12:24
Argentina

Liga Profesional 2024Liga Profesional

  • Sort by:
6. Round B's1X2
Today 23:45 Argentinos Jrs - Tigre 16
Tomorrow 00:00 Ind. Rivadavia - Gimnasia L.P. 16
Tomorrow 02:00 Instituto - Independiente 15
Tomorrow 20:00 Barracas Central - Newells Old Boys 16
20.07. 00:00 Belgrano - Dep. Riestra 16
20.07. 02:00 Rosario Central - Sarmiento Junin 16
20.07. 20:00 San Lorenzo - Huracan 16
20.07. 22:00 Racing Club - Godoy Cruz 16
21.07. 00:30 Banfield - Atl. Tucuman 16
21.07. 20:00 River Plate - Lanus 16
21.07. 22:15 Central Cordoba - Platense 16
  Estudiantes L.P. - Union de Santa Fe 16
22.07. 01:00 Defensa y Justicia - Boca Juniors 16
  Velez Sarsfield - Talleres Cordoba 16
7. Round B's1X2
23.07. 20:00 Dep. Riestra - Argentinos Jrs        
23.07. 23:45 Gimnasia L.P. - San Lorenzo        
  Newells Old Boys - Ind. Rivadavia        
24.07. 02:00 Independiente - Barracas Central        
24.07. 22:00 Talleres Cordoba - Defensa y Justicia        
24.07. 22:15 Sarmiento Junin - Racing Club        
25.07. 00:30 Godoy Cruz - River Plate        
  Huracan - Estudiantes L.P.        
25.07. 23:45 Lanus - Belgrano        
  Platense - Velez Sarsfield        
26.07. 02:00 Atl. Tucuman - Instituto        
  Tigre - Central Cordoba        
31.07. 23:30 Union de Santa Fe - Rosario Central        
01.08. 01:30 Boca Juniors - Banfield        
8. Round B's1X2
27.07. 20:00 Ind. Rivadavia - Independiente        
27.07. 22:00 San Lorenzo - Newells Old Boys        
28.07. 00:00 Rosario Central - Huracan        
28.07. 20:00 Banfield - Talleres Cordoba        
  Estudiantes L.P. - Gimnasia L.P.        
28.07. 22:15 Racing Club - Union de Santa Fe        
28.07. 23:30 River Plate - Sarmiento Junin        
29.07. 01:30 Instituto - Boca Juniors        
29.07. 20:00 Barracas Central - Atl. Tucuman        
29.07. 21:30 Defensa y Justicia - Platense        
29.07. 23:45 Central Cordoba - Velez Sarsfield        
  Tigre - Dep. Riestra        
30.07. 02:00 Argentinos Jrs - Lanus        
  Belgrano - Godoy Cruz        
9. Round B's1X2
03.08. 01:00 Newells Old Boys - Estudiantes L.P.        
03.08. 20:00 Godoy Cruz - Argentinos Jrs        
  Velez Sarsfield - Defensa y Justicia        
03.08. 22:15 Talleres Cordoba - Instituto        
04.08. 00:15 Independiente - San Lorenzo        
04.08. 01:30 Huracan - Racing Club        
04.08. 20:00 Sarmiento Junin - Belgrano        
  Union de Santa Fe - River Plate        
04.08. 22:00 Gimnasia L.P. - Rosario Central        
04.08. 22:30 Boca Juniors - Barracas Central        
05.08. 01:00 Atl. Tucuman - Ind. Rivadavia        
  Lanus - Tigre        
05.08. 20:00 Dep. Riestra - Central Cordoba        
06.08. 01:00 Platense - Banfield        
10. Round B's1X2
11.08. 22:00 Argentinos Jrs - Sarmiento Junin        
  Banfield - Velez Sarsfield        
  Barracas Central - Talleres Cordoba        
  Belgrano - Union de Santa Fe        
  Central Cordoba - Defensa y Justicia        
  Dep. Riestra - Lanus        
  Estudiantes L.P. - Independiente        
  Ind. Rivadavia - Boca Juniors        
  Instituto - Platense        
  Racing Club - Gimnasia L.P.        
  River Plate - Huracan        
  Rosario Central - Newells Old Boys        
  San Lorenzo - Atl. Tucuman        
  Tigre - Godoy Cruz        
11. Round B's1X2
18.08. 22:00 Atl. Tucuman - Estudiantes L.P.        
  Boca Juniors - San Lorenzo        
  Defensa y Justicia - Banfield        
  Gimnasia L.P. - River Plate        
  Godoy Cruz - Dep. Riestra        
  Huracan - Belgrano        
  Independiente - Rosario Central        
  Lanus - Central Cordoba        
  Newells Old Boys - Racing Club        
  Platense - Barracas Central        
  Sarmiento Junin - Tigre        
  Talleres Cordoba - Ind. Rivadavia        
  Union de Santa Fe - Argentinos Jrs        
  Velez Sarsfield - Instituto        
12. Round B's1X2
25.08. 22:00 Argentinos Jrs - Huracan        
  Barracas Central - Velez Sarsfield        
  Belgrano - Gimnasia L.P.        
  Central Cordoba - Banfield        
  Dep. Riestra - Sarmiento Junin        
  Estudiantes L.P. - Boca Juniors        
  Ind. Rivadavia - Platense        
  Instituto - Defensa y Justicia        
  Lanus - Godoy Cruz        
  Racing Club - Independiente        
  River Plate - Newells Old Boys        
  Rosario Central - Atl. Tucuman        
  San Lorenzo - Talleres Cordoba        
  Tigre - Union de Santa Fe        
13. Round B's1X2
01.09. 22:00 Atl. Tucuman - Racing Club        
  Banfield - Instituto        
  Boca Juniors - Rosario Central        
  Defensa y Justicia - Barracas Central        
  Gimnasia L.P. - Argentinos Jrs        
  Godoy Cruz - Central Cordoba        
  Huracan - Tigre        
  Independiente - River Plate        
  Newells Old Boys - Belgrano        
  Platense - San Lorenzo        
  Sarmiento Junin - Lanus        
  Talleres Cordoba - Estudiantes L.P.        
  Union de Santa Fe - Dep. Riestra        
  Velez Sarsfield - Ind. Rivadavia        
14. Round B's1X2
15.09. 22:00 Argentinos Jrs - Newells Old Boys        
  Barracas Central - Banfield        
  Belgrano - Independiente        
  Central Cordoba - Instituto        
  Dep. Riestra - Huracan        
  Estudiantes L.P. - Platense        
  Godoy Cruz - Sarmiento Junin        
  Ind. Rivadavia - Defensa y Justicia        
  Lanus - Union de Santa Fe        
  Racing Club - Boca Juniors        
  River Plate - Atl. Tucuman        
  Rosario Central - Talleres Cordoba        
  San Lorenzo - Velez Sarsfield        
  Tigre - Gimnasia L.P.        
15. Round B's1X2
22.09. 22:00 Atl. Tucuman - Belgrano        
  Banfield - Ind. Rivadavia        
  Boca Juniors - River Plate        
  Defensa y Justicia - San Lorenzo        
  Gimnasia L.P. - Dep. Riestra        
  Huracan - Lanus        
  Independiente - Argentinos Jrs        
  Instituto - Barracas Central        
  Newells Old Boys - Tigre        
  Platense - Rosario Central        
  Sarmiento Junin - Central Cordoba        
  Talleres Cordoba - Racing Club        
  Union de Santa Fe - Godoy Cruz        
  Velez Sarsfield - Estudiantes L.P.        
16. Round B's1X2
29.09. 22:00 Argentinos Jrs - Atl. Tucuman        
  Belgrano - Boca Juniors        
  Central Cordoba - Barracas Central        
  Dep. Riestra - Newells Old Boys        
  Estudiantes L.P. - Defensa y Justicia        
  Godoy Cruz - Huracan        
  Ind. Rivadavia - Instituto        
  Lanus - Gimnasia L.P.        
  Racing Club - Platense        
  River Plate - Talleres Cordoba        
  Rosario Central - Velez Sarsfield        
  San Lorenzo - Banfield        
  Sarmiento Junin - Union de Santa Fe        
  Tigre - Independiente        
17. Round B's1X2
06.10. 22:00 Atl. Tucuman - Tigre        
  Banfield - Estudiantes L.P.        
  Barracas Central - Ind. Rivadavia        
  Boca Juniors - Argentinos Jrs        
  Defensa y Justicia - Rosario Central        
  Gimnasia L.P. - Godoy Cruz        
  Huracan - Sarmiento Junin        
  Independiente - Dep. Riestra        
  Instituto - San Lorenzo        
  Newells Old Boys - Lanus        
  Platense - River Plate        
  Talleres Cordoba - Belgrano        
  Union de Santa Fe - Central Cordoba        
  Velez Sarsfield - Racing Club        
18. Round B's1X2
20.10. 22:00 Argentinos Jrs - Talleres Cordoba        
  Belgrano - Platense        
  Central Cordoba - Ind. Rivadavia        
  Dep. Riestra - Atl. Tucuman        
  Estudiantes L.P. - Instituto        
  Godoy Cruz - Newells Old Boys        
  Lanus - Independiente        
  Racing Club - Defensa y Justicia        
  River Plate - Velez Sarsfield        
  Rosario Central - Banfield        
  San Lorenzo - Barracas Central        
  Sarmiento Junin - Gimnasia L.P.        
  Tigre - Boca Juniors        
  Union de Santa Fe - Huracan        
19. Round B's1X2
27.10. 22:00 Atl. Tucuman - Lanus        
  Banfield - Racing Club        
  Barracas Central - Estudiantes L.P.        
  Boca Juniors - Dep. Riestra        
  Defensa y Justicia - River Plate        
  Gimnasia L.P. - Union de Santa Fe        
  Huracan - Central Cordoba        
  Independiente - Godoy Cruz        
  Ind. Rivadavia - San Lorenzo        
  Instituto - Rosario Central        
  Newells Old Boys - Sarmiento Junin        
  Platense - Argentinos Jrs        
  Talleres Cordoba - Tigre        
  Velez Sarsfield - Belgrano        
20. Round B's1X2
03.11. 22:00 Argentinos Jrs - Velez Sarsfield        
  Belgrano - Defensa y Justicia        
  Central Cordoba - San Lorenzo        
  Dep. Riestra - Talleres Cordoba        
  Estudiantes L.P. - Ind. Rivadavia        
  Godoy Cruz - Atl. Tucuman        
  Huracan - Gimnasia L.P.        
  Lanus - Boca Juniors        
  Racing Club - Instituto        
  River Plate - Banfield        
  Rosario Central - Barracas Central        
  Sarmiento Junin - Independiente        
  Tigre - Platense        
  Union de Santa Fe - Newells Old Boys        
21. Round B's1X2
06.11. 22:00 Atl. Tucuman - Sarmiento Junin        
  Banfield - Belgrano        
  Barracas Central - Racing Club        
  Boca Juniors - Godoy Cruz        
  Defensa y Justicia - Argentinos Jrs        
  Gimnasia L.P. - Central Cordoba        
  Independiente - Union de Santa Fe        
  Ind. Rivadavia - Rosario Central        
  Instituto - River Plate        
  Newells Old Boys - Huracan        
  Platense - Dep. Riestra        
  San Lorenzo - Estudiantes L.P.        
  Talleres Cordoba - Lanus        
  Velez Sarsfield - Tigre        
22. Round B's1X2
10.11. 22:00 Argentinos Jrs - Banfield        
  Belgrano - Instituto        
  Central Cordoba - Estudiantes L.P.        
  Dep. Riestra - Velez Sarsfield        
  Gimnasia L.P. - Newells Old Boys        
  Godoy Cruz - Talleres Cordoba        
  Huracan - Independiente        
  Lanus - Platense        
  Racing Club - Ind. Rivadavia        
  River Plate - Barracas Central        
  Rosario Central - San Lorenzo        
  Sarmiento Junin - Boca Juniors        
  Tigre - Defensa y Justicia        
  Union de Santa Fe - Atl. Tucuman        
23. Round B's1X2
20.11. 22:00 Atl. Tucuman - Huracan        
  Banfield - Tigre        
  Barracas Central - Belgrano        
  Boca Juniors - Union de Santa Fe        
  Defensa y Justicia - Dep. Riestra        
  Estudiantes L.P. - Rosario Central        
  Independiente - Gimnasia L.P.        
  Ind. Rivadavia - River Plate        
  Instituto - Argentinos Jrs        
  Newells Old Boys - Central Cordoba        
  Platense - Godoy Cruz        
  San Lorenzo - Racing Club        
  Talleres Cordoba - Sarmiento Junin        
  Velez Sarsfield - Lanus        
24. Round B's1X2
24.11. 22:00 Argentinos Jrs - Barracas Central        
  Belgrano - Ind. Rivadavia        
  Central Cordoba - Rosario Central        
  Dep. Riestra - Banfield        
  Gimnasia L.P. - Atl. Tucuman        
  Godoy Cruz - Velez Sarsfield        
  Huracan - Boca Juniors        
  Lanus - Defensa y Justicia        
  Newells Old Boys - Independiente        
  Racing Club - Estudiantes L.P.        
  River Plate - San Lorenzo        
  Sarmiento Junin - Platense        
  Tigre - Instituto        
  Union de Santa Fe - Talleres Cordoba        
25. Round B's1X2
01.12. 22:00 Atl. Tucuman - Newells Old Boys        
  Banfield - Lanus        
  Barracas Central - Tigre        
  Boca Juniors - Gimnasia L.P.        
  Defensa y Justicia - Godoy Cruz        
  Estudiantes L.P. - River Plate        
  Independiente - Central Cordoba        
  Ind. Rivadavia - Argentinos Jrs        
  Instituto - Dep. Riestra        
  Platense - Union de Santa Fe        
  Rosario Central - Racing Club        
  San Lorenzo - Belgrano        
  Talleres Cordoba - Huracan        
  Velez Sarsfield - Sarmiento Junin        
26. Round B's1X2
08.12. 22:00 Argentinos Jrs - San Lorenzo        
  Belgrano - Estudiantes L.P.        
  Central Cordoba - Racing Club        
  Dep. Riestra - Barracas Central        
  Gimnasia L.P. - Talleres Cordoba        
  Godoy Cruz - Banfield        
  Huracan - Platense        
  Independiente - Atl. Tucuman        
  Lanus - Instituto        
  Newells Old Boys - Boca Juniors        
  River Plate - Rosario Central        
  Sarmiento Junin - Defensa y Justicia        
  Tigre - Ind. Rivadavia        
  Union de Santa Fe - Velez Sarsfield        
27. Round B's1X2
15.12. 22:00 Atl. Tucuman - Central Cordoba        
  Banfield - Sarmiento Junin        
  Barracas Central - Lanus        
  Boca Juniors - Independiente        
  Defensa y Justicia - Union de Santa Fe        
  Estudiantes L.P. - Argentinos Jrs        
  Ind. Rivadavia - Dep. Riestra        
  Instituto - Godoy Cruz        
  Platense - Gimnasia L.P.        
  Racing Club - River Plate        
  Rosario Central - Belgrano        
  San Lorenzo - Tigre        
  Talleres Cordoba - Newells Old Boys        
  Velez Sarsfield - Huracan        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com