Czech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B - Main
19. Round Sokol Kostelec Frystak 5:1 (3:0, 2:1) details 28.04.2024
18. Round Frystak Hvozdna 1:1 (1:1, 0:0) details 20.04.2024
17. Round Tecovice Frystak 3:1 (1:1, 2:0) details 13.04.2024
16. Round Frystak Chropyne 4:0 (3:0, 1:0) details 06.04.2024
15. Round Priluky Frystak 2:2 (1:0, 1:2) details 31.03.2024
14. Round Holesov B Frystak 5:4 (2:0, 3:4) details 24.03.2024
13. Round Frystak Vesela 4:1 (3:0, 1:1) details 28.10.2023
12. Round Louky Frystak 1:1 (1:1, 0:0) details 21.10.2023
11. Round Frystak Slusovice B 4:3 (3:2, 1:1) details 14.10.2023
10. Round Dolni Lhota Frystak 3:2 (1:0, 2:2) details 07.10.2023
9. Round Frystak SK Breznice 3:0 (2:0, 1:0) details 30.09.2023
8. Round Zahlinice Frystak 4:6 (3:2, 1:4) details 23.09.2023
7. Round Tlumacov Frystak 0:0 (0:0, 0:0) details 17.09.2023
6. Round Frystak Sokol Kostelec 1:3 (1:1, 0:2) details 10.09.2023
5. Round Hvozdna Frystak 1:2 (1:0, 0:2) details 02.09.2023
4. Round Frystak Tecovice 1:1 (1:0, 0:1) details 26.08.2023
3. Round Chropyne Frystak 1:4 (1:1, 0:3) details 19.08.2023
1. Round Frystak Holesov B 3:0 (0:0, 3:0) details 16.08.2023
2. Round Frystak Priluky 7:1 (2:0, 5:1) details 12.08.2023
Czech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B - Main
14. Round SK Breznice Frystak 2:1 (1:1, 1:0) details 17.06.2023
26. Round Frystak Louky 5:1 (2:1, 3:0) details 10.06.2023
25. Round Sokol Kostelec Frystak 2:4 (0:0, 2:4) details 04.06.2023
24. Round Frystak Tlumacov 4:1 (2:0, 2:1) details 27.05.2023
23. Round Chropyne Frystak 2:5 (1:2, 1:3) details 19.05.2023
22. Round Ludkovice Frystak 3:2 (2:0, 1:2) details 14.05.2023
21. Round Frystak Holesov B 1:5 (1:2, 0:3) details 06.05.2023
20. Round Vesela Frystak 2:5 (1:2, 1:3) details 29.04.2023
19. Round Frystak Jaroslavice 6:2 (3:1, 3:1) details 22.04.2023
18. Round Slusovice B Frystak 0:3 (0:3, 0:0) details 16.04.2023
17. Round Frystak Tecovice 0:2 (0:1, 0:1) details 08.04.2023
16. Round Luzkovice Frystak 2:4 (1:3, 1:1) details 02.04.2023
15. Round Frystak Kromeriz B 0:4 (0:1, 0:3) details 25.03.2023
13. Round Louky Frystak 2:3 (1:3, 1:0) details 29.10.2022
12. Round Frystak Sokol Kostelec 3:4 (3:1, 0:3) details 22.10.2022
11. Round Tlumacov Frystak 0:4 (0:3, 0:1) details 16.10.2022
10. Round Frystak Chropyne 2:1 (2:0, 0:1) details 09.10.2022
9. Round Frystak Ludkovice 5:2 (0:1, 5:1) details 01.10.2022
8. Round Holesov B Frystak 4:3 (1:2, 3:1) details 25.09.2022
7. Round Frystak Vesela 0:1 (0:0, 0:1) details 17.09.2022
6. Round Jaroslavice Frystak 1:2 (0:2, 1:0) details 10.09.2022
5. Round Frystak Slusovice B 2:3 (2:1, 0:2) details 04.09.2022
4. Round Tecovice Frystak 1:2 (0:2, 1:0) details 27.08.2022
3. Round Frystak Luzkovice 3:2 (1:2, 2:0) details 20.08.2022
2. Round Kromeriz B Frystak 3:1 (1:0, 2:1) details 14.08.2022
1. Round Frystak SK Breznice 0:2 (0:1, 0:1) details 06.08.2022
Czech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B - Main
14. Round Frystak Nedachlebice 5:1 (4:0, 1:1) details 17.06.2022
26. Round Frystak Ujezdec-Tesov 4:1 (2:1, 2:0) details 11.06.2022
25. Round Osvetimany Frystak 6:4 (5:3, 1:1) details 05.06.2022
24. Round Frystak Sumice 3:3 (2:0, 1:3) details 28.05.2022
23. Round Bojkovice Frystak 4:2 (3:2, 1:0) details 22.05.2022