Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A - Main
19. Round Namest na Hane Protivanov 3:1 (2:1, 1:0) details 27.04.2024
18. Round Sokol v Pivine Namest na Hane 6:0 (3:0, 3:0) details 21.04.2024
17. Round Namest na Hane Libina 4:0 (1:0, 3:0) details 13.04.2024
16. Round Maletin Namest na Hane 2:3 (2:2, 0:1) details 06.04.2024
15. Round Namest na Hane Lesnice 1:1 (0:0, 1:1) details 30.03.2024
14. Round Lostice Namest na Hane 2:3 (2:0, 0:3) details 24.03.2024
1. Round Namest na Hane Lostice 1:3 (1:1, 0:2) details 04.11.2023
13. Round Plumlov Namest na Hane 8:2 (3:1, 5:1) details 28.10.2023
12. Round Namest na Hane Olesnice u Bouzova 0:6 (0:3, 0:3) details 21.10.2023
11. Round Sokol Bernartice Namest na Hane 8:3 (3:1, 5:2) details 14.10.2023
10. Round Namest na Hane Sternberk B 2:6 (1:3, 1:3) details 07.10.2023
9. Round Namest na Hane SK Bludov 4:1 (2:0, 2:1) details 30.09.2023
8. Round Troubelice Namest na Hane 4:0 (1:0, 3:0) details 24.09.2023
7. Round Namest na Hane Paseka 1:8 (1:2, 0:6) details 16.09.2023
6. Round Protivanov Namest na Hane 7:0 (3:0, 4:0) details 09.09.2023
5. Round Namest na Hane Sokol v Pivine 3:6 (2:1, 1:5) details 02.09.2023
4. Round Libina Namest na Hane 8:0 (5:0, 3:0) details 26.08.2023
3. Round Namest na Hane Maletin 6:1 (1:1, 5:0) details 19.08.2023
2. Round Lesnice Namest na Hane 6:1 (2:1, 4:0) details 13.08.2023
Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A - Main
15. Round Namest na Hane Lesnice 0:4 (0:0, 0:4) details 17.06.2023
26. Round Namest na Hane Protivanov 2:5 (2:2, 0:3) details 11.06.2023
25. Round Paseka Namest na Hane 3:4 (2:0, 1:4) details 04.06.2023
24. Round Namest na Hane Olesnice u Bouzova 4:3 (3:1, 1:2) details 27.05.2023
23. Round Postrelmov Namest na Hane 3:1 (1:1, 2:0) details 20.05.2023
22. Round SK Bludov Namest na Hane 2:1 (0:0, 2:1) details 13.05.2023
21. Round Namest na Hane Urcice 1:5 (0:3, 1:2) details 06.05.2023
20. Round Troubelice Namest na Hane 3:0 (0:0, 3:0) details 30.04.2023
19. Round Namest na Hane Plumlov 1:1 (0:1, 1:0) details 22.04.2023
18. Round Libina Namest na Hane 3:2 (1:1, 2:1) details 15.04.2023
17. Round Namest na Hane Olomouc-Chomoutov 4:3 (1:2, 3:1) details 08.04.2023
16. Round Maletin Namest na Hane 7:2 (4:0, 3:2) details 01.04.2023
14. Round Lostice Namest na Hane 4:1 (3:1, 1:0) details 06.11.2022
13. Round Protivanov Namest na Hane 2:2 (1:1, 1:1) details 29.10.2022
12. Round Namest na Hane Paseka 1:4 (0:2, 1:2) details 22.10.2022
11. Round Olesnice u Bouzova Namest na Hane 1:2 (1:2, 0:0) details 15.10.2022
10. Round Namest na Hane Postrelmov 1:1 (1:0, 0:1) details 08.10.2022
9. Round Namest na Hane SK Bludov 3:2 (1:0, 2:2) details 01.10.2022
8. Round Urcice Namest na Hane 7:1 (3:0, 4:1) details 24.09.2022
7. Round Namest na Hane Troubelice 5:2 (4:1, 1:1) details 17.09.2022
6. Round Plumlov Namest na Hane 6:5 (2:4, 4:1) details 10.09.2022
5. Round Namest na Hane Libina 1:4 (1:2, 0:2) details 03.09.2022
4. Round Olomouc-Chomoutov Namest na Hane 3:2 (0:0, 3:2) details 27.08.2022
3. Round Namest na Hane Maletin 6:3 (3:2, 3:1) details 20.08.2022
2. Round Lesnice Namest na Hane 1:3 (0:2, 1:1) details 14.08.2022
1. Round Namest na Hane Lostice 3:0 (3:0, 0:0) details 06.08.2022
Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A - Main
25. Round Namest na Hane Postrelmov 6:1 (4:1, 2:0) details 18.06.2022
24. Round Konice Namest na Hane 4:0 (1:0, 3:0) details 11.06.2022
23. Round Namest na Hane Bohdikov 3:1 (1:0, 2:1) details 04.06.2022
22. Round Paseka Namest na Hane 5:7 (3:3, 2:4) details 29.05.2022
21. Round Namest na Hane Lesnice 6:3 (2:0, 4:3) details 21.05.2022