Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A - Main
18. Round Libina Sternberk B 2:4 (0:2, 2:2) details 20.04.2024
17. Round Namest na Hane Libina 4:0 (1:0, 3:0) details 13.04.2024
16. Round Libina Troubelice 2:3 (1:2, 1:1) details 06.04.2024
15. Round Paseka Libina 4:2 (2:1, 2:1) details 30.03.2024
14. Round Libina Protivanov 3:0 (2:0, 1:0) details 23.03.2024
1. Round Protivanov Libina 2:1 (0:1, 2:0) details 05.11.2023
13. Round Libina Sokol v Pivine 0:4 (0:2, 0:2) details 28.10.2023
12. Round SK Bludov Libina 2:1 (0:0, 2:1) details 21.10.2023
11. Round Maletin Libina 2:1 (1:0, 1:1) details 14.10.2023
10. Round Libina Lesnice 1:1 (0:1, 1:0) details 07.10.2023
9. Round Lostice Libina 3:0 (1:0, 2:0) details 01.10.2023
8. Round Libina Plumlov 1:1 (0:1, 1:0) details 23.09.2023
7. Round Olesnice u Bouzova Libina 4:1 (0:0, 4:1) details 17.09.2023
6. Round Libina Sokol Bernartice 1:3 (0:2, 1:1) details 09.09.2023
5. Round Sternberk B Libina 1:1 (0:0, 1:1) details 03.09.2023
4. Round Libina Namest na Hane 8:0 (5:0, 3:0) details 26.08.2023
3. Round Troubelice Libina 2:2 (1:0, 1:2) details 19.08.2023
2. Round Libina Paseka 4:5 (2:2, 2:3) details 12.08.2023
Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A - Main
15. Round Plumlov Libina 9:1 (3:0, 6:1) details 17.06.2023
26. Round Libina Olomouc-Chomoutov 4:2 (1:0, 3:2) details 11.06.2023
25. Round Maletin Libina 0:1 (0:0, 0:1) details 03.06.2023
24. Round Libina Lesnice 1:3 (1:3, 0:0) details 27.05.2023
23. Round Lostice Libina 3:3 (1:0, 2:3) details 21.05.2023
22. Round Libina Protivanov 2:1 (2:0, 0:1) details 13.05.2023
21. Round Paseka Libina 3:1 (2:0, 1:1) details 07.05.2023
20. Round Libina Olesnice u Bouzova 1:6 (0:3, 1:3) details 29.04.2023
19. Round Postrelmov Libina 3:1 (1:1, 2:0) details 23.04.2023
18. Round Libina Namest na Hane 3:2 (1:1, 2:1) details 15.04.2023
17. Round Urcice Libina 1:0 (1:0, 0:0) details 09.04.2023
16. Round Libina Troubelice 0:3 (0:2, 0:1) details 01.04.2023
14. Round SK Bludov Libina 2:1 (0:0, 2:1) details 05.11.2022
13. Round Olomouc-Chomoutov Libina 1:4 (1:1, 0:3) details 29.10.2022
12. Round Libina Maletin 1:2 (0:0, 1:2) details 22.10.2022
11. Round Lesnice Libina 1:0 (0:0, 1:0) details 16.10.2022
10. Round Libina Lostice 0:5 (0:2, 0:3) details 08.10.2022
9. Round Protivanov Libina 3:1 (1:0, 2:1) details 01.10.2022
8. Round Libina Paseka 4:3 (2:2, 2:1) details 24.09.2022
7. Round Olesnice u Bouzova Libina 4:3 (1:2, 3:1) details 17.09.2022
6. Round Libina Postrelmov 0:3 (0:1, 0:2) details 10.09.2022
5. Round Namest na Hane Libina 1:4 (1:2, 0:2) details 03.09.2022
4. Round Libina Urcice 0:4 (0:1, 0:3) details 27.08.2022
3. Round Troubelice Libina 1:5 (0:1, 1:4) details 21.08.2022
2. Round Libina Plumlov 1:1 (0:1, 1:0) details 13.08.2022
1. Round Libina SK Bludov 7:3 (3:2, 4:1) details 06.08.2022
Czech Republic: 1. B trida (OLK) - Group C - Main
25. Round Libina Olpa Jindrichov 5:1 (2:1, 3:0) details 18.06.2022
24. Round SK Bludov Libina 3:1 (1:1, 2:0) details 11.06.2022
23. Round Libina Novy Malin 7:0 (3:0, 4:0) details 04.06.2022
22. Round Libina Sudkov 5:0 (2:0, 3:0) details 28.05.2022
21. Round Sokol Bernartice Libina 3:4 PEN. (3:1, 0:2, 2:4) details 21.05.2022
20. Round Libina Vikyrovice 16:0 (8:0, 8:0) details 14.05.2022