Czech Republic: OP III. tridy (PY) - Group A - Main
19. Round Klecany B Sibrina 4:2 (2:0, 2:2) details 28.04.2024
18. Round Sibrina Prisimasy 2:0 (2:0, 0:0) details 21.04.2024
17. Round Uvaly B Sibrina 2:1 (1:0, 1:1) details 13.04.2024
16. Round Sibrina Zelenec B 1:0 (0:0, 1:0) details 07.04.2024
15. Round Kojetice Sibrina 0:2 (0:0, 0:2) details 31.03.2024
14. Round Predboj Sibrina 1:3 (0:2, 1:1) details 23.03.2024
13. Round Drevcice Sibrina 0:3 AWA. details 18.11.2023
12. Round Sibrina Mochov 3:1 (0:1, 3:0) details 12.11.2023
11. Round Mesice Sibrina 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 3:5) details 05.11.2023
10. Round Sibrina Odolena Voda 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 3:4) details 29.10.2023
9. Round Sestajovice Sibrina 1:3 (0:0, 1:3) details 22.10.2023
7. Round Velen Sibrina 1:4 (1:4, 0:0) details 08.10.2023
6. Round Sibrina Klecany B 0:2 (0:0, 0:2) details 01.10.2023
5. Round Prisimasy Sibrina 1:5 (1:2, 0:3) details 23.09.2023
4. Round Sibrina Uvaly B 2:1 (1:0, 1:1) details 17.09.2023
3. Round Zelenec B Sibrina 0:7 (0:3, 0:4) details 09.09.2023
2. Round Sibrina Kojetice 3:2 (1:0, 2:2) details 03.09.2023
1. Round Sibrina Predboj 1:4 (0:2, 1:2) details 27.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (PY) - Group A - Main
14. Round Zelenec B Sibrina 2:1 (0:1, 2:0) details 17.06.2023
26. Round Sibrina Mochov 1:3 (1:2, 0:1) details 11.06.2023
25. Round Vysehorovice Sibrina 4:1 (3:1, 1:0) details 04.06.2023
24. Round Sibrina Mesice 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:1) details 28.05.2023
23. Round Predboj Sibrina 1:2 (0:1, 1:1) details 20.05.2023
22. Round Sibrina Odolena Voda 5:0 (3:0, 2:0) details 14.05.2023
20. Round Sibrina Velen 1:3 (1:2, 0:1) details 29.04.2023
19. Round Sestajovice Sibrina 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 2:4) details 23.04.2023
18. Round Sibrina Klecany B 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 2:1) details 16.04.2023
17. Round Uvaly B Sibrina 1:2 (0:0, 1:2) details 07.04.2023
16. Round Sibrina Kojetice 4:0 (2:0, 2:0) details 02.04.2023
15. Round Skvorec Sibrina 3:0 (1:0, 2:0) details 25.03.2023
13. Round Mochov Sibrina 5:1 (3:1, 2:0) details 12.11.2022
12. Round Sibrina Vysehorovice 0:1 (0:0, 0:1) details 06.11.2022
11. Round Mesice Sibrina 1:0 (0:0, 1:0) details 30.10.2022
10. Round Sibrina Predboj 2:1 (1:1, 1:0) details 23.10.2022
9. Round Odolena Voda Sibrina 3:0 (2:0, 1:0) details 15.10.2022
7. Round Velen Sibrina 3:2 PEN. (1:1, 1:1, 5:4) details 02.10.2022
6. Round Sibrina Sestajovice 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 5:3) details 25.09.2022
5. Round Klecany B Sibrina 3:0 (1:0, 2:0) details 18.09.2022
4. Round Sibrina Uvaly B 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2) details 11.09.2022
3. Round Kojetice Sibrina 3:4 (1:4, 2:0) details 04.09.2022
2. Round Sibrina Skvorec 3:2 (1:1, 2:1) details 28.08.2022
1. Round Sibrina Zelenec B 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 4:2) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (PY) - Group A - Main
26. Round Sibrina Vetrusice 2:2 (1:1, 1:1) details 18.06.2022
25. Round Mratin Sibrina 1:1 (1:0, 0:1) details 12.06.2022
24. Round Sibrina Mesice 0:4 (0:3, 0:1) details 05.06.2022
23. Round Predboj Sibrina 2:0 (1:0, 1:0) details 28.05.2022
22. Round Sibrina Vysehorovice 2:1 (0:0, 2:1) details 22.05.2022
21. Round Brazdim Sibrina 2:6 (2:2, 0:4) details 15.05.2022
20. Round Sibrina Zelenec B 2:5 (1:4, 1:1) details 08.05.2022
19. Round Velen Sibrina 0:0 (0:0, 0:0) details 01.05.2022