Czech Republic: OP III. tridy (OP) - Group A - Main
18. Round Silherovice B Chuchelna 1:2 (0:1, 1:1) details 04.05.2024
16. Round Strahovice B Chuchelna 1:5 (1:2, 0:3) details 20.04.2024
15. Round Chuchelna Zavada 3:1 (1:1, 2:0) details 14.04.2024
14. Round Sudice Chuchelna 2:5 (0:2, 2:3) details 07.04.2024
13. Round Chuchelna Bolatice B 2:1 (1:0, 1:1) details 31.03.2024
1. Round Bela Chuchelna 1:5 (0:3, 1:2) details 29.10.2023
2. Round Bolatice B Chuchelna 2:2 (2:0, 0:2) details 21.10.2023
11. Round Chuchelna Darkovicky B 4:2 (1:1, 3:1) details 15.10.2023
10. Round Hnevosice Chuchelna 1:3 (0:0, 1:3) details 08.10.2023
9. Round Chuchelna Stepankovice B 3:4 (3:0, 0:4) details 01.10.2023
8. Round Koberice B Chuchelna 1:3 (1:2, 0:1) details 23.09.2023
7. Round Chuchelna Silherovice B 5:0 (3:0, 2:0) details 17.09.2023
6. Round Dolni Benesov B Chuchelna 4:3 (1:3, 3:0) details 09.09.2023
5. Round Chuchelna Strahovice B 3:1 (1:0, 2:1) details 03.09.2023
4. Round Zavada Chuchelna 1:4 (1:2, 0:2) details 27.08.2023
3. Round Chuchelna Sudice 3:1 (1:0, 2:1) details 20.08.2023
Czech Republic: OP II. tridy (OP) - Main
14. Round Chuchelna Jakartovice 3:5 (2:3, 1:2) details 18.06.2023
26. Round Steborice Chuchelna 4:3 (2:1, 2:2) details 10.06.2023
25. Round Chuchelna Brezova 7:1 (2:0, 5:1) details 04.06.2023
24. Round Budisovice Chuchelna 0:6 (0:4, 0:2) details 28.05.2023
23. Round Chuchelna Litultovice 1:1 (0:1, 1:0) details 21.05.2023
22. Round Vavrovice Chuchelna 6:0 (4:0, 2:0) details 13.05.2023
21. Round Chuchelna Dolni Benesov B 2:3 (1:2, 1:1) details 07.05.2023
18. Round Chuchelna Vresina 2:5 (1:2, 1:3) details 03.05.2023
20. Round Teskovice Chuchelna 3:1 (1:0, 2:1) details 29.04.2023
19. Round Chuchelna Budisov nad Budisovkou B 3:1 (3:0, 0:1) details 23.04.2023
17. Round Stitina Chuchelna 2:1 (1:1, 1:0) details 08.04.2023
16. Round Chuchelna Dolni Zivotice 1:2 (1:1, 0:1) details 02.04.2023
15. Round Zimrovice Chuchelna 3:1 (2:1, 1:0) details 25.03.2023
1. Round Jakartovice Chuchelna 1:2 (1:1, 0:1) details 05.11.2022
13. Round Chuchelna Steborice 2:1 (1:0, 1:1) details 30.10.2022
12. Round Brezova Chuchelna 4:2 (3:1, 1:1) details 22.10.2022
11. Round Chuchelna Budisovice 3:3 (1:2, 2:1) details 16.10.2022
10. Round Litultovice Chuchelna 2:1 (1:0, 1:1) details 09.10.2022
9. Round Chuchelna Vavrovice 6:1 (4:1, 2:0) details 02.10.2022
8. Round Dolni Benesov B Chuchelna 4:0 (1:0, 3:0) details 25.09.2022
7. Round Chuchelna Teskovice 4:3 (1:1, 3:2) details 18.09.2022
6. Round Budisov nad Budisovkou B Chuchelna 4:2 (3:1, 1:1) details 10.09.2022
5. Round Vresina Chuchelna 5:1 (2:1, 3:0) details 04.09.2022
4. Round Chuchelna Stitina 0:4 (0:0, 0:4) details 28.08.2022
3. Round Dolni Zivotice Chuchelna 2:2 (0:1, 2:1) details 21.08.2022
2. Round Chuchelna Zimrovice 3:5 (1:2, 2:3) details 14.08.2022
Czech Republic: 1. B trida (MSK) - Group B - Main
14. Round Zablati Chuchelna 4:2 (1:1, 3:1) details 18.06.2022
26. Round Chuchelna Klimkovice 0:2 (0:2, 0:0) details 12.06.2022
25. Round Svinov Chuchelna 5:4 (3:1, 2:3) details 04.06.2022
24. Round Chuchelna Silherovice 0:2 (0:2, 0:0) details 29.05.2022
23. Round Krasne Pole Chuchelna 8:1 (4:1, 4:0) details 21.05.2022
22. Round Chuchelna Trebovice 2:4 (1:2, 1:2) details 15.05.2022
21. Round Bohuslavice Chuchelna 4:2 (1:2, 3:0) details 08.05.2022
16. Round Chuchelna Hat 0:3 (0:1, 0:2) details 04.05.2022