Czech Republic: OP II. tridy (SU) - Main
19. Round Vikyrovice Sumperk B 0:5 (0:3, 0:2) details 27.04.2024
18. Round Sumperk B Lestina 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 5:3) details 20.04.2024
17. Round Olpa Jindrichov Sumperk B 2:1 (0:1, 2:0) details 13.04.2024
16. Round Sumperk B Postrelmov B 3:0 (1:0, 2:0) details 06.04.2024
15. Round Usov Sumperk B 1:4 (0:2, 1:2) details 30.03.2024
14. Round Sumperk B Mohelnice 4:0 (1:0, 3:0) details 24.03.2024
1. Round Mohelnice Sumperk B 3:2 PEN. (0:1, 2:1, 4:3) details 05.11.2023
13. Round Sumperk B Lostice B 3:0 (0:0, 3:0) details 29.10.2023
12. Round Mohelnice B Sumperk B 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 7:6) details 22.10.2023
11. Round Sumperk B Stare Mesto 3:2 (3:0, 0:2) details 15.10.2023
10. Round Jestrebi Sumperk B 1:3 (1:1, 0:2) details 08.10.2023
9. Round Sumperk B Pisarov 3:1 (2:0, 1:1) details 30.09.2023
8. Round Petrov - Sobotin Sumperk B 0:3 (0:1, 0:2) details 23.09.2023
7. Round Sokol Bratrusov Sumperk B 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 2:3) details 17.09.2023
4. Round Sumperk B Olpa Jindrichov 3:2 (2:0, 1:2) details 13.09.2023
6. Round Sumperk B Vikyrovice 0:2 (0:1, 0:1) details 09.09.2023
5. Round Lestina Sumperk B 3:2 (0:2, 3:0) details 02.09.2023
3. Round Postrelmov B Sumperk B 2:4 (0:2, 2:2) details 19.08.2023
2. Round Sumperk B Usov 3:2 PEN. (2:1, 0:1, 5:3) details 13.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (SU) - Main
15. Round Usov Sumperk B 1:2 (0:2, 1:0) details 17.06.2023
26. Round Rapotin B Sumperk B 0:1 (0:1, 0:0) details 11.06.2023
25. Round Sumperk B Zabreh B 3:0 (1:0, 2:0) details 03.06.2023
24. Round Lostice B Sumperk B 2:4 (0:3, 2:1) details 28.05.2023
23. Round Sumperk B Stare Mesto 10:3 (5:1, 5:2) details 21.05.2023
22. Round Sumperk B Lestina 9:0 (6:0, 3:0) details 12.05.2023
21. Round Sumperk B Sokol Bratrusov 1:2 (1:1, 0:1) details 07.05.2023
20. Round Mohelnice Sumperk B 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 2:3) details 30.04.2023
19. Round Sumperk B Palonin 5:1 (2:1, 3:0) details 22.04.2023
18. Round Sumperk B Petrov - Sobotin 4:1 (1:1, 3:0) details 16.04.2023
17. Round Jestrebi Sumperk B 0:6 (0:4, 0:2) details 09.04.2023
16. Round Sumperk B Dubicko 6:1 (1:1, 5:0) details 01.04.2023
14. Round Sumperk B Novy Malin 4:0 (2:0, 2:0) details 25.03.2023
13. Round Sumperk B Rapotin B 2:5 (1:2, 1:3) details 30.10.2022
12. Round Zabreh B Sumperk B 8:1 (4:1, 4:0) details 22.10.2022
11. Round Sumperk B Lostice B 3:2 (2:0, 1:2) details 15.10.2022
10. Round Stare Mesto Sumperk B 6:2 (2:1, 4:1) details 08.10.2022
9. Round Lestina Sumperk B 2:0 (0:0, 2:0) details 01.10.2022
8. Round Sokol Bratrusov Sumperk B 3:0 (0:0, 3:0) details 25.09.2022
7. Round Sumperk B Mohelnice 3:5 (2:3, 1:2) details 18.09.2022
6. Round Palonin Sumperk B 3:1 (2:0, 1:1) details 11.09.2022
5. Round Petrov - Sobotin Sumperk B 3:0 (1:0, 2:0) details 03.09.2022
4. Round Sumperk B Jestrebi 0:3 (0:3, 0:0) details 28.08.2022
3. Round Dubicko Sumperk B 1:5 (0:3, 1:2) details 21.08.2022
2. Round Sumperk B Usov 6:1 (2:0, 4:1) details 14.08.2022
1. Round Novy Malin Sumperk B 5:1 (3:0, 2:1) details 06.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (SU) - Group A - Main
21. Round Mala Morava Sumperk B 7:6 (4:2, 3:4) details 11.06.2022
19. Round Pisarov Sumperk B 2:3 PEN. (2:1, 0:1, 3:4) details 09.06.2022
15. Round Hanusovice Sumperk B 0:5 (0:2, 0:3) details 04.06.2022
20. Round Sumperk B Brnicko 3:1 (1:0, 2:1) details 28.05.2022
18. Round Sumperk B Jedli 4:2 (1:1, 3:1) details 14.05.2022