Setup your odds filter and view only the 1X2 odds range you look for the most in the upcoming matches.

Odds filter - soccer

  • -
Czech RepublicCzech Republic: U19 League 1 X 2
11:00Plzen U19 - Pribram U19
11:00Slovacko U19 - Jihlava U19
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga 1 X 2
11:00Sagadam - FC Asgabat
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1 1 X 2
11:30Tire - Erbaaspor
AustraliaAustralia: W-League 1 X 2
12:00Perth W - WS Wanderers W
EstoniaEstonia: Esiliiga 1 X 2
12:00JK Jarve - Keila JK
WorldWorld: Club Friendly 1 X 2
12:00Cukaricki - FK Vozdovac
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS 1 X 2
13:00Podrinje Janja - Tekstilac
13:00Prijedor - Borac Banja Luka
13:00Slavija - Sutjeska Foca
Czech RepublicCzech Republic: CFL 1 X 2
13:00Prevysov - Benesov
PolandPoland: Division 2 1 X 2
13:00Radomiak Radom - Ruch
PolandPoland: III Liga - Group I 1 X 2
13:00LKS Lomza - Ostroda
13:00Mazur Elk - Polonia Warszawa
PolandPoland: III Liga - Group III 1 X 2
13:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory
PolandPoland: III Liga - Group IV 1 X 2
13:00Wislanie Jaskowice - Lublin
WorldWorld: Club Friendly 1 X 2
13:00St. Polten - Brno
CroatiaCroatia: 2. HNL 1 X 2
13:30Dugopolje - Solin
13:30Kustosija - Bijelo Brdo
13:30Varazdin - Sesvete
13:30Zadar - Medjimurje Cakovec
Czech RepublicCzech Republic: CFL 1 X 2
13:30Brozany - Domazlice
13:30Zivanice - Litomericko
Czech RepublicCzech Republic: Division A 1 X 2
13:30Marianske Lazne - Sobeslav
13:30Rakovnik - Beroun
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Arabian Gulf Cup 1 X 2
13:45Al Wasl - Dibba Al Fujairah
13:50Al Wahda - Ittihad Kalba
EuropeEurope: Euro U19 1 X 2
14:00Georgia U19 - Azerbaijan U19
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg 1 X 2
14:00Normannia Gmund - Nottingen
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord 1 X 2
14:00Abtswind - Eltersdorf
14:00Aubstadt - Grossbardorf
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd 1 X 2
14:00Dachau - SV Turkgucu Ataspor
14:00Vilzing - Schwaben Augsburg
GermanyGermany: Oberliga Bremen 1 X 2
14:00BTS Neustadt - Hastedt
GermanyGermany: Oberliga Hamburg 1 X 2
14:00Curslack-Neuengamme - Wedeler TSV
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord 1 X 2
14:00CFC Hertha - Wismar
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein 1 X 2
14:00SC Weiche-08 II - Frisia Risum-Lindholm
GermanyGermany: Regionalliga North 1 X 2
14:00SV Werder Bremen II - Norderstedt
GermanyGermany: Regionalliga West 1 X 2
14:00Dortmund II - Bonner
14:00TV Herkenrath - Wuppertaler
SloveniaSlovenia: 2. SNL 1 X 2
14:00Jadran Dekani - Dob
WorldWorld: Club Friendly 1 X 2
14:00Slovan Bratislava - Brest
WorldWorld: Friendly International 1 X 2
14:00England U18 - Ireland U18
GermanyGermany: Oberliga Hessen 1 X 2
14:30Baunatal - Viktoria Griesheim
14:30Giessen - Hadamar
14:30Kassel - Eddersheim
ItalyItaly: Serie C - Group C 1 X 2
14:30Trapani - Virtus Francavilla
ScotlandScotland: Lowland League 1 X 2
15:00Whitehill Welfare - Civil Service Stroll
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie 1 X 2
15:30Katwijk - Jong Vitesse
WalesWales: Premier League 1 X 2
15:30Barry - TNS
15:30Llanelli - Druids
SpainSpain: Tercera Division - Group 2 1 X 2
15:45Real Aviles - Caudal Deportivo
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations 1 X 2
16:00Equatorial Guinea - Senegal
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division 1 X 2
16:00Bishop's Stortford - Whitehawk
16:00Carshalton - Corinthian-Casuals
16:00Harlow - Tonbridge
EnglandEngland: League One 1 X 2
16:00Luton - Plymouth
16:00Peterborough - Bradford City
16:00Sunderland - Wycombe
EnglandEngland: League Two 1 X 2
16:00Bury - Stevenage
16:00Forest Green - Morecambe
16:00Mansfield - Port Vale
EnglandEngland: National League 1 X 2
16:00Leyton Orient - Bromley
16:00Salford - Aldershot
EnglandEngland: National League South 1 X 2
16:00Chelmsford - Truro
16:00Hungerford - Billericay
16:00Torquay - Concord
16:00Welling - Weston-super-Mare
EnglandEngland: NPL Premier Division 1 X 2
16:00Gainsborough - Whitby
16:00North Ferriby - Farsley
16:00Scarborough - Marine
16:00South Shields - Mickleover
EnglandEngland: Southern League Central Division 1 X 2
16:00AFC Rushden & Diamonds - Bedworth
EnglandEngland: Southern League South Division 1 X 2
16:00Beaconsfield - Farnborough
16:00Dorchester - Chesham
16:00Kings Langley - Weymouth
16:00Salisbury - Hartley Wintney
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership 1 X 2
16:00Coleraine - Glentoran
PolandPoland: III Liga - Group III 1 X 2
16:00KS Polkowice - Sleza Wroclaw
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal 1 X 2
16:00Torcatense - Gil Vicente
ScotlandScotland: Championship 1 X 2
16:00Ayr - Morton
SpainSpain: Tercera Division - Group 15 1 X 2
16:00CD Baztan - Subiza
QatarQatar: QSL Cup 1 X 2
16:10Al Arabi - Qatar SC
ItalyItaly: Serie C - Group C 1 X 2
16:30Catanzaro - Rieti
SpainSpain: Tercera Division - Group 8 1 X 2
16:30Santa Marta Tormes - Cristo Atletico
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Arabian Gulf Cup 1 X 2
16:30Shabab Al-Ahli Dubai - Bani Yas
EuropeEurope: Euro U19 1 X 2
17:00Czech Republic U19 - FYR Macedonia U19
SpainSpain: Tercera Division - Group 1 1 X 2
17:00Bergantinos - Ourense CF
SpainSpain: Tercera Division - Group 12 1 X 2
17:00Las Palmas C - Union Viera
SpainSpain: Tercera Division - Group 11 1 X 2
17:30Manacor - Mallorca B
EuropeEurope: UEFA Nations League 1 X 2
18:00Azerbaijan - Faroe Islands
18:00Malta - Kosovo
SpainSpain: Tercera Division - Group 12 1 X 2
18:00Las Zocas - Tenerife B
SpainSpain: Tercera Division - Group 6 1 X 2
18:00Saguntino - Novelda CF
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie 1 X 2
18:30Jong PSV - Jong AZ
BelgiumBelgium: First Amateur Division 1 X 2
19:30Dessel - ASV Geel
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B 1 X 2
19:30Hades - K. FC Turnhout
BelgiumBelgium: First Amateur Division 1 X 2
20:00Seraing - Heist
20:00Virton - Boom
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF 1 X 2
20:00La Louviere - Rebecquoise
ItalyItaly: Serie C - Group C 1 X 2
20:30Potenza - Matera
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana 1 X 2
21:00Central Cordoba - Sportivo Barracas
21:00Midland - San Martin Burzaco
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana 1 X 2
21:00Argentino de Rosario - Deportivo Paraguayo
BoliviaBolivia: Division Profesional 1 X 2
21:00Royal Pari - Destroyers
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Nations League 1 X 2
21:30Cuba - Dominican Republic
ParaguayParaguay: Primera Division 1 X 2
22:003 de Febrero - Libertad Asuncion
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal 1 X 2
22:00Felgueiras - Pedras Salgadas
BrazilBrazil: Serie B 1 X 2
22:30Vila Nova FC - Criciuma
New ZealandNew Zealand: National League Women 1 X 2
18.11.2018
01:30Canterbury United W - Northern Football W
New ZealandNew Zealand: Football Championship 1 X 2
18.11.2018
02:00Auckland City - Canterbury
02:00Hamilton - Eastern Suburbs
New ZealandNew Zealand: National League Women 1 X 2
18.11.2018
02:00WaiBOP W - Capital Football W
AustraliaAustralia: W-League 1 X 2
18.11.2018
06:00Brisbane Roar W - Adelaide W
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North 1 X 2
18.11.2018
11:00TSV Havelse U19 - Dresden U19
SpainSpain: Tercera Division - Group 4 1 X 2
18.11.2018
11:15Santurtzi - Bermeo
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4 1 X 2
18.11.2018
11:30Sevilla FC B - Malaga B
SpainSpain: Tercera Division - Group 10 1 X 2
18.11.2018
11:30Cadiz CF B - Arcos CF
SpainSpain: Tercera Division - Group 13 1 X 2
18.11.2018
11:30Minerva - Real Murcia B
SpainSpain: Tercera Division - Group 17 1 X 2
18.11.2018
11:30Zaragoza B - Robres
SpainSpain: Primera Division Women 1 X 2
18.11.2018
12:00Huelva W - Valencia W
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1 1 X 2
18.11.2018
12:00Fuenlabrada - Navalcarnero
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3 1 X 2
18.11.2018
12:00Baleares - Teruel
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4 1 X 2
18.11.2018
12:00UD Ibiza-Eivissa - Don Benito
SpainSpain: Tercera Division - Group 13 1 X 2
18.11.2018
12:00Lorca FC - Cartagena B
SpainSpain: Tercera Division - Group 3 1 X 2
18.11.2018
12:00Rinconeda Polanco - Laredo
SpainSpain: Tercera Division - Group 6 1 X 2
18.11.2018
12:00Paiporta - Olimpic Xativa
SpainSpain: Tercera Division - Group 14 1 X 2
18.11.2018
12:15Jerez CF - Olivenza
SpainSpain: Tercera Division - Group 9 1 X 2
18.11.2018
12:15CD Alhaurino - Torredonjimeno
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations 1 X 2
18.11.2018
12:30Madagascar - Sudan
IndonesiaIndonesia: Liga 1 1 X 2
18.11.2018
12:30Bali United - Persebaya
ItalyItaly: Serie A Women 1 X 2
18.11.2018
12:30Orobica W - Atalanta W
SloveniaSlovenia: 2. SNL 1 X 2
18.11.2018
13:00Radomlje - Nafta
DenmarkDenmark: 1st Division 1 X 2
18.11.2018
13:45Hvidovre - Fredericia
13:45Silkeborg - F. Amager
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations 1 X 2
18.11.2018
14:00Ethiopia - Ghana
14:00Kenya - Sierra Leone
GermanyGermany: Oberliga Hamburg 1 X 2
18.11.2018
14:00Niendorfer TSV - Dassendorf
14:00Pinneberg - Condor Hamburg
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen 1 X 2
18.11.2018
14:00Braunschweig II - Oythe
GreeceGreece: Division C 1 X 2
18.11.2018
14:00A. Asteras - Pao Koufalion
14:00Aetos Orfani - Aspida Xanthi
14:00Asteras Itea - O. Volos
14:00Chalkis - Apollon Eretria
14:00Niki Volos - Fokikos FC
14:00Sidirokastro - Kavala
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1 1 X 2
18.11.2018
14:00Metlaoui - Esperance Tunis
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League 1 X 2
18.11.2018
14:00Dynamos - Mutare City Rovers FC
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF 1 X 2
18.11.2018
14:30Solieres Sport - Acren
14:30Tilleur - Entente Durbuy
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein 1 X 2
18.11.2018
14:30Duren - FC Viktoria 08
14:30Hennef - Friesdorf
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein 1 X 2
18.11.2018
14:30SSVg Velbert - Meerbusch
GermanyGermany: Oberliga Westfalen 1 X 2
18.11.2018
14:30Ennepetal - Holzwickeder SC
14:30Gievenbeck - Westfalia Herne
ItalyItaly: Serie C - Group A 1 X 2
18.11.2018
14:30Pisa - Olbia
ItalyItaly: Serie C - Group B 1 X 2
18.11.2018
14:30Fermana - Fano
ItalyItaly: Serie D - Group A 1 X 2
18.11.2018
14:30Stresa Sportiva - Lecco
ItalyItaly: Serie D - Group B 1 X 2
18.11.2018
14:30Mantova - Pontisola
ItalyItaly: Serie D - Group C 1 X 2
18.11.2018
14:30ArzignanoChiampo - Cartigliano
ItalyItaly: Serie D - Group D 1 X 2
18.11.2018
14:30Mezzolara - Ciliverghe Mazzano
ItalyItaly: Serie D - Group F 1 X 2
18.11.2018
14:30Jesina - Avezzano
ItalyItaly: Serie D - Group G 1 X 2
18.11.2018
14:30Albalonga - Budoni
14:30Avellino - Vis Artena
14:30Latina - Torres
ItalyItaly: Serie D - Group H 1 X 2
18.11.2018
14:30Taranto - Gelbison Cilento
ItalyItaly: Serie D - Group I 1 X 2
18.11.2018
14:30Marsala - Citta di Messina
SwedenSweden: Superettan 1 X 2
18.11.2018
14:30Varbergs - Oskarshamns
14:30Varnamo - Syrianska
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF 1 X 2
18.11.2018
15:00Francs Borains - Couvin-Mariembourg
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B 1 X 2
18.11.2018
15:00Patro Eisden - City Pirates
ItalyItaly: Serie D - Group A 1 X 2
18.11.2018
15:00Unione Sanremo - Arconatese
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein 1 X 2
18.11.2018
15:30FSV Duisburg - Schonnebeck
DenmarkDenmark: 1st Division 1 X 2
18.11.2018
16:00Viborg - Thisted FC
ItalyItaly: Serie D - Group H 1 X 2
18.11.2018
16:00Audace Cerignola - Gravina
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal 1 X 2
18.11.2018
16:00AD Fafe - AD Limianos
16:00Gafanha - U. Madeira
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1 1 X 2
18.11.2018
16:15Coruxo FC - Rapido de Bouzas
SpainSpain: Tercera Division - Group 10 1 X 2
18.11.2018
16:15Xerez CD - Cabecense
ItalyItaly: Serie C - Group A 1 X 2
18.11.2018
16:30Entella - Alessandria
SpainSpain: Tercera Division - Group 13 1 X 2
18.11.2018
16:30Mar Menor - Huercal-Overa
SpainSpain: Tercera Division - Group 17 1 X 2
18.11.2018
16:30Tarazona - Brea
SpainSpain: Tercera Division - Group 18 1 X 2
18.11.2018
16:30Mora CF - Socuellamos
SpainSpain: Tercera Division - Group 8 1 X 2
18.11.2018
16:30Almazan - Briviesca
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Arabian Gulf Cup 1 X 2
18.11.2018
16:30Al Sharjah - Al Fujairah
SpainSpain: Tercera Division - Group 15 1 X 2
18.11.2018
17:00Mutilvera - CD Ardoi
SpainSpain: Tercera Division - Group 18 1 X 2
18.11.2018
17:00Ciudad Real - Quintanar
SpainSpain: Tercera Division - Group 5 1 X 2
18.11.2018
17:00Terrassa - Castelldefels
SpainSpain: Tercera Division - Group 6 1 X 2
18.11.2018
17:00Crevillente - Elche CF Ilicitano
SpainSpain: Tercera Division - Group 9 1 X 2
18.11.2018
17:00Guadix - CD Torreperogil
SpainSpain: LaLiga2 1 X 2
18.11.2018
18:00Alcorcon - Elche
SpainSpain: Tercera Division - Group 6 1 X 2
18.11.2018
18:00Vilamarxant - Torre Levante
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional 1 X 2
18.11.2018
18:30Antigua - Sanarate
SpainSpain: Tercera Division - Group 13 1 X 2
18.11.2018
19:00EDMF Churra - Deportiva Minera
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana 1 X 2
18.11.2018
21:00Argentino de Merlo - Claypole
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A 1 X 2
18.11.2018
21:00Huracan Las Heras - Racing Cordoba
JamaicaJamaica: Premier League 1 X 2
18.11.2018
21:00Dunbeholden - Portmore
PeruPeru: Segunda Division 1 X 2
18.11.2018
21:30Carlos Manucci - Cienciano
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A 1 X 2
18.11.2018
23:00Alvarado - Deportivo Roca
ColombiaColombia: Liga Aguila 1 X 2
18.11.2018
23:15Once Caldas - Aguilas
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A 1 X 2
19.11.2018
00:00Estudiantes Rio Cuarto - San Lorenzo Alem