Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B - Main
21. Round Nove Sady B Sokol Opatovice 3:1 (0:1, 3:0) details 12.05.2024
20. Round Sokol Opatovice Hodolany 7:2 (1:1, 6:1) details 05.05.2024
19. Round Lipnik nad Becvou Sokol Opatovice 3:2 (2:0, 1:2) details 27.04.2024
18. Round Sokol Opatovice Kovalovice 2:6 (0:2, 2:4) details 21.04.2024
17. Round Benov Sokol Opatovice 4:3 (1:3, 3:0) details 14.04.2024
16. Round Zelatovice B Sokol Opatovice 4:3 (2:2, 2:1) details 07.04.2024
15. Round Sokol Opatovice Chvalkovice 1:3 (1:2, 0:1) details 31.03.2024
14. Round Belkovice-Lastany Sokol Opatovice 1:2 (0:2, 1:0) details 23.03.2024
1. Round Sokol Opatovice Belkovice-Lastany 5:0 (5:0, 0:0) details 05.11.2023
13. Round Slavonin Sokol Opatovice 0:4 (0:2, 0:2) details 29.10.2023
12. Round Sokol Opatovice Hlubocky 0:6 (0:4, 0:2) details 22.10.2023
11. Round Slatinice Sokol Opatovice 1:3 (1:1, 0:2) details 15.10.2023
10. Round Sokol Opatovice Kralice na Hane 3:0 (1:0, 2:0) details 08.10.2023
9. Round Velka Bystrice Sokol Opatovice 6:1 (6:0, 0:1) details 01.10.2023
8. Round Sokol Opatovice Nove Sady B 4:2 (2:1, 2:1) details 24.09.2023
7. Round Hodolany Sokol Opatovice 5:3 (3:3, 2:0) details 17.09.2023
6. Round Sokol Opatovice Lipnik nad Becvou 4:0 (2:0, 2:0) details 10.09.2023
5. Round Kovalovice Sokol Opatovice 2:4 (2:1, 0:3) details 03.09.2023
4. Round Sokol Opatovice Benov 3:3 (2:2, 1:1) details 27.08.2023
3. Round Sokol Opatovice Zelatovice B 3:1 (2:1, 1:0) details 20.08.2023
2. Round Chvalkovice Sokol Opatovice 1:0 (0:0, 1:0) details 12.08.2023
Czech Republic: 1. B trida (OLK) - Group A - Main
15. Round Sokol Opatovice Klenovice na Hane 4:2 (1:2, 3:0) details 17.06.2023
26. Round Pavlovice u Prerova Sokol Opatovice 1:4 (1:2, 0:2) details 11.06.2023
25. Round Sokol Opatovice Radslavice 3:0 (2:0, 1:0) details 04.06.2023
24. Round Horni Mostenice Sokol Opatovice 0:1 (0:1, 0:0) details 27.05.2023
23. Round Sokol Opatovice Sokol v Pivine 7:3 (4:2, 3:1) details 21.05.2023
22. Round Sokol Usti Sokol Opatovice 2:5 (1:2, 1:3) details 14.05.2023
21. Round Sokol Opatovice Domazelice 2:0 (0:0, 2:0) details 07.05.2023
20. Round Hustopece nad Becvou Sokol Opatovice 4:4 (3:2, 1:2) details 29.04.2023
19. Round Sokol Opatovice Tovacov 5:3 (5:2, 0:1) details 23.04.2023
18. Round Sokol Ujezdec Sokol Opatovice 1:4 (1:2, 0:2) details 15.04.2023
17. Round Sokol Opatovice Brodek u Prostejova 10:1 (4:1, 6:0) details 09.04.2023
16. Round Otaslavice Sokol Opatovice 2:1 (1:0, 1:1) details 01.04.2023
14. Round Sokol Opatovice Vrchoslavice 3:0 (0:0, 3:0) details 05.11.2022
13. Round Sokol Opatovice Pavlovice u Prerova 7:0 (3:0, 4:0) details 30.10.2022
12. Round Radslavice Sokol Opatovice 2:3 (1:1, 1:2) details 23.10.2022
11. Round Sokol Opatovice Horni Mostenice 1:1 (0:0, 1:1) details 16.10.2022
10. Round Sokol v Pivine Sokol Opatovice 5:2 (3:1, 2:1) details 09.10.2022
9. Round Sokol Opatovice Sokol Usti 1:2 (0:0, 1:2) details 02.10.2022
8. Round Domazelice Sokol Opatovice 1:3 (1:1, 0:2) details 25.09.2022
7. Round Sokol Opatovice Hustopece nad Becvou 2:1 (1:0, 1:1) details 18.09.2022
6. Round Tovacov Sokol Opatovice 3:1 (1:0, 2:1) details 11.09.2022
5. Round Sokol Opatovice Sokol Ujezdec 5:1 (2:1, 3:0) details 04.09.2022
4. Round Brodek u Prostejova Sokol Opatovice 2:1 (1:1, 1:0) details 28.08.2022
3. Round Sokol Opatovice Otaslavice 2:2 (2:1, 0:1) details 21.08.2022
2. Round Klenovice na Hane Sokol Opatovice 3:3 (1:0, 2:3) details 13.08.2022
1. Round Vrchoslavice Sokol Opatovice 2:4 (1:3, 1:1) details 07.08.2022
Czech Republic: 1. B trida (OLK) - Group A - Main
25. Round Sokol Opatovice Horni Mostenice 1:3 (0:1, 1:2) details 19.06.2022
24. Round Troubky Sokol Opatovice 1:2 (1:0, 0:2) details 12.06.2022
23. Round Sokol Opatovice Otaslavice 4:6 (3:4, 1:2) details 05.06.2022