Spain

Tercera Division - Group 8 2019/2020Tercera Division - Group 8

  • Next matches
No upcoming matches to be played.
  • Results
  • Show last:
  • Sort by:
42. Round1X2 
Atl. Astorga - Real Burgos CFCAN.   17.05.
Becerril - Leonesa BCAN.   17.05.
Bupolsa - BembibreCAN.   17.05.
La Granja - ArandinaCAN.   17.05.
La Virgen - Atl. TordesillasCAN.   17.05.
Mirandes B - Salamanca BCAN.   17.05.
Numancia B - G. SegovianaCAN.   17.05.
Real Avila - Burgos PromesasCAN.   17.05.
Santa Marta Tormes - Cristo AtleticoCAN.   17.05.
Zamora - AlmazanCAN.   17.05.
41. Round1X2 
Almazan - Numancia BCAN.   10.05.
Arandina - La VirgenCAN.   10.05.
Atl. Tordesillas - Mirandes BCAN.   10.05.
Bembibre - La GranjaCAN.   10.05.
Burgos Promesas - Atl. AstorgaCAN.   10.05.
Cristo Atletico - BupolsaCAN.   10.05.
G. Segoviana - Real AvilaCAN.   10.05.
La Baneza - Santa Marta TormesCAN.   10.05.
Real Burgos CF - BecerrilCAN.   10.05.
Salamanca B - ZamoraCAN.   10.05.
40. Round1X2 
Atl. Astorga - G. SegovianaCAN.   03.05.
Becerril - Burgos PromesasCAN.   03.05.
Bupolsa - La BanezaCAN.   03.05.
La Granja - Cristo AtleticoCAN.   03.05.
La Virgen - BembibreCAN.   03.05.
Leonesa B - Real Burgos CFCAN.   03.05.
Mirandes B - ArandinaCAN.   03.05.
Numancia B - Salamanca BCAN.   03.05.
Real Avila - AlmazanCAN.   03.05.
Zamora - Atl. TordesillasCAN.   03.05.
39. Round1X2 
Almazan - Atl. AstorgaCAN.   26.04.
Arandina - ZamoraCAN.   26.04.
Atl. Tordesillas - Numancia BCAN.   26.04.
Bembibre - Mirandes BCAN.   26.04.
Burgos Promesas - Leonesa BCAN.   26.04.
Cristo Atletico - La VirgenCAN.   26.04.
G. Segoviana - BecerrilCAN.   26.04.
La Baneza - La GranjaCAN.   26.04.
Salamanca B - Real AvilaCAN.   26.04.
Santa Marta Tormes - BupolsaCAN.   26.04.
38. Round1X2 
Atl. Astorga - Salamanca BCAN.   23.04.
Becerril - AlmazanCAN.   23.04.
La Granja - Santa Marta TormesCAN.   23.04.
La Virgen - La BanezaCAN.   23.04.
Leonesa B - G. SegovianaCAN.   23.04.
Mirandes B - Cristo AtleticoCAN.   23.04.
Numancia B - ArandinaCAN.   23.04.
Real Avila - Atl. TordesillasCAN.   23.04.
Real Burgos CF - Burgos PromesasCAN.   23.04.
Zamora - BembibreCAN.   23.04.
37. Round1X2 
Almazan - Leonesa BCAN.   19.04.
Arandina - Real AvilaCAN.   19.04.
Atl. Tordesillas - Atl. AstorgaCAN.   19.04.
Bembibre - Numancia BCAN.   19.04.
Bupolsa - La GranjaCAN.   19.04.
Cristo Atletico - ZamoraCAN.   19.04.
G. Segoviana - Real Burgos CFCAN.   19.04.
La Baneza - Mirandes BCAN.   19.04.
Salamanca B - BecerrilCAN.   19.04.
Santa Marta Tormes - La VirgenCAN.   19.04.
  • Head-to-head
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display overall, home, away, form and other Soccer tables relating to Tercera Division - Group 8 2019/2020 which is sorted in Spain category of BetExplorer sports stats service. Apart from Soccer tables, statistics and results, you can see archive odds of previous games in Tercera Division - Group 8 2019/2020. The tabs on top of page let you see complete results of Tercera Division - Group 8 2019/2020, fixtures and league stats informing of trends for the whole competition. Use Soccer item in the main navigation to browse through other Soccer leagues and to find more competitions from Spain category, including history results, tables and statistics.