Czech Republic: OP IV. tridy (JI) - Main
18. Round Jamne B SK Kostelec B 8:1 (4:1, 4:0) details 15.06.2024
17. Round Smrcna SK Kostelec B 4:0 (1:0, 3:0) details 09.06.2024
15. Round SK Kostelec B Strizov 3:3 (3:2, 0:1) details 25.05.2024
14. Round Brzkov SK Kostelec B 0:0 (0:0, 0:0) details 19.05.2024
13. Round SK Kostelec B Bedrichov C 7:4 (4:4, 3:0) details 11.05.2024
16. Round Mrakotin SK Kostelec B 2:4 (1:1, 1:3) details 08.05.2024
12. Round Batelov B SK Kostelec B 4:0 (3:0, 1:0) details 05.05.2024
11. Round SK Kostelec B Dusejov 2:2 (2:1, 0:1) details 27.04.2024
10. Round Hodice SK Kostelec B 4:0 (0:0, 4:0) details 20.04.2024
9. Round SK Kostelec B Jamne B 1:2 (1:2, 0:0) details 15.10.2023
8. Round SK Kostelec B Smrcna 3:3 (1:3, 2:0) details 08.10.2023
7. Round SK Kostelec B Mrakotin 4:5 (2:2, 2:3) details 01.10.2023
6. Round Strizov SK Kostelec B 5:1 (3:0, 2:1) details 23.09.2023
5. Round SK Kostelec B Brzkov 1:1 (0:0, 1:1) details 17.09.2023
4. Round Bedrichov C SK Kostelec B 6:2 (4:0, 2:2) details 10.09.2023
3. Round SK Kostelec B Batelov B 3:0 (2:0, 1:0) details 02.09.2023
2. Round Dusejov SK Kostelec B 1:0 (0:0, 1:0) details 27.08.2023
1. Round SK Kostelec B Hodice 1:4 (1:0, 0:4) details 20.08.2023
Czech Republic: OP IV. tridy (JI) - Main
16. Round Jamne B SK Kostelec B 5:2 (2:2, 3:0) details 17.06.2023
22. Round SK Kostelec B Hodice 6:2 (4:1, 2:1) details 10.06.2023
21. Round SK Kostelec B Brzkov 2:1 (1:0, 1:1) details 04.06.2023
19. Round SK Kostelec B Strizov 2:3 (0:1, 2:2) details 20.05.2023
18. Round Smrcna SK Kostelec B 5:0 (2:0, 3:0) details 14.05.2023
17. Round SK Kostelec B Ruzena 0:10 (0:4, 0:6) details 07.05.2023
15. Round SK Kostelec B Batelov B 0:2 (0:0, 0:2) details 23.04.2023
14. Round Trest C SK Kostelec B 6:4 (1:0, 5:4) details 15.04.2023
13. Round SK Kostelec B Mrakotin 1:3 (1:3, 0:0) details 08.04.2023
12. Round Dusejov SK Kostelec B 0:3 (0:0, 0:3) details 02.04.2023
11. Round Hodice SK Kostelec B 0:0 (0:0, 0:0) details 29.10.2022
10. Round Brzkov SK Kostelec B 3:0 (1:0, 2:0) details 23.10.2022
8. Round Strizov SK Kostelec B 4:3 (2:3, 2:0) details 08.10.2022
7. Round SK Kostelec B Smrcna 2:1 (2:0, 0:1) details 01.10.2022
3. Round SK Kostelec B Trest C 0:7 (0:5, 0:2) details 28.09.2022
6. Round Ruzena SK Kostelec B 3:2 (2:0, 1:2) details 25.09.2022
5. Round SK Kostelec B Jamne B 5:0 (2:0, 3:0) details 17.09.2022
4. Round Batelov B SK Kostelec B 5:2 (3:1, 2:1) details 11.09.2022
2. Round Mrakotin SK Kostelec B 2:3 (1:1, 1:2) details 28.08.2022
1. Round SK Kostelec B Dusejov 1:2 (1:1, 0:1) details 20.08.2022
Czech Republic: OP IV. tridy (JI) - Main
22. Round Ruzena SK Kostelec B 8:1 (6:0, 2:1) details 11.06.2022
21. Round SK Kostelec B Hodice 4:6 (3:2, 1:4) details 04.06.2022
20. Round Mrakotin SK Kostelec B 5:6 (3:5, 2:1) details 29.05.2022
19. Round SK Kostelec B Smrcna 6:3 (5:0, 1:3) details 22.05.2022
18. Round Strizov SK Kostelec B 2:0 (1:0, 1:0) details 15.05.2022
17. Round SK Kostelec B Jamne B 2:2 (2:1, 0:1) details 07.05.2022
16. Round Bedrichov C SK Kostelec B 8:2 (3:0, 5:2) details 01.05.2022
15. Round SK Kostelec B Dusejov 1:3 (0:1, 1:2) details 23.04.2022
13. Round SK Kostelec B Telc B 1:6 (1:1, 0:5) details 09.04.2022
12. Round SK Kostelec B Batelov B 0:6 (0:2, 0:4) details 24.10.2021
1. Round Batelov B SK Kostelec B 3:0 (1:0, 2:0) details 17.10.2021
11. Round SK Kostelec B Ruzena 6:5 (4:4, 2:1) details 09.10.2021