Czech Republic: OP II. tridy (RO) - Main
18. Round Skomelno Teskov 4:0 (1:0, 3:0) details 18.05.2024
17. Round Holoubkov Skomelno 3:0 (1:0, 2:0) details 12.05.2024
16. Round Skomelno Kakejcov 0:2 (0:1, 0:1) details 04.05.2024
15. Round Sokol Dobriv Skomelno 4:1 (1:1, 3:0) details 28.04.2024
14. Round Skomelno Brasy 1:2 (0:1, 1:1) details 20.04.2024
13. Round Cheznovice Skomelno 2:9 (1:1, 1:8) details 13.04.2024
12. Round Skomelno Rakova 2:7 (1:4, 1:3) details 06.04.2024
11. Round Skomelno Mirosov 1:6 (0:2, 1:4) details 28.10.2023
10. Round Sokol Radnice B Skomelno 3:0 (0:0, 3:0) details 21.10.2023
9. Round Prikosice Skomelno 9:0 (3:0, 6:0) details 14.10.2023
8. Round Skomelno TJ Hradek 4:3 (2:2, 2:1) details 07.10.2023
7. Round Teskov Skomelno 1:3 (0:1, 1:2) details 30.09.2023
6. Round Skomelno Holoubkov 1:2 (0:2, 1:0) details 23.09.2023
5. Round Kakejcov Skomelno 3:1 (2:0, 1:1) details 16.09.2023
4. Round Skomelno Sokol Dobriv 2:8 (0:3, 2:5) details 09.09.2023
3. Round Brasy Skomelno 6:0 (3:0, 3:0) details 02.09.2023
2. Round Skomelno Cheznovice 1:1 (0:0, 1:1) details 26.08.2023
1. Round Rakova Skomelno 4:0 (2:0, 2:0) details 19.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (RO) - Main
22. Round Skomelno Brasy 0:2 (0:1, 0:1) details 10.06.2023
21. Round Cheznovice Skomelno 3:1 (2:0, 1:1) details 03.06.2023
20. Round Kakejcov Skomelno 2:1 (1:1, 1:0) details 27.05.2023
19. Round Skomelno TJ Hradek 2:1 (1:0, 1:1) details 20.05.2023
18. Round Strasice Skomelno 6:1 (0:0, 6:1) details 13.05.2023
12. Round Holoubkov Skomelno 3:1 (2:1, 1:0) details 08.05.2023
17. Round Skomelno Rakova 1:3 (1:1, 0:2) details 06.05.2023
14. Round Teskov Skomelno 2:0 (1:0, 1:0) details 03.05.2023
16. Round Mirosov Skomelno 6:1 (3:0, 3:1) details 29.04.2023
15. Round Skomelno Brezina 2:1 (2:1, 0:0) details 22.04.2023
13. Round Skomelno Sokol Dobriv 1:5 (1:1, 0:4) details 08.04.2023
10. Round Skomelno Cheznovice 8:3 (3:3, 5:0) details 22.10.2022
9. Round Skomelno Kakejcov 0:2 (0:1, 0:1) details 15.10.2022
8. Round TJ Hradek Skomelno 5:4 (3:2, 2:2) details 08.10.2022
7. Round Skomelno Strasice 0:5 (0:0, 0:5) details 01.10.2022
1. Round Skomelno Holoubkov 0:1 (0:0, 0:1) details 28.09.2022
6. Round Rakova Skomelno 5:1 (2:0, 3:1) details 25.09.2022
5. Round Skomelno Mirosov 1:2 (1:0, 0:2) details 17.09.2022
4. Round Brezina Skomelno 1:5 (0:3, 1:2) details 10.09.2022
3. Round Skomelno Teskov 5:0 (2:0, 3:0) details 04.09.2022
2. Round Sokol Dobriv Skomelno 4:1 (3:0, 1:1) details 28.08.2022
11. Round Brasy Skomelno 8:0 (3:0, 5:0) details 13.08.2022
Czech Republic: OP II. tridy (RO) - Main
22. Round Skomelno Sokol Dobriv 0:1 (0:1, 0:0) details 18.06.2022
21. Round Teskov Skomelno 3:0 (2:0, 1:0) details 11.06.2022
20. Round Skomelno Rakova B 15:0 (12:0, 3:0) details 04.06.2022
19. Round Sokol Radnice B Skomelno 3:0 (0:0, 3:0) details 28.05.2022
18. Round Skomelno TJ Hradek 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2) details 21.05.2022
17. Round Mirosov Skomelno 0:1 (0:0, 0:1) details 14.05.2022
16. Round Skomelno Strasice 1:3 (1:2, 0:1) details 07.05.2022
15. Round Holoubkov Skomelno 3:2 (1:1, 2:1) details 30.04.2022
14. Round Skomelno Cheznovice 1:8 (0:4, 1:4) details 23.04.2022
13. Round Brezina Skomelno 2:3 (1:2, 1:1) details 16.04.2022