Russia

PFL - South 2018/2019PFL - South

  • Sort by:
30. Round1X2 
Angust Nazran - Dynamo Stavropol1:731.05.2019
Biolog - Maykop0:131.05.2019
Chernomorets Novorossijsk - Mashuk2:031.05.2019
Volgar-Astrakhan - Legion Dynamo1:131.05.2019
Kuban - FC Akademia3:0 AWA.   31.05.2019
SKA Rostov - FK Chayka0:131.05.2019
Spartak Nalchik - Alania Vladikavkaz3:031.05.2019
29. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan0:224.05.2019
Dynamo Stavropol - Chernomorets Novorossijsk0:424.05.2019
FC Akademia - Krasnodar 30:3 AWA.   24.05.2019
FK Chayka - Biolog5:124.05.2019
Legion Dynamo - Kuban0:024.05.2019
Mashuk - Spartak Nalchik1:124.05.2019
Maykop - Angust Nazran2:024.05.2019
28. Round1X2 
Angust Nazran - FK Chayka0:518.05.2019
Biolog - SKA Rostov2:118.05.2019
Chernomorets Novorossijsk - Maykop2:018.05.2019
Volgar-Astrakhan - Mashuk3:018.05.2019
Krasnodar 3 - Legion Dynamo1:218.05.2019
Kuban - Alania Vladikavkaz5:218.05.2019
Spartak Nalchik - Dynamo Stavropol0:018.05.2019
27. Round1X2 
FK Chayka - Chernomorets Novorossijsk3:113.05.2019
Alania Vladikavkaz - Krasnodar 31:1   11.05.2019
Dynamo Stavropol - Volgar-Astrakhan1:011.05.2019
Mashuk - Kuban1:211.05.2019
Maykop - Spartak Nalchik0:211.05.2019
SKA Rostov - FC Akademia3:0 AWA.   11.05.2019
26. Round1X2 
Krasnodar 3 - Mashuk0:105.05.2019
Angust Nazran - SKA Rostov0:104.05.2019
Chernomorets Novorossijsk - Biolog2:004.05.2019
Dynamo Stavropol - Kuban2:104.05.2019
FC Akademia - Legion Dynamo0:3 AWA.   04.05.2019
Volgar-Astrakhan - Maykop2:004.05.2019
Spartak Nalchik - FK Chayka0:004.05.2019
19. Round1X2 
Maykop - Mashuk4:330.04.2019
17. Round1X2 
Angust Nazran - Alania Vladikavkaz0:030.04.2019
25. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - FC Akademia3:0 AWA.   27.04.2019
Angust Nazran - Chernomorets Novorossijsk0:327.04.2019
Biolog - Spartak Nalchik0:327.04.2019
Dynamo Stavropol - Krasnodar 33:127.04.2019
FK Chayka - Volgar-Astrakhan1:0   27.04.2019
Maykop - Kuban2:327.04.2019
SKA Rostov - Legion Dynamo0:127.04.2019
24. Round1X2 
Chernomorets Novorossijsk - SKA Rostov1:021.04.2019
FC Akademia - Mashuk0:3 AWA.   21.04.2019
Volgar-Astrakhan - Biolog3:021.04.2019
Krasnodar 3 - Maykop3:121.04.2019
Kuban - FK Chayka1:121.04.2019
Legion Dynamo - Alania Vladikavkaz0:021.04.2019
Spartak Nalchik - Angust Nazran2:121.04.2019
23. Round1X2 
Angust Nazran - Volgar-Astrakhan0:317.04.2019
Biolog - Kuban1:317.04.2019
Chernomorets Novorossijsk - Spartak Nalchik0:017.04.2019
Dynamo Stavropol - FC Akademia3:0 AWA.   17.04.2019
Mashuk - Legion Dynamo1:017.04.2019
SKA Rostov - Alania Vladikavkaz0:417.04.2019
FK Chayka - Krasnodar 35:015.04.2019
22. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Mashuk2:112.04.2019
FC Akademia - Maykop0:3 AWA.   12.04.2019
Volgar-Astrakhan - Chernomorets Novorossijsk2:112.04.2019
Krasnodar 3 - Biolog2:212.04.2019
Kuban - Angust Nazran1:012.04.2019
Legion Dynamo - Dynamo Stavropol2:012.04.2019
Spartak Nalchik - SKA Rostov1:112.04.2019
21. Round1X2 
Angust Nazran - Krasnodar 30:308.04.2019
Chernomorets Novorossijsk - Kuban1:206.04.2019
Dynamo Stavropol - Alania Vladikavkaz0:206.04.2019
FK Chayka - FC Akademia3:0 AWA.   06.04.2019
Maykop - Legion Dynamo1:006.04.2019
SKA Rostov - Mashuk2:206.04.2019
Spartak Nalchik - Volgar-Astrakhan1:206.04.2019
20. Round1X2 
Krasnodar 3 - Chernomorets Novorossijsk3:001.04.2019
27. Round1X2 
Biolog - Angust Nazran3:130.03.2019
20. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Maykop1:230.03.2019
FC Akademia - Biolog0:3 AWA.   30.03.2019
Volgar-Astrakhan - SKA Rostov2:130.03.2019
Kuban - Spartak Nalchik0:030.03.2019
Legion Dynamo - FK Chayka0:130.03.2019
Mashuk - Dynamo Stavropol0:130.03.2019
18. Round1X2 
Krasnodar 3 - Volgar-Astrakhan1:127.03.2019
19. Round1X2 
Angust Nazran - FC Akademia3:0 AWA.   23.03.2019
Biolog - Legion Dynamo1:023.03.2019
Volgar-Astrakhan - Kuban0:123.03.2019
FK Chayka - Alania Vladikavkaz1:023.03.2019
SKA Rostov - Dynamo Stavropol0:223.03.2019
Spartak Nalchik - Krasnodar 32:023.03.2019
18. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Biolog3:116.03.2019
Dynamo Stavropol - Maykop2:016.03.2019
FC Akademia - Chernomorets Novorossijsk0:3 AWA.   16.03.2019
Legion Dynamo - Angust Nazran1:016.03.2019
Mashuk - FK Chayka1:116.03.2019
Kuban - SKA Rostov1:015.03.2019
17. Round1X2 
Biolog - Mashuk2:111.11.2018
Chernomorets Novorossijsk - Legion Dynamo0:111.11.2018
FK Chayka - Dynamo Stavropol1:011.11.2018
SKA Rostov - Maykop0:111.11.2018
Spartak Nalchik - FC Akademia0:111.11.2018
Kuban - Krasnodar 31:107.11.2018
16. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Chernomorets Novorossijsk1:404.11.2018
Dynamo Stavropol - Biolog0:004.11.2018
FC Akademia - Volgar-Astrakhan0:104.11.2018
Legion Dynamo - Spartak Nalchik0:004.11.2018
Mashuk - Angust Nazran1:104.11.2018
Maykop - FK Chayka0:204.11.2018
SKA Rostov - Krasnodar 32:104.11.2018
15. Round1X2 
Angust Nazran - Maykop0:127.10.2018
Biolog - FK Chayka0:227.10.2018
Chernomorets Novorossijsk - Dynamo Stavropol5:027.10.2018
Volgar-Astrakhan - Alania Vladikavkaz1:027.10.2018
Krasnodar 3 - FC Akademia3:127.10.2018
Kuban - Legion Dynamo1:127.10.2018
Spartak Nalchik - Mashuk2:027.10.2018
14. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Kuban0:121.10.2018
Dynamo Stavropol - Spartak Nalchik3:121.10.2018
FK Chayka - Angust Nazran5:021.10.2018
Legion Dynamo - Krasnodar 32:021.10.2018
Mashuk - Volgar-Astrakhan3:421.10.2018
Maykop - Chernomorets Novorossijsk0:121.10.2018
SKA Rostov - Biolog0:021.10.2018
13. Round1X2 
Angust Nazran - Biolog0:114.10.2018
Chernomorets Novorossijsk - FK Chayka2:214.10.2018
FC Akademia - SKA Rostov0:014.10.2018
Volgar-Astrakhan - Dynamo Stavropol3:014.10.2018
Krasnodar 3 - Alania Vladikavkaz3:314.10.2018
Kuban - Mashuk2:014.10.2018
Spartak Nalchik - Maykop5:114.10.2018
12. Round1X2 
Biolog - Chernomorets Novorossijsk0:110.10.2018
FK Chayka - Spartak Nalchik5:010.10.2018
Kuban - Dynamo Stavropol3:210.10.2018
Legion Dynamo - FC Akademia1:010.10.2018
Mashuk - Krasnodar 32:010.10.2018
Maykop - Volgar-Astrakhan0:310.10.2018
SKA Rostov - Angust Nazran0:010.10.2018
11. Round1X2 
Chernomorets Novorossijsk - Angust Nazran1:005.10.2018
FC Akademia - Alania Vladikavkaz0:205.10.2018
Volgar-Astrakhan - FK Chayka1:105.10.2018
Krasnodar 3 - Dynamo Stavropol5:105.10.2018
Kuban - Maykop2:005.10.2018
Legion Dynamo - SKA Rostov2:005.10.2018
Spartak Nalchik - Biolog2:305.10.2018
10. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Legion Dynamo1:030.09.2018
Angust Nazran - Spartak Nalchik1:130.09.2018
FK Chayka - Kuban0:030.09.2018
Mashuk - FC Akademia2:230.09.2018
Maykop - Krasnodar 31:030.09.2018
SKA Rostov - Chernomorets Novorossijsk2:230.09.2018
Biolog - Volgar-Astrakhan2:129.09.2018
9. Round1X2 
FC Akademia - Dynamo Stavropol1:324.09.2018
Alania Vladikavkaz - SKA Rostov0:123.09.2018
Kuban - Biolog2:123.09.2018
Legion Dynamo - Mashuk1:123.09.2018
Spartak Nalchik - Chernomorets Novorossijsk1:322.09.2018
Volgar-Astrakhan - Angust Nazran2:121.09.2018
Krasnodar 3 - FK Chayka0:121.09.2018
8. Round1X2 
Angust Nazran - Kuban0:116.09.2018
Chernomorets Novorossijsk - Volgar-Astrakhan0:116.09.2018
Dynamo Stavropol - Legion Dynamo2:216.09.2018
Mashuk - Alania Vladikavkaz2:116.09.2018
Maykop - FC Akademia2:116.09.2018
SKA Rostov - Spartak Nalchik0:116.09.2018
Biolog - Krasnodar 35:115.09.2018
7. Round1X2 
FC Akademia - FK Chayka0:210.09.2018
Alania Vladikavkaz - Dynamo Stavropol3:109.09.2018
Volgar-Astrakhan - Spartak Nalchik2:209.09.2018
Krasnodar 3 - Angust Nazran1:109.09.2018
Kuban - Chernomorets Novorossijsk1:009.09.2018
Legion Dynamo - Maykop2:009.09.2018
Mashuk - SKA Rostov0:009.09.2018
4. Round1X2 
Volgar-Astrakhan - Krasnodar 32:005.09.2018
6. Round1X2 
Chernomorets Novorossijsk - Krasnodar 37:002.09.2018
Dynamo Stavropol - Mashuk0:202.09.2018
FK Chayka - Legion Dynamo4:202.09.2018
Maykop - Alania Vladikavkaz3:002.09.2018
SKA Rostov - Volgar-Astrakhan0:002.09.2018
Spartak Nalchik - Kuban1:202.09.2018
Biolog - FC Akademia0:101.09.2018
5. Round1X2 
Krasnodar 3 - Spartak Nalchik0:227.08.2018
Alania Vladikavkaz - FK Chayka2:326.08.2018
Dynamo Stavropol - SKA Rostov1:226.08.2018
FC Akademia - Angust Nazran1:126.08.2018
Kuban - Volgar-Astrakhan2:126.08.2018
Legion Dynamo - Biolog2:026.08.2018
Mashuk - Maykop0:226.08.2018
4. Round1X2 
Angust Nazran - Legion Dynamo1:118.08.2018
Biolog - Alania Vladikavkaz2:018.08.2018
Chernomorets Novorossijsk - FC Akademia5:018.08.2018
FK Chayka - Mashuk3:118.08.2018
Maykop - Dynamo Stavropol3:018.08.2018
SKA Rostov - Kuban0:218.08.2018
3. Round1X2 
FC Akademia - Spartak Nalchik1:312.08.2018
Alania Vladikavkaz - Angust Nazran0:011.08.2018
Dynamo Stavropol - FK Chayka1:411.08.2018
Krasnodar 3 - Kuban1:111.08.2018
Legion Dynamo - Chernomorets Novorossijsk0:111.08.2018
Mashuk - Biolog0:111.08.2018
Maykop - SKA Rostov2:111.08.2018
2. Round1X2 
Angust Nazran - Mashuk0:003.08.2018
Biolog - Dynamo Stavropol1:103.08.2018
Chernomorets Novorossijsk - Alania Vladikavkaz2:203.08.2018
Volgar-Astrakhan - FC Akademia2:103.08.2018
FK Chayka - Maykop1:003.08.2018
Krasnodar 3 - SKA Rostov3:103.08.2018
Spartak Nalchik - Legion Dynamo1:103.08.2018
1. Round1X2 
Alania Vladikavkaz - Spartak Nalchik1:225.07.2018
Dynamo Stavropol - Angust Nazran0:125.07.2018
FC Akademia - Kuban1:325.07.2018
FK Chayka - SKA Rostov1:125.07.2018
Legion Dynamo - Volgar-Astrakhan2:325.07.2018
Mashuk - Chernomorets Novorossijsk2:125.07.2018
Maykop - Biolog1:025.07.2018
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display complete results for PFL - South 2018/2019 which is sorted in Soccer - Russia category. Make use of complete results list in PFL - South 2018/2019 and utilize connection to archive betting odds. Click on match detail and find out result as well as 1X2, under/over, asian handicap and moneyline odds offered for the game played in PFL - South 2018/2019.