15:25
Russia

FNL 2020/2021FNL

  • Sort by:
42. Round1X2 
Akron Togliatti - Fakel Voronezh0:215.05.2021
Baltika - Krylya Sovetov0:115.05.2021
FK Chayka - Neftekhimik1:015.05.2021
Krasnodar 2 - Volgar-Astrakhan1:015.05.2021
Orenburg - D. Bryansk3:215.05.2021
SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz1:215.05.2021
Spartak Moscow 2 - Chertanovo M.4:315.05.2021
Tomsk - Pari NN1:115.05.2021
Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl0:115.05.2021
Veles Moscow - Tekstilshtik2:115.05.2021
Yenisey - Omsk2:115.05.2021
41. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Veles Moscow0:008.05.2021
Baltika - Tekstilshtik3:108.05.2021
D. Bryansk - FK Chayka0:108.05.2021
Fakel Voronezh - Torpedo Moscow0:008.05.2021
Chertanovo M. - Pari NN1:308.05.2021
Volgar-Astrakhan - Akron Togliatti1:108.05.2021
Omsk - Orenburg0:408.05.2021
Krylya Sovetov - Krasnodar 26:008.05.2021
Neftekhimik - SKA Khabarovsk3:208.05.2021
Spartak Moscow 2 - Shinnik Yaroslavl4:208.05.2021
Tomsk - Yenisey1:008.05.2021
35. Round1X2 
Spartak Moscow 2 - Krylya Sovetov0:205.05.2021
40. Round1X2 
Akron Togliatti - Krylya Sovetov1:202.05.2021
Baltika - Alania Vladikavkaz2:002.05.2021
FK Chayka - Omsk2:102.05.2021
Krasnodar 2 - Tekstilshtik0:102.05.2021
Neftekhimik - Veles Moscow2:002.05.2021
Orenburg - Tomsk2:002.05.2021
Pari NN - Spartak Moscow 24:002.05.2021
Shinnik Yaroslavl - Fakel Voronezh0:202.05.2021
SKA Khabarovsk - D. Bryansk1:002.05.2021
Torpedo Moscow - Volgar-Astrakhan1:002.05.2021
Yenisey - Chertanovo M.1:102.05.2021
39. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Krasnodar 23:128.04.2021
D. Bryansk - Veles Moscow1:028.04.2021
Chertanovo M. - Orenburg2:328.04.2021
Volgar-Astrakhan - Shinnik Yaroslavl1:128.04.2021
Omsk - SKA Khabarovsk1:228.04.2021
Krylya Sovetov - Torpedo Moscow5:128.04.2021
Neftekhimik - Baltika2:128.04.2021
Pari NN - Yenisey1:228.04.2021
Spartak Moscow 2 - Fakel Voronezh3:528.04.2021
Tekstilshtik - Akron Togliatti0:228.04.2021
Tomsk - FK Chayka3:028.04.2021
38. Round1X2 
Akron Togliatti - Alania Vladikavkaz1:224.04.2021
Baltika - D. Bryansk2:024.04.2021
Fakel Voronezh - Volgar-Astrakhan1:124.04.2021
FK Chayka - Chertanovo M.1:124.04.2021
Krasnodar 2 - Neftekhimik1:124.04.2021
Orenburg - Pari NN2:124.04.2021
Shinnik Yaroslavl - Krylya Sovetov2:224.04.2021
SKA Khabarovsk - Tomsk1:124.04.2021
Torpedo Moscow - Tekstilshtik2:124.04.2021
Veles Moscow - Omsk2:124.04.2021
Yenisey - Spartak Moscow 24:224.04.2021
37. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Torpedo Moscow1:117.04.2021
D. Bryansk - Krasnodar 22:117.04.2021
Chertanovo M. - SKA Khabarovsk0:417.04.2021
Omsk - Baltika0:117.04.2021
Krylya Sovetov - Fakel Voronezh5:117.04.2021
Neftekhimik - Akron Togliatti3:217.04.2021
Pari NN - FK Chayka2:017.04.2021
Spartak Moscow 2 - Volgar-Astrakhan2:017.04.2021
Tekstilshtik - Shinnik Yaroslavl0:017.04.2021
Tomsk - Veles Moscow0:017.04.2021
Yenisey - Orenburg1:217.04.2021
36. Round1X2 
Volgar-Astrakhan - Krylya Sovetov0:112.04.2021
Akron Togliatti - D. Bryansk1:111.04.2021
Baltika - Tomsk0:111.04.2021
Fakel Voronezh - Tekstilshtik1:011.04.2021
Chertanovo M. - Veles Moscow2:411.04.2021
FK Chayka - Yenisey0:111.04.2021
Krasnodar 2 - Omsk2:011.04.2021
Neftekhimik - Torpedo Moscow2:211.04.2021
Orenburg - Spartak Moscow 25:211.04.2021
Shinnik Yaroslavl - Alania Vladikavkaz0:111.04.2021
SKA Khabarovsk - Pari NN0:111.04.2021
35. Round1X2 
Akron Togliatti - Omsk1:107.04.2021
Alania Vladikavkaz - Fakel Voronezh2:007.04.2021
D. Bryansk - Torpedo Moscow0:107.04.2021
Chertanovo M. - Baltika1:207.04.2021
Neftekhimik - Shinnik Yaroslavl1:107.04.2021
Orenburg - FK Chayka3:007.04.2021
Pari NN - Veles Moscow1:007.04.2021
Tekstilshtik - Volgar-Astrakhan1:107.04.2021
Tomsk - Krasnodar 21:107.04.2021
Yenisey - SKA Khabarovsk2:007.04.2021
34. Round1X2 
Akron Togliatti - Tomsk0:003.04.2021
Baltika - Pari NN1:203.04.2021
Fakel Voronezh - Neftekhimik1:103.04.2021
Volgar-Astrakhan - Alania Vladikavkaz1:003.04.2021
FK Chayka - Spartak Moscow 20:203.04.2021
Krylya Sovetov - Tekstilshtik4:003.04.2021
Shinnik Yaroslavl - D. Bryansk0:103.04.2021
SKA Khabarovsk - Orenburg1:003.04.2021
Torpedo Moscow - Omsk1:003.04.2021
Veles Moscow - Yenisey1:103.04.2021
Krasnodar 2 - Chertanovo M.1:002.04.2021
33. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Krylya Sovetov0:128.03.2021
D. Bryansk - Fakel Voronezh0:228.03.2021
Chertanovo M. - Akron Togliatti0:128.03.2021
FK Chayka - SKA Khabarovsk2:128.03.2021
Omsk - Shinnik Yaroslavl0:028.03.2021
Neftekhimik - Volgar-Astrakhan1:128.03.2021
Orenburg - Veles Moscow3:028.03.2021
Pari NN - Krasnodar 23:028.03.2021
Spartak Moscow 2 - Tekstilshtik1:128.03.2021
Tomsk - Torpedo Moscow1:028.03.2021
Yenisey - Baltika1:228.03.2021
32. Round1X2 
Akron Togliatti - Pari NN0:024.03.2021
Baltika - Orenburg1:224.03.2021
Fakel Voronezh - Omsk3:124.03.2021
Volgar-Astrakhan - D. Bryansk2:124.03.2021
Krasnodar 2 - Yenisey0:224.03.2021
Krylya Sovetov - Neftekhimik2:024.03.2021
Shinnik Yaroslavl - Tomsk2:324.03.2021
SKA Khabarovsk - Spartak Moscow 23:024.03.2021
Tekstilshtik - Alania Vladikavkaz0:224.03.2021
Torpedo Moscow - Chertanovo M.3:024.03.2021
Veles Moscow - FK Chayka0:124.03.2021
31. Round1X2 
D. Bryansk - Krylya Sovetov0:220.03.2021
Chertanovo M. - Shinnik Yaroslavl2:220.03.2021
FK Chayka - Baltika0:120.03.2021
Omsk - Volgar-Astrakhan1:020.03.2021
Orenburg - Krasnodar 21:020.03.2021
Pari NN - Torpedo Moscow4:120.03.2021
SKA Khabarovsk - Veles Moscow1:120.03.2021
Spartak Moscow 2 - Alania Vladikavkaz3:320.03.2021
Tekstilshtik - Neftekhimik0:120.03.2021
Tomsk - Fakel Voronezh0:320.03.2021
Yenisey - Akron Togliatti0:120.03.2021
30. Round1X2 
Akron Togliatti - Orenburg1:114.03.2021
Alania Vladikavkaz - Neftekhimik1:114.03.2021
Baltika - SKA Khabarovsk1:014.03.2021
Fakel Voronezh - Chertanovo M.4:114.03.2021
Volgar-Astrakhan - Tomsk2:114.03.2021
Krasnodar 2 - FK Chayka1:114.03.2021
Krylya Sovetov - Omsk3:114.03.2021
Shinnik Yaroslavl - Pari NN1:314.03.2021
Tekstilshtik - D. Bryansk1:014.03.2021
Torpedo Moscow - Yenisey0:114.03.2021
Veles Moscow - Spartak Moscow 25:014.03.2021
29. Round1X2 
D. Bryansk - Alania Vladikavkaz0:210.03.2021
Chertanovo M. - Volgar-Astrakhan1:110.03.2021
FK Chayka - Akron Togliatti0:110.03.2021
Omsk - Tekstilshtik0:110.03.2021
Orenburg - Torpedo Moscow3:010.03.2021
Pari NN - Fakel Voronezh1:210.03.2021
SKA Khabarovsk - Krasnodar 20:010.03.2021
Spartak Moscow 2 - Neftekhimik0:110.03.2021
Tomsk - Krylya Sovetov1:310.03.2021
Veles Moscow - Baltika0:110.03.2021
Yenisey - Shinnik Yaroslavl6:010.03.2021
28. Round1X2 
Akron Togliatti - SKA Khabarovsk1:106.03.2021
Alania Vladikavkaz - Omsk1:006.03.2021
Baltika - Spartak Moscow 21:006.03.2021
Volgar-Astrakhan - Pari NN1:106.03.2021
Krasnodar 2 - Veles Moscow2:106.03.2021
Krylya Sovetov - Chertanovo M.5:006.03.2021
Neftekhimik - D. Bryansk5:106.03.2021
Shinnik Yaroslavl - Orenburg1:406.03.2021
Tekstilshtik - Tomsk1:106.03.2021
Torpedo Moscow - FK Chayka1:206.03.2021
Yenisey - Fakel Voronezh1:306.03.2021
27. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Tomsk2:327.02.2021
Baltika - Krasnodar 22:027.02.2021
FK Chayka - Shinnik Yaroslavl5:127.02.2021
Omsk - Neftekhimik1:227.02.2021
Orenburg - Fakel Voronezh1:227.02.2021
Pari NN - Krylya Sovetov0:127.02.2021
Spartak Moscow 2 - D. Bryansk0:027.02.2021
Tekstilshtik - Chertanovo M.1:027.02.2021
Torpedo Moscow - SKA Khabarovsk0:027.02.2021
Veles Moscow - Akron Togliatti1:127.02.2021
Yenisey - Volgar-Astrakhan1:427.02.2021
26. Round1X2 
Akron Togliatti - Baltika0:205.12.2020
Alania Vladikavkaz - Chertanovo M.3:105.12.2020
Fakel Voronezh - FK Chayka1:105.12.2020
Volgar-Astrakhan - Orenburg2:205.12.2020
Omsk - D. Bryansk1:005.12.2020
Krasnodar 2 - Spartak Moscow 27:005.12.2020
Krylya Sovetov - Yenisey4:005.12.2020
Neftekhimik - Tomsk2:005.12.2020
Shinnik Yaroslavl - SKA Khabarovsk2:305.12.2020
Tekstilshtik - Pari NN1:005.12.2020
Torpedo Moscow - Veles Moscow0:105.12.2020
25. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Pari NN0:029.11.2020
Baltika - Torpedo Moscow0:029.11.2020
D. Bryansk - Tomsk1:029.11.2020
Fakel Voronezh - SKA Khabarovsk3:029.11.2020
Chertanovo M. - Neftekhimik1:029.11.2020
Volgar-Astrakhan - FK Chayka2:129.11.2020
Krasnodar 2 - Akron Togliatti1:129.11.2020
Orenburg - Krylya Sovetov2:129.11.2020
Spartak Moscow 2 - Omsk1:229.11.2020
Veles Moscow - Shinnik Yaroslavl4:229.11.2020
Yenisey - Tekstilshtik1:029.11.2020
24. Round1X2 
Akron Togliatti - Spartak Moscow 20:025.11.2020
Alania Vladikavkaz - Yenisey3:025.11.2020
D. Bryansk - Chertanovo M.1:225.11.2020
Fakel Voronezh - Veles Moscow0:025.11.2020
Volgar-Astrakhan - SKA Khabarovsk0:125.11.2020
Omsk - Tomsk1:025.11.2020
Krylya Sovetov - FK Chayka2:125.11.2020
Neftekhimik - Pari NN0:125.11.2020
Shinnik Yaroslavl - Baltika1:325.11.2020
Tekstilshtik - Orenburg0:225.11.2020
Torpedo Moscow - Krasnodar 24:225.11.2020
23. Round1X2 
Akron Togliatti - Torpedo Moscow0:121.11.2020
Alania Vladikavkaz - Orenburg2:121.11.2020
Baltika - Fakel Voronezh0:021.11.2020
Chertanovo M. - Omsk0:121.11.2020
FK Chayka - Tekstilshtik1:321.11.2020
Pari NN - D. Bryansk3:021.11.2020
SKA Khabarovsk - Krylya Sovetov0:121.11.2020
Spartak Moscow 2 - Tomsk1:221.11.2020
Veles Moscow - Volgar-Astrakhan1:021.11.2020
Yenisey - Neftekhimik1:021.11.2020
Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl1:220.11.2020
22. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - FK Chayka1:115.11.2020
D. Bryansk - Yenisey0:015.11.2020
Fakel Voronezh - Krasnodar 26:215.11.2020
Volgar-Astrakhan - Baltika0:015.11.2020
Omsk - Pari NN0:115.11.2020
Krylya Sovetov - Veles Moscow2:115.11.2020
Neftekhimik - Orenburg1:215.11.2020
Shinnik Yaroslavl - Akron Togliatti1:315.11.2020
SKA Khabarovsk - Tekstilshtik1:015.11.2020
Tomsk - Chertanovo M.1:215.11.2020
Torpedo Moscow - Spartak Moscow 21:015.11.2020
21. Round1X2 
Akron Togliatti - Volgar-Astrakhan0:311.11.2020
FK Chayka - D. Bryansk1:011.11.2020
Krasnodar 2 - Krylya Sovetov1:111.11.2020
Orenburg - Omsk0:011.11.2020
Pari NN - Chertanovo M.3:211.11.2020
Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow 21:211.11.2020
SKA Khabarovsk - Neftekhimik3:211.11.2020
Tekstilshtik - Baltika1:011.11.2020
Torpedo Moscow - Fakel Voronezh4:111.11.2020
Veles Moscow - Alania Vladikavkaz1:111.11.2020
Yenisey - Tomsk0:111.11.2020
20. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Baltika5:007.11.2020
D. Bryansk - SKA Khabarovsk2:507.11.2020
Fakel Voronezh - Shinnik Yaroslavl2:007.11.2020
Chertanovo M. - Yenisey1:207.11.2020
Volgar-Astrakhan - Torpedo Moscow3:207.11.2020
Omsk - FK Chayka2:207.11.2020
Krylya Sovetov - Akron Togliatti3:007.11.2020
Spartak Moscow 2 - Pari NN0:407.11.2020
Tekstilshtik - Krasnodar 20:007.11.2020
Tomsk - Orenburg0:107.11.2020
Veles Moscow - Neftekhimik3:107.11.2020
19. Round1X2 
Akron Togliatti - Tekstilshtik3:101.11.2020
Baltika - Neftekhimik0:101.11.2020
Fakel Voronezh - Spartak Moscow 21:101.11.2020
FK Chayka - Tomsk1:101.11.2020
Krasnodar 2 - Alania Vladikavkaz0:401.11.2020
Orenburg - Chertanovo M.3:101.11.2020
Shinnik Yaroslavl - Volgar-Astrakhan2:101.11.2020
SKA Khabarovsk - Omsk1:101.11.2020
Torpedo Moscow - Krylya Sovetov3:101.11.2020
Veles Moscow - D. Bryansk2:101.11.2020
Yenisey - Pari NN0:101.11.2020
18. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Akron Togliatti5:128.10.2020
D. Bryansk - Baltika1:328.10.2020
Chertanovo M. - FK Chayka1:228.10.2020
Volgar-Astrakhan - Fakel Voronezh2:128.10.2020
Omsk - Veles Moscow1:228.10.2020
Krylya Sovetov - Shinnik Yaroslavl4:128.10.2020
Neftekhimik - Krasnodar 25:028.10.2020
Pari NN - Orenburg0:028.10.2020
Spartak Moscow 2 - Yenisey1:128.10.2020
Tekstilshtik - Torpedo Moscow1:328.10.2020
Tomsk - SKA Khabarovsk1:228.10.2020
17. Round1X2 
Akron Togliatti - Neftekhimik3:424.10.2020
Baltika - Omsk3:224.10.2020
Fakel Voronezh - Krylya Sovetov1:124.10.2020
Volgar-Astrakhan - Spartak Moscow 22:024.10.2020
FK Chayka - Pari NN1:124.10.2020
Krasnodar 2 - D. Bryansk0:024.10.2020
Orenburg - Yenisey1:324.10.2020
Shinnik Yaroslavl - Tekstilshtik0:324.10.2020
SKA Khabarovsk - Chertanovo M.2:024.10.2020
Torpedo Moscow - Alania Vladikavkaz2:024.10.2020
Veles Moscow - Tomsk0:024.10.2020
16. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Shinnik Yaroslavl4:417.10.2020
D. Bryansk - Akron Togliatti2:017.10.2020
Omsk - Krasnodar 20:017.10.2020
Krylya Sovetov - Volgar-Astrakhan3:017.10.2020
Pari NN - SKA Khabarovsk1:017.10.2020
Spartak Moscow 2 - Orenburg0:317.10.2020
Tekstilshtik - Fakel Voronezh0:017.10.2020
Tomsk - Baltika0:117.10.2020
Torpedo Moscow - Neftekhimik4:017.10.2020
Veles Moscow - Chertanovo M.3:017.10.2020
Yenisey - FK Chayka3:217.10.2020
15. Round1X2 
Baltika - Chertanovo M.1:213.10.2020
Fakel Voronezh - Alania Vladikavkaz0:013.10.2020
Volgar-Astrakhan - Tekstilshtik0:013.10.2020
FK Chayka - Orenburg0:113.10.2020
Omsk - Akron Togliatti1:013.10.2020
Krasnodar 2 - Tomsk2:013.10.2020
Krylya Sovetov - Spartak Moscow 22:113.10.2020
Shinnik Yaroslavl - Neftekhimik1:213.10.2020
SKA Khabarovsk - Yenisey0:113.10.2020
Torpedo Moscow - D. Bryansk3:013.10.2020
Veles Moscow - Pari NN1:313.10.2020
14. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan2:009.10.2020
D. Bryansk - Shinnik Yaroslavl2:009.10.2020
Chertanovo M. - Krasnodar 21:009.10.2020
Omsk - Torpedo Moscow0:209.10.2020
Neftekhimik - Fakel Voronezh3:109.10.2020
Orenburg - SKA Khabarovsk2:209.10.2020
Pari NN - Baltika2:109.10.2020
Spartak Moscow 2 - FK Chayka1:209.10.2020
Tekstilshtik - Krylya Sovetov0:309.10.2020
Tomsk - Akron Togliatti2:109.10.2020
Yenisey - Veles Moscow2:009.10.2020
13. Round1X2 
Akron Togliatti - Chertanovo M.1:004.10.2020
Baltika - Yenisey1:004.10.2020
Fakel Voronezh - D. Bryansk0:004.10.2020
Volgar-Astrakhan - Neftekhimik3:104.10.2020
Krasnodar 2 - Pari NN2:304.10.2020
Krylya Sovetov - Alania Vladikavkaz2:004.10.2020
Shinnik Yaroslavl - Omsk0:3 AWA.   04.10.2020
SKA Khabarovsk - FK Chayka0:004.10.2020
Tekstilshtik - Spartak Moscow 20:204.10.2020
Torpedo Moscow - Tomsk1:004.10.2020
Veles Moscow - Orenburg1:104.10.2020
12. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Tekstilshtik3:127.09.2020
D. Bryansk - Volgar-Astrakhan0:127.09.2020
Chertanovo M. - Torpedo Moscow0:027.09.2020
FK Chayka - Veles Moscow0:227.09.2020
Omsk - Fakel Voronezh1:027.09.2020
Neftekhimik - Krylya Sovetov1:127.09.2020
Orenburg - Baltika2:227.09.2020
Pari NN - Akron Togliatti3:027.09.2020
Spartak Moscow 2 - SKA Khabarovsk1:027.09.2020
Tomsk - Shinnik Yaroslavl3:0 AWA.27.09.2020
Yenisey - Krasnodar 20:127.09.2020
11. Round1X2 
Akron Togliatti - Yenisey3:0 AWA.   23.09.2020
Alania Vladikavkaz - Spartak Moscow 22:123.09.2020
Baltika - FK Chayka0:123.09.2020
Fakel Voronezh - Tomsk0:023.09.2020
Volgar-Astrakhan - Omsk1:123.09.2020
Krasnodar 2 - Orenburg1:123.09.2020
Krylya Sovetov - D. Bryansk7:023.09.2020
Neftekhimik - Tekstilshtik4:023.09.2020
Shinnik Yaroslavl - Chertanovo M.1:123.09.2020
Torpedo Moscow - Pari NN0:223.09.2020
Veles Moscow - SKA Khabarovsk1:023.09.2020
10. Round1X2 
D. Bryansk - Tekstilshtik1:019.09.2020
Chertanovo M. - Fakel Voronezh0:319.09.2020
FK Chayka - Krasnodar 22:119.09.2020
Omsk - Krylya Sovetov0:419.09.2020
Neftekhimik - Alania Vladikavkaz0:019.09.2020
Orenburg - Akron Togliatti0:019.09.2020
Pari NN - Shinnik Yaroslavl3:019.09.2020
SKA Khabarovsk - Baltika0:019.09.2020
Spartak Moscow 2 - Veles Moscow2:119.09.2020
Tomsk - Volgar-Astrakhan1:319.09.2020
Yenisey - Torpedo Moscow0:3 AWA.   19.09.2020
9. Round1X2 
Akron Togliatti - FK Chayka0:213.09.2020
Alania Vladikavkaz - D. Bryansk3:0 AWA.   13.09.2020
Baltika - Veles Moscow1:213.09.2020
Fakel Voronezh - Pari NN0:113.09.2020
Volgar-Astrakhan - Chertanovo M.1:013.09.2020
Krasnodar 2 - SKA Khabarovsk4:213.09.2020
Krylya Sovetov - Tomsk2:013.09.2020
Neftekhimik - Spartak Moscow 20:113.09.2020
Shinnik Yaroslavl - Yenisey3:0 AWA.   13.09.2020
Tekstilshtik - Omsk2:113.09.2020
Torpedo Moscow - Orenburg1:213.09.2020
8. Round1X2 
D. Bryansk - Neftekhimik0:3 AWA.   09.09.2020
Fakel Voronezh - Yenisey1:009.09.2020
Chertanovo M. - Krylya Sovetov0:109.09.2020
FK Chayka - Torpedo Moscow1:209.09.2020
Omsk - Alania Vladikavkaz0:209.09.2020
Orenburg - Shinnik Yaroslavl3:009.09.2020
Pari NN - Volgar-Astrakhan1:009.09.2020
SKA Khabarovsk - Akron Togliatti2:009.09.2020
Spartak Moscow 2 - Baltika0:209.09.2020
Tomsk - Tekstilshtik0:209.09.2020
Veles Moscow - Krasnodar 22:209.09.2020
7. Round1X2 
Akron Togliatti - Veles Moscow0:105.09.2020
D. Bryansk - Spartak Moscow 20:3 AWA.05.09.2020
Fakel Voronezh - Orenburg0:205.09.2020
Chertanovo M. - Tekstilshtik0:105.09.2020
Volgar-Astrakhan - Yenisey1:105.09.2020
Krasnodar 2 - Baltika3:105.09.2020
Krylya Sovetov - Pari NN3:005.09.2020
Neftekhimik - Omsk1:005.09.2020
Shinnik Yaroslavl - FK Chayka0:005.09.2020
SKA Khabarovsk - Torpedo Moscow2:405.09.2020
Tomsk - Alania Vladikavkaz0:105.09.2020
6. Round1X2 
FK Chayka - Fakel Voronezh2:131.08.2020
Baltika - Akron Togliatti1:030.08.2020
D. Bryansk - Omsk0:3 AWA.30.08.2020
Chertanovo M. - Alania Vladikavkaz0:330.08.2020
Orenburg - Volgar-Astrakhan2:130.08.2020
Pari NN - Tekstilshtik2:130.08.2020
SKA Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl2:130.08.2020
Tomsk - Neftekhimik0:030.08.2020
Veles Moscow - Torpedo Moscow0:530.08.2020
Yenisey - Krylya Sovetov3:130.08.2020
Spartak Moscow 2 - Krasnodar 21:227.08.2020
5. Round1X2 
Akron Togliatti - Krasnodar 21:022.08.2020
FK Chayka - Volgar-Astrakhan2:122.08.2020
Omsk - Spartak Moscow 20:522.08.2020
Krylya Sovetov - Orenburg0:122.08.2020
Neftekhimik - Chertanovo M.3:022.08.2020
Pari NN - Alania Vladikavkaz1:122.08.2020
Shinnik Yaroslavl - Veles Moscow1:222.08.2020
SKA Khabarovsk - Fakel Voronezh1:022.08.2020
Tekstilshtik - Yenisey2:222.08.2020
Tomsk - D. Bryansk0:222.08.2020
Torpedo Moscow - Baltika1:122.08.2020
4. Round1X2 
Baltika - Shinnik Yaroslavl2:016.08.2020
Chertanovo M. - D. Bryansk0:116.08.2020
FK Chayka - Krylya Sovetov0:316.08.2020
Krasnodar 2 - Torpedo Moscow0:316.08.2020
Orenburg - Tekstilshtik1:116.08.2020
Pari NN - Neftekhimik0:116.08.2020
SKA Khabarovsk - Volgar-Astrakhan1:016.08.2020
Spartak Moscow 2 - Akron Togliatti1:016.08.2020
Tomsk - Omsk1:116.08.2020
Veles Moscow - Fakel Voronezh1:116.08.2020
Yenisey - Alania Vladikavkaz3:216.08.2020
3. Round1X2 
D. Bryansk - Pari NN1:012.08.2020
Fakel Voronezh - Baltika0:112.08.2020
Volgar-Astrakhan - Veles Moscow1:212.08.2020
Omsk - Chertanovo M.1:212.08.2020
Krylya Sovetov - SKA Khabarovsk2:012.08.2020
Neftekhimik - Yenisey2:012.08.2020
Orenburg - Alania Vladikavkaz2:012.08.2020
Shinnik Yaroslavl - Krasnodar 20:012.08.2020
Tekstilshtik - FK Chayka1:112.08.2020
Tomsk - Spartak Moscow 21:212.08.2020
Torpedo Moscow - Akron Togliatti1:112.08.2020
2. Round1X2 
Akron Togliatti - Shinnik Yaroslavl2:108.08.2020
Baltika - Volgar-Astrakhan2:008.08.2020
Chertanovo M. - Tomsk2:008.08.2020
FK Chayka - Alania Vladikavkaz0:308.08.2020
Krasnodar 2 - Fakel Voronezh3:108.08.2020
Orenburg - Neftekhimik1:008.08.2020
Pari NN - Omsk2:008.08.2020
Spartak Moscow 2 - Torpedo Moscow1:108.08.2020
Tekstilshtik - SKA Khabarovsk1:008.08.2020
Veles Moscow - Krylya Sovetov3:108.08.2020
Yenisey - D. Bryansk1:008.08.2020
1. Round1X2 
Krylya Sovetov - Baltika0:002.08.2020
Shinnik Yaroslavl - Torpedo Moscow1:002.08.2020
Alania Vladikavkaz - SKA Khabarovsk2:401.08.2020
D. Bryansk - Orenburg0:101.08.2020
Fakel Voronezh - Akron Togliatti1:001.08.2020
Chertanovo M. - Spartak Moscow 21:201.08.2020
Volgar-Astrakhan - Krasnodar 23:001.08.2020
Omsk - Yenisey1:201.08.2020
Neftekhimik - FK Chayka1:101.08.2020
Pari NN - Tomsk1:001.08.2020
Tekstilshtik - Veles Moscow0:001.08.2020
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display complete results for FNL 2020/2021 which is sorted in Football - Russia category. Make use of complete results list in FNL 2020/2021 and utilize connection to archive betting odds. Click on match detail and find out result as well as 1X2, under/over, asian handicap and moneyline odds offered for the game played in FNL 2020/2021.