Czech Republic: OP II. tridy (BR) - Main
21. Round Bridlicna B Osoblaha POSTP. details 11.05.2024
18. Round Bridlicna B Stare Mesto 2:0 (1:0, 1:0) details 07.05.2024
20. Round Bridlicna B Uvalno 5:2 (5:0, 0:2) details 04.05.2024
13. Round Bridlicna B Chomyz 7:1 (1:1, 6:0) details 01.05.2024
19. Round Velka Stahle Bridlicna B 1:1 (1:0, 0:1) details 27.04.2024
17. Round Bridlicna B Dolni Moravice 3:0 (1:0, 2:0) details 13.04.2024
16. Round Svetla Hora Bridlicna B 0:1 (0:1, 0:0) details 06.04.2024
15. Round Vrbno pod Pradedem Bridlicna B 2:3 (0:1, 2:2) details 30.03.2024
14. Round Bridlicna B Vysoka - Pitarne 2:1 (2:0, 0:1) details 23.03.2024
2. Round Vysoka - Pitarne Bridlicna B 2:3 (0:1, 2:2) details 11.11.2023
1. Round Karlovice Bridlicna B 1:1 (1:0, 0:1) details 04.11.2023
12. Round Horni Mesto Bridlicna B 2:4 (0:1, 2:3) details 21.10.2023
11. Round Bridlicna B Slezske Rudoltice 5:1 (2:1, 3:0) details 14.10.2023
10. Round Horni Benesov Bridlicna B 2:7 (1:4, 1:3) details 07.10.2023
9. Round Bridlicna B Svetla Hora 8:1 (4:0, 4:1) details 30.09.2023
8. Round Uvalno Bridlicna B 1:0 (1:0, 0:0) details 23.09.2023
7. Round Bridlicna B Velka Stahle 4:0 (3:0, 1:0) details 16.09.2023
6. Round Dolni Moravice Bridlicna B 1:1 (0:1, 1:0) details 09.09.2023
5. Round Stare Mesto Bridlicna B 0:4 (0:2, 0:2) details 02.09.2023
4. Round Bridlicna B Vrbno pod Pradedem 3:2 (1:1, 2:1) details 26.08.2023
3. Round Osoblaha Bridlicna B 3:2 (3:1, 0:1) details 19.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (BR) - Group B - Main
12. Round Bridlicna B Zator 4:1 (3:0, 1:1) details 03.06.2023
11. Round Nove Herminovy Bridlicna B 0:5 (0:4, 0:1) details 27.05.2023
10. Round Bridlicna B Milotice n. O. 8:4 (4:2, 4:2) details 21.05.2023
9. Round Razova Bridlicna B 0:6 (0:3, 0:3) details 14.05.2023
8. Round Bridlicna B Lomnice 7:2 (3:0, 4:2) details 07.05.2023
14. Round Bridlicna B Sosnova 14:0 (5:0, 9:0) details 29.04.2023
13. Round Mala Moravka Bridlicna B 0:16 (0:9, 0:7) details 22.04.2023
1. Round Lomnice Bridlicna B 2:4 (1:4, 1:0) details 15.10.2022
2. Round Bridlicna B Razova 21:1 (11:0, 10:1) details 08.10.2022
3. Round Milotice n. O. Bridlicna B 1:4 (0:1, 1:3) details 01.10.2022
4. Round Bridlicna B Nove Herminovy 8:3 (4:0, 4:3) details 24.09.2022
7. Round Sosnova Bridlicna B 2:5 (0:4, 2:1) details 17.09.2022
6. Round Bridlicna B Mala Moravka 5:0 (3:0, 2:0) details 10.09.2022
5. Round Zator Bridlicna B 1:6 (0:4, 1:2) details 03.09.2022
Czech Republic: OP III. tridy (BR) - Group B - Main
2. Round Detrichov n. B. Bridlicna B CAN. details 07.11.2020
1. Round Bridlicna B Nove Herminovy CAN. details 01.11.2020
11. Round Mala Moravka Bridlicna B CAN. details 28.10.2020
10. Round Bridlicna B Milotice n. O. 2:7 (1:3, 1:4) details 11.10.2020
8. Round Ryzoviste Bridlicna B 0:3 (0:1, 0:2) details 26.09.2020
7. Round Bridlicna B Zator 1:10 (1:4, 0:6) details 20.09.2020
6. Round Dvorce Bridlicna B 0:3 (0:3, 0:0) details 12.09.2020
5. Round Bridlicna B Horni Mesto 2:2 (2:0, 0:2) details 06.09.2020
4. Round Razova Bridlicna B 4:0 (2:0, 2:0) details 30.08.2020
3. Round Bridlicna B Leskovec 13:1 (5:0, 8:1) details 23.08.2020