Brazil

Serie D 2023Serie D

  • Next matches
   B's1X2  
Atletico-CE - Ferroviario           Tomorrow 20:00
Resende - Nova Iguacu           Tomorrow 20:00
Vitoria ES - Athletic Club           Tomorrow 20:00
Sao Joseense - Camboriu           Tomorrow 20:30
Maranhao - Fluminense-PI           Tomorrow 21:00
Santa Cruz - Sousa           Tomorrow 21:00
Falcon - ASA           Tomorrow 21:00
Brasiliense - Ceilandia           Tomorrow 21:00
Interporto - Real Ariquemes           Tomorrow 21:00
Operario VG - Ipora           Tomorrow 21:00
Cascavel - Operario MS           Tomorrow 21:00
Inter de Limeira - Piracicaba           Tomorrow 21:00
Alagoinhas - Bahia de Feira           Tomorrow 22:00
Cruzeiro Arapiraca - Sergipe           Tomorrow 22:00
Anapolis - Uniao Rondonopolis           Tomorrow 22:00
Ferroviaria - CRAC           Tomorrow 22:00
Portuguesa RJ - Santo Andre           Tomorrow 23:00
Patrocinense - Maringa FC           Tomorrow 23:00
Parnahyba - Cordino EC           04.06. 00:00
Pacajus - Potiguar           04.06. 00:00
Tuna Luso - Aguia De Maraba           04.06. 20:00
Concordia - Hercilio Luz           04.06. 20:00
Globo - Iguatu           04.06. 20:30
Nacional-AM - Sao Raimundo RR           04.06. 21:00
Caucaia - Tocantinopolis           04.06. 21:00
Jacuipense - Retro           04.06. 21:00
Democrata GV - Real Noroeste           04.06. 21:00
Brasil de Pelotas - Aimore           04.06. 21:00
Sao Francisco FC - Humaita           04.06. 23:00
Novo Hamburgo - SER Caxias           04.06. 23:00
Trem - Princesa do Solimoes           06.06. 01:00
Potiguar - Sousa           07.06. 01:00
Nova Iguacu - Democrata GV           07.06. 20:00
Fluminense-PI - Tocantinopolis           07.06. 20:30
Ceilandia - Anapolis           07.06. 20:30
Ipora - Real Ariquemes           07.06. 20:30
Interporto - Operario VG           07.06. 21:00
Uniao Rondonopolis - Brasiliense           07.06. 21:00
Cordino EC - Atletico-CE           08.06. 00:00
Bahia de Feira - Falcon           08.06. 00:00
Athletic Club - Santo Andre           08.06. 00:00
Real Noroeste - Resende           08.06. 00:00
Ferroviaria - Patrocinense           08.06. 00:00
Camboriu - Brasil de Pelotas           08.06. 00:00
Hercilio Luz - SER Caxias           08.06. 00:00
Aguia De Maraba - Nacional-AM           08.06. 01:00
Sao Raimundo RR - Tuna Luso           08.06. 01:00
Ferroviario - Parnahyba           08.06. 01:00
Nacional de Patos - Globo           08.06. 01:00
ASA - Alagoinhas           08.06. 01:00
Sergipe - Retro           08.06. 01:00
Portuguesa RJ - Vitoria ES           08.06. 01:00
Maringa FC - CRAC           08.06. 01:00
Piracicaba - Cascavel           08.06. 01:00
Aimore - Sao Joseense           08.06. 01:00
Novo Hamburgo - Concordia           08.06. 01:00
Operario MS - Inter de Limeira           08.06. 02:00
Caucaia - Maranhao           08.06. 21:00
Sao Francisco FC - Trem           08.06. 23:00
Princesa do Solimoes - Humaita           09.06. 00:00
Iguatu - Campinense           09.06. 00:00
Jacuipense - Cruzeiro Arapiraca           09.06. 00:00
Santa Cruz - Pacajus           09.06. 00:30
  • Results
Group 3 - 5. Round1X2 
Campinense - Nacional de Patos1:0Yesterday
Group 1 - 4. Round1X2 
Aguia De Maraba - Sao Francisco FC2:030.05.
Group 8 - 4. Round1X2 
Aimore - Novo Hamburgo1:128.05.
Concordia - Sao Joseense1:128.05.
Group 7 - 4. Round1X2 
Maringa FC - Operario MS2:028.05.
Group 5 - 4. Round1X2 
Ipora - Uniao Rondonopolis1:028.05.
Real Ariquemes - Brasiliense0:128.05.
Group 4 - 4. Round1X2 
Cruzeiro Arapiraca - Falcon1:128.05.
Group 3 - 4. Round1X2 
Nacional de Patos - Santa Cruz2:228.05.
Pacajus - Globo3:028.05.
Potiguar - Iguatu1:028.05.
Sousa - Campinense2:128.05.
Group 2 - 4. Round1X2 
Ferroviario - Caucaia1:028.05.
Fluminense-PI - Cordino EC0:028.05.
Tocantinopolis - Atletico-CE2:028.05.
Group 1 - 4. Round1X2 
Princesa do Solimoes - Sao Raimundo RR1:128.05.
Group 8 - 4. Round1X2 
Hercilio Luz - Camboriu2:127.05.
SER Caxias - Brasil de Pelotas2:127.05.
Group 7 - 4. Round1X2 
CRAC - Inter de Limeira2:227.05.
Patrocinense - Cascavel1:027.05.
Piracicaba - Ferroviaria1:127.05.
Group 6 - 4. Round1X2 
Athletic Club - Real Noroeste1:027.05.
Nova Iguacu - Portuguesa RJ1:127.05.
Santo Andre - Resende1:127.05.
Vitoria ES - Democrata GV3:127.05.
Group 5 - 4. Round1X2 
Ceilandia - Interporto4:027.05.
Operario VG - Anapolis1:127.05.
Group 4 - 4. Round1X2 
Bahia de Feira - Jacuipense2:227.05.
Retro - Alagoinhas2:127.05.
Sergipe - ASA2:127.05.
Group 2 - 4. Round1X2 
Maranhao - Parnahyba4:027.05.
Group 1 - 4. Round1X2 
Humaita - Tuna Luso1:127.05.
Trem - Nacional-AM0:127.05.
Group 6 - 3. Round1X2 
Democrata GV - Athletic Club1:023.05.
Group 8 - 3. Round1X2 
Aimore - SER Caxias0:021.05.
Camboriu - Concordia1:021.05.
Novo Hamburgo - Brasil de Pelotas0:021.05.
Group 7 - 3. Round1X2 
Operario MS - Patrocinense1:121.05.
Group 4 - 3. Round1X2 
Jacuipense - Alagoinhas3:321.05.
Group 3 - 3. Round1X2 
Globo - Potiguar0:021.05.
Nacional de Patos - Sousa1:021.05.
Santa Cruz - Campinense1:021.05.
Group 2 - 3. Round1X2 
Caucaia - Atletico-CE1:321.05.
Ferroviario - Tocantinopolis1:021.05.
Parnahyba - Fluminense-PI2:121.05.
Group 1 - 3. Round1X2 
Aguia De Maraba - Humaita2:021.05.
Sao Francisco FC - Tuna Luso0:121.05.
Sao Raimundo RR - Trem3:021.05.
Group 8 - 3. Round1X2 
Sao Joseense - Hercilio Luz0:020.05.
Group 7 - 3. Round1X2 
Cascavel - Maringa FC1:120.05.
Ferroviaria - Inter de Limeira1:220.05.
Piracicaba - CRAC2:020.05.
Group 6 - 3. Round1X2 
Nova Iguacu - Santo Andre0:120.05.
Portuguesa RJ - Resende3:220.05.
Real Noroeste - Vitoria ES0:220.05.
Group 5 - 3. Round1X2 
Anapolis - Ipora1:020.05.
Ceilandia - Real Ariquemes3:020.05.
Interporto - Brasiliense1:0   20.05.
Uniao Rondonopolis - Operario VG2:020.05.
Group 4 - 3. Round1X2 
ASA - Cruzeiro Arapiraca0:220.05.
Bahia de Feira - Retro1:120.05.
Falcon - Sergipe0:120.05.
Group 3 - 3. Round1X2 
Iguatu - Pacajus1:220.05.
Group 2 - 3. Round1X2 
Cordino EC - Maranhao2:120.05.
Group 1 - 3. Round1X2 
Nacional-AM - Princesa do Solimoes1:020.05.
Group 8 - 2. Round1X2 
Brasil de Pelotas - Sao Joseense2:214.05.
SER Caxias - Concordia2:014.05.
Group 7 - 2. Round1X2 
Maringa FC - Ferroviaria0:014.05.
Operario MS - Piracicaba0:014.05.
Group 5 - 2. Round1X2 
Ipora - Interporto8:114.05.
Real Ariquemes - Operario VG0:214.05.
Group 4 - 2. Round1X2 
Sergipe - Jacuipense1:214.05.
Group 3 - 2. Round1X2 
Campinense - Globo4:014.05.
Potiguar - Santa Cruz2:114.05.
Sousa - Pacajus2:114.05.
Group 2 - 2. Round1X2 
Fluminense-PI - Caucaia2:214.05.
Tocantinopolis - Maranhao0:014.05.
Group 1 - 2. Round1X2 
Princesa do Solimoes - Sao Francisco FC4:014.05.
Tuna Luso - Nacional-AM2:114.05.
Group 8 - 2. Round1X2 
Camboriu - Aimore1:013.05.
Hercilio Luz - Novo Hamburgo1:013.05.
Group 7 - 2. Round1X2 
CRAC - Patrocinense1:213.05.
Inter de Limeira - Cascavel1:113.05.
Group 6 - 2. Round1X2 
Athletic Club - Portuguesa RJ1:213.05.
Real Noroeste - Nova Iguacu2:013.05.
Resende - Democrata GV0:113.05.
Santo Andre - Vitoria ES1:013.05.
Group 5 - 2. Round1X2 
Brasiliense - Anapolis2:213.05.
Uniao Rondonopolis - Ceilandia0:013.05.
Group 4 - 2. Round1X2 
Alagoinhas - Falcon1:213.05.
ASA - Bahia de Feira1:013.05.
Retro - Cruzeiro Arapiraca1:113.05.
Group 3 - 2. Round1X2 
Iguatu - Nacional de Patos1:013.05.
Group 2 - 2. Round1X2 
Atletico-CE - Parnahyba1:113.05.
Cordino EC - Ferroviario0:113.05.
Group 1 - 2. Round1X2 
Sao Raimundo RR - Aguia De Maraba3:113.05.
Humaita - Trem3:013.05.
Group 6 - 1. Round1X2 
Democrata GV - Santo Andre1:109.05.
Group 3 - 1. Round1X2 
Santa Cruz - Iguatu1:009.05.
Group 8 - 1. Round1X2 
Aimore - Hercilio Luz0:007.05.
Concordia - Brasil de Pelotas2:107.05.
Novo Hamburgo - Camboriu0:307.05.
Group 4 - 1. Round1X2 
Cruzeiro Arapiraca - Alagoinhas1:007.05.
Jacuipense - ASA1:207.05.
Group 3 - 1. Round1X2 
Globo - Sousa2:507.05.
Nacional de Patos - Potiguar2:007.05.
Pacajus - Campinense2:207.05.
Group 2 - 1. Round1X2 
Caucaia - Cordino EC2:207.05.
Ferroviario - Fluminense-PI2:007.05.
Maranhao - Atletico-CE1:107.05.
Parnahyba - Tocantinopolis1:007.05.
Group 1 - 1. Round1X2 
Aguia De Maraba - Princesa do Solimoes3:007.05.
Nacional-AM - Humaita3:107.05.
Sao Francisco FC - Sao Raimundo RR1:007.05.
Group 8 - 1. Round1X2 
Sao Joseense - SER Caxias2:106.05.
Group 7 - 1. Round1X2 
Cascavel - CRAC0:206.05.
Ferroviaria - Operario MS0:006.05.
Patrocinense - Inter de Limeira1:106.05.
Piracicaba - Maringa FC1:106.05.
Group 6 - 1. Round1X2 
Nova Iguacu - Athletic Club1:206.05.
Portuguesa RJ - Real Noroeste5:206.05.
Vitoria ES - Resende1:106.05.
Group 5 - 1. Round1X2 
Anapolis - Real Ariquemes1:006.05.
Ceilandia - Ipora4:006.05.
Interporto - Uniao Rondonopolis0:2   06.05.
Operario VG - Brasiliense0:206.05.
Group 4 - 1. Round1X2 
Bahia de Feira - Sergipe3:106.05.
Falcon - Retro1:106.05.
Group 1 - 1. Round1X2 
Trem - Tuna Luso1:006.05.
  • Head-to-head
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display overall, home, away, form and other Football tables relating to Serie D 2023 which is sorted in Brazil category of BetExplorer sports stats service. Apart from Football tables, statistics and results, you can see archive odds of previous games in Serie D 2023. The tabs on top of page let you see complete results of Serie D 2023, fixtures and league stats informing of trends for the whole competition. Use Football item in the main navigation to browse through other Football leagues and to find more competitions from Brazil category, including history results, tables and statistics.