Czech Republic: OP III. tridy (KM) - Group A - Main
19. Round Rusava Bystrice pod Hostynem B 3:1 (1:0, 2:1) details 27.04.2024
17. Round Rusava Komarno - Osicko 1:4 (0:3, 1:1) details 13.04.2024
16. Round Rusava Mrlinek 3:4 (2:1, 1:3) details 06.04.2024
15. Round Loukov Rusava 2:8 (2:5, 0:3) details 30.03.2024
14. Round Rusava Chvalcov 4:4 (3:1, 1:3) details 23.03.2024
13. Round Rusava Prusinovice 3:4 (1:3, 2:1) details 28.10.2023
12. Round Rajnochovice Rusava 2:6 (0:3, 2:3) details 21.10.2023
11. Round Rusava Kostelec u Holesova 6:2 (1:2, 5:0) details 14.10.2023
10. Round Rosteni Rusava 2:3 (1:3, 1:0) details 08.10.2023
9. Round Rusava Tucapy 4:2 (2:1, 2:1) details 30.09.2023
1. Round Chvalcov Rusava 1:5 (0:1, 1:4) details 28.09.2023
8. Round Martinice Rusava 5:1 (2:1, 3:0) details 24.09.2023
6. Round Bystrice pod Hostynem B Rusava 4:3 (3:1, 1:2) details 10.09.2023
5. Round Hlinsko p. H. Rusava 0:6 (0:4, 0:2) details 03.09.2023
4. Round Komarno - Osicko Rusava 4:0 (1:0, 3:0) details 27.08.2023
3. Round Mrlinek Rusava 2:6 (1:3, 1:3) details 20.08.2023
2. Round Rusava Loukov 9:1 (5:1, 4:0) details 12.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (KM) - Group A - Main
14. Round Rusava Komarno - Osicko 3:6 (1:2, 2:4) details 17.06.2023
26. Round Rusava Prusinovice 2:3 (1:1, 1:2) details 10.06.2023
25. Round Bystrice pod Hostynem B Rusava 6:2 (3:2, 3:0) details 04.06.2023
24. Round Rusava Chvalcov 3:2 (1:2, 2:0) details 27.05.2023
23. Round Tucapy Rusava 5:4 (1:2, 4:2) details 21.05.2023
22. Round Rusava Rajnochovice 3:0 AWA. details 13.05.2023
21. Round Kostelec u Holesova Rusava 2:6 (0:4, 2:2) details 07.05.2023
20. Round Rusava Loukov 2:4 (1:1, 1:3) details 29.04.2023
19. Round Rosteni Rusava 1:2 (0:0, 1:2) details 23.04.2023
18. Round Rusava Mrlinek 4:4 (3:1, 1:3) details 15.04.2023
17. Round Hlinsko p. H. Rusava 3:6 (1:4, 2:2) details 08.04.2023
16. Round Rusava Martinice 13:4 (6:3, 7:1) details 01.04.2023
13. Round Prusinovice Rusava 1:7 (0:4, 1:3) details 29.10.2022
12. Round Rusava Bystrice pod Hostynem B 6:1 (4:1, 2:0) details 22.10.2022
11. Round Chvalcov Rusava 1:1 (1:0, 0:1) details 16.10.2022
10. Round Rusava Tucapy 8:5 (4:2, 4:3) details 08.10.2022
9. Round Rajnochovice Rusava 1:5 (0:0, 1:5) details 01.10.2022
8. Round Rusava Kostelec u Holesova 3:5 (2:2, 1:3) details 25.09.2022
1. Round Komarno - Osicko Rusava 7:1 (4:1, 3:0) details 23.09.2022
7. Round Loukov Rusava 3:3 (1:2, 2:1) details 17.09.2022
6. Round Rusava Rosteni 9:1 (3:1, 6:0) details 10.09.2022
5. Round Mrlinek Rusava 3:1 (2:1, 1:0) details 04.09.2022
4. Round Rusava Hlinsko p. H. 5:1 (5:0, 0:1) details 27.08.2022
3. Round Martinice Rusava 3:2 (2:2, 1:0) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (KM) - Group A - Main
14. Round Kostelec u Holesova Rusava 0:6 (0:0, 0:6) details 19.06.2022
26. Round Rusava Loukov 4:1 (1:1, 3:0) details 11.06.2022
25. Round Prusinovice Rusava 4:8 (0:3, 4:5) details 05.06.2022
24. Round Rajnochovice Rusava 0:6 (0:3, 0:3) details 28.05.2022
23. Round Rusava Chvalcov 5:3 (3:0, 2:3) details 21.05.2022
22. Round Bystrice pod Hostynem B Rusava 4:2 (2:2, 2:0) details 15.05.2022
21. Round Rusava Martinice 11:2 (7:1, 4:1) details 07.05.2022
20. Round Zeranovice Rusava 9:2 (5:2, 4:0) details 01.05.2022
19. Round Rusava Tucapy 3:1 (1:0, 2:1) details 23.04.2022