8:46
Sweden

Division 1 - Södra 2024Division 1 - Södra

  • Sort by:
14. Round B's1X2
Today 19:00 Trollhattan - Jonkoping 15
15. Round B's1X2
Tomorrow 19:00 Lunds - Torns 11
27.06. 19:00 Norrby - Ljungskile        
29.06. 13:00 Onsala - Trollhattan        
29.06. 16:00 Angelholm - Eskilsminne        
  Jonkoping - Ariana        
  Olympic - Oskarshamn        
  Tvaaker - Falkenberg        
30.06. 13:00 Rosengard - Torslanda        
16. Round B's1X2
03.07. 19:00 Eskilsminne - Olympic        
03.08. 13:00 Torns - Falkenberg        
03.08. 16:00 Oskarshamn - Tvaaker        
  Torslanda - Jonkoping        
04.08. 16:00 Ariana - Onsala        
  Trollhattan - Rosengard        
05.08. 19:00 Ljungskile - Norrby        
  Lunds - Angelholm        
17. Round B's1X2
10.08. 13:00 Angelholm - Olympic        
  Onsala - Torns        
10.08. 16:00 Falkenberg - Tvaaker        
  Ljungskile - Oskarshamn        
  Lunds - Ariana        
11.08. 13:00 Rosengard - Eskilsminne        
12.08. 19:00 Jonkoping - Trollhattan        
  Norrby - Torslanda        
18. Round B's1X2
16.08. 18:30 Tvaaker - Angelholm        
16.08. 19:00 Lunds - Falkenberg        
17.08. 13:00 Torslanda - Onsala        
17.08. 16:00 Eskilsminne - Ljungskile        
  Jonkoping - Torns        
  Oskarshamn - Norrby        
18.08. 17:00 Trollhattan - Ariana        
19.08. 18:00 Olympic - Rosengard        
19. Round B's1X2
24.08. 13:00 Onsala - Jonkoping        
24.08. 16:00 Angelholm - Oskarshamn        
  Ljungskile - Rosengard        
  Norrby - Eskilsminne        
  Olympic - Trollhattan        
25.08. 16:00 Ariana - Tvaaker        
  Falkenberg - Torslanda        
27.08. 18:30 Torns - Lunds        
20. Round B's1X2
31.08. 13:00 Lunds - Olympic        
  Rosengard - Angelholm        
  Torslanda - Torns        
31.08. 16:00 Falkenberg - Onsala        
  Oskarshamn - Ariana        
01.09. 13:00 Tvaaker - Eskilsminne        
02.09. 19:00 Jonkoping - Norrby        
  Trollhattan - Ljungskile        
21. Round B's1X2
07.09. 13:00 Tvaaker - Rosengard        
07.09. 16:00 Ariana - Torslanda        
  Eskilsminne - Oskarshamn        
  Torns - Ljungskile        
08.09. 16:00 Angelholm - Jonkoping        
  Onsala - Olympic        
  Trollhattan - Lunds        
09.09. 19:00 Norrby - Falkenberg        
22. Round B's1X2
13.09. 19:00 Rosengard - Ariana        
14.09. 13:00 Angelholm - Torns        
  Olympic - Tvaaker        
14.09. 16:00 Eskilsminne - Trollhattan        
  Lunds - Oskarshamn        
15.09. 16:00 Falkenberg - Jonkoping        
  Ljungskile - Torslanda        
  Norrby - Onsala        
23. Round B's1X2
20.09. 19:00 Ariana - Eskilsminne        
21.09. 13:00 Falkenberg - Ljungskile        
  Torslanda - Rosengard        
21.09. 16:00 Jonkoping - Lunds        
  Oskarshamn - Olympic        
22.09. 13:00 Onsala - Angelholm        
  Tvaaker - Trollhattan        
22.09. 16:00 Torns - Norrby        
24. Round B's1X2
27.09. 19:00 Trollhattan - Falkenberg        
28.09. 13:00 Eskilsminne - Torns        
28.09. 16:00 Angelholm - Torslanda        
  Lunds - Onsala        
  Rosengard - Oskarshamn        
29.09. 15:00 Ljungskile - Ariana        
29.09. 16:00 Olympic - Jonkoping        
30.09. 19:00 Norrby - Tvaaker        
25. Round B's1X2
04.10. 19:00 Torns - Olympic        
05.10. 13:00 Falkenberg - Angelholm        
  Tvaaker - Lunds        
05.10. 16:00 Jonkoping - Ljungskile        
  Oskarshamn - Trollhattan        
06.10. 15:00 Onsala - Rosengard        
06.10. 16:00 Ariana - Norrby        
  Torslanda - Eskilsminne        
26. Round B's1X2
12.10. 13:00 Eskilsminne - Lunds        
  Ljungskile - Onsala        
  Olympic - Ariana        
  Tvaaker - Torns        
12.10. 16:00 Oskarshamn - Falkenberg        
13.10. 13:00 Norrby - Angelholm        
13.10. 16:00 Rosengard - Jonkoping        
14.10. 19:00 Trollhattan - Torslanda        
27. Round B's1X2
19.10. 13:00 Torns - Rosengard        
19.10. 16:00 Angelholm - Trollhattan        
  Jonkoping - Eskilsminne        
  Norrby - Olympic        
  Torslanda - Oskarshamn        
20.10. 13:00 Onsala - Tvaaker        
20.10. 16:00 Falkenberg - Ariana        
  Lunds - Ljungskile        
28. Round B's1X2
25.10. 19:00 Ariana - Torns        
26.10. 13:00 Trollhattan - Norrby        
  Tvaaker - Jonkoping        
26.10. 15:00 Ljungskile - Angelholm        
26.10. 16:00 Oskarshamn - Onsala        
27.10. 13:00 Eskilsminne - Falkenberg        
  Rosengard - Lunds        
27.10. 16:00 Olympic - Torslanda        
29. Round B's1X2
02.11. 13:00 Ljungskile - Tvaaker        
  Onsala - Eskilsminne        
02.11. 16:00 Falkenberg - Olympic        
  Norrby - Rosengard        
  Torns - Trollhattan        
  Torslanda - Lunds        
03.11. 13:00 Angelholm - Ariana        
03.11. 16:00 Jonkoping - Oskarshamn        
30. Round B's1X2
10.11. 15:00 Ariana - Jonkoping        
  Eskilsminne - Angelholm        
  Lunds - Norrby        
  Olympic - Ljungskile        
  Oskarshamn - Torns        
  Rosengard - Falkenberg        
  Trollhattan - Onsala        
  Tvaaker - Torslanda        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com