Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Today's basketball matches

Calendar
  • Sort by:
WorldWorld: Champions League Americas   
00:00Quimsa - Flamengo   92:86 (50:43, 42:43)
MexicoMexico: LNBP   
01:00Michoacan - Libertadores   POSTP.  
UruguayUruguay: Liga Uruguaya   
01:15Hebraica y Macabi - Defensor   68:66 (34:23, 34:43)
ColombiaColombia: LBP   
01:40Condores de Cundinamarca - Titanes de Barranquilla   77:95 (41:50, 36:45)
MexicoMexico: LNBP   
02:00Dorados - Lenadores   POSTP.  
02:00Mineros - Fuerza Regia   POSTP.  
02:00Soles - Abejas   POSTP.  
03:00Panteras - Astros   POSTP.  
03:30Plateros - Correcaminos   POSTP.  
PhilippinesPhilippines: Philippine Cup   
07:00Blackwater Elite - Terrafirma Dyip   POSTP.  
South KoreaSouth Korea: KBL   
07:00KCC Egis - Seoul Thunders  
07:00Mobis Phoebus - Sonic Boom  
RussiaRussia: Super League   
08:15Vostok 65 - Ufimets Ufa  
PhilippinesPhilippines: Philippine Cup   
09:00Meralco Bolts - TNT KaTropa   POSTP.  
South KoreaSouth Korea: KBL   
09:00Incheon - Wonju DB  
BelarusBelarus: Premier League   
11:00Grodno - Gomel      
11:00Tsmoki Minsk 2 - SDUSHOR Minsk      
RussiaRussia: Super League   
11:00CSKA Moscow 2 - MBA Moscow  
TurkeyTurkey: Super Ligi   
11:00Bahcesehir Kol. - Afyon Belediye  
UkraineUkraine: Superleague Women   
11:00Kyiv Basket W - Rivne W      
PhilippinesPhilippines: Philippine Cup   
11:45Rain or Shine Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters      
CroatiaCroatia: Premijer Liga Women   
12:00FSV Rijeka W - Plamen Pozega W   POSTP.  
12:00KAZL W - ZKK Sibenik W   POSTP.  
12:00Mursa Osijek W - Novi Zagreb W   POSTP.  
12:00Ragusa Dubrovnik W - Split W   POSTP.  
RussiaRussia: Super League   
12:00Khimki-Podmoskovie - Dome-Springs Izhevsk  
TurkeyTurkey: KBSL Women   
12:00Botas W - Adana BK W  
12:00Canik Belediye W - Nesibe Aydin W      
12:00Cankaya W - Hatay W      
12:00Elazig Il Ozel Idare W - Fenerbahce W  
NorwayNorway: Kvinneligaen Women   
12:30Ulriken W - Hoybraten W   POSTP.  
TurkeyTurkey: TBL   
12:30Final Spor - Kocaeli      
ChinaChina: CBA   
12:35Shanxi Zhongyu - Fujian  
BelarusBelarus: Premier League   
13:00Rubon - Borisfen      
EuropeEurope: Latvia-Estonian League   
13:00VEF Riga - BK Ogre  
KazakhstanKazakhstan: National League   
13:00Kaspiy Aktau - Almaty      
RussiaRussia: Super League   
13:00Runa Basket Moscow - Uralmash Ekaterinburg  
SwedenSweden: Basketettan Women   
13:00Umea W - Lulea Stars W      
UkraineUkraine: Superleague Women   
13:00Berdyansk W - Dynamo Kyiv W      
TurkeyTurkey: Super Ligi   
13:15Petkim Spor - Galatasaray  
BelarusBelarus: Premier League   
13:30Impuls - Grodno GrSU      
13:30Tsmoki Minsk 3 - Brest      
PolandPoland: Energa Basket Liga Women   
13:30Politech. Gdanska W - Sleza Wroclaw W  
DenmarkDenmark: Basketligaen   
14:00Bears Academy - Copenhagen  
FinlandFinland: I Divisioona A   
14:00Jyvaskyla - Munk. Kisapojat  
FinlandFinland: Korisliiga Women   
14:00Torpan Pojat Helsinki W - Espoo Team W  
SlovakiaSlovakia: Extraliga Women   
14:00Spisska Nova Ves W - Young Angels Kosice W      
SwedenSweden: Superettan   
14:00Wetterbygden Stars - Ockelbo  
SwitzerlandSwitzerland: SB League Women   
14:00Alte Kanti Aarau W - Nyon W  
TurkeyTurkey: TBL   
14:00Duzce Belediye - Manisa      
14:00Mamak Bld. - Konyaspor  
TurkeyTurkey: KBSL Women   
14:00Bellona Kayseri W - Ormanspor W  
UkraineUkraine: Superleague Women   
14:00Odessa W - Prometey W      
14:00Vinnytski Blyskavky W - Frankivsk Halichina W      
NorwayNorway: Kvinneligaen Women   
14:30Asker W - Bergen W  
SwedenSweden: Basketligan Women   
14:30Lund W - Norrkoping W  
AustriaAustria: Superliga Women   
15:00Celovec W - UBI Graz W      
15:00Vienna Timberwolves W - UBSC-DBBC Graz W      
DenmarkDenmark: Basketligaen   
15:00Herlev Wolfpack - Svendborg  
EuropeEurope: Latvia-Estonian League   
15:00TAL TECH - Rapla  
GermanyGermany: Pro B   
15:00Munster - RSV Eintracht      
GreeceGreece: Basket League   
15:00Kolossos Rhodes - Harilaos Trikoupis  
GreeceGreece: A1 Women   
15:00PAOK W - EFAO Zografou W      
LithuaniaLithuania: NKL   
15:00Klaipedos Neptunas - Suduva-Mantinga   POSTP.  
15:00Perlas - Jonava   POSTP.  
15:00Sakiai Vytis - Zalgiris Kaunas 2  
15:00Silales Lusis - Delikatesas Joniskis   POSTP.  
15:00Vilkaviskis - Silute   POSTP.  
NorwayNorway: BLNO   
15:00Nidaros Jets - Fyllingen  
RussiaRussia: Premier League Women   
15:00Nadezhda W - Dynamo Kursk W   POSTP.  
SlovakiaSlovakia: Extraliga Women   
15:00SK UMB Banska Bystrica W - Ruzomberok W      
SwedenSweden: Superettan   
15:00Team4Q - Uppsala  
SwedenSweden: Basketettan Women   
15:00Fryshuset Basket W - Blackeberg W      
TurkeyTurkey: TBL   
15:00Gemlik - Akhisar Belediye  
15:00Sigortam.net ITU - Merkezefendi  
15:00Yalova Bld. - Anadolu Basket  
UkraineUkraine: FBU Superleague   
15:00Budivelnyk - Cherkaski Mavpy  
LithuaniaLithuania: Moteru Lyga Women   
15:15Aistes LSU Kaunas W - Kibirkstis Vilnius W  
EuropeEurope: WBBL Women   
15:30Ogres W - Kandava W   POSTP.  
PolandPoland: Energa Basket Liga   
15:30Torun - Polpharma Starogard  
SwedenSweden: Basketettan Women   
15:30Lobas W - Boras W   POSTP.  
TurkeyTurkey: Super Ligi   
15:30Darussafaka - Bursaspor  
TurkeyTurkey: KBSL Women   
15:30Besiktas W - Galatasaray W      
VenezuelaVenezuela: Superliga   
15:50Brillantes - Bucaneros      
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH Women   
16:00Feniks W - Play Off Sarajevo W      
CyprusCyprus: Division A   
16:00Apoel BC - Omonia  
Czech RepublicCzech Republic: ZBL Women   
16:00Hradec Kralove W - Chance U19 W   POSTP.  
EuropeEurope: Latvia-Estonian League   
16:00BC Kalev/Cramo - Parnu  
16:00Valmiera Glass Via - Latvijas Universitate  
EuropeEurope: WBBL Women   
16:00Latvijas Universitate W - Liepajas Papirs/LSSS W   POSTP.  
FinlandFinland: Korisliiga   
16:00Kataja - Karhu Basket  
16:00Kobrat - Kouvot Kouvola  
16:00UU-Korihait Uusikaupunki - Salon Vilpas  
FinlandFinland: I Divisioona A   
16:00Raiders Basket - Pyrinto Tampere 2  
FinlandFinland: Korisliiga Women   
16:00Forssan Alku W - Tapiolan Honka W  
16:00Kouvottaret W - Pyrinto W  
16:00PeKa W - Lappeenranta W  
GreeceGreece: Basket League   
16:00Ionikos - Peristeri  
16:00PAOK - Lavrio   POSTP.  
GreeceGreece: A2   
16:00Agriniou - Dafni Dafniou  
16:00Apollon Patras - AS Karditsas  
16:00Eleftheroupoli - Kavala  
16:00Koroivos - Psychikou   POSTP.  
16:00Pagrati - Olympiacos B  
16:00Panerythraikos - Maroussi  
LithuaniaLithuania: LKL   
16:00Nevezis - Rytas  
NetherlandsNetherlands: DBL   
16:00Amsterdam - BAL Weert   POSTP.  
PortugalPortugal: Proliga   
16:00Belenenses - Ginasio Olhanense      
16:00Coracao do Ribatejo - Benfica Lisboa B      
16:00Galomar - Povoa/Monteadriano      
RussiaRussia: Super League   
16:00Irkutsk - Samara   POSTP.  
SlovakiaSlovakia: Extraliga   
16:00BK Svit - MBK Handlova  
SwedenSweden: Superettan   
16:00RIG Mark - Norrort  
SwedenSweden: Basketligan Women   
16:00Umea W - Alvik W  
SwitzerlandSwitzerland: SB League Women   
16:00Geneve W - Pully W   POSTP.  
CroatiaCroatia: Premijer Liga Women   
16:30Rockwool Pula W - Zadar W      
FranceFrance: LNB   
16:30Chalons-Reims - Chalon/Saone   POSTP.  
16:30Roanne - Levallois   POSTP.  
FranceFrance: LFB Women   
16:30Union Hainaut W - Bourges W      
SloveniaSlovenia: 1. SKL Women   
16:30Konjice W - Triglav W  
HungaryHungary: NB I. A   
16:45Zalakeramia - OSE Lions   POSTP.  
AustriaAustria: Zweite Liga   
17:00Mistelbach - Dornbirn Lions  
AustriaAustria: Superliga Women   
17:00Linz Wels W - Duches Klosterneuburg W      
BelgiumBelgium: Top Division Women   
17:00Mechelen W - Kortrijk W   POSTP.  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH   
17:00Bosna Royal - Bratunac   POSTP.  
17:00Siroki Brijeg - Sloboda  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH Women   
17:00Rudar W - Banovici W   POSTP.  
BulgariaBulgaria: NBL   
17:00Balkan - Academic   CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: NBL   
17:00Nymburk - Svitavy   POSTP.  
DenmarkDenmark: Basketligaen   
17:00Amager - Vaerlose  
EuropeEurope: WBBL Women   
17:00Latvia U16 W - Jurmala W   POSTP.  
FinlandFinland: I Divisioona A   
17:00ToPo Helsinki - Oulun  
FranceFrance: LNB   
17:00Dijon - JL Bourg   POSTP.  
17:00Le Portel - Lyon-Villeurbanne   POSTP.  
17:00Monaco - Strasbourg   POSTP.  
17:00Orleans - Gravelines-Dunkerque   POSTP.  
FranceFrance: Pro B   
17:00Fos-sur-Mer - Souffelweyersheim   POSTP.  
FranceFrance: LFB Women   
17:00Lyon W - ESB Villeneuve W      
HungaryHungary: NB I. A Women   
17:00Szekszard W - Cegledi W   POSTP.  
17:00UNI Gyor W - PEAC-Pecs W  
IrelandIreland: SuperLeague   
17:00Ballincollig - Moycullen      
North MacedoniaNorth Macedonia: Superleague   
17:00Euro Nickel - Kumanovo   POSTP.  
17:00FMP Akademija - Pelister   POSTP.  
17:00Gostivar - Crn Drim   POSTP.  
17:00MZT Skopje 2 - MZT Skopje   POSTP.  
17:00TFT Skopje - Kozuv   POSTP.  
17:00Vardar - Rabotnicki   POSTP.  
17:00Vardar - Crn Drim   POSTP.  
North MacedoniaNorth Macedonia: Prva Liga Women   
17:00Badel 1862 Skopje W - Gostivar W   POSTP.  
17:00Basket Kam W - Probasket W   POSTP.  
17:00Kriva Palanka W - Vardar W   POSTP.  
17:00MZT Skopje W - Kumanovo W   POSTP.  
17:00Rabotnicki W - Shkupi W   POSTP.  
17:00Trokal W - Struga W   POSTP.  
NorwayNorway: BLNO   
17:00Asker - Kongsberg Miners      
PolandPoland: 1. Liga   
17:00Pelplin - Nysa Klodzko  
PolandPoland: Energa Basket Liga Women   
17:00Artego Bydgoszcz W - GTK Gdynia W  
17:00Lublin W - Sosnowiec W  
PortugalPortugal: Proliga   
17:00Electrico FC - Academia do Lumiar      
RussiaRussia: Super League   
17:00Burevestnik Jaroslav - Temp Sumz Revda   POSTP.  
SerbiaSerbia: First League   
17:00KK Dynamic - OKK Novi Pazar  
SerbiaSerbia: 1. ZLS Women   
17:00Vrbas W - Radnicki Kragujevac W      
SwedenSweden: Basketligan Women   
17:00Wetterbygden Sparks W - Uppsala W  
HungaryHungary: NB I. A   
17:15Szombathely - Pecsi VSK      
CroatiaCroatia: Premijer liga   
17:30Zabok - Furnir   POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: NBL   
17:30Pardubice - USK Prague   POSTP.  
FranceFrance: LNB   
17:30Nanterre - Cholet   POSTP.  
North MacedoniaNorth Macedonia: Superleague   
17:30Kozuv - Pelister   POSTP.  
PortugalPortugal: Proliga   
17:30Ginasio - Vasco Da Gama   POSTP.  
SwitzerlandSwitzerland: SB League   
17:30BBC Monthey - BC Boncourt      
17:30Fribourg Olympic - Regio Basel  
17:30Sdent BBC Nyon - Lugano Tigers   POSTP.  
PolandPoland: Energa Basket Liga   
17:35Lublin - Legia  
Czech RepublicCzech Republic: NBL   
17:45Kolin - Brno   POSTP.  
MontenegroMontenegro: Prva A Liga   
17:45Danilovgrad - Podgorica      
AustriaAustria: Zweite Liga   
18:00Celovec - Mattersburg   POSTP.  
18:00Jennersdorf - Wagram  
18:00Raiders Tirol - BBC Nord  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH Women   
18:00Konjic W - KK Brcanka W   POSTP.  
CroatiaCroatia: Prva Liga   
18:00Dubrovnik - KK Samobor   POSTP.  
18:00Omis - Sesvete      
CroatiaCroatia: Premijer Liga Women   
18:00Tresnjevka 2009 W - ZKK Medvescak W  
CyprusCyprus: Division A   
18:00Keravnos - ETHA Engomi  
Czech RepublicCzech Republic: NBL   
18:00Hradec Kralove - NH Ostrava   POSTP.  
18:00Opava - Usti n. Labem   POSTP.  
EuropeEurope: ABA League   
18:00Mornar Bar - Mega Soccerbet  
GermanyGermany: Pro A   
18:00Bremerhaven - Kirchheim      
GermanyGermany: Pro B   
18:00Dresden - Frankfurt 2      
18:00OrangeAcademy - Bayern 2      
18:00Sandersdorf - Iserlohn      
GermanyGermany: DBBL Women   
18:00Halle W - Marburg W      
HungaryHungary: NB I. A   
18:00Kaposvari - Alba Fehervar   POSTP.  
18:00KTE-Duna - Kormend      
18:00Soproni KC - Atomeromu Paks      
18:00Szolnoki Olaj - Jaszberenyi   POSTP.  
HungaryHungary: NB I. A Women   
18:00FCSM Csata W - Vasas Csata W   POSTP.  
18:00PINKK-Pecsi W - Ujbuda BEAC W   POSTP.  
LuxembourgLuxembourg: Total League Women   
18:00Amicale Steesel W - Musel Pikes W      
MontenegroMontenegro: Prva A Liga   
18:00Ibar Rozaje - Primorje   POSTP.  
18:00Lovcen Cetinje - Sutjeska  
18:00Rudar Pljevlja - All Stars   POSTP.  
18:00Zeta - Jedinstvo   POSTP.  
North MacedoniaNorth Macedonia: Superleague   
18:00FMP Akademija - Gostivar      
18:00TFT Skopje - Kumanovo      
NorwayNorway: BLNO   
18:00Froya - Tromso      
PolandPoland: 1. Liga   
18:00Kotwica Kolobrzeg - Lancut      
18:00Krosno - Slask Wroclaw II      
18:00Ksiezak Lowicz - Gornik Walbrzych  
18:00Wisla Krakow - Pruszkow  
PolandPoland: Energa Basket Liga Women   
18:00Gorzow W - Torun W  
RussiaRussia: VTB United League   
18:00Nizhny Novgorod - Saratov   POSTP.  
SerbiaSerbia: 1. ZLS Women   
18:00Subotica W - Novosadska Novi Sad W      
18:00Vojvodina W - Duga W      
SlovakiaSlovakia: Extraliga   
18:00Spisski Rytieri - Levice  
SlovakiaSlovakia: Extraliga Women   
18:00Banska Bystrica W - Poprad W  
SloveniaSlovenia: 1. SKL Women   
18:00Grosuplje W - Jezica W      
SpainSpain: ACB   
18:00Real Betis - Gipuzkoa  
SpainSpain: LEB Plata   
18:00Alcobendas - Taldea  
SpainSpain: Liga Femenina Women   
18:00Al-Qazeres W - Ciudad de La Laguna W  
18:00Campus Promete W - Valencia W  
18:00Quesos El Pastor W - Gran Canaria W  
SwedenSweden: Basketligan Women   
18:00Lulea W - Hogsbo W  
SwedenSweden: Basketettan Women   
18:00AIK Basket W - BG Lulea W      
SwitzerlandSwitzerland: SB League   
18:00Neuchatel - Sdent BBC Nyon  
TurkeyTurkey: Super Ligi   
18:00Tofas - Fenerbahce  
SpainSpain: LEB Plata   
18:05CB Tarragona - Barcelona B      
FranceFrance: LNB   
18:15Limoges - Elan Bearnais   POSTP.  
SpainSpain: LEB Plata   
18:15Cornella - La Roda  
GreeceGreece: Basket League   
18:30AEK Athens - Larisa  
ItalyItaly: Serie A1 Women   
18:30Vigarano W - San Giovanni W   POSTP.  
LithuaniaLithuania: NKL   
18:30Mazeikiai - Ezerunas  
18:30Palanga - Gargzdu   POSTP.  
LuxembourgLuxembourg: Total League Women   
18:30Bertrange W - Walferdange W      
18:30Dudelange W - Contern W      
LuxembourgLuxembourg: Total League   
18:30Racing Luxembourg - Musel Pikes      
PortugalPortugal: Proliga   
18:30NB Queluz - CB Queluz      
SpainSpain: LEB Plata   
18:30Ponferrada - Clavijo  
SwitzerlandSwitzerland: SB League Women   
18:30Helios VS W - BBC Troistorrents W   POSTP.  
AustriaAustria: Zweite Liga   
19:00Furstenfeld - Worthersee Piraten  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH   
19:00Igokea - Spars Sarajevo   POSTP.  
19:00Mrkonjic Grad - Leotar Trebinje   POSTP.  
19:00Promo - Borac  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH Women   
19:00Leotar Trebinje W - Mladi Krajisnik W      
19:00Orlovi W - Jedinstvo Dzenex W      
GermanyGermany: Pro B   
19:00Coburg - BIS Baskets Speyer      
19:00Dusseldorf - Bernau      
19:00Hanau - Lowen   POSTP.  
19:00Oberhaching - Giessen Rackelos 2      
GermanyGermany: DBBL Women   
19:00Wasserburg W - TK Hannover W      
HungaryHungary: NB I. A Women   
19:00ZTE NKK W - Euroleasing Sopron W      
IsraelIsrael: League Cup   
19:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon  
ItalyItaly: Serie A1 Women   
19:00San Martino W - Venezia W  
LuxembourgLuxembourg: Total League Women   
19:00Grengewald Hueschtert W - Esch W      
PolandPoland: Energa Basket Liga   
19:00GTK Gliwice - Slask Wroclaw  
PolandPoland: Energa Basket Liga Women   
19:00Polkowice W - AZS Poznan W  
PortugalPortugal: Proliga   
19:00Illiabum - Sangalhos      
SerbiaSerbia: First League   
19:00Napredak Aleksinac - Vrsac  
19:00Sloboda - Tamis  
SerbiaSerbia: 1. ZLS Women   
19:00Student Nis W - Partizan W      
SloveniaSlovenia: Liga Nova KBM   
19:00Polzela - KK Krka Novo mesto  
19:00Sencur - Zlatorog Lasko  
SpainSpain: Liga Femenina Women   
19:00Cadi La Seu W - Uni Girona W  
19:00Perfumerias Avenida W - Gernika Bizkaia W  
VenezuelaVenezuela: Superliga   
19:00Cangrejeros - Condores      
CroatiaCroatia: Prva Liga   
19:15Bosco - Kastela      
HungaryHungary: NB I. A   
19:15Szedeak - DEAC      
SpainSpain: Liga Femenina Women   
19:15Ensino W - Bembibre W  
CroatiaCroatia: Premijer liga   
19:30Alkar - Osijek  
CroatiaCroatia: Prva Liga   
19:30Pula - Cedevita Junior      
Czech RepublicCzech Republic: ZBL Women   
19:30Chomutov W - Slovanka W   POSTP.  
GermanyGermany: Pro A   
19:30PS Karlsruhe - Phoenix Hagen   POSTP.  
GermanyGermany: Pro B   
19:30Schwelm - Wedel      
IrelandIreland: SuperLeague   
19:30DCU Saints - Eanna      
LuxembourgLuxembourg: Total League   
19:30Walferdange - Heffingen      
NetherlandsNetherlands: DBL   
19:30Donar Groningen - Den Helder   POSTP.  
SerbiaSerbia: First League   
19:30KK Metalac - Zlatibor Cajetina  
SpainSpain: LEB Plata   
19:30Gran Canaria B - L'Hospitalet   POSTP.  
19:30Villarrobledo - Vive Menorca   POSTP.  
IrelandIreland: SuperLeague   
19:45Belfast - Killester   POSTP.  
AustriaAustria: Superliga   
20:00St. Polten - Vienna Timberwolves  
BelgiumBelgium: Top Division Women   
20:00Waregem W - Sint-Katelijne-Waver W   POSTP.  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prvenstvo BiH   
20:00Capljina - Celik   POSTP.  
CroatiaCroatia: Prva Liga   
20:00Jazine - Dinamo Zagreb      
20:00Kvarner - KK Zaprude      
EuropeEurope: ABA League   
20:00Igokea - Partizan  
FranceFrance: Pro B   
20:00Ada Blois - Aix Maurienne   POSTP.  
20:00Poitiers - Paris   POSTP.  
FranceFrance: LFB Women   
20:00Charnay Bourgogne Sud W - Nantes W      
20:00Landerneau Bretagne W - La Roche W      
ItalyItaly: Lega A   
20:00Brescia - Virtus Roma  
20:00Cantu - Trieste   POSTP.  
LuxembourgLuxembourg: Total League   
20:00Contern - Esch      
20:00Ettelbruck - Hesperange      
NetherlandsNetherlands: DBL   
20:00Leiden - Den Bosch   POSTP.  
PolandPoland: Energa Basket Liga   
20:00Spojnia Stargard - HydroTruck Radom  
SpainSpain: LEB Oro   
20:00Real Murcia - Almansa  
SpainSpain: LEB Plata   
20:00Carbajosa - Marbella   POSTP.  
20:00Enrique Soler - Zentro   POSTP.  
20:00Gijon - Moron      
20:00Navarra - Pardinyes      
United KingdomUnited Kingdom: BBL Cup   
20:00Surrey Scorchers - Bristol Flyers   20:0 AWA.  
SwedenSweden: Basketligan   
20:04Jamtland - Boras  
IrelandIreland: SuperLeague   
20:15KCYMS - Maree      
BelgiumBelgium: Top Division Women   
20:30Braine W - Pepinster W   POSTP.  
20:30Laarne W - Charleroi W   POSTP.  
20:30Namur W - Liege W   POSTP.  
ItalyItaly: Serie A1 Women   
20:30Sassari W - Campobasso W   POSTP.  
LuxembourgLuxembourg: Total League   
20:30Bertrange - Amicale Steesel      
20:30T71 Dudelange - Larochette      
IrelandIreland: SuperLeague   
20:45Templeogue - UCD Marian      
SpainSpain: ACB   
20:45Manresa - Bilbao  
BelgiumBelgium: Top Division Women   
21:00Phantoms W - Lummen W   POSTP.  
VenezuelaVenezuela: Superliga   
21:15Guaiqueries - Diablos      
ColombiaColombia: LBP   
01.11.2020
00:00Piratas de Bogota - Sabios de Manizales      
MexicoMexico: LNBP   
01.11.2020
00:00Soles - Abejas      
01:00Dorados - Lenadores      
UruguayUruguay: Liga Uruguaya   
01.11.2020
01:15Malvin - Olimpia      
ColombiaColombia: LBP   
01.11.2020
02:00Team Cali - Tigrillos de Antioqui      
MexicoMexico: LNBP   
01.11.2020
02:00Michoacan - Libertadores      
02:00Mineros - Fuerza Regia      
02:00Panteras - Astros      
02:00Plateros - Correcaminos      
ChinaChina: CBA   
01.11.2020
04:00Guangzhou - Nanjing Tongxi      
04:00Sichuan - Zhejiang Guangsha