburg - Elversberg0:1   19.02.
Volgar-Astrakhan - Chernomorets Novorossijsk0:2   19.02.
FK Chayka - D. Bryansk1:1   19.02.
Khimik - Sochi U19CAN.   19.02.
Maria Saal - SV Kraig6:519.02.
Nyva Ternopil - Viktoria0:2   19.02.
Sochi - Tyumen2:1   19.02.
Sochi - Neftchi Fargona2:2   19.02.
Qatar SC - Al Rayyan3:219.02.
Tillmitsch - Allerheiligen3:219.02.
AFC Eskilstuna - Karlstad2:1   18.02.
Ansbach - Stuttgart II0:0   18.02.
Arsenal Tula - Din. Samarkand5:1   18.02.
Arsenal Tula - Lipetsk1:0   18.02.
Balingen - Pforzheim0:3   18.02.
CF Montreal - Tampa Bay1:4   18.02.
D. Concepcion - U. De Concepcion0:018.02.
Drava - Zavrc2:4   18.02.
Fakel Voronezh - SKA Khabarovsk3:2   18.02.
Fakel Voronezh - Dynamo Makhachkala0:0   18.02.
Forte Taganrog - Kursk0:3   18.02.
F. Amager - Avarta0:118.02.
Iwaki - Fukushima Utd2:218.02.
Kanazawa - Toyama1:418.02.
Karlsruher SC - Offenbach1:5   18.02.
Kashiwa Reysol - Chiba1:218.02.
Krasnodar - Ural1:018.02.
LDU Quito - U. Catolica2:018.02.
Leningradets - Yelimay Semey1:0   18.02.
Lysekloster - Brann 25:318.02.
Malmo FF - Falkenberg0:218.02.
Mlada Boleslav B - Novy Bydzov3:1   18.02.
ND Gorica - Grosuplje2:1   18.02.
Koprivnica - Kaposvar0:3   18.02.
Orlando City - Colorado Rapids3:2   18.02.
Parnu JK Vaprus - Flora0:318.02.
Polonia Warszawa - Sulejowek3:0   18.02.
Roskilde - Naestved1:218.02.
Rubin Kazan - Arsenal TulaCAN.   18.02.
Saratov - Miass1:0   18.02.
Schott Mainz - FSV Frankfurt0:118.02.
Shinnik Yaroslavl - SKA Khabarovsk0:0   18.02.
Sparta Prague B - Hostoun6:018.02.
Sturm Graz (Am) - Fuzinar4:1   18.02.
Super Nova - Levadia U210:2   18.02.
Tartu Kalev - BF Akademija0:7   18.02.
Umea FC - Gottne0:1   18.02.
Warta Poznan - KKS KaliszCAN.   18.02.
Yenisey - Ufa0:0   18.02.
Yenisey - Metallurg BekabadCAN.   18.02.
Zimbru Chisinau - Floresti1:1   18.02.
Znojmo - Strani0:0   18.02.
Schweinfurt - Hollenbach4:2   17.02.
Aalborg - HamKam2:117.02.
Ahrobiznes Volochysk - Prykarpattya0:1   17.02.
Akron Togliatti - Zhenis5:017.02.
Aktobe - Tobol2:4   17.02.
Alania Vladikavkaz - Akhmat Grozny0:2   17.02.
Angelholm - Ariana0:1   17.02.
Ansbach - Erlangen5:1   17.02.
Ansbach - Furth IICAN.   17.02.
A. Salzburg - Vorwarts SteyrCAN.17.02.
ASK Klagenfurt - Bischofshofen2:417.02.
Oedt - Ardagger7:0   17.02.
Assyriska FF - Gute4:1   17.02.
Walldorf - Pfeddersheim2:1   17.02.
Atlanta Utd - Sporting Kansas City1:3   17.02.
Augsburg II - Wurzburger Kickers0:1   17.02.
Austin FC - New York City3:2   17.02.
Avia Swidnik - Biala Podlaska1:3   17.02.
Bahlinger - Denzlingen2:017.02.
Banovici - Gradina Srebrenik3:1   17.02.
BATE - Slutsk1:2   17.02.
Bekescsaba 1912 - Karcagi2:1   17.02.
BK Frem - FA 20002:017.02.
B.93 - Hillerod2:117.02.
Bron Radom - Star Starachowice2:3   17.02.
Bron Radom - Mazur Karczew1:4   17.02.
Bryne - Egersund5:217.02.
Burghausen - Heimstetten2:217.02.
CA Oradea - Socodor5:1   17.02.
Celik Zenica - Radnik Bijeljina1:2   17.02.
Central Norte - Gimnasia Jujuy1:017.02.
Chindia Targoviste - CSM Slatina1:0   17.02.
Chojniczanka - Gedania Gdansk1:017.02.
Chrudim - Bohemians 1905 B9:217.02.
Cigand SE - Vranov2:0   17.02.
Concordia Elblag - Stolem Gniewino2:117.02.
Steaua Bucuresti - FC Arges1:1   17.02.
CSC Dumbravita - Phoenix Buzias1:1   17.02.
Curico Unido - San Antonio Unido2:017.02.
DC United - FC Dallas0:2   17.02.
Debreceni EAC - Korosladany MSK2:1   17.02.
Debreceni EAC - Hajduszoboszloi SE3:0   17.02.
Din. Minsk - FC Gomel1:0   17.02.
Din. Minsk - SmorgonCAN.   17.02.
Donaufeld Wien - SPG WelsCAN.   17.02.
Donaufeld Wien - Admira (Am)1:0   17.02.
Druzhba Myrivka - FC Chernihiv2:0   17.02.
Dunaujvaros PASE - III. Keruleti TVE1:1   17.02.
Dunaujvaros PASE - MAV Elore1:1   17.02.
DVTK II - Tiszaujvaros2:1   17.02.
Dynamo Brest - Niva Dolbizno2:1   17.02.
Dyn. Kyiv - Sheriff Tiraspol2:0   17.02.
Dyn. Kyiv U19 - Esbjerg U19CAN.   17.02.
Eger SE - Vasas II1:3   17.02.
Eintracht Trier - Schott Mainz4:2   17.02.
Erdi - FC Dabas0:2   17.02.
Eskilsminne - Torns1:1   17.02.
ESMTK Budapest - Ivancsa2:6   17.02.
FBK Karlstad - Kongahalla4:1   17.02.
FC Gareji Sagarejo - Shturmi2:2   17.02.
FC Minsk - Molodechno3:3   17.02.
FC Minsk - Dnepr Mogilev3:2   17.02.
FC Tallinn - Flora U212:1   17.02.
Fehervar FC II - Budaorsi SC2:1   17.02.
FK Ceska Lipa - Vysehrad4:0   17.02.
FK Novosibirsk - Alania Vladikavkaz5:1   17.02.
FK Panevezys - Siauliai FA2:0   17.02.
FK Rostov - FC Astana1:017.02.
Fredericia - NaesbyCAN.   17.02.
Fuzesgyarmati SK - Szarvasi3:0   17.02.
Giessen - Eintracht Frankfurt II2:2   17.02.
Walbrzych - Ceska Skalice2:0   17.02.
Haladas - Nagykanizsa0:4   17.02.
Hammarby TFF - Hammarby U197:2   17.02.
Hatvan - Monori0:2   17.02.
Helsingor - Lunds2:1   17.02.
Hlucin - D. Kubin0:017.02.
Hobro - Aarhus Fremad1:0   17.02.
Hodd - Traeff5:1   17.02.
Hodmezovasarhely FC - Janoshalmi4:0   17.02.
Hohenems - Eschen1:117.02.
Horitschon - Drassburg1:817.02.
Horsens - Esbjerg0:0   17.02.
Hradec Kralove B - Chrudim B2:0   17.02.
Humpolec - Hlinsko3:4   17.02.
Ilves 2 - TPV2:2   17.02.
Ind. del Valle - Dep. Quito2:117.02.
Ishoj - VaerebroCAN.   17.02.
Isloch - Zhodino2:2   17.02.
Jablonec B - Povltavska FA1:0   17.02.
Jedinstvo SP - Zemun1:4   17.02.
Jedinstvo U. - Radnicki Obrenovac3:0   17.02.
Jihlava - Start Brno3:2   17.02.
Jonkoping - Oskarshamn3:0   17.02.
Kamaz - Rodina Moscow 21:2   17.02.
Kamaz - Akhmat Grozny2:0   17.02.
KaPa - Klubi 041:417.02.
Karlovy Vary - Banik Most-Sous1:1   17.02.
Karpaty Lviv - Metalist Kharkiv4:1   17.02.
Karvina B - Opava BCAN.   17.02.
KKS Kalisz - Zaglebie II3:117.02.
Koge - F. Amager2:017.02.
Kolin - Slavia HK3:0   17.02.
Komarno - Brno1:417.02.
Komaromi VSE - Mezoors2:1   17.02.
Kongsvinger - Levanger2:2   17.02.
Kottern-St. Mang - Memmingen0:4   17.02.
Kromeriz - RosiceCAN.   17.02.
Kromeriz - Unicov3:117.02.
Krsko - Ljubljana Svoboda5:1   17.02.
Kuressaare - KaljuCAN.   17.02.
Kvik Halden - Orn1:0   17.02.
Lafnitz (Am) - SC Weiz4:417.02.
Legia II - Jagiellonia II3:0   17.02.
Legionowo - Mazovia Minsk Mazowiecki0:2   17.02.
Levadia - Torpedo Kutaisi1:3   17.02.
Lisen B - Blansko3:6   17.02.
LKS Lomza - Hutnik Warszawa1:1   17.02.
L. Mikulas - SK Hranice4:0   17.02.
LNZ Cherkasy - Dinamo Batumi1:0   17.02.
Lok. Tashkent - Turan1:1   17.02.
Los Angeles Galaxy - New York Red Bulls2:0   17.02.
Lyn - Strommen3:1   17.02.
Majosi - Paks II2:1   17.02.
Metalac - Takovo1:1   17.02.
Meteor Prague - Benatky n. Jiz.1:2   17.02.
Minaj - Nyva Ternopil1:0   17.02.
Minnesota United - Charlotte0:0   17.02.
Mioveni - Ramnicu Valcea4:1   17.02.
Mohacsi - Nagybajom2:1   17.02.
Mooskirchen - Kalsdorf1:317.02.
Motorlet Prague - Rokycany6:0   17.02.
Motorlet Prague - FK Ceska LipaCAN.   17.02.
MTK Budapest II - Tatabanya0:117.02.
Nafta - Rudar Mursko SredisceCAN.   17.02.
Nafta - NK Bistrica2:3   17.02.
Namestovo - Tvrdosin2:1   17.02.
Narva - BFC Daugavpils2:0   17.02.
Neman - Shakhtyor Soligorsk2:1   17.02.
Brezice - Lucko0:2   17.02.
Norrby - Tord3:0   17.02.
Notodden - Follo2:2   17.02.
NSK 1922 Bratislava - Raca1:5   17.02.
Obolon - UCSA1:0   17.02.
Oddevold - Trollhattan1:0   17.02.
Offenburger - Linx1:117.02.
Olimpia Elblag - Mlawa3:0   17.02.
OMTK-ULE - Szolnoki MAVCAN.   17.02.
Onsala - Stafsinge6:0   17.02.
Orenburg - Metallurg Bekabad3:0   17.02.
Ostrowiec Swietokrzyski - Siarka Tarnobrzeg1:317.02.
Paide - Jelgava1:0   17.02.
Penzugyor - Kelen2:2   17.02.
Petrzalka - Lisen1:3   17.02.
Pilica Bialobrzegi - Korona Kielce 22:0   17.02.
Pogon Siedlce - Swit Mazowiecki3:0   17.02.
Politehnica Timisoara - Viitorul Simian1:1   17.02.
Polkowice - Stilon Gorzow1:217.02.
Polonia Bytom - Warta SieradzCAN.   17.02.
Pors - Eik-Tonsberg0:1   17.02.
Portland Timbers - Chicago Fire1:2   17.02.
Prepere - Dukla Prague B0:2   17.02.
Presov - Lubovna3:2   17.02.
Progresul Spartac - Unirea Bascov0:1   17.02.
Radomiak Radom - S. Wola2:1   17.02.
Ranheim - Strindheim2:117.02.
REAC - BKV Elore1:5   17.02.
Rosengard - Olympic0:2   17.02.
Ryazan - Kolomna6:0   17.02.
Samorin - I. Bratislava5:0   17.02.
Samtredia - Loco. Tbilisi1:2   17.02.
Sandefjord - Raufoss0:217.02.
Sandnes - Haugesund0:617.02.
Sandviken - Vasalund0:1   17.02.
Sarpsborg 08 - Kjelsas1:117.02.
Schalding - Hankofen-Hailing2:1   17.02.
SC Sopron - ASV Siegendorf1:1   17.02.
Seattle Sounders - Sacramento Republic0:1   17.02.
Selimbar - Unirea Dej2:0   17.02.
Senyo Carnifex - Mateszalkai MTK1:3   17.02.
Simmeringer - Baden Casino4:1   17.02.
Skanste - Harju JK Laagri2:2   17.02.
S. Kostroma - Kompozit4:2   17.02.
Slavia Prague B - Nurnberg II3:117.02.
Slovacko B - Bzenec1:1   17.02.
Slovan Bratislava B - Gyor IICAN.   17.02.
Hlohovec - Malzenice0:6   17.02.
Velvary - Taborsko0:117.02.
Smorgon - Lida2:1   17.02.
South Hobart - Kingborough Lions3:2 PEN.   17.02.
SPG Wels - Pregarten6:317.02.
Spisska Nova Ves - Spisske Podhradie5:0   17.02.
Spojnia Landek - Bielsko-Biala0:4   17.02.
Stezyca - Swit Skolwin1:0   17.02.
Stjordals Blink - Rana FK5:017.02.
Stomil Olsztyn - Ol. Grudziadz2:3   17.02.
Stropkov - Snina1:2   17.02.
Suduva - Metta/LU2:0   17.02.
Swidniczanka Swidnik - Chelmianka Chelm2:1   17.02.
Sylvia - Orebro Syr.2:2   17.02.
Szekszardi - Kecskemeti TE II1:0   17.02.
Szentlorinc - Puskas Academy II2:2   17.02.
Tabasalu - Paide Linnameeskond U213:0   17.02.
Taby - Karlbergs4:0   17.02.
Tasovice - Nove Sady1:2   17.02.
Tauras Taurage - Babrungas3:0   17.02.
Tekstilac Odzaci - Macva1:1   17.02.
Teplice B - Admira Prague3:0   17.02.
Thisted FC - Holstebro4:1   17.02.
Tiszafuredi - Martfui2:5   17.02.
Toronto FC - Los Angeles FC0:1   17.02.
Transinvest - Banga0:2   17.02.
Trebisov - Lipany6:0   17.02.
Trencin - Opava2:2   17.02.
Trinec - Povazska Bystrica1:1   17.02.
Essingen - Aalen2:3   17.02.
Steinbach Haiger - Mainz II0:017.02.
Tvaaker - Torslanda4:0   17.02.
Ujpest II - Bicskei0:0   17.02.
Valasske Mezirici - FK Frydek-Mistek0:1   17.02.
Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes1:1   17.02.
Velke Hamry - SK Kladno1:3   17.02.
Velke Mezirici - Svratka Brno1:3   17.02.
Viimsi JK - Alberts JDFS3:2   17.02.
Viitorul Tg. Jiu - CSM DevaCAN.   17.02.
Vlasim - Chlumec nad Cidlinou2:2   17.02.
Vlasina - Toplicanin0:0   17.02.
Vsetin - Brumov2:1   17.02.
VSK Aarhus - MarienlystCAN.   17.02.
WAF Brigittenau - Korneuburg2:2   17.02.
Warta Sieradz - Ursus Warszawa2:0   17.02.
Weindorf St. Anna - SV Deutsch Goritz0:2   17.02.
Wiazownica - Sokol Sieniawa3:517.02.
Wienerberger - Waidhofen/Thaya6:0   17.02.
Wienerberger U23 - SC Hof0:4   17.02.
Wiener Viktoria - Parndorf5:117.02.
Wisla Pulawy - Avia SwidnikCAN.   17.02.
Wisla Pulawy - Orleta Radzyn5:2   17.02.
Wohlen - Schoftland2:3   17.02.
Wuppertal - Germania RatingenCAN.   17.02.
Yelimay Semey - Ordabasy0:4   17.02.
Zaglebie Sosnowiec - Hutnik KrakowCAN.   17.02.
Zapy - Dukla Prague1:3   17.02.
Zawisza - Wikielec1:1   17.02.
Zdar na Sazavou - Bohunice1:1   17.02.
Zhytomyr - Livyi Bereg1:0   17.02.
Zielona Gora - Carina Gubin6:2   17.02.
Zilina B - Gornik Zabrze II3:1   17.02.
Zizkov - Pribram4:217.02.
Zlicin - FK Komarov4:2   17.02.
Zlinsko - Puchov2:4   17.02.
FK Zorya Luhansk - Valmiera2:1   17.02.
Zvyagel - FSC Mariupol1:3   17.02.
Aalesund - Kristiansund1:316.02.
Admira - Stripfing1:016.02.
Ararat Yerevan - Shirak Gyumri0:0   16.02.
Austria Vienna (Am) - Margarethen1:016.02.
Beltinci - Weindorf St. Anna3:216.02.
Beltinci - Drava1:2   16.02.
Brann - Rosenborg2:016.02.
Bukovyna - Podillya Khmelnytskyi3:2   16.02.
CSKA Moscow - Rodina Moscow4:016.02.
CSM Slatina - CSO Filiasi3:0   16.02.
Deutschlandsberger - Ilzer SV2:116.02.
Dila Gori - Milsami0:0   16.02.
DVTK - Putnok4:0   16.02.
Dyn. Kyiv - Petrocub1:1   16.02.
Dziugas Telsiai - Dainava Alytus0:2   16.02.
Chertanovo M. - Lokomotiv Moscow U193:1   16.02.
First Vienna - Wiener Sport-Club5:216.02.
Auda - Stupcanica2:2   16.02.
FK Chayka - Neftekhimik0:2   16.02.
Kauno Zalgiris - TelaviCAN.   16.02.
Kauno Zalgiris - Syunik1:0   16.02.
Pohronie - Galanta2:0   16.02.
Forte Taganrog - Astrakhan1:1   16.02.
Fredericia - Sonderjyske0:116.02.
Furstenfeld - Kohfidisch6:3   16.02.
Hodonin - Malacky2:1   16.02.
Illertissen - Grossaspach1:2   16.02.
Inter Miami - Newells Old Boys1:116.02.
TSV St. Johann - Hohenhaus Schladming1:0   16.02.
KAC 1909 - SC St.Stefan7:0   16.02.
Kalju - Ilves-Kissat7:016.02.
Kapfenberg (Am) - SC Weiz1:2   16.02.
Khimik - Sochi U190:2   16.02.
Khimik - ZhemchuzhinaCAN.   16.02.
Koflach - AllerheiligenCAN.   16.02.
Kolding IF - Vendsyssel0:116.02.
Kremser - Schrems2:116.02.
Lafnitz - Kapfenberg1:216.02.
Langenrohr - Stockerau1:1   16.02.
Leningradets - Zhetysu Taldykorgan1:1   16.02.
Levadia - Metalist 1925CAN.   16.02.
Lillestrom - Sandefjord2:216.02.
Lokomotiv Moscow - Altyn Asyr2:016.02.
Mjondalen - Stromsgodset2:116.02.
Neratovice - Kraluv DvurCAN.16.02.
Nomme Utd - Riga FC 24:0   16.02.
Oleksandriya - Kaisar Kyzylorda0:1   16.02.
Pitea - Skelleftea3:0   16.02.
Pawlowice - GKS Jastrzebie1:416.02.
Primorje - Mladost GAT0:316.02.
Prostejov - Ostrava B1:116.02.
SK Rapid (Am) - Sigma Olomouc B1:116.02.
Ried (Am) - Buchbach1:016.02.
RW Rankweil - Koblach5:316.02.
Safa - Al Ansar1:216.02.
Unterpremstatten - Stadtwerke Bruck/Mur1:1   16.02.
Dnipro-1 - RFS2:1   16.02.
Skive - Vejgaard1:116.02.
Skovde AIK - OddevoldCAN.   16.02.
Slask Wroclaw II - Brzeg3:016.02.
Sleza Wroclaw - LKS Lodz II2:316.02.
Sotra - Fana4:016.02.
Spjelkavik - Brattvag0:2   16.02.
Start - Jerv4:316.02.
St. Polten - Leobendorf4:116.02.
Tarnby FF - Greve IF1:016.02.
Traiskirchen - LASK (Am)1:4   16.02.
TWL Elektra - Schwechat2:1   16.02.
UFC Fehring - USVS Rudersdorf3:0   16.02.
USK Anif - Saalfelden0:3   16.02.
Valerenga - Fredrikstad1:316.02.
Varnsdorf - Usti nad Labem4:116.02.
Veres-Rivne - Auda2:0   16.02.
Viking - KFUM Oslo1:216.02.
Weinland Gamlitz - Grossklein3:0   16.02.
Wisloka Debica - Karpaty Krosno5:016.02.
Young Boys - Middelfart1:116.02.
Asane - Bjarg3:115.02.
Baltika - Dynamo Makhachkala2:115.02.
Bytovia Bytow - Cartusia Kartuzy1:3   15.02.
Chelyabinsk - Khimki 22:0   15.02.
Chelyabinsk - Kyzylzhar2:0   15.02.
Chertanovo M. - Kaluga1:4   15.02.
FC Cincinnati - New England Revolution5:2   15.02.
Gorica - Rukh LvivCAN.   15.02.
Kolos Kovalivka - Riga FC2:2   15.02.
Leganes B - Vyskov1:1   15.02.
Moss - Odd3:2   15.02.
Nashville SC - Memphis1:1   15.02.
Neman - BATE0:2   15.02.
Oleksandriya - Pyunik Yerevan3:2   15.02.
Pachern - GleisdorfCAN.15.02.
Sochi - Neftchi Fargona0:115.02.
Rubin Kazan - Gangwon2:015.02.
Rukh Lviv - Grosuplje1:2   15.02.
R. Volgograd - Kaluga2:1   15.02.
SAK 1914 - Bergheim3:015.02.
Skala 1911 - Nyva Ternopil2:4   15.02.
Sogndal - Metalist 19251:215.02.
St. Louis City - Louisville City1:2   15.02.
Tillmitsch - SV Gossendorf1:0   15.02.
Toronto FC - Real Salt Lake1:1   15.02.
Torpedo Kutaisi - Hercules1:0   15.02.
Triglav - Rukh Lviv0:4   15.02.
Velka Bites - Pardubice B2:3   15.02.
Vorskla Poltava - Iberia 19991:0   15.02.
Wullersdorf - Nove Sady1:4   15.02.
Zimbru Chisinau - Sparta Selemet3:3   15.02.
Aschaffenburg - Alemannia Haibach1:114.02.
Austin FC - New York Red Bulls3:3   14.02.
B.93 - Vanlose0:014.02.
Borac 1926 - Buducnost Krusik2:0   14.02.
Concordia - Progresul Spartac3:114.02.
CSC Dumbravita - Viitorul Tg. JiuCAN.   14.02.
Dinamo Batumi - FK Zorya Luhansk2:214.02.
Dinamo Tbilisi 2 - FC Gareji Sagarejo2:0   14.02.
Dorogi - ESMTK Budapest1:014.02.
SG Dynamo Dresden - Zizkov2:014.02.
Engers - RW KoblenzCAN.14.02.
Fehervar FC II - Komaromi VSE3:1   14.02.
Feucht - Furth II1:7   14.02.
FK Liepaja - Sheriff TiraspolCAN.   14.02.
FK Robstav - Pribram3:4   14.02.
Grobina - Siauliai FA0:2   14.02.
Hartford Athletic - Colorado Rapids2:2   14.02.
Hatvan - Penzugyor2:2   14.02.
Hirnyk-Sport - Inhulets U193:0   14.02.
Hodmezovasarhely FC - Gyulai TermalCAN.   14.02.
Horitschon - Steinbrunn3:1   14.02.
I. Bratislava - PamaCAN.   14.02.
Omsk - Lipetsk0:0   14.02.
Ivancsa - Eger SE0:3   14.02.
Khimik - Miass2:1   14.02.
Korosladany MSK - Szeghalmi FC5:0   14.02.
Krasnodar - FC Astana2:414.02.
KS Wieczysta Krakow - Stupcanica4:1   14.02.
Kustosija - Bjelovar1:214.02.
Lahr - Denzlingen2:314.02.
Lech Poznan II - Sroda1:014.02.
Legionowo - Mazur Karczew0:0   14.02.
LNZ Cherkasy - OKMK0:214.02.
Lok. Tashkent - Petrocub1:1   14.02.
Los Angeles Galaxy - New York City2:2   14.02.
Minaj - Karpaty Lviv0:2   14.02.
Minnesota United - Chicago Fire0:4   14.02.
ND Gorica - Mladost GAT1:0   14.02.
New England Revolution - Philadelphia Union0:0   14.02.
Brezice - Zapresic2:2   14.02.
Nussdorfer - WAF Brigittenau1:2   14.02.
Nyva Buzova - UCSA2:1   14.02.
OFK Beograd - Naestved1:1   14.02.
Orlando City - Houston Dynamo1:0   14.02.
Ostrowiec Swietokrzyski - Rudki3:214.02.
Paide - Metta/LU6:214.02.
Portland Timbers - San Jose Earthquakes0:1   14.02.
Presov - TrebisovCAN.   14.02.
Pyunik Yerevan - Pakhtakor1:1   14.02.
Raufoss - SK Gjovik-Lyn5:014.02.
REAC - FC DabasCAN.   14.02.
Samtredia - Dusheti2:2   14.02.
Sandecja Nowy S. - Presov1:1   14.02.
Saratov - D. Bryansk1:1   14.02.
SC Sopron - Mauerwerk1:1   14.02.
Shakhter Karagandy - Ufa0:3   14.02.
Spartak Moscow - Kairat Almaty6:014.02.
Szekszardi - Paks II2:0   14.02.
Taborsko - Plzen B4:114.02.
Tiszaujvaros - Ozdi1:1   14.02.
Trayal Krusevac - Dubocica0:0   14.02.
Trebisov - Cigand SE2:1   14.02.
Ujpest II - Komarno1:314.02.
Ulyanovsk - Shakhter KaragandyCAN.   14.02.
Unterhaching - Turkgucu Munchen1:1   14.02.
Ural - Pari NN2:2   14.02.
Victoria Czestochowa - Kluczbork4:1   14.02.
VLS Veszprem - Balatonfuredi0:1   14.02.
Volna Pinsk - Shakhtyor Soligorsk0:2   14.02.
Vsetin - Slusovice3:0   14.02.
Walldorf II - VfR Mannheim2:114.02.
Worms - Mannheim II2:0   14.02.
Yenisey - Akhmat Grozny1:2   14.02.
Zalgiris - Hegelmann1:314.02.
Allerheiligen - USC Eichkogl2:3   13.02.
Angelholm - HittarpCAN.   13.02.
ASK Voitsberg - Weinland Gamlitz4:113.02.
Walldorf - Nottingen4:213.02.
NK Bistrica - SV Wildon2:0   13.02.
Dyn. Kyiv - Dinamo Tbilisi0:0   13.02.
Volgar-Astrakhan - Krylya Sovetov1:4   13.02.
Karvina B - Bohumin5:0   13.02.
Kirov - Krylya Sovetov Samara 22:0   13.02.
Krylya Sovetov - Akhmat GroznyCAN.   13.02.
Kryvbas - Murcia5:213.02.
Middelfart - OKS Odense2:013.02.
Mioveni - FC Arges0:113.02.
Naestved - ZakakiouCAN.   13.02.
Orebro Syr. - ForwardCAN.   13.02.
Petrzalka - BrnoCAN.   13.02.
Real Madrid B - Vyskov1:1   13.02.
Rozwoj Katowice - Korona Kielce 24:1   13.02.
RW Walldorf - Hanauer SC2:313.02.
Shirak Gyumri - Ararat Yerevan0:0   13.02.
Stabaek - Torpedo Kutaisi2:1   13.02.
Tauras Taurage - Dziugas Telsiai1:1   13.02.
Ufa - FK Novosibirsk1:0   13.02.
Vitkovice - Zlinsko0:4   13.02.
Wienerberger - Parndorf1:113.02.
Wiener Neustadt - TWL Elektra5:613.02.
Wiener Viktoria - Retz4:213.02.
Wurzburger Kickers - Offenbach2:2   13.02.
Zenit - Santos4:113.02.
Aarhus - Bryne1:012.02.
Akademiya Ontustik - Kompozit3:3   12.02.
ASK Klagenfurt - Atus Velden5:2   12.02.
Brondby - Hillerod3:312.02.
Hunedoara - Andijan5:0   12.02.
Dyn. Kyiv - RFS1:0   12.02.
Dyn. Kyiv - FK LiepajaCAN.   12.02.
Kauno Zalgiris - Ararat-Armenia0:0   12.02.
Frederikssund - Avarta4:0   12.02.
Iberia 1999 - Oleksandriya0:3   12.02.
Kotwica Kolobrzeg - Kaisar Kyzylorda2:1   12.02.
Lovcen - Smederevo1:2   12.02.
Maykop - Legion Makhachkala0:2   12.02.
Myjava - Rustavi2:0   12.02.
OFK Beograd - Syunik3:0   12.02.
Oskarshamn - Sylvia0:4   12.02.
Qizilqum - Milsami2:1   12.02.
Rubin Kazan 2 - Kirov0:1   12.02.
Stjarnan - Brentford 23:112.02.
SV Union Gnas - Bad Gleichenberg2:612.02.
Tarnby FF - IshojCAN.   12.02.
Valmiera - OKMK1:1   12.02.
Veres-Rivne - FK Liepaja1:0   12.02.
Villarreal B - Levadia3:0   12.02.
Aalborg - KFUM Oslo3:111.02.
AB Copenhagen - FA 20002:211.02.
Admira Prague - FK Ceska Lipa2:3   11.02.
AFC Eskilstuna - Nykopings5:1   11.02.
Akron Togliatti 2 - Kirov3:2   11.02.
Assyriska FF - Arlanda5:1   11.02.
Bohemians 1905 B - Velke Hamry3:1   11.02.
Cherno More - Dobrudzha5:0   11.02.
Cracovia - Gornik Zabrze1:4   11.02.
Dinamo Batumi - Kolos Kovalivka1:3   11.02.
Dynamo Brest - Neman0:1   11.02.
Dynamo Moscow - Yelimay Semey2:111.02.
FC 08 Homburg - Hoffenheim II1:1   11.02.
Freiberg - Villingen5:011.02.
Grobina - Kuressaare5:1   11.02.
Hammarby - HJK1:211.02.
Kairat Almaty - FK Rostov2:111.02.
Karvina B - Gornik Zabrze II2:211.02.
Khimki - Pyunik YerevanCAN.   11.02.
Khimki - Kamaz1:1   11.02.
Khimki - Shinnik Yaroslavl1:0   11.02.
Kolkheti 1913 - Neftchi Fargona0:2   11.02.
Krylya Sovetov Samara 2 - Rubin Kazan 20:1   11.02.
Levadia U21 - Riga FC 22:1   11.02.
Los Angeles FC - Chicago Fire3:1   11.02.
Los Angeles Galaxy - Austin FC1:3   11.02.
Lyngby - Oleksandriya1:1   11.02.
Macva - Radnicki Zrenjanin3:0   11.02.
Naftan - Maxline1:2   11.02.
New England Revolution - Orlando City1:311.02.
Nublense - Deportes Temuco4:111.02.
O'Higgins - Magallanes1:011.02.
Olympic - Hogaborgs1:1   11.02.
Parnu JK Vaprus - BFC Daugavpils3:1   11.02.
PEPO - Atlantis 23:211.02.
Piast Gliwice - Polonia Bytom1:1   11.02.
Polonia Bytom - Unia Turza Slaska4:1   11.02.
Riga FC - Pyunik Yerevan2:0   11.02.
R. Volgograd - Rodina Moscow 21:2   11.02.
Sandnes Ulf 2 - Brodd1:3   11.02.
Sigma Olomouc B - Veres-Rivne2:2   11.02.
Sileks - Detonit Plackovica0:1   11.02.
Neu-Isenburg - OffenbachCAN.   11.02.
Super Nova - Nomme Utd2:5   11.02.
SV Brackel 06 - Concordia WiemelhausenCAN.   11.02.
SV Spexard - Roland BeckumCAN.   11.02.
Tammeka - Metta/LU3:311.02.
Tobol - Samgurali0:1   11.02.
Tukums 2000 - FK Panevezys0:4   11.02.
Ulyanovsk - Lok. Tashkent2:0   11.02.
Vardar - Sasa4:1   11.02.
Vejgaard - Kjellerup4:011.02.
Zaglebie Sosnowiec - Garbarnia0:1   11.02.
Schweinfurt - Furth II1:1   10.02.
Aalesund 2 - Traeff1:5   10.02.
Tarnby - Vanlose1:310.02.
A. Klagenfurt (Am) - Annabichler7:0   10.02.
Alzenau - Erlensee3:210.02.
Angelholm - Laholms3:0   10.02.
Armadale - Inglewood Utd4:210.02.
Arsenal Tula - Baltika1:3   10.02.
Oedt - LASK (Am)0:210.02.
Walldorf - RW Walldorf2:210.02.
Augsburg II - Nurnberg IICAN.   10.02.
Bahlinger - Mutschelbach3:1   10.02.
Balatonfuredi - Nagykanizsa0:2   10.02.
Balingen - Bahlinger2:2   10.02.
Bamberg - Aubstadt2:1   10.02.
Baunatal - Kassel2:3   10.02.
Bavois - Bulle1:210.02.
Bayern II - Slavia Prague B1:010.02.
Bekescsaba 1912 - CSM Zalau4:0   10.02.
Belasica - Septemvri Simitli0:1   10.02.
Benesov - Taborsko B0:010.02.
Bergisch Gladbach - Baumberg5:3   10.02.
Beroe - Spartak Pleven3:0   10.02.
Bicskei - Monori1:3   10.02.
Botev Plovdiv - Hebar0:010.02.
Botev Vratsa - CSKA 1948 Sofia II1:0   10.02.
Brage - Sandviken0:2   10.02.
Bregalnica Stip - Kozuf Gevgelija3:010.02.
Bregalnica Stip - SileksCAN.   10.02.
Breitenrain - Delemont2:4   10.02.
Brozany - Dukla Prague B2:2   10.02.
Carina Gubin - Polkowice1:2   10.02.
Cegledi - PilisiCAN.   10.02.
CF Montreal - Colorado Rapids2:6   10.02.
Charlotte - San Jose Earthquakes1:0   10.02.
Chernomorets 1919 - Spartak Plovdiv0:0   10.02.
Chindia Targoviste - Concordia2:2   10.02.
Chojniczanka - Stezyca0:010.02.
Chrobry Glogow - Sleza Wroclaw2:010.02.
Chrobry Glogow - Swit Skolwin2:210.02.
Chrudim - Dukla Prague2:210.02.
Cigand SE - HA Banska BystricaCAN.   10.02.
Steaua Bucuresti - Alexandria0:1   10.02.
CSKA Sofia - Septemvri Sofia1:0   10.02.
Csornai - Kiraly SE5:0   10.02.
Debreceni EAC - Tiszaujvaros0:0   10.02.
Degerfors - Orebro Syr.5:0   10.02.
Deutschlandsberger - Grazer AK0:210.02.
Dinamo Tbilisi 2 - Bolnisi1:1   10.02.
Din. Minsk - Belshina3:2   10.02.
Din. Minsk - Slavia Mozyr1:1   10.02.
Djurgarden - Viking1:3   10.02.
Dunav Ruse - Lok. Gorna1:2   10.02.
Dynamo Brest - Maxline0:1   10.02.
Eger SE - MTK Budapest II2:4   10.02.
Energetik-BGU - FC Minsk1:0   10.02.
Esbjerg - Midtjylland U196:0   10.02.
Eskilsminne - Lunds0:1   10.02.
Fakel Voronezh - Ordabasy2:1   10.02.
Falkenberg - Varberg0:3   10.02.
Favoritner - 1980 Wien1:010.02.
FC Gareji Sagarejo - WIT GeorgiaCAN.   10.02.
FC Gomel - BumProm Gomel1:0   10.02.
Hegelmann - Dainava Alytus5:2   10.02.
Liefering - Bischofshofen6:1   10.02.
Liefering - Saalfelden3:0   10.02.
FC Minsk - Smorgon2:1   10.02.
Nottingen - Freiberg1:2   10.02.
FC Sevastopol - Lada Togliatti3:1   10.02.
Volgar-Astrakhan - Din. Samarkand3:1   10.02.
Fehervar FC II - Dorogi1:0   10.02.
Ferencvaros II - Cigand SE0:2   10.02.
Finn Harps - Sligo Rovers2:110.02.
Babrungas - FK DembavaCAN.   10.02.
Blansko - Lanzhot2:4   10.02.
Kompozit - Omsk0:3   10.02.
FK Liepaja - Kolkheti 19132:1   10.02.
Pohronie - Sered2:3   10.02.
FK Robstav - Banik Most-Sous1:1   10.02.
Flora - Paide2:310.02.
Fram - JervCAN.   10.02.
Frechen - Uerdingen2:2   10.02.
F. Amager - BK Frem2:310.02.
Fulda-Lehnerz - Weidenhausen4:1   10.02.
Fuzesgyarmati SK - Senyo Carnifex2:1   10.02.
GAIS - Oddevold3:0   10.02.
Galway - Wexford0:110.02.
Garbarnia - LKS Orzel Ryczow2:0   10.02.
Gardony Varosi - Penzugyor0:1   10.02.
Gifu - Nagoya Grampus1:210.02.
Gleisdorf - SV Oberwart1:310.02.
Glostrup FK - Greve IF0:2   10.02.
Hajduszoboszloi SE - Mateszalkai MTK1:1   10.02.
HamKam - Lyngby2:110.02.
Hammarby TFF - Enskede3:0   10.02.
HA Banska Bystrica - Ferencvaros IICAN.   10.02.
Harju JK Laagri - Alberts JDFS2:210.02.
Hatvan - BKV Elore1:1   10.02.
Helsingor - Helsingborg1:0   10.02.
Hilden - Fortuna Koln II1:3   10.02.
Hlucin - Hlubina1:1   10.02.
HNK Zadar - Dubrava0:010.02.
Hodd - Brattvag6:0   10.02.
Hodmezovasarhely FC - Szeghalmi FCCAN.   10.02.
Holstebro - VSK Aarhus0:310.02.
Hostert - Hesperange1:4   10.02.
Hunfelder - FSV Frankfurt2:1   10.02.
Hutnik Krakow - Wislanie Jaskowice2:2   10.02.
III. Keruleti TVE - ESMTK Budapest0:010.02.
Illertissen - TSV Berg12:0   10.02.
Ilzer SV - Allerheiligen4:210.02.
Inainte Modelu - Vointa Limpezis3:2   10.02.
Ivancsa - Putnok1:2   10.02.
JaPS - SalPa2:3   10.02.
Jedinstvo Surcin - Podunavac Belegis1:2   10.02.
Jihlava - Rosice3:2   10.02.
JIPPO - JJK Jyvaskyla2:1   10.02.
TSV St. Johann - SK St. Johann3:3   10.02.
Jonkoping - Husqvarna3:0   10.02.
Karcagi - Santandrei1:2   10.02.
Jelenia Gora - Legnica 23:4   10.02.
Karlovy Vary - Petrin Plzen1:0   10.02.
Kashima Antlers - Mito1:010.02.
KF Gostivar - Tikves3:1   10.02.
Khust - Prykarpattya0:3   10.02.
Offenbach - WormsCAN.10.02.
Klubi 04 - PK-35CAN.   10.02.
Kolin - Povltavska FA2:410.02.
Kongsvinger - Skeid1:0   10.02.
Kongsvinger 2 - Ull/KisaCAN.   10.02.
Korona Kielce 2 - Grodzisk M.1:5   10.02.
KPV Kokkola - JBK0:210.02.
Kremser - Union GurtenCAN.   10.02.
Kromeriz - Start Brno0:3   10.02.
Kromeriz - Brno B0:0   10.02.
Kryvbas - Viborg1:010.02.
KS Wieczysta Krakow - Turan2:0   10.02.
KS Wieczysta Krakow - CSM Resita2:4   10.02.
Kumanovo - Bashkimi0:1   10.02.
Landskrona - Trelleborg3:2   10.02.
Lauterach - Dornbirn0:6   10.02.
Lechia Dzierzoniow - Brzeg0:1   10.02.
Legia II - Mazovia Minsk Mazowiecki0:0   10.02.
Liberec B - Plzen B2:4   10.02.
Lisen - Samorin2:110.02.
LKS Lomza - Suwalki3:1   10.02.
L. Mikulas - Lubovna5:1   10.02.
LNZ Cherkasy - Myjava3:1   10.02.
Bodzentyn - Sandomierz8:2   10.02.
Makedonija GP - Besa 19761:1   10.02.
Marek - Rilski Sportist3:0   10.02.
Mariehamn - Sleipner0:0   10.02.
Marienlyst - SfB-Oure0:110.02.
Mazovia Minsk Mazowiecki 2 - Unia Warszawa3:2   10.02.
Metalac - Borac 19261:2   10.02.
Miami FC - Sporting Kansas City0:5   10.02.
Middelfart - Skive0:1   10.02.
Minaj - Metalist Kharkiv1:1   10.02.
Minnesota United - Phoenix Rising2:1   10.02.
Mjondalen - Notodden4:0   10.02.
Mladost DG - Otrant0:2   10.02.
Mladost GAT - Triglav3:1   10.02.
Mohacsi - Bajai1:0   10.02.
Moss - Grorud2:110.02.
Motorlet Prague - Cesky Brod2:1   10.02.
Motor Lublin - Polonia Warszawa3:2   10.02.
Puchov - Brno3:310.02.
Mutschelbach - Balingen2:1   10.02.
ND Gorica - Rukh Lviv2:010.02.
ND Gorica - KolubaraCAN.   10.02.
Neman - Naftan4:0   10.02.
Neratovice - Zapy0:2   10.02.
Neudrossenfeld - Bayreuth0:1   10.02.
Neusiedl - Wienerberger4:0   10.02.
Nordsjaelland - Hacken3:0   10.02.
Norrby - OddevoldCAN.   10.02.
Nove Mesto na Morave - Hlinsko1:2   10.02.
Nove Sady - Bilovec0:5   10.02.
Obolon - Koge1:1   10.02.
Odra Opole - GKS Katowice2:110.02.
Ohrid - Novaci3:0   10.02.
Olympic Kingsway - Western Knights1:010.02.
Opava - Jednota Banova1:1   10.02.
Orijent - Grobnican4:210.02.
Orleta Radzyn - Chelmianka Chelm2:2   10.02.
Ostersund - Levanger2:1   10.02.
Ostrowiec Swietokrzyski - Czarni Polaniec1:410.02.
Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn1:2   10.02.
Paks II - Kaposvar4:1   10.02.
Pelister - Vardar Negotino2:0   10.02.
Petrzalka - Prostejov2:410.02.
Pirin Blagoevgrad - Belasitsa1:0   10.02.
Pisek - Pribram2:210.02.
Pitea - Boden2:2   10.02.
Podhale Nowy Targ - Bielsko-Biala1:0   10.02.
Pogon Siedlce - Legionowo2:210.02.
Pogon Siedlce - Biala Podlaska1:010.02.
Politehnica Timisoara - CSC Dumbravita0:0   10.02.
Polonia Bytom - GKS JastrzebieCAN.   10.02.
Portland Timbers - New York City1:1   10.02.
Presov - Spisska Nova Ves4:0   10.02.
Pruszkow - KKS Kalisz1:2   10.02.
Qviding - Ahlafors IF1:2   10.02.
Royal Pari - Bolivar1:010.02.
Rozwoj Katowice - Odra Wodzislaw3:2   10.02.
Ruch Chorzow - GKS Jastrzebie0:010.02.
Rukh Lviv - Primorje2:010.02.
Rukh Lviv - MacvaCAN.   10.02.
Rukh Lviv - LeobenCAN.   10.02.
RW Rankweil - Admira DornbirnCAN.   10.02.
SAK Klagenfurt - Gurnitz2:0   10.02.
SAK Klagenfurt - Sele-Zell3:1   10.02.
Sala - I. Bratislava4:1   10.02.
Sandnes - Egersund1:410.02.
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka1:210.02.
Saratov - Neftekhimik0:0   10.02.
Schonnebeck - SC St.Tonis5:310.02.
SG Eintracht Mendig-Bell - TuS Koblenz0:6   10.02.
Shakhtyor Soligorsk - Isloch2:1   10.02.
Sibenik - DubravaCAN.   10.02.
Sibenik - Jarun3:1   10.02.
Siegburger - Engers3:2   10.02.
Simmeringer - Kittsee1:0   10.02.
Sirius - Randers FC0:310.02.
Skala 1911 - Viktoria0:1   10.02.
Skanste - Viimsi JK2:1   10.02.
Dnipro-1 - Arkadag1:0   10.02.
SK Hranice - Povazska Bystrica0:2   10.02.
Skovde AIK - Trollhattan0:1   10.02.
Skra - GKS Belchatow1:1   10.02.
Skra - Kluczbork0:210.02.
Sloga Vinica - Belasica U192:1   10.02.
Sloga Vinica - BelasicaCAN.   10.02.
Slovan Bratislava B - Hodonin3:1   10.02.
Sogndal - SiriusCAN.   10.02.
Sonderjyske - Halmstad1:0   10.02.
Sparta Brno - Bzenec2:5   10.02.
Sparta Prague B - Jablonec B2:0   10.02.
S. Wola - Avia Swidnik5:1   10.02.
Star Starachowice - Pilica Bialobrzegi4:2   10.02.
Stilon Gorzow - Swinoujscie1:3   10.02.
St. Louis City - New York Red Bulls2:2   10.02.
Stomil Olsztyn - Wikielec1:210.02.
Strindheim - Tiller0:010.02.
FK Strogino Moscow - Arsenal Tula U190:1   10.02.
Strommen - Follo2:1   10.02.
Struga - Karaorman4:1   10.02.
Suduva - BFC Daugavpils0:0   10.02.
Sundsvall - Umea FC1:1   10.02.
SV Frauental - Su Rebenland3:310.02.
Bregenz - Memmingen0:1   10.02.
Swit Mazowiecki - Zambrow4:2   10.02.
Syrianska - Huddinge4:0   10.02.
Szekszardi - Majosi2:0   10.02.
Szentlorinc - Bijelo Brdo2:1   10.02.
Szolnoki MAV - Mezoturi7:0   10.02.
Taby - Vasalund3:0   10.02.
Tampa Bay - Atlanta Utd0:2   10.02.
Tartu Kalev - Elva2:1   10.02.
Tasovice - Znojmo2:4   10.02.
Tatabanya - Erdi0:0   10.02.
Tekstilac Odzaci - Backa0:0   10.02.
Termalica B-B. - S. Rzeszow1:110.02.
Thisted FC - NorresundbyCAN.   10.02.
Tikves - StrugaCAN.   10.02.
Timok - Bdin Vidin2:1   10.02.
Tomasov - Raca1:4   10.02.
Torns - Lodde2:1   10.02.
Toronto FC - Columbus Crew2:4   10.02.
Trayal Krusevac - Toplicanin0:1   10.02.
Trutnov - Hradec Kralove BCAN.   10.02.
Steinbach Haiger - Eintracht Trier7:0   10.02.
Turkgucu Munchen - Dachau2:010.02.
Unia Turza Slaska - GKS JastrzebieCAN.   10.02.
Unirea Ungheni - Univ. din Alba Iulia1:2   10.02.
United Nordic - Stockholm Internazionale0:3   10.02.
Utsikten - Orgryte1:2   10.02.
Vaajakoski - JPS Jyvaskyla4:2   10.02.
Varnamo - Oster3:1   10.02.
Varnsdorf - Usti nad Labem6:3   10.02.
Varnsdorf - VelvaryCAN.   10.02.
Vasteras SK - Sollentuna5:0   10.02.
Vejle - HobroCAN.   10.02.
Velke Mezirici - Moravska Slavia4:0   10.02.
Stuttgart II - Grossaspach3:1   10.02.
VfR Mannheim - Heddesheim1:310.02.
Viking 2 - Asane 2CAN.10.02.
Vilzing - Ammerthal5:1   10.02.
Vitebsk - Zhodino0:3   10.02.
Vladimir - Znamya Truda2:1   10.02.
Vlasim - Taborsko4:310.02.
VLS Veszprem - Balatonlelle6:0   10.02.
Vorskla Poltava - GangwonCAN.   10.02.
WAF Brigittenau - TWL Elektra0:2   10.02.
Warta Gorzow - Notec Czarnkow2:2   10.02.
Warta Sieradz - Nowe Skalmierzyce2:010.02.
Wiazownica - Siarka Tarnobrzeg1:3   10.02.
Wiener Viktoria - Stockerau5:1   10.02.
Wisla - Leczna1:0   10.02.
Wisla II - Sandecja Nowy S.1:2   10.02.
Wisla Pulawy - Legionowo0:010.02.
Wurzburger Kickers - Steinbach HaigerCAN.   10.02.
Yenisey - Ufa0:2   10.02.
Zaglebie II - Pardubice B1:0   10.02.
Zaglebie Sosnowiec - TychyCAN.   10.02.
Zalaegerszegi II - Nafta2:2   10.02.
Zalgiris - Transinvest0:2   10.02.
Zawisza - Ol. Grudziadz1:510.02.
Zeta - Lovcen2:2   10.02.
Zhodino - Luki-Energiya2:0   10.02.
Zhodino - LuchCAN.   10.02.
Zilina B - Ostrava B1:410.02.
Zilina U19 - Ostrava U194:2   10.02.
Zizkov - Usti nad LabemCAN.   10.02.
Zlicin - Tuchlovice2:0   10.02.
Zlin B - VsetinCAN.   10.02.
Znamya Noginsk - Baltika 22:3   10.02.
FK Zorya Luhansk - Pyunik Yerevan4:0   10.02.
Zvolen - D. Kubin0:1   10.02.
Aalen - Normannia Gmund1:009.02.
Admira - Donaufeld Wien1:209.02.
Akron Togliatti - Kyzylzhar1:2   09.02.
Alashkert - Tyumen2:4   09.02.
Al Ettifaq - DC United2:009.02.
Andijan - Belusa1:1   09.02.
Arsimi - Teteks3:3   09.02.
Kottmannsdorf - TSV Grafenstein1:2   09.02.
Austria Vienna (Am) - SchattendorfCAN.09.02.
Bijelo Brdo - Bjelovar3:3   09.02.
Bohemians - Cork City1:009.02.
Brabrand - Young BoysCAN.09.02.
Brann - Norrkoping1:1   09.02.
Brentford 2 - Metalist 19250:409.02.
Burghausen - Ried0:009.02.
Hunedoara - Rustavi2:0   09.02.
CSO Filiasi - Ramnicu Valcea6:0   09.02.
Drogheda - Bray2:109.02.
Dudenhofen - Russingen1:109.02.
Dunaujvaros PASE - Komaromi VSE0:209.02.
Dynamo Brest - Naftan8:0   09.02.
Dyn. Kyiv - Shkendija1:1   09.02.
FBK Karlstad - Karlstad5:1   09.02.
FC Cincinnati - Philadelphia Union4:3   09.02.
Marchfeld - SV Donau4:209.02.
First Vienna - A. Salzburg8:109.02.
FK Panevezys - Jelgava3:1   09.02.
Furstenfeld - USVS Rudersdorf8:2   09.02.
Furstenfeld - SC WeizCAN.   09.02.
Gedania Gdansk - Jaguar Gdansk0:2   09.02.
Gedania Gdansk - Cartusia Kartuzy2:109.02.
Giessen - Eddersheim3:009.02.
Horn - Floridsdorfer AC0:209.02.
Jezero - Smederevo2:3   09.02.
Kalmar - Horsens2:009.02.
Karcagi - MartfuiCAN.   09.02.
Kisvarda II - Tarpa3:1   09.02.
Kjelsas - Orn1:0   09.02.
Kozara Gradiska - NK Jesenice4:1   09.02.
Krasnodar 2 - Chernomorets Novorossijsk1:2   09.02.
Kristiansund - Ranheim2:1   09.02.
Lafnitz - Grosuplje0:209.02.
Lechia Gdansk - FK Zorya LuhanskCAN.   09.02.
Leningradets - Chernomorets Novorossijsk0:0   09.02.
Leoben - SC WeizCAN.   09.02.
Liezen - Stadtwerke Bruck/MurCAN.   09.02.
Lok. Plovdiv - Etar1:0   09.02.
Lyn - Kvik HaldenCAN.09.02.
Maritsa Plovdiv - Krumovgrad1:0   09.02.
Mashuk - Forte Taganrog1:1   09.02.
Narva - Siauliai FA3:209.02.
Neman - Maxline0:009.02.
Oberpetersdorf - Bad Sauerbrunn1:3   09.02.
Orebro - Brommapojkarna1:009.02.
Pachern - Weinland Gamlitz3:4   09.02.
Sochi - CSKA Moscow2:109.02.
Progresul Spartac - Popesti Leordeni1:3   09.02.
Rangers - U. Espanola5:309.02.
Ried - SPG Wels4:009.02.
Rosenborg - Aalesund2:109.02.
Rubin Kazan - St. Polten1:209.02.
RW Essen U19 - Sodingen5:2   09.02.
Santos - Al-Duhail3:2 PEN.09.02.
Sarpsborg 08 - AIK2:0   09.02.
Unterpremstatten - Kalsdorf0:3   09.02.
Selimbar - Sogdiana2:2   09.02.
Shabab Al-Ahli Dubai - Spartak Moscow0:509.02.
Shkupi - Qizilqum0:1   09.02.
SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz2:109.02.
Horovice - SK Kladno3:2   09.02.
Sochi U19 - Miass3:2   09.02.
S. Rzeszow - Termalica B-B.2:309.02.
Stjordals Blink - Nardo1:0   09.02.
Stromsgodset - Valerenga2:109.02.
Sturm Graz (Am) - Bad Gleichenberg1:0   09.02.
Svoge - Lok. Sofia2:1   09.02.
SV Union Gnas - Kirchberg1:0   09.02.
Szeged II - Korosladany MSK2:2   09.02.
Tarnby FF - IshojCAN.   09.02.
Traiskirchen - Stripfing2:409.02.
Vendsyssel - Ararat-Armenia1:009.02.
Vitkovice - Trinec0:4   09.02.
Wals-Grunau - Friedburg2:109.02.
Waterford - Treaty United3:209.02.
Wiener Sport-Club - Stadlau2:109.02.
Wohlen - Zug4:1   09.02.
Woliborz - Starowice Dolne0:1   09.02.
Yantra Gabrovo - Ludogorets II1:0   09.02.
Zenit - Al Rayyan2:409.02.
Al Hilal - Al Nassr2:008.02.
Arda - Tobol0:3   08.02.
Asane - Lysekloster2:008.02.
Barendrecht - Jong Sparta Rotterdam1:408.02.
Bodo/Glimt - Malmo FF4:008.02.
B.93 - Legnica1:0   08.02.
Dila Gori - FC Gareji Sagarejo2:3   08.02.
Dyn. Kyiv - FK Liepaja5:2   08.02.
Dynamo Moscow - Orenburg4:108.02.
Chertanovo M. - Veles Moscow0:3   08.02.
FC Dallas - Odd4:108.02.
FC Dallas - Malmo FF1:408.02.
Kompozit - Montana0:708.02.
FK Novosibirsk - Kaluga0:1   08.02.
FK Novosibirsk - Ulyanovsk1:0   08.02.
Horitschon - Lockenhaus0:2   08.02.
IMT Novi Beograd - Radnicki Beograd0:208.02.
TSV St. Johann - Kuchl3:0   08.02.
Kamaz - FK Chayka3:2   08.02.
Koge - Termez Surkhon4:1   08.02.
Krasnodar - Al WaslCAN.   08.02.
Lechia Gdansk - Shakhtar Donetsk1:1   08.02.
Lokomotiv Moscow - Torpedo Moscow2:008.02.
Lokomotiv Moscow - Urartu2:108.02.
Metta/LU - BangaCAN.   08.02.
Metta/LU - Marupe4:1   08.02.
Nafta - Budaorsi SC2:108.02.
Odense - Seattle Sounders2:1   08.02.
Odense - Seattle Sounders3:008.02.
OFK Beograd - Kauno Zalgiris0:0   08.02.
Oleksandriya - Ahal3:0   08.02.
Oleksandriya - Hvidovre IF1:2   08.02.
Pari NN - Torpedo Moscow4:008.02.
Pelister - Novaci2:1   08.02.
Sochi - Slavia Sofia1:008.02.
Rodina Media - Broke Boys1:0   08.02.
Golling - Bischofshofen0:508.02.
Shakhtar Donetsk - Arkadag4:108.02.
SK Hranice - ZlinskoCAN.   08.02.
Sogndal - Murcia2:108.02.
Start - Bryne1:108.02.
Sturm Graz (Am) - Grosuplje1:308.02.
Turnerschaft Ober-Roden - Hanau2:108.02.
Ural 2 - Uralets Nizhny Tagil2:2   08.02.
Urartu - Dubai City7:1   08.02.
Valmiera - Dinamo Tbilisi0:2   08.02.
Veles Moscow - Kaluga1:0   08.02.
Warta Poznan - Zaglebie IICAN.   08.02.
Yantra Gabrovo - Etar IICAN.   08.02.
Zenit - Shanghai Shenhua6:008.02.
Zlinsko - Blansko1:7   08.02.
Anorthosis - OFK Beograd2:5   07.02.
ASK Klagenfurt - KAC 19094:0   07.02.
Atlanta Utd - CF Montreal2:1   07.02.
Austin FC - Chicago Fire0:1   07.02.
Bekescsaba 1912 - Hodmezovasarhely FC1:1   07.02.
Bekescsaba 1912 II - Korosladany MSK2:2   07.02.
Belasitsa - CSKA 1948 Sofia II0:107.02.
Beroe - Spartak Plovdiv1:1   07.02.
Bicskei - Dunafoldvar1:1   07.02.
Biel - Courtetelle3:007.02.
Borac 1926 - Omladinac Zablace1:0   07.02.
Bron Radom - Chelmianka Chelm1:1   07.02.
Chelyabinsk - Ulyanovsk0:1   07.02.
Cherno More - Chernomorets Balchik1:0   07.02.
Cherno More - Dunav Ruse0:0   07.02.
Chrudim - Pardubice B1:207.02.
Cigand SE - Senyo CarnifexCAN.   07.02.
CSKA 1948 Sofia II - BelasicaCAN.   07.02.
DJK Bamberg - Bamberg1:2   07.02.
Dubocica - Belasica0:0   07.02.
Dunaujvaros PASE - Balatonfuredi0:2   07.02.
ESMTK Budapest - VLS Veszprem1:007.02.
Saxan Gagauz Yeri - Zimbru Chisinau0:5   07.02.
Horezu - Campulung1:3   07.02.
Garbarnia - Bielsko-Biala1:107.02.
Gloria 2018 Bistrita - CSM Deva1:2   07.02.
HamKam - Fredericia0:1   07.02.
Hatvan - Kelen1:1   07.02.
Hostoun - Banik Most-Sous1:107.02.
III. Keruleti TVE - FC Dabas6:0   07.02.
Omsk - Chertanovo M.1:2   07.02.
Jablonec B - FC Pencin4:0   07.02.
Jihlava - Znojmo2:107.02.
Kaposvar - Szentlorinc2:307.02.
Karcagi - Kecskemeti TE1:3   07.02.
KF Gostivar - Sloga Vinica2:0   07.02.
Offenbach - Friedberg3:007.02.
Kolos Kovalivka - Pakhtakor2:2   07.02.
Kotwica Kolobrzeg - Olimpia ElblagCAN.   07.02.
Krasnodar - Al Shabab1:007.02.
Kray - Schonnebeck0:407.02.
Krylya Sovetov - Termez Surkhon1:107.02.
Krylya Sovetov - Pyunik YerevanCAN.   07.02.
Kursk - SKA Khabarovsk 23:0   07.02.
Levadia - Levante B3:207.02.
Levski Sofia - Riga FC3:1   07.02.
Lillestrom - Tenerife B3:3   07.02.
Lok. Sofia - Marek0:0   07.02.
Los Angeles Galaxy - Charlotte0:3   07.02.
Lubovna - Spisska Nova Ves1:2   07.02.
Macva - RFK Novi Sad3:207.02.
Majosi - Villanyi5:2   07.02.
Maribor - NK Bistrica3:007.02.
Vyskov - BlanskoCAN.   07.02.
Csikszereda M. Ciuc - Arka Gdynia3:2   07.02.
Minaj U19 - Skala 19110:2   07.02.
Mioveni - CSO Filiasi3:207.02.
Mohacsi - Vardarac Vardaroc0:0   07.02.
MSK Martin - D. Kubin1:007.02.
MTK Budapest II - Dorogi1:207.02.
Nashville SC - Birmingham3:2   07.02.
Neman - Slavia Mozyr2:2   07.02.
New York City - San Jose Earthquakes2:2   07.02.
Nordsjaelland 2 - F. Amager3:1   07.02.
Nyiradony - Mateszalkai MTK0:5   07.02.
Ohrid - Karaorman1:0   07.02.
Olimpia Elblag - Concordia Elblag3:2   07.02.
Orlando City - Rhode Island3:1   07.02.
Paks II - Fehervar FC II2:1   07.02.
Pelister - Pobeda0:0   07.02.
Petrocub - Balti2:5   07.02.
Nowa Ruda - Stolec4:3   07.02.
Pilisi - Monori0:4   07.02.
Polonia Warszawa - Kolding IF1:0 PEN.   07.02.
Povazska Bystrica - FK Frydek-Mistek3:2   07.02.
Progresul Spartac - MuscelCAN.   07.02.
Prostejov - Trinec1:207.02.
Pruszkow - LKS Lodz II1:2   07.02.
REAC - Testveriseg0:1   07.02.
R. Volgograd - Bunyodkor2:107.02.
Sandviken - Brann 2CAN.07.02.
Shakhter Karagandy - Pyunik Yerevan1:2   07.02.
Shakhtyor Soligorsk - Arsenal Dzyarzhynsk1:0   07.02.
Shinnik Yaroslavl - Aktobe1:207.02.
Sigma Olomouc B - Selimbar1:1   07.02.
S. Kostroma - Slavia Sofia3:3   07.02.
Slutsk - Volna Pinsk6:1   07.02.
Spartak Moscow - FK Rostov0:307.02.
Sp. Subotica - Kabel Novi Sad3:1   07.02.
Stjarnan - Zhytomyr1:107.02.
St. Louis City - Los Angeles FC1:0   07.02.
Szekszardi - Bonyhad1:2   07.02.
Szolnoki MAV - Szajol10:1   07.02.
Tasovice - Brno U192:3   07.02.
Torpedo Kutaisi - Merani Martvili3:1   07.02.
Trayal Krusevac - Metalac1:2   07.02.
Trelleborg - AB Copenhagen2:107.02.
Tukums 2000 - Parnu JK Vaprus5:2   07.02.
TuS Koblenz - RW Koblenz2:2   07.02.
Unterrath - Hilden0:107.02.
Vecsesi - PenzugyorCAN.   07.02.
VfR Neumunster - Teutonia Ottensen1:3   07.02.
Vissel Kobe - Inter Miami1:0 PEN.07.02.
WAF Brigittenau - Lac Inter2:0   07.02.
Weinland Gamlitz - Allerheiligen1:407.02.
Yelimay Semey - Metallurg Bekabad1:1   07.02.
Yverdon II - Bavois4:207.02.
Zalgiris - Dziugas Telsiai1:107.02.
Zeleznicar Pancevo - FK Indjija0:307.02.
Zrinjski - Kom Podgorica2:0   07.02.
Akhmat Grozny - Krasnodar 2CAN.   06.02.
Akhmat Grozny - Kyzylzhar4:0   06.02.
Al-Hilal Omdurman - DC United3:1   06.02.
Al Sharjah - Damac1:0   06.02.
Arda - Rubin Kazan2:106.02.
Ardagger - St. Peter in der Au1:1   06.02.
Arsenal Tula - Bunyodkor2:006.02.
Balatonlelle - Nagykanizsa1:4   06.02.
Breitenrain - Bosporus4:0   06.02.
Cork City - Sligo RoversCAN.   06.02.
Hunedoara - Legnica1:0   06.02.
D. Bryansk - Miass2:0   06.02.
Djurgarden - Mjallby0:1   06.02.
Donaufeld Wien - Retz3:406.02.
Eltersdorf - Furth II0:1   06.02.
Essling - Stockerau1:4   06.02.
Marchfeld - Sportunion Mauer3:106.02.
FA 2000 - Bronshoj2:106.02.
Furstenfeld - Bad Gleichenberg5:406.02.
Galanta - Slovan Bratislava B1:206.02.
Glostrup FK - Avarta2:3   06.02.
Gratkorn - Stadtwerke Bruck/MurCAN.   06.02.
Haugesund - Hacken4:206.02.
Ishoj - Hillerod1:206.02.
Koge - Atyrau3:1   06.02.
Kryvbas - Brentford 26:106.02.
Landvetter - Orgryte0:5   06.02.
Levski Sofia - Kaisar KyzylordaCAN.   06.02.
Loco. Tbilisi - Samgurali4:306.02.
Maritsa Plovdiv - Lok. Plovdiv2:0   06.02.
Mladost GAT - Jadran Dekani1:006.02.
Mornar Bar - Smederevo2:3   06.02.
Nam Dinh - Cong An3:406.02.
Orebro - Forward0:3   06.02.
Osogovo - Kozuf Gevgelija0:2   06.02.
Otrant - Jedinstvo2:206.02.
Pisek - Zizkov0:406.02.
Polonia Bytom - Zaglebie Sosnowiec1:006.02.
Rathenow - StendalCAN.   06.02.
Prijedor - Rabotnicki0:1   06.02.
RW Walldorf - Aschaffenburg3:406.02.
SfB-Oure - Tarup-Paarup4:006.02.
Shabab Al-Ahli Dubai - Kairat Almaty2:006.02.
Shkupi - Obolon1:1   06.02.
Dnipro-1 - Decic2:0   06.02.
Sligo Rovers - Galway1:1   06.02.
Tatai - Komaromi VSE1:3   06.02.
Uskok Klis - Solin1:106.02.
Vardar - Kolos Kovalivka2:0   06.02.
Vendsyssel - OmoniaCAN.   06.02.
Veres-Rivne - Lyngby0:0   06.02.
Viktoria Griesheim - Eddersheim2:206.02.
Volkermarkt - Eberstein4:0   06.02.
Vorskla Poltava - Sogdiana3:1   06.02.
Voska Sport - Bokelj2:1   06.02.
Weindorf St. Anna - UFC Fehring2:306.02.
Wiener Sport-Club - SV Donau3:106.02.
Wurzburger FV - Aubstadt0:0   06.02.
Zenit - Noah0:006.02.
Zrinski Osjecko - Karlovac1:0   06.02.
2Drots - Broke Boys1:2   05.02.
Aalborg - FC Dallas1:305.02.
Alashkert - Qizilqum1:0   05.02.
Always Ready - The Strongest0:1   05.02.
Always Ready - The Strongest0:3   05.02.
CSKA Moscow - Fakel Voronezh1:005.02.
Fakel Voronezh - Kamaz1:105.02.
FK Liepaja - Shkendija0:1   05.02.
Halmstad - Randers FC0:1   05.02.
Krumovgrad - Borac Banja Luka2:3   05.02.
Leningradets - Tyumen2:1   05.02.
Leones Negros - Houston Dynamo5:3   05.02.
Malahide Utd - Drogheda2:4   05.02.
Modbury Jets - Adelaide Cobras2:205.02.
Mornar Bar - Jedinstvo1:105.02.
Oriente Petrolero - Blooming1:205.02.
Orlando City - FIU Panthers3:1   05.02.
Podbeskidzie - Gangwon0:105.02.
SKA Khabarovsk - Chelyabinsk3:4   05.02.
Sonderjyske - GAIS3:1   05.02.
Stjarnan - Viborg1:2   05.02.
Torpedo Moscow - Urartu6:205.02.
Tychy - Prva Iskra1:0 PEN.   05.02.
Uljanik Pula - Mladost DG0:2   05.02.
Vardar - Luzern U211:2   05.02.
Vardar - KreuzlingenCAN.   05.02.
Zenit - Al-Duhail2:005.02.
Aarhus - Viborg2:104.02.
Abo - TPV2:4   04.02.
Admira Prague - Mlada Boleslav B2:104.02.
Ahrobiznes Volochysk - Rukh Lviv 21:1   04.02.
Alania Vladikavkaz - Legion Makhachkala1:3   04.02.
Aluminij - Celje1:404.02.
Balcatta - Western Knights3:104.02.
Blaublitz - Osaka0:3   04.02.
B.93 - Oleksandriya1:2   04.02.
Chernomorets Novorossijsk - Metallurg Bekabad1:1   04.02.
Ch. Odessa - AndijanCAN.   04.02.
Dila Gori - Dusheti2:0   04.02.
Dynamo Moscow - Gangwon2:2   04.02.
Eintracht Trier - Mainz II0:2   04.02.
FC 08 Homburg - Jedinstvo U.2:1   04.02.
Floresti - Sparta Selemet3:1   04.02.
Frintrop - Hilden0:2   04.02.
Hammarby - Sarpsborg 084:504.02.
Hannover II - Kassel2:1   04.02.
Hong Kong All-Stars - Inter Miami1:404.02.
Hostert - Fola3:3   04.02.
Huachipato - U. De Chile0:004.02.
Jelgava - Tallinna Kalev2:3   04.02.
Kalju - Harju JK Laagri3:0   04.02.
Karlstad - Skiljebo4:0   04.02.
Khimki - Olympic1:2   04.02.
Khimki - Chernomorets Novorossijsk1:0   04.02.
Kryvbas - Levadia2:2   04.02.
Lokomotiv Moscow - Kairat Almaty4:104.02.
Lokomotyv Kyiv - Zorya U193:1   04.02.
Namestovo - Jednota Banova3:2   04.02.
Nantong Zhiyun - Shanghai Jiading Huilong1:0   04.02.
Nomme Utd - Skanste2:204.02.
Nordsjaelland - Pogon SzczecinCAN.   04.02.
Olimpia Elblag - Gryf 95 Slupsk2:004.02.
Ordabasy - Pyunik Yerevan2:4   04.02.
Orenburg 2 - TekstilshtikCAN.   04.02.
Parnu - Maardu1:4   04.02.
Pobeda - Arsimi0:3   04.02.
Ranheim - Rosenborg1:104.02.
RB Leipzig U17 - Bochum U170:3   04.02.
Rumelange - Schifflange1:2   04.02.
Santos - Shanghai Shenhua1:404.02.
Seattle Sounders - Norrkoping3:004.02.
Shinnik Yaroslavl - FK Novosibirsk0:0   04.02.
Slavia Prague - Z. Moravce-Vrable4:104.02.
Slavia Prague - Slovan BratislavaCAN.   04.02.
Sloboda - Gornji Rahic1:104.02.
Stirling Macedonia - Floreat Athena0:104.02.
Stutt. Kickers - Grossaspach3:1   04.02.
Sylvia - Enkopings SK1:1   04.02.
Syrianska - Orebro Syr.2:0   04.02.
Tartu Welco - LegionCAN.04.02.
Tekstilshtik - Murom2:3   04.02.
Teplice - Dukla Prague5:004.02.
Tikves - Sileks1:104.02.
Trencin - Vyskov1:004.02.
Ulyanovsk - Zhetysu Taldykorgan0:0   04.02.
Vejle - Oleksandriya3:0   04.02.
VfB Hallbergmoos-Goldach - FC Schwabing4:3   04.02.
VfB Hallbergmoos-Goldach - BuchbachCAN.   04.02.
Viimsi JK - Super Nova2:104.02.
Wiltz - Mondercange6:1   04.02.
FK Zorya Luhansk - Dinamo Tbilisi1:0   04.02.
FK Zorya Luhansk - Arka Gdynia2:1   04.02.
Schweinfurt - Coburg6:2   03.02.
Aalen - Hollenbach1:1   03.02.
Abtswind - Wurzburger Kickers0:4   03.02.
AFC Eskilstuna - Enskede1:3   03.02.
Al-Gharafa - Al Hilal1:203.02.
Al Jazira - Spartak MoscowCAN.   03.02.
Al Wakra - Noah0:1   03.02.
Al Wehda - DC United1:1   03.02.
Angelholm - Lunds3:1   03.02.
Armadale - Olympic Kingsway2:203.02.
Aschaffenburg - Alzenau0:3   03.02.
Assyriska FF - Stocksund4:1   03.02.
Atlanta Utd - Memphis1:1   03.02.
Austin FC - Louisville City2:2   03.02.
Avia Swidnik - Grodzisk M.1:1   03.02.
Backnang - SU Neckarsulm1:1   03.02.
Bahlinger - Lahr4:003.02.
Balatonlelle - Kaposvar0:7   03.02.
Baltika - Akron Togliatti5:3   03.02.
Banik Most-Sous - Motorlet Prague2:0   03.02.
Banska Bystrica - Pohronie5:203.02.
Bayern II - Ried0:2   03.02.
Bayreuth - Gebenbach4:0   03.02.
Beltinci - Varteks Varazdin1:003.02.
Beroe - Lok. Plovdiv3:203.02.
Biel - Yverdon II6:1   03.02.
Bijelo Brdo - Osijek 24:3   03.02.
BK Frem - Bronshoj4:3   03.02.
Blekitni Stargard - Vineta W.3:0   03.02.
Botev Vratsa - Ararat-Armenia2:2   03.02.
Brabrand - Middelfart0:003.02.
Bregalnica Stip - Dubocica5:1   03.02.
Brno B - Unicov0:2   03.02.
Brommapojkarna - Taby7:103.02.
Brozany - FK Robstav2:2   03.02.
Brozany - BrnaCAN.   03.02.
Budaorsi SC - Erdi5:3   03.02.
Ceramika Opoczno - Korona Kielce 20:4   03.02.
Ceske Budejovice B - Znojmo2:4   03.02.
Chelmianka Chelm - Stal Krasnik0:1   03.02.
Chrobry Glogow - Sroda1:103.02.
Chrobry Glogow - Lech Poznan II3:003.02.
Cibalia - Dilj6:0   03.02.
Cigand SE - Mandok KSE1:2   03.02.
Colo Colo - Ind. del ValleCAN.03.02.
Concordia - FC Arges0:103.02.
Cracovia - Wislanie Jaskowice1:003.02.
CSC Dumbravita - CSM Zalau0:103.02.
Csepel - BKV Elore1:1   03.02.
CSKA 1948 Sofia II - Strumska Slava5:1   03.02.
CSKA Sofia - Bohemians2:1   03.02.
CSM Slatina - Alexandria2:1   03.02.
Degerfors - Skovde AIK0:003.02.
Deggendorf - SchaldingCAN.   03.02.
Detonit Plackovica - Sasa2:1   03.02.
Differdange - Alisontia Steinsel3:0   03.02.
Dimitrovgrad - Rozova Dolina3:0   03.02.
Din. Minsk - Vitebsk1:2   03.02.
Din. Minsk - Molodechno5:0   03.02.
Dnepr Mogilev - Shakhtyor Soligorsk0:0   03.02.
Domzale - Hartberg5:3   03.02.
Domzale - Grosuplje1:1   03.02.
Dorogi - Ujpest II1:1   03.02.
Drassburg - Bad Sauerbrunn4:3   03.02.
Dunaharaszti MTK - KelenCAN.   03.02.
Dunaujvaros PASE - Kecskemeti TE II2:3   03.02.
Dun. Streda - Zlin0:103.02.
Dynamo Brest - Volna Pinsk5:1   03.02.
Dynamo Makhachkala - Borac Banja Luka1:1   03.02.
Dynamo Moscow - Botev Plovdiv3:2   03.02.
Dziugas Telsiai - Babrungas2:0   03.02.
Egersund - Vidar3:1   03.02.
Eintracht Frankfurt II - Furth II0:0   03.02.
Elana Torun - Mlawa2:5   03.02.
Elana Torun - Ol. Grudziadz0:0   03.02.
Elva - Tabasalu1:403.02.
Energetik-BGU - Isloch0:1   03.02.
Esbjerg - Holstebro2:203.02.
Eskilsminne - Hittarp2:1   03.02.
ESMTK Budapest - Hatvan1:1   03.02.
Favoritner - Mannsworth3:0   03.02.
FBK Karlstad - Herrestads AIF3:1   03.02.
FC Dabas - Fehervar FC II1:3   03.02.
Hegelmann - FK Panevezys1:3   03.02.
Liefering - Dukla PragueCAN.03.02.
FC Minsk - Slutsk1:0   03.02.
Rodange - Sedan2:0   03.02.
Stockholm Internazionale - Sleipner3:0   03.02.
FC Sturm Hauzenberg - Schalding1:3   03.02.
Blansko - Brno U196:2   03.02.
FK Ceska Lipa - Bohemians 1905 B1:1   03.02.
FK Chayka - Volgar-Astrakhan1:1   03.02.
Kauno Zalgiris - Banga1:3   03.02.
FK Liepaja - LNZ Cherkasy0:3   03.02.
Flora - RFS1:603.02.
Flora U21 - FC Tallinn0:703.02.
Follo - Kvik Halden0:1   03.02.
Forte Taganrog - Kholding4:0   03.02.
FSV Frankfurt - Nurnberg II0:2   03.02.
Gabcikovo - RacaCAN.   03.02.
Gedania Gdansk - Chemik Bydgoszcz4:3   03.02.
Gigant Saedinenie - Maritsa Plovdiv0:0   03.02.
GKS Katowice - Hutnik Krakow2:103.02.
Gleisdorf - Koflach2:003.02.
Godollo - Gyongyosi2:0   03.02.
Gornik Zabrze - Ruzomberok4:0   03.02.
Gornik Zabrze II - Kromeriz2:3   03.02.
Grazer AK - ASK Voitsberg2:4   03.02.
Greve IF - Karlslunde3:003.02.
Gwarek Tarnowskie Gory - LGKS 38 Podlesianka4:0   03.02.
Gyulai Termal - Korosladany MSK1:3   03.02.
Hajduboszormenyi - Mateszalkai MTK0:5   03.02.
Hartberg - Rukh Lviv1:103.02.
Hartberg (Am) - SV Oberwart0:703.02.
Hebar - CSKA 1948 Sofia0:203.02.
Heimstetten - Buchbach1:1   03.02.
Hellerup - Hillerod3:303.02.
Hlucin - Frydlant n. O.1:203.02.
Hodmezovasarhely FC - Tiszasziget2:0   03.02.
Hodonin - Malzenice1:1   03.02.
Hohenems - Dornbirn0:203.02.
Honved II - Issimo1:1   03.02.
Horsens - Ostersund3:0   03.02.
Horsens - KryvbasCAN.   03.02.
Hradec Kralove B - Nove Mesto na Morave2:103.02.
HSV Klagenfurt - KAC 19091:2   03.02.
III. Keruleti TVE - Dunafoldvar2:2   03.02.
Ilves 2 - Jazz Pori1:1   03.02.
I. Bratislava - FKM Nove Zamky6:0   03.02.
Jablonec - Veres-Rivne2:2   03.02.
JaPS - Klubi 041:4   03.02.
Jaroslaw - Izolator Boguchwala2:1   03.02.
Javor - Metalac0:003.02.
Jihlava - Vlasim4:003.02.
Jonkoping - Norrby1:4   03.02.
Kagoshima Utd - Iwata0:403.02.
Kapellen-Erft - Uerdingen1:4   03.02.
Karcagi - Fuzesgyarmati SK1:0   03.02.
Jelenia Gora - Polonia Swidnica4:1   03.02.
Karlbergs - Hammarby TFF9:0   03.02.
Karvina B - Unia Turza Slaska1:403.02.
Kassel - Hunfelder1:0   03.02.
Khimik - Kursk1:0   03.02.
Kilia Kiel - Eichede1:2   03.02.
Kisvarda II - Tiszaujvaros0:2   03.02.
Kolin - Benatky n. Jiz.1:103.02.
Komarno - Gabcikovo2:1   03.02.
Komaromi VSE - Monori0:1   03.02.
Komloi - Majosi2:6   03.02.
Kongsvinger - Elverum4:2   03.02.
Koper - FK Sarajevo1:003.02.
Koper - Rukh LvivCAN.   03.02.
Korona Kielce - Piast Gliwice0:2   03.02.
Kozuf Gevgelija - Belasica1:1   03.02.
Krasnodar - Rodina Moscow3:003.02.
Kremser - SC MuckendorfCAN.   03.02.
KS Wieczysta Krakow - Goczalkowice Zdroj2:203.02.
Kuressaare - Tukums 20000:303.02.
Lech Poznan - Wisla Plock4:0   03.02.
Legia II - Zawisza2:203.02.
Legionowo - Zambrow2:1   03.02.
Legionowo - Sulejowek3:3   03.02.
Legnica - Qizilqum1:2   03.02.
Legnica 2 - Brzeg4:5   03.02.
Levski Sofia II - Botev Plovdiv II0:3   03.02.
Liberec B - BischofswerdaerCAN.   03.02.
Lichtenfels - Bamberg0:5   03.02.
Lisen - Petrzalka2:1   03.02.
LKS Lagow - Orleta Kielce5:2   03.02.
Loco. Tbilisi - Bolnisi2:1   03.02.
Lohne - Preussen Munster 2CAN.   03.02.
Longford - Galway0:303.02.
Loznica - Radnik Bijeljina1:1   03.02.
Lugano II - Mendrisio1:103.02.
Lyseng - Thisted FC2:3   03.02.
Macva - Lupac9:0   03.02.
Marienlyst - Naesby3:403.02.
Mazovia Minsk Mazowiecki - Biala Podlaska0:2   03.02.
Memmingen - Sonthofen0:1   03.02.
Metalist 1925 - Levadia1:003.02.
Metaloglobus Bucharest - Unirea Slobozia0:1   03.02.
Metalurgistul Cugir - Univ. din Alba Iulia3:203.02.
Metta/LU - Parnu JK Vaprus0:003.02.
Meyrin - Bavois0:2   03.02.
Karvina - Skalica2:103.02.
Mioveni - Campulung5:103.02.
Mlada Boleslav - Ludogorets1:1   03.02.
Mladost DG - Karlovac0:2   03.02.
Mladost GAT - Tekstilac Odzaci1:103.02.
Mohacsi - Paks II1:1   03.02.
Mondorf - HesperangeCAN.   03.02.
MTK Budapest II - Vasas II4:1   03.02.
Mura - NK Bistrica2:0   03.02.
Myjava - Lehota p. V.8:003.02.
Naestved - F. Amager0:303.02.
Nagykanizsa - Csornai3:1   03.02.
Narva - Grobina4:103.02.
ND Gorica - Dob3:1   03.02.
SU Neckarsulm - Freiberg1:4   03.02.
GOSK Gabela - Sutjeska2:5   03.02.
Notodden - Stromsgodset 21:0   03.02.
Obolon - Ahal3:1   03.02.
Oddevold - Stenungsunds1:2   03.02.
Odra Opole - Kluczbork5:003.02.
O. Ljubljana - Wolfsberger AC0:103.02.
Orebro - Brage1:203.02.
Orenburg - Spartak Varna2:2   03.02.
Orn - Lokomotiv Oslo0:3   03.02.
Orzel Przeworsk - Polonia Przemysl3:0   03.02.
Oskarshamn - IFK Berga0:0   03.02.
Oster - Falkenberg2:203.02.
Pari NN - Al Feiha1:2   03.02.
Pecsi EAC - Szentlorinc2:0   03.02.
Pelister - Ohrid0:1   03.02.
Petrocub - Milsami1:0   03.02.
Pfeddersheim - TuS Koblenz1:3   03.02.
Pirin Blagoevgrad - Lok. Sofia3:103.02.
Plzen B - Pribram0:203.02.
Polkowice - Nysa5:0   03.02.
Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ1:103.02.
Polonia Bytom - Sandecja Nowy S.3:103.02.
Polonia Warszawa - Gloria Buzau1:1   03.02.
Presov - FK Humenne2:003.02.
Primorje - MacvaCAN.   03.02.
Primorje - Radomlje0:3   03.02.
Pruszkow - Pogon Siedlce2:103.02.
Rabotnicki - Tychy1:103.02.
Radnicki 1923 - OFK Beograd1:103.02.
Raufoss - Valerenga1:2   03.02.
REAC - Cegledi3:1   03.02.
Rakow II - Garbarnia2:303.02.
Rogaska - Kolubara5:103.02.
Roskilde - Vanlose2:003.02.
R. Rzeszow - Podbrezova5:0   03.02.
Rubin Kazan - ChelyabinskCAN.   03.02.
Rubin Kazan - Volgar-Astrakhan0:2   03.02.
Rudar - Voska Sport2:2   03.02.
Rukh Lviv - Radnicki Beograd5:3   03.02.
R. Volgograd - FK Chayka1:1   03.02.
SalPa - EPS2:2   03.02.
Samorin - Castkovce5:003.02.
Sandefjord - Moss2:303.02.
Sandviken - Sandvikens AIK7:0   03.02.
Schonnebeck - Frechen3:003.02.
Schott Mainz - Karbach4:1   03.02.
SC Sopron - Deutschkreutz5:0   03.02.
Shakhtar Donetsk - Hradec Kralove0:2   03.02.
Shakhtar Donetsk - Velez Mostar2:3   03.02.
Shelbourne - Cork City2:003.02.
Sibenik - A. Klagenfurt0:1   03.02.
Sibenik - Zrinjski0:0   03.02.
Sigma Olomouc - Vejle1:1   03.02.
Sileks - Pogradeci2:2   03.02.
Sion - Bulle3:3   03.02.
Sirius - Vasteras SK1:303.02.
SK Hranice - Vsetin5:2   03.02.
SK Kladno - Teplice B