18:14
Russia

FNL 2019/2020FNL

  • Sort by:
38. Round1X2 
Chertanovo M. - FK ChaykaCAN.   16.05.2020
Khimki - LuchCAN.   16.05.2020
Krasnodar 2 - ArmavirCAN.   16.05.2020
Neftekhimik - FK SaranskCAN.   16.05.2020
R. Volgograd - KurskCAN.   16.05.2020
Shinnik Yaroslavl - SKA KhabarovskCAN.   16.05.2020
Spartak Moscow 2 - BaltikaCAN.   16.05.2020
Tomsk - Pari NNCAN.   16.05.2020
Torpedo Moscow - Fakel VoronezhCAN.   16.05.2020
Yenisey - TekstilshtikCAN.   16.05.2020
37. Round1X2 
Armavir - KhimkiCAN.   10.05.2020
Baltika - Shinnik YaroslavlCAN.   10.05.2020
Fakel Voronezh - Spartak Moscow 2CAN.   10.05.2020
FK Chayka - Torpedo MoscowCAN.   10.05.2020
Kursk - YeniseyCAN.   10.05.2020
Luch - R. VolgogradCAN.   10.05.2020
Pari NN - Krasnodar 2CAN.   10.05.2020
FK Saransk - TomskCAN.   10.05.2020
SKA Khabarovsk - NeftekhimikCAN.   10.05.2020
Tekstilshtik - Chertanovo M.CAN.   10.05.2020
36. Round1X2 
Chertanovo M. - Torpedo MoscowCAN.   06.05.2020
Khimki - Pari NNCAN.   06.05.2020
Krasnodar 2 - FK SaranskCAN.   06.05.2020
Neftekhimik - BaltikaCAN.   06.05.2020
R. Volgograd - ArmavirCAN.   06.05.2020
Shinnik Yaroslavl - Fakel VoronezhCAN.   06.05.2020
Spartak Moscow 2 - FK ChaykaCAN.   06.05.2020
Tekstilshtik - KurskCAN.   06.05.2020
Tomsk - SKA KhabarovskCAN.   06.05.2020
Yenisey - LuchCAN.   06.05.2020
35. Round1X2 
Armavir - YeniseyCAN.   02.05.2020
Baltika - TomskCAN.   02.05.2020
Fakel Voronezh - NeftekhimikCAN.   02.05.2020
Chertanovo M. - KurskCAN.   02.05.2020
FK Chayka - Shinnik YaroslavlCAN.   02.05.2020
Luch - TekstilshtikCAN.   02.05.2020
Pari NN - R. VolgogradCAN.   02.05.2020
FK Saransk - KhimkiCAN.   02.05.2020
SKA Khabarovsk - Krasnodar 2CAN.   02.05.2020
Torpedo Moscow - Spartak Moscow 2CAN.   02.05.2020
34. Round1X2 
Khimki - SKA KhabarovskCAN.   26.04.2020
Krasnodar 2 - BaltikaCAN.   26.04.2020
Kursk - LuchCAN.   26.04.2020
Neftekhimik - FK ChaykaCAN.   26.04.2020
R. Volgograd - FK SaranskCAN.   26.04.2020
Shinnik Yaroslavl - Torpedo MoscowCAN.   26.04.2020
Spartak Moscow 2 - Chertanovo M.CAN.   26.04.2020
Tekstilshtik - ArmavirCAN.   26.04.2020
Tomsk - Fakel VoronezhCAN.   26.04.2020
Yenisey - Pari NNCAN.   26.04.2020
33. Round1X2 
Armavir - KurskCAN.   18.04.2020
Fakel Voronezh - Krasnodar 2CAN.   18.04.2020
Chertanovo M. - LuchCAN.   18.04.2020
FK Chayka - TomskCAN.   18.04.2020
Pari NN - TekstilshtikCAN.   18.04.2020
FK Saransk - YeniseyCAN.   18.04.2020
SKA Khabarovsk - R. VolgogradCAN.   18.04.2020
Spartak Moscow 2 - Shinnik YaroslavlCAN.   18.04.2020
Torpedo Moscow - NeftekhimikCAN.   18.04.2020
Baltika - KhimkiCAN.   17.04.2020
32. Round1X2 
Khimki - Fakel VoronezhCAN.   12.04.2020
Krasnodar 2 - FK ChaykaCAN.   12.04.2020
Kursk - Pari NNCAN.   12.04.2020
Luch - ArmavirCAN.   12.04.2020
Neftekhimik - Spartak Moscow 2CAN.   12.04.2020
R. Volgograd - BaltikaCAN.   12.04.2020
Shinnik Yaroslavl - Chertanovo M.CAN.   12.04.2020
Tekstilshtik - FK SaranskCAN.   12.04.2020
Tomsk - Torpedo MoscowCAN.   12.04.2020
Yenisey - SKA KhabarovskCAN.   12.04.2020
31. Round1X2 
Baltika - YeniseyCAN.   08.04.2020
Fakel Voronezh - R. VolgogradCAN.   08.04.2020
Chertanovo M. - ArmavirCAN.   08.04.2020
FK Chayka - KhimkiCAN.   08.04.2020
Krasnodar 2 - Torpedo MoscowCAN.   08.04.2020
Pari NN - LuchCAN.   08.04.2020
FK Saransk - KurskCAN.   08.04.2020
Shinnik Yaroslavl - NeftekhimikCAN.   08.04.2020
SKA Khabarovsk - TekstilshtikCAN.   08.04.2020
Spartak Moscow 2 - TomskCAN.   08.04.2020
30. Round1X2 
Armavir - Pari NNCAN.   04.04.2020
Baltika - TekstilshtikCAN.   04.04.2020
Khimki - Torpedo MoscowCAN.   04.04.2020
Krasnodar 2 - Spartak Moscow 2CAN.   04.04.2020
Kursk - SKA KhabarovskCAN.   04.04.2020
Luch - FK SaranskCAN.   04.04.2020
Neftekhimik - Chertanovo M.CAN.   04.04.2020
R. Volgograd - FK ChaykaCAN.   04.04.2020
Tomsk - Shinnik YaroslavlCAN.   04.04.2020
Yenisey - Fakel VoronezhCAN.   04.04.2020
29. Round1X2 
Baltika - KurskCAN.   29.03.2020
Fakel Voronezh - TekstilshtikCAN.   29.03.2020
Chertanovo M. - Pari NNCAN.   29.03.2020
FK Chayka - YeniseyCAN.   29.03.2020
Neftekhimik - TomskCAN.   29.03.2020
FK Saransk - ArmavirCAN.   29.03.2020
Shinnik Yaroslavl - Krasnodar 2CAN.   29.03.2020
SKA Khabarovsk - LuchCAN.   29.03.2020
Spartak Moscow 2 - KhimkiCAN.   29.03.2020
Torpedo Moscow - R. VolgogradCAN.   29.03.2020
28. Round1X2 
Krasnodar 2 - NeftekhimikCAN.   23.03.2020
Armavir - SKA KhabarovskCAN.   22.03.2020
Khimki - Shinnik YaroslavlCAN.   22.03.2020
Kursk - Fakel VoronezhCAN.   22.03.2020
Luch - BaltikaCAN.   22.03.2020
Pari NN - FK SaranskCAN.   22.03.2020
R. Volgograd - Spartak Moscow 2CAN.   22.03.2020
Tekstilshtik - FK ChaykaCAN.   22.03.2020
Tomsk - Chertanovo M.CAN.   22.03.2020
Yenisey - Torpedo MoscowCAN.   22.03.2020
27. Round1X2 
Baltika - Armavir2:015.03.2020
Fakel Voronezh - Luch1:015.03.2020
Chertanovo M. - FK Saransk3:015.03.2020
FK Chayka - Kursk1:115.03.2020
Neftekhimik - Khimki2:215.03.2020
Shinnik Yaroslavl - R. Volgograd0:115.03.2020
SKA Khabarovsk - Pari NN2:015.03.2020
Tekstilshtik - Torpedo Moscow0:015.03.2020
Tomsk - Krasnodar 22:115.03.2020
Yenisey - Spartak Moscow 21:015.03.2020
26. Round1X2 
Krasnodar 2 - Chertanovo M.1:210.03.2020
Armavir - Fakel Voronezh1:009.03.2020
FK Chayka - Luch1:109.03.2020
Khimki - Tomsk3:009.03.2020
Kursk - Torpedo Moscow2:209.03.2020
Pari NN - Baltika0:009.03.2020
R. Volgograd - Neftekhimik1:109.03.2020
FK Saransk - SKA Khabarovsk2:309.03.2020
Tekstilshtik - Spartak Moscow 21:109.03.2020
Yenisey - Shinnik Yaroslavl1:309.03.2020
25. Round1X2 
Baltika - FK Saransk0:223.11.2019
Fakel Voronezh - Pari NN0:223.11.2019
Chertanovo M. - SKA Khabarovsk1:023.11.2019
FK Chayka - Armavir1:023.11.2019
Krasnodar 2 - Khimki2:223.11.2019
Neftekhimik - Yenisey1:023.11.2019
R. Volgograd - Tomsk2:023.11.2019
Shinnik Yaroslavl - Tekstilshtik3:023.11.2019
Spartak Moscow 2 - Kursk1:123.11.2019
Torpedo Moscow - Luch0:223.11.2019
24. Round1X2 
Armavir - Torpedo Moscow2:117.11.2019
Baltika - SKA Khabarovsk1:017.11.2019
Khimki - Chertanovo M.3:117.11.2019
Kursk - Shinnik Yaroslavl2:217.11.2019
Pari NN - FK Chayka1:217.11.2019
R. Volgograd - Krasnodar 20:017.11.2019
FK Saransk - Fakel Voronezh1:117.11.2019
Spartak Moscow 2 - Luch0:217.11.2019
Tekstilshtik - Neftekhimik1:217.11.2019
Yenisey - Tomsk3:017.11.2019
23. Round1X2 
Fakel Voronezh - SKA Khabarovsk0:213.11.2019
Chertanovo M. - Baltika3:113.11.2019
FK Chayka - FK Saransk3:113.11.2019
Khimki - R. Volgograd0:213.11.2019
Krasnodar 2 - Yenisey4:013.11.2019
Neftekhimik - Kursk1:113.11.2019
Shinnik Yaroslavl - Luch3:113.11.2019
Spartak Moscow 2 - Armavir1:313.11.2019
Tekstilshtik - Tomsk0:213.11.2019
Torpedo Moscow - Pari NN0:213.11.2019
22. Round1X2 
Armavir - Shinnik Yaroslavl0:109.11.2019
Baltika - Fakel Voronezh3:009.11.2019
Kursk - Tomsk3:209.11.2019
Luch - Neftekhimik0:209.11.2019
Pari NN - Spartak Moscow 22:209.11.2019
R. Volgograd - Chertanovo M.1:109.11.2019
FK Saransk - Torpedo Moscow1:109.11.2019
SKA Khabarovsk - FK Chayka3:209.11.2019
Tekstilshtik - Krasnodar 21:009.11.2019
Yenisey - Khimki1:009.11.2019
21. Round1X2 
Krasnodar 2 - Kursk1:004.11.2019
Chertanovo M. - Fakel Voronezh4:003.11.2019
FK Chayka - Baltika1:003.11.2019
Khimki - Tekstilshtik2:103.11.2019
Neftekhimik - Armavir2:103.11.2019
R. Volgograd - Yenisey2:103.11.2019
Shinnik Yaroslavl - Pari NN1:303.11.2019
Spartak Moscow 2 - FK Saransk2:003.11.2019
Tomsk - Luch4:003.11.2019
Torpedo Moscow - SKA Khabarovsk2:103.11.2019
20. Round1X2 
Armavir - Tomsk1:127.10.2019
Baltika - Torpedo Moscow1:127.10.2019
FK Chayka - Fakel Voronezh0:127.10.2019
Kursk - Khimki0:327.10.2019
Luch - Krasnodar 21:127.10.2019
Pari NN - Neftekhimik0:127.10.2019
FK Saransk - Shinnik Yaroslavl1:127.10.2019
SKA Khabarovsk - Spartak Moscow 23:027.10.2019
Tekstilshtik - R. Volgograd0:127.10.2019
Yenisey - Chertanovo M.0:227.10.2019
19. Round1X2 
Chertanovo M. - Tekstilshtik1:023.10.2019
Khimki - Armavir1:023.10.2019
Krasnodar 2 - Pari NN2:223.10.2019
Neftekhimik - SKA Khabarovsk2:223.10.2019
R. Volgograd - Luch2:023.10.2019
Shinnik Yaroslavl - Baltika0:223.10.2019
Spartak Moscow 2 - Fakel Voronezh7:223.10.2019
Tomsk - FK Saransk2:023.10.2019
Torpedo Moscow - FK Chayka2:123.10.2019
Yenisey - Kursk1:123.10.2019
18. Round1X2 
Armavir - R. Volgograd0:019.10.2019
Baltika - Neftekhimik1:019.10.2019
Fakel Voronezh - Shinnik Yaroslavl0:419.10.2019
FK Chayka - Spartak Moscow 22:119.10.2019
Kursk - Tekstilshtik2:119.10.2019
Luch - Yenisey0:119.10.2019
Pari NN - Khimki1:019.10.2019
FK Saransk - Krasnodar 20:319.10.2019
SKA Khabarovsk - Tomsk1:119.10.2019
Torpedo Moscow - Chertanovo M.0:119.10.2019
17. Round1X2 
Khimki - FK Saransk4:012.10.2019
Krasnodar 2 - SKA Khabarovsk2:212.10.2019
Kursk - Chertanovo M.0:112.10.2019
Neftekhimik - Fakel Voronezh1:012.10.2019
R. Volgograd - Pari NN2:112.10.2019
Shinnik Yaroslavl - FK Chayka2:312.10.2019
Spartak Moscow 2 - Torpedo Moscow2:312.10.2019
Tekstilshtik - Luch4:312.10.2019
Tomsk - Baltika0:012.10.2019
Yenisey - Armavir1:112.10.2019
16. Round1X2 
Armavir - Tekstilshtik2:005.10.2019
Baltika - Krasnodar 24:105.10.2019
Fakel Voronezh - Tomsk0:005.10.2019
Chertanovo M. - Spartak Moscow 22:205.10.2019
FK Chayka - Neftekhimik0:205.10.2019
Luch - Kursk2:205.10.2019
Pari NN - Yenisey1:305.10.2019
FK Saransk - R. Volgograd0:105.10.2019
SKA Khabarovsk - Khimki1:105.10.2019
Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl2:005.10.2019
15. Round1X2 
Krasnodar 2 - Fakel Voronezh0:030.09.2019
Khimki - Baltika0:129.09.2019
Kursk - Armavir2:129.09.2019
Luch - Chertanovo M.0:129.09.2019
Neftekhimik - Torpedo Moscow1:029.09.2019
R. Volgograd - SKA Khabarovsk5:329.09.2019
Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow 23:229.09.2019
Tekstilshtik - Pari NN0:229.09.2019
Tomsk - FK Chayka3:129.09.2019
Yenisey - FK Saransk2:129.09.2019
14. Round1X2 
Armavir - Luch0:021.09.2019
Baltika - R. Volgograd2:121.09.2019
Fakel Voronezh - Khimki0:321.09.2019
Chertanovo M. - Shinnik Yaroslavl0:121.09.2019
FK Chayka - Krasnodar 21:121.09.2019
Pari NN - Kursk1:121.09.2019
FK Saransk - Tekstilshtik1:021.09.2019
Spartak Moscow 2 - Neftekhimik0:321.09.2019
Torpedo Moscow - Tomsk2:121.09.2019
SKA Khabarovsk - Yenisey2:020.09.2019
13. Round1X2 
Armavir - Chertanovo M.1:115.09.2019
Khimki - FK Chayka1:014.09.2019
Kursk - FK Saransk2:214.09.2019
Luch - Pari NN0:014.09.2019
Neftekhimik - Shinnik Yaroslavl2:214.09.2019
R. Volgograd - Fakel Voronezh2:014.09.2019
Tekstilshtik - SKA Khabarovsk3:114.09.2019
Tomsk - Spartak Moscow 22:214.09.2019
Torpedo Moscow - Krasnodar 22:114.09.2019
Yenisey - Baltika2:214.09.2019
12. Round1X2 
Tekstilshtik - Baltika1:508.09.2019
Torpedo Moscow - Khimki1:008.09.2019
Fakel Voronezh - Yenisey1:107.09.2019
Chertanovo M. - Neftekhimik2:207.09.2019
FK Chayka - R. Volgograd2:107.09.2019
Pari NN - Armavir1:007.09.2019
FK Saransk - Luch1:207.09.2019
Shinnik Yaroslavl - Tomsk2:107.09.2019
SKA Khabarovsk - Kursk1:007.09.2019
Spartak Moscow 2 - Krasnodar 20:307.09.2019
11. Round1X2 
Armavir - FK Saransk0:031.08.2019
Khimki - Spartak Moscow 21:031.08.2019
Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl2:231.08.2019
Kursk - Baltika0:031.08.2019
Luch - SKA Khabarovsk0:231.08.2019
Pari NN - Chertanovo M.0:031.08.2019
R. Volgograd - Torpedo Moscow0:231.08.2019
Tekstilshtik - Fakel Voronezh1:431.08.2019
Tomsk - Neftekhimik0:131.08.2019
Yenisey - FK Chayka1:331.08.2019
10. Round1X2 
Spartak Moscow 2 - R. Volgograd0:126.08.2019
Baltika - Luch0:025.08.2019
Fakel Voronezh - Kursk0:025.08.2019
Chertanovo M. - Tomsk1:125.08.2019
FK Chayka - Tekstilshtik3:025.08.2019
Neftekhimik - Krasnodar 21:025.08.2019
FK Saransk - Pari NN0:125.08.2019
Shinnik Yaroslavl - Khimki0:125.08.2019
SKA Khabarovsk - Armavir3:025.08.2019
Torpedo Moscow - Yenisey2:025.08.2019
9. Round1X2 
Spartak Moscow 2 - Yenisey2:020.08.2019
Armavir - Baltika1:118.08.2019
Khimki - Neftekhimik3:218.08.2019
Krasnodar 2 - Tomsk0:118.08.2019
Kursk - FK Chayka1:118.08.2019
Luch - Fakel Voronezh3:018.08.2019
Pari NN - SKA Khabarovsk1:118.08.2019
R. Volgograd - Shinnik Yaroslavl2:318.08.2019
FK Saransk - Chertanovo M.2:318.08.2019
Torpedo Moscow - Tekstilshtik3:118.08.2019
8. Round1X2 
Baltika - Pari NN2:114.08.2019
Fakel Voronezh - Armavir0:214.08.2019
Chertanovo M. - Krasnodar 21:214.08.2019
Luch - FK Chayka1:114.08.2019
Neftekhimik - R. Volgograd1:214.08.2019
Shinnik Yaroslavl - Yenisey0:014.08.2019
SKA Khabarovsk - FK Saransk1:214.08.2019
Spartak Moscow 2 - Tekstilshtik1:214.08.2019
Tomsk - Khimki0:014.08.2019
Torpedo Moscow - Kursk3:114.08.2019
7. Round1X2 
Armavir - FK Chayka2:110.08.2019
Khimki - Krasnodar 23:010.08.2019
Kursk - Spartak Moscow 22:210.08.2019
Luch - Torpedo Moscow0:110.08.2019
Pari NN - Fakel Voronezh2:110.08.2019
FK Saransk - Baltika0:310.08.2019
SKA Khabarovsk - Chertanovo M.0:010.08.2019
Tekstilshtik - Shinnik Yaroslavl1:110.08.2019
Tomsk - R. Volgograd0:110.08.2019
Yenisey - Neftekhimik2:210.08.2019
6. Round1X2 
Torpedo Moscow - Armavir2:104.08.2019
Fakel Voronezh - FK Saransk2:103.08.2019
Chertanovo M. - Khimki0:003.08.2019
FK Chayka - Pari NN0:003.08.2019
Krasnodar 2 - R. Volgograd0:103.08.2019
Luch - Spartak Moscow 22:403.08.2019
Neftekhimik - Tekstilshtik1:203.08.2019
Shinnik Yaroslavl - Kursk1:303.08.2019
SKA Khabarovsk - Baltika2:003.08.2019
Tomsk - Yenisey0:003.08.2019
5. Round1X2 
Armavir - Spartak Moscow 21:129.07.2019
Baltika - Chertanovo M.1:228.07.2019
Kursk - Neftekhimik1:028.07.2019
Luch - Shinnik Yaroslavl2:128.07.2019
Pari NN - Torpedo Moscow2:128.07.2019
R. Volgograd - Khimki1:128.07.2019
FK Saransk - FK Chayka0:028.07.2019
SKA Khabarovsk - Fakel Voronezh1:028.07.2019
Tomsk - Tekstilshtik2:128.07.2019
Yenisey - Krasnodar 20:128.07.2019
4. Round1X2 
Fakel Voronezh - Baltika1:224.07.2019
Chertanovo M. - R. Volgograd1:024.07.2019
FK Chayka - SKA Khabarovsk0:224.07.2019
Khimki - Yenisey4:024.07.2019
Krasnodar 2 - Tekstilshtik1:124.07.2019
Neftekhimik - Luch1:124.07.2019
Shinnik Yaroslavl - Armavir1:124.07.2019
Spartak Moscow 2 - Pari NN2:024.07.2019
Tomsk - Kursk2:024.07.2019
Torpedo Moscow - FK Saransk2:224.07.2019
3. Round1X2 
Armavir - Neftekhimik0:220.07.2019
Baltika - FK Chayka0:120.07.2019
Fakel Voronezh - Chertanovo M.0:020.07.2019
Kursk - Krasnodar 21:120.07.2019
Luch - Tomsk1:120.07.2019
FK Saransk - Spartak Moscow 21:020.07.2019
SKA Khabarovsk - Torpedo Moscow0:120.07.2019
Tekstilshtik - Khimki1:420.07.2019
Yenisey - R. Volgograd0:320.07.2019
Pari NN - Shinnik Yaroslavl1:319.07.2019
2. Round1X2 
Fakel Voronezh - FK Chayka0:013.07.2019
Chertanovo M. - Yenisey2:113.07.2019
Khimki - Kursk3:013.07.2019
Krasnodar 2 - Luch1:213.07.2019
Neftekhimik - Pari NN1:113.07.2019
R. Volgograd - Tekstilshtik3:213.07.2019
Shinnik Yaroslavl - FK Saransk1:013.07.2019
Spartak Moscow 2 - SKA Khabarovsk2:213.07.2019
Tomsk - Armavir2:013.07.2019
Torpedo Moscow - Baltika2:013.07.2019
1. Round1X2 
Armavir - Krasnodar 22:109.07.2019
Baltika - Spartak Moscow 20:107.07.2019
Fakel Voronezh - Torpedo Moscow0:107.07.2019
FK Chayka - Chertanovo M.0:107.07.2019
Kursk - R. Volgograd0:307.07.2019
Luch - Khimki2:507.07.2019
Pari NN - Tomsk0:207.07.2019
FK Saransk - Neftekhimik0:107.07.2019
SKA Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl1:207.07.2019
Tekstilshtik - Yenisey0:107.07.2019
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display complete results for FNL 2019/2020 which is sorted in Football - Russia category. Make use of complete results list in FNL 2019/2020 and utilize connection to archive betting odds. Click on match detail and find out result as well as 1X2, under/over, asian handicap and moneyline odds offered for the game played in FNL 2019/2020.