14:29
Africa

Africa Cup of Nations 2025Africa Cup of Nations

  • Sort by:
Group A - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Comoros - Gambia        
  Tunisia - Madagascar        
Group A - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Gambia - Tunisia        
  Madagascar - Comoros        
Group A - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Madagascar - Gambia        
  Tunisia - Comoros        
Group A - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Comoros - Tunisia        
  Gambia - Madagascar        
Group A - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Gambia - Comoros        
  Madagascar - Tunisia        
Group A - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Comoros - Madagascar        
  Tunisia - Gambia        
Group B - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Central Africa - Lesotho        
  Morocco - Gabon        
Group B - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Gabon - Central Africa        
  Lesotho - Morocco        
Group B - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Gabon - Lesotho        
  Morocco - Central Africa        
Group B - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Central Africa - Morocco        
  Lesotho - Gabon        
Group B - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Gabon - Morocco        
  Lesotho - Central Africa        
Group B - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Central Africa - Gabon        
  Morocco - Lesotho        
Group C - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Egypt - Cape Verde        
  Mauritania - Botswana        
Group C - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Botswana - Egypt        
  Cape Verde - Mauritania        
Group C - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Cape Verde - Botswana        
  Egypt - Mauritania        
Group C - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Botswana - Cape Verde        
  Mauritania - Egypt        
Group C - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Botswana - Mauritania        
  Cape Verde - Egypt        
Group C - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Egypt - Botswana        
  Mauritania - Cape Verde        
Group D - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Libya - Rwanda        
  Nigeria - Benin        
Group D - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Benin - Libya        
  Rwanda - Nigeria        
Group D - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Benin - Rwanda        
  Nigeria - Libya        
Group D - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Libya - Nigeria        
  Rwanda - Benin        
Group D - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Benin - Nigeria        
  Rwanda - Libya        
Group D - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Libya - Benin        
  Nigeria - Rwanda        
Group E - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Algeria - Equatorial Guinea        
  Togo - Liberia        
Group E - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Equatorial Guinea - Togo        
  Liberia - Algeria        
Group E - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Algeria - Togo        
  Equatorial Guinea - Liberia        
Group E - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Liberia - Equatorial Guinea        
  Togo - Algeria        
Group E - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Equatorial Guinea - Algeria        
  Liberia - Togo        
Group E - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Algeria - Liberia        
  Togo - Equatorial Guinea        
Group F - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Ghana - Angola        
  Sudan - Niger        
Group F - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Angola - Sudan        
  Niger - Ghana        
Group F - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Angola - Niger        
  Ghana - Sudan        
Group F - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Niger - Angola        
  Sudan - Ghana        
Group F - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Angola - Ghana        
  Niger - Sudan        
Group F - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Ghana - Niger        
  Sudan - Angola        
Group G - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Ivory Coast - Zambia        
  Sierra Leone - Chad        
Group G - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Chad - Ivory Coast        
  Zambia - Sierra Leone        
Group G - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Ivory Coast - Sierra Leone        
  Zambia - Chad        
Group G - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Chad - Zambia        
  Sierra Leone - Ivory Coast        
Group G - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Chad - Sierra Leone        
  Zambia - Ivory Coast        
Group G - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Ivory Coast - Chad        
  Sierra Leone - Zambia        
Group H - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 D.R. Congo - Guinea        
  Tanzania - Ethiopia        
Group H - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Ethiopia - D.R. Congo        
  Guinea - Tanzania        
Group H - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 D.R. Congo - Tanzania        
  Guinea - Ethiopia        
Group H - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Ethiopia - Guinea        
  Tanzania - D.R. Congo        
Group H - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Ethiopia - Tanzania        
  Guinea - D.R. Congo        
Group H - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 D.R. Congo - Ethiopia        
  Tanzania - Guinea        
Group I - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Guinea Bissau - Eswatini        
  Mali - Mozambique        
Group I - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Eswatini - Mali        
  Mozambique - Guinea Bissau        
Group I - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Mali - Guinea Bissau        
  Mozambique - Eswatini        
Group I - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Eswatini - Mozambique        
  Guinea Bissau - Mali        
Group I - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Eswatini - Guinea Bissau        
  Mozambique - Mali        
Group I - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Guinea Bissau - Mozambique        
  Mali - Eswatini        
Group J - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Cameroon - Namibia        
  Kenya - Zimbabwe        
Group J - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Namibia - Kenya        
  Zimbabwe - Cameroon        
Group J - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Cameroon - Kenya        
  Namibia - Zimbabwe        
Group J - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Kenya - Cameroon        
  Zimbabwe - Namibia        
Group J - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Namibia - Cameroon        
  Zimbabwe - Kenya        
Group J - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Cameroon - Zimbabwe        
  Kenya - Namibia        
Group K - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Congo - South Sudan        
  South Africa - Uganda        
Group K - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 South Sudan - South Africa        
  Uganda - Congo        
Group K - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 South Africa - Congo        
  Uganda - South Sudan        
Group K - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Congo - South Africa        
  South Sudan - Uganda        
Group K - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 South Sudan - Congo        
  Uganda - South Africa        
Group K - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Congo - Uganda        
  South Africa - South Sudan        
Group L - 1. Round B's1X2
02.09. 18:00 Malawi - Burundi        
  Senegal - Burkina Faso        
Group L - 2. Round B's1X2
06.09. 18:00 Burkina Faso - Malawi        
  Burundi - Senegal        
Group L - 3. Round B's1X2
11.10. 18:00 Burkina Faso - Burundi        
  Senegal - Malawi        
Group L - 4. Round B's1X2
15.10. 18:00 Burundi - Burkina Faso        
  Malawi - Senegal        
Group L - 5. Round B's1X2
11.11. 18:00 Burkina Faso - Senegal        
  Burundi - Malawi        
Group L - 6. Round B's1X2
15.11. 18:00 Malawi - Burkina Faso        
  Senegal - Burundi        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com