Czech Republic: OP III. tridy (PJ) - Group B - Main
20. Round Ptenin Chotesov B 1:9 (0:4, 1:5) details 14.06.2024
21. Round Mantov Ptenin 1:1 (1:1, 0:0) details 09.06.2024
19. Round Vstis Ptenin 9:0 (7:0, 2:0) details 31.05.2024
18. Round Ptenin Dnesice 3:4 (2:1, 1:3) details 19.05.2024
17. Round Radkovice B Ptenin 7:1 (1:0, 6:1) details 12.05.2024
16. Round Ptenin Sobekury 2:0 (2:0, 0:0) details 05.05.2024
15. Round D. Lukavice Ptenin 9:0 (3:0, 6:0) details 28.04.2024
14. Round Ptenin Merklin B 1:5 (1:1, 0:4) details 21.04.2024
12. Round Ptenin Dobrany B 0:9 (0:4, 0:5) details 07.04.2024
11. Round SK Hradec B Ptenin 5:2 (2:0, 3:2) details 05.11.2023
10. Round Ptenin Mantov 1:1 (0:1, 1:0) details 29.10.2023
9. Round Chotesov B Ptenin 10:1 (3:0, 7:1) details 22.10.2023
8. Round Ptenin Vstis 0:3 (0:1, 0:2) details 15.10.2023
7. Round Dnesice Ptenin 3:0 (0:0, 3:0) details 08.10.2023
6. Round Ptenin Radkovice B 1:1 (0:0, 1:1) details 01.10.2023
5. Round Sobekury Ptenin 7:1 (4:1, 3:0) details 24.09.2023
4. Round Ptenin D. Lukavice 1:4 (1:2, 0:2) details 17.09.2023
3. Round Merklin B Ptenin 2:1 (1:1, 1:0) details 10.09.2023
1. Round Dobrany B Ptenin 8:0 (4:0, 4:0) details 27.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (PJ) - Group B - Main
18. Round Ptenin Mantov 0:1 (0:0, 0:1) details 10.06.2023
17. Round Dobrany B Ptenin 9:2 (7:1, 2:1) details 04.06.2023
16. Round Ptenin Sobekury 2:7 (2:6, 0:1) details 28.05.2023
15. Round SK Hradec B Ptenin 2:7 (1:3, 1:4) details 21.05.2023
14. Round Ptenin Vstis 1:3 (0:0, 1:3) details 13.05.2023
13. Round Dnesice Ptenin 4:1 (4:0, 0:1) details 07.05.2023
12. Round FK Robstav C Ptenin 21:0 (11:0, 10:0) details 30.04.2023
11. Round Ptenin Merklin B 0:1 (0:1, 0:0) details 22.04.2023
10. Round D. Lukavice Ptenin 7:1 (5:0, 2:1) details 16.04.2023
9. Round Mantov Ptenin 0:0 (0:0, 0:0) details 30.10.2022
8. Round Ptenin Dobrany B 1:0 (1:0, 0:0) details 23.10.2022
7. Round Sobekury Ptenin 7:1 (5:0, 2:1) details 16.10.2022
6. Round Ptenin SK Hradec B 2:6 (1:3, 1:3) details 09.10.2022
5. Round Vstis Ptenin 5:1 (4:1, 1:0) details 01.10.2022
4. Round Ptenin Dnesice 1:7 (1:4, 0:3) details 25.09.2022
3. Round Ptenin FK Robstav C 0:17 (0:9, 0:8) details 18.09.2022
2. Round Merklin B Ptenin 1:2 (1:2, 0:0) details 11.09.2022
1. Round Ptenin D. Lukavice 1:15 (0:10, 1:5) details 04.09.2022
Czech Republic: OP III. tridy (PJ) - Group B - Main
22. Round Dobrany B Ptenin 9:1 (4:0, 5:1) details 19.06.2022
21. Round Ptenin Mantov 1:3 (1:2, 0:1) details 12.06.2022
20. Round Lisina Ptenin CAN. details 05.06.2022
19. Round Ptenin Dnesice 1:4 (0:2, 1:2) details 29.05.2022
18. Round Vstis Ptenin 7:0 (3:0, 4:0) details 21.05.2022
17. Round Ptenin D. Lukavice 1:4 (0:1, 1:3) details 15.05.2022
16. Round Zaluzi Ptenin 5:0 (1:0, 4:0) details 08.05.2022
15. Round Ptenin SK Hradec B 3:2 (0:1, 3:1) details 01.05.2022
14. Round Merklin B Ptenin 1:2 (0:2, 1:0) details 24.04.2022
13. Round Ptenin Sobekury 0:8 (0:4, 0:4) details 17.04.2022
11. Round Ptenin Dobrany B 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 4:3) details 31.10.2021
10. Round Mantov Ptenin 1:2 (0:2, 1:0) details 24.10.2021
9. Round Ptenin Lisina 7:0 (4:0, 3:0) details 17.10.2021