23:31
Benin

Ligue 1 2023/2024Ligue 1

  • Sort by:
Group A - 12. Round B's1X2
16.12. 16:00 Cavaliers - Damissa        
  Dynamique Djougou - Bani Ganse        
17.12. 16:00 Buffles du Borgou - Pantheres        
  Takunnin - Bembereke        
Group A - 13. Round B's1X2
20.12. 16:00 Bani Ganse - Buffles du Borgou        
  Bembereke - Cavaliers        
  Damissa - Dynamique Djougou        
  Dynamo Parakou - Takunnin        
Group A - 14. Round B's1X2
23.12. 16:00 Cavaliers - Dynamo Parakou        
  Pantheres - Bani Ganse        
24.12. 16:00 Buffles du Borgou - Damissa        
  Dynamique Djougou - Bembereke        
Group A - 15. Round B's1X2
30.12. 16:00 Bembereke - Buffles du Borgou        
  Damissa - Pantheres        
  Dynamo Parakou - Dynamique Djougou        
  Takunnin - Cavaliers        
Group A - 16. Round B's1X2
06.01.2024 16:00 Buffles du Borgou - Dynamo Parakou        
  Dynamique Djougou - Takunnin        
07.01.2024 16:00 Bani Ganse - Damissa        
  Pantheres - Bembereke        
Group A - 17. Round B's1X2
10.01.2024 16:00 Bembereke - Bani Ganse        
  Cavaliers - Dynamique Djougou        
  Dynamo Parakou - Pantheres        
  Takunnin - Buffles du Borgou        
Group A - 18. Round B's1X2
14.01.2024 16:00 Bani Ganse - Dynamo Parakou        
  Buffles du Borgou - Cavaliers        
  Damissa - Bembereke        
  Pantheres - Takunnin        
Group B - 12. Round B's1X2
16.12. 16:00 Real Sport - Hodio        
  Soleil - Abeilles        
17.12. 16:00 Espoir - Dadje        
  Tonnerre - Dynamo Abomey        
Group B - 13. Round B's1X2
20.12. 16:00 Abeilles - Espoir        
  Dynamo Abomey - Soleil        
  Hodio - Tonnerre        
  FC Loto - Real Sport        
Group B - 14. Round B's1X2
23.12. 16:00 Espoir - Dynamo Abomey        
  Soleil - Hodio        
24.12. 16:00 Dadje - Abeilles        
  Tonnerre - FC Loto        
Group B - 15. Round B's1X2
30.12. 16:00 Dynamo Abomey - Dadje        
  Hodio - Espoir        
  FC Loto - Soleil        
  Real Sport - Tonnerre        
Group B - 16. Round B's1X2
06.01.2024 16:00 Abeilles - Dynamo Abomey        
  Dadje - Hodio        
07.01.2024 16:00 Espoir - FC Loto        
  Soleil - Real Sport        
Group B - 17. Round B's1X2
10.01.2024 16:00 Hodio - Abeilles        
  FC Loto - Dadje        
  Real Sport - Espoir        
  Tonnerre - Soleil        
Group B - 18. Round B's1X2
14.01.2024 16:00 Abeilles - FC Loto        
  Dadje - Real Sport        
  Dynamo Abomey - Hodio        
  Espoir - Tonnerre        
Group C - 12. Round B's1X2
16.12. 16:00 Adjidja - Police        
  Requins - AS Cotonou        
17.12. 16:00 Ainonvi - ASPAC        
  Coton FC - Etoiles Filantes        
Group C - 13. Round B's1X2
20.12. 16:00 AS Cotonou - Coton FC        
  ASPAC - Requins        
  Aziza - Adjidja        
21.12. 16:00 Police - Ainonvi        
Group C - 14. Round B's1X2
23.12. 16:00 Coton FC - ASPAC        
  Etoiles Filantes - AS Cotonou        
24.12. 16:00 Ainonvi - Aziza        
  Requins - Police        
Group C - 15. Round B's1X2
30.12. 16:00 ASPAC - Etoiles Filantes        
  Aziza - Requins        
  Police - Coton FC        
31.12. 16:00 Adjidja - Ainonvi        
Group C - 16. Round B's1X2
06.01.2024 16:00 AS Cotonou - ASPAC        
  Requins - Adjidja        
07.01.2024 16:00 Coton FC - Aziza        
  Etoiles Filantes - Police        
Group C - 17. Round B's1X2
10.01.2024 16:00 Adjidja - Coton FC        
  Ainonvi - Requins        
  Aziza - Etoiles Filantes        
  Police - AS Cotonou        
Group C - 18. Round B's1X2
13.01.2024 16:00 AS Cotonou - Aziza        
  ASPAC - Police        
  Coton FC - Ainonvi        
  Etoiles Filantes - Adjidja        
Group D - 11. Round B's1X2
Today 16:00 Ayema - Ouidah        
Group D - 12. Round B's1X2
16.12. 16:00 Djeffa - JS Pobe        
  Ouidah - ASVO        
17.12. 16:00 Dragons - Ayema        
  AS Sobemap - Avrankou Omnisport        
Group D - 13. Round B's1X2
20.12. 16:00 ASVO - Dragons        
  Avrankou Omnisport - Ouidah        
  JAK - Djeffa        
  JS Pobe - AS Sobemap        
Group D - 14. Round B's1X2
23.12. 16:00 Dragons - Avrankou Omnisport        
  AS Sobemap - JAK        
24.12. 16:00 Ayema - ASVO        
  Ouidah - JS Pobe        
Group D - 15. Round B's1X2
30.12. 16:00 Avrankou Omnisport - Ayema        
  Djeffa - AS Sobemap        
  JAK - Ouidah        
  JS Pobe - Dragons        
Group D - 16. Round B's1X2
06.01.2024 16:00 ASVO - Avrankou Omnisport        
  Ouidah - Djeffa        
07.01.2024 16:00 Ayema - JS Pobe        
  Dragons - JAK        
Group D - 17. Round B's1X2
10.01.2024 16:00 Djeffa - Dragons        
  JAK - Ayema        
  JS Pobe - ASVO        
  AS Sobemap - Ouidah        
Group D - 18. Round B's1X2
13.01.2024 16:00 ASVO - JAK        
  Avrankou Omnisport - JS Pobe        
  Ayema - Djeffa        
  Dragons - AS Sobemap        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com