5:32
Serbia

Prva Liga 2024/2025Prva Liga

  • Sort by:
1. Round B's1X2
03.08. 17:00 Borac 1926 - Trayal Krusevac        
  Vozdovac - FK Indjija        
  Graficar Beograd - Sloboda        
  Macva - Dubocica        
  Radnicki S. Mitrovica - Mladost GAT        
  Radnik - Sloven Ruma        
  Smederevo - Vrsac        
  Zemun - Javor        
2. Round B's1X2
10.08. 17:00 Dubocica - Radnik        
  FK Indjija - Zemun        
  Mladost GAT - Vozdovac        
  Sloboda - Radnicki S. Mitrovica        
  Sloven Ruma - Borac 1926        
  Smederevo - Macva        
  Trayal Krusevac - Graficar Beograd        
  Vrsac - Javor        
3. Round B's1X2
17.08. 17:00 Borac 1926 - Dubocica        
  Vozdovac - Sloboda        
  Graficar Beograd - Sloven Ruma        
  Javor - FK Indjija        
  Macva - Vrsac        
  Radnicki S. Mitrovica - Trayal Krusevac        
  Radnik - Smederevo        
  Zemun - Mladost GAT        
4. Round B's1X2
24.08. 17:00 Dubocica - Graficar Beograd        
  Macva - Radnik        
  Mladost GAT - Javor        
  Sloboda - Zemun        
  Sloven Ruma - Radnicki S. Mitrovica        
  Smederevo - Borac 1926        
  Trayal Krusevac - Vozdovac        
  Vrsac - FK Indjija        
5. Round B's1X2
31.08. 17:00 Borac 1926 - Macva        
  Vozdovac - Sloven Ruma        
  Graficar Beograd - Smederevo        
  FK Indjija - Mladost GAT        
  Javor - Sloboda        
  Radnicki S. Mitrovica - Dubocica        
  Radnik - Vrsac        
  Zemun - Trayal Krusevac        
6. Round B's1X2
07.09. 17:00 Dubocica - Vozdovac        
  Macva - Graficar Beograd        
  Radnik - Borac 1926        
  Sloboda - FK Indjija        
  Sloven Ruma - Zemun        
  Smederevo - Radnicki S. Mitrovica        
  Trayal Krusevac - Javor        
  Vrsac - Mladost GAT        
7. Round B's1X2
14.09. 17:00 Borac 1926 - Vrsac        
  Vozdovac - Smederevo        
  Graficar Beograd - Radnik        
  FK Indjija - Trayal Krusevac        
  Javor - Sloven Ruma        
  Mladost GAT - Sloboda        
  Radnicki S. Mitrovica - Macva        
  Zemun - Dubocica        
8. Round B's1X2
21.09. 17:00 Borac 1926 - Graficar Beograd        
  Dubocica - Javor        
  Macva - Vozdovac        
  Radnik - Radnicki S. Mitrovica        
  Sloven Ruma - FK Indjija        
  Smederevo - Zemun        
  Trayal Krusevac - Mladost GAT        
  Vrsac - Sloboda        
9. Round B's1X2
28.09. 17:00 Vozdovac - Radnik        
  Graficar Beograd - Vrsac        
  FK Indjija - Dubocica        
  Javor - Smederevo        
  Mladost GAT - Sloven Ruma        
  Radnicki S. Mitrovica - Borac 1926        
  Sloboda - Trayal Krusevac        
  Zemun - Macva        
10. Round B's1X2
05.10. 17:00 Borac 1926 - Vozdovac        
  Dubocica - Mladost GAT        
  Graficar Beograd - Radnicki S. Mitrovica        
  Macva - Javor        
  Radnik - Zemun        
  Sloven Ruma - Sloboda        
  Smederevo - FK Indjija        
  Vrsac - Trayal Krusevac        
11. Round B's1X2
12.10. 17:00 Vozdovac - Graficar Beograd        
  FK Indjija - Macva        
  Javor - Radnik        
  Mladost GAT - Smederevo        
  Radnicki S. Mitrovica - Vrsac        
  Sloboda - Dubocica        
  Trayal Krusevac - Sloven Ruma        
  Zemun - Borac 1926        
12. Round B's1X2
19.10. 17:00 Borac 1926 - Javor        
  Dubocica - Trayal Krusevac        
  Graficar Beograd - Zemun        
  Macva - Mladost GAT        
  Radnicki S. Mitrovica - Vozdovac        
  Radnik - FK Indjija        
  Smederevo - Sloboda        
  Vrsac - Sloven Ruma        
13. Round B's1X2
26.10. 17:00 Vozdovac - Vrsac        
  FK Indjija - Borac 1926        
  Javor - Graficar Beograd        
  Mladost GAT - Radnik        
  Sloboda - Macva        
  Sloven Ruma - Dubocica        
  Trayal Krusevac - Smederevo        
  Zemun - Radnicki S. Mitrovica        
14. Round B's1X2
02.11. 17:00 Borac 1926 - Mladost GAT        
  Vozdovac - Zemun        
  Graficar Beograd - FK Indjija        
  Macva - Trayal Krusevac        
  Radnicki S. Mitrovica - Javor        
  Radnik - Sloboda        
  Smederevo - Sloven Ruma        
  Vrsac - Dubocica        
15. Round B's1X2
09.11. 17:00 Dubocica - Smederevo        
  FK Indjija - Radnicki S. Mitrovica        
  Javor - Vozdovac        
  Mladost GAT - Graficar Beograd        
  Sloboda - Borac 1926        
  Sloven Ruma - Macva        
  Trayal Krusevac - Radnik        
  Zemun - Vrsac        
16. Round B's1X2
16.11. 17:00 Dubocica - Macva        
  FK Indjija - Vozdovac        
  Javor - Zemun        
  Mladost GAT - Radnicki S. Mitrovica        
  Sloboda - Graficar Beograd        
  Sloven Ruma - Radnik        
  Trayal Krusevac - Borac 1926        
  Vrsac - Smederevo        
17. Round B's1X2
23.11. 17:00 Borac 1926 - Sloven Ruma        
  Vozdovac - Mladost GAT        
  Graficar Beograd - Trayal Krusevac        
  Javor - Vrsac        
  Macva - Smederevo        
  Radnicki S. Mitrovica - Sloboda        
  Radnik - Dubocica        
  Zemun - FK Indjija        
18. Round B's1X2
30.11. 17:00 Dubocica - Borac 1926        
  FK Indjija - Javor        
  Mladost GAT - Zemun        
  Sloboda - Vozdovac        
  Sloven Ruma - Graficar Beograd        
  Smederevo - Radnik        
  Trayal Krusevac - Radnicki S. Mitrovica        
  Vrsac - Macva        
19. Round B's1X2
07.12. 17:00 Borac 1926 - Smederevo        
  Vozdovac - Trayal Krusevac        
  Graficar Beograd - Dubocica        
  FK Indjija - Vrsac        
  Javor - Mladost GAT        
  Radnicki S. Mitrovica - Sloven Ruma        
  Radnik - Macva        
  Zemun - Sloboda        
20. Round B's1X2
14.12. 17:00 Dubocica - Radnicki S. Mitrovica        
  Macva - Borac 1926        
  Mladost GAT - FK Indjija        
  Sloboda - Javor        
  Sloven Ruma - Vozdovac        
  Smederevo - Graficar Beograd        
  Trayal Krusevac - Zemun        
  Vrsac - Radnik        
21. Round B's1X2
15.02.2025 17:00 Borac 1926 - Radnik        
  Vozdovac - Dubocica        
  Graficar Beograd - Macva        
  FK Indjija - Sloboda        
  Javor - Trayal Krusevac        
  Mladost GAT - Vrsac        
  Radnicki S. Mitrovica - Smederevo        
  Zemun - Sloven Ruma        
22. Round B's1X2
22.02.2025 17:00 Dubocica - Zemun        
  Macva - Radnicki S. Mitrovica        
  Radnik - Graficar Beograd        
  Sloboda - Mladost GAT        
  Sloven Ruma - Javor        
  Smederevo - Vozdovac        
  Trayal Krusevac - FK Indjija        
  Vrsac - Borac 1926        
23. Round B's1X2
26.02.2025 17:00 Vozdovac - Macva        
  Graficar Beograd - Borac 1926        
  FK Indjija - Sloven Ruma        
  Javor - Dubocica        
  Mladost GAT - Trayal Krusevac        
  Radnicki S. Mitrovica - Radnik        
  Sloboda - Vrsac        
  Zemun - Smederevo        
24. Round B's1X2
02.03.2025 17:00 Borac 1926 - Radnicki S. Mitrovica        
  Dubocica - FK Indjija        
  Macva - Zemun        
  Radnik - Vozdovac        
  Sloven Ruma - Mladost GAT        
  Smederevo - Javor        
  Trayal Krusevac - Sloboda        
  Vrsac - Graficar Beograd        
25. Round B's1X2
08.03.2025 17:00 Vozdovac - Borac 1926        
  FK Indjija - Smederevo        
  Javor - Macva        
  Mladost GAT - Dubocica        
  Radnicki S. Mitrovica - Graficar Beograd        
  Sloboda - Sloven Ruma        
  Trayal Krusevac - Vrsac        
  Zemun - Radnik        
26. Round B's1X2
12.03.2025 17:00 Borac 1926 - Zemun        
  Dubocica - Sloboda        
  Graficar Beograd - Vozdovac        
  Macva - FK Indjija        
  Radnik - Javor        
  Sloven Ruma - Trayal Krusevac        
  Smederevo - Mladost GAT        
  Vrsac - Radnicki S. Mitrovica        
27. Round B's1X2
16.03.2025 17:00 Vozdovac - Radnicki S. Mitrovica        
  FK Indjija - Radnik        
  Javor - Borac 1926        
  Mladost GAT - Macva        
  Sloboda - Smederevo        
  Sloven Ruma - Vrsac        
  Trayal Krusevac - Dubocica        
  Zemun - Graficar Beograd        
28. Round B's1X2
22.03.2025 17:00 Borac 1926 - FK Indjija        
  Dubocica - Sloven Ruma        
  Graficar Beograd - Javor        
  Macva - Sloboda        
  Radnicki S. Mitrovica - Zemun        
  Radnik - Mladost GAT        
  Smederevo - Trayal Krusevac        
  Vrsac - Vozdovac        
29. Round B's1X2
29.03.2025 17:00 Dubocica - Vrsac        
  FK Indjija - Graficar Beograd        
  Javor - Radnicki S. Mitrovica        
  Mladost GAT - Borac 1926        
  Sloboda - Radnik        
  Sloven Ruma - Smederevo        
  Trayal Krusevac - Macva        
  Zemun - Vozdovac        
30. Round B's1X2
05.04.2025 17:00 Borac 1926 - Sloboda        
  Vozdovac - Javor        
  Graficar Beograd - Mladost GAT        
  Macva - Sloven Ruma        
  Radnicki S. Mitrovica - FK Indjija        
  Radnik - Trayal Krusevac        
  Smederevo - Dubocica        
  Vrsac - Zemun        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com