Poland

III Liga - Group IV 2018/2019III Liga - Group IV

  • Next matches
   B's1X2  
NKP Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa   4 FIN1:0
Wolka Pelkinska - Hutnik Krakow        FIN5:1
Avia Swidnik - Biala Podlaska   2 FIN1:1
Orleta Radzyn - Wisla Pulawy   2 FIN2:0
Sola Oswiecim - Spartakus Daleszyce   2 FIN1:0
S. Rzeszow - Lublin   2 FIN2:2
Wislanie Jaskowice - Czarni Polaniec   2 FIN2:1
Chelmianka Chelm - Stal Krasnik   1 FIN1:3
Ostrowiec Swietokrzyski - Sandomierz   11 FIN3:0
Biala Podlaska - Sola Oswiecim           27.10. 12:00
Czarni Polaniec - Orleta Radzyn           27.10. 13:00
Hutnik Krakow - Wislanie Jaskowice           27.10. 14:00
Sandomierz - Spartakus Daleszyce           27.10. 14:00
Stal Krasnik - NKP Podhale Nowy Targ           27.10. 14:00
Wisla Pulawy - Avia Swidnik           27.10. 15:00
Lublin - Chelmianka Chelm           27.10. 16:00
Ostrowiec Swietokrzyski - S. Rzeszow           27.10. 19:29
  • Results
  • Show last:
  • Sort by:
12. Round1X2 
Sandomierz - Sola Oswiecim3:014.10.
Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm2:114.10.
Stal Krasnik - S. Rzeszow2:214.10.
Wisla Pulawy - Wislanie Jaskowice2:214.10.
Biala Podlaska - Orleta Radzyn1:513.10.
Czarni Polaniec - Wolka Pelkinska0:113.10.
Hutnik Krakow - NKP Podhale Nowy Targ0:1   13.10.
Lublin - Ostrowiec Swietokrzyski2:013.10.
Spartakus Daleszyce - Avia Swidnik0:213.10.
11. Round1X2 
Avia Swidnik - Sola Oswiecim1:007.10.
Chelmianka Chelm - Hutnik Krakow1:2   07.10.
Lublin - Sandomierz1:106.10.
NKP Podhale Nowy Targ - Czarni Polaniec3:006.10.
Orleta Radzyn - Spartakus Daleszyce2:106.10.
Ostrowiec Swietokrzyski - Stal Krasnik0:206.10.
S. Rzeszow - Sokol Sieniawa3:006.10.
Wislanie Jaskowice - Biala Podlaska1:206.10.
Wolka Pelkinska - Wisla Pulawy1:206.10.
10. Round1X2 
Sokol Sieniawa - Ostrowiec Swietokrzyski3:330.09.
Stal Krasnik - Lublin0:030.09.
Wisla Pulawy - NKP Podhale Nowy Targ0:130.09.
Biala Podlaska - Wolka Pelkinska1:129.09.
Czarni Polaniec - Chelmianka Chelm2:029.09.
Hutnik Krakow - S. Rzeszow1:1   29.09.
Sandomierz - Avia Swidnik0:329.09.
Sola Oswiecim - Orleta Radzyn2:229.09.
Spartakus Daleszyce - Wislanie Jaskowice2:029.09.
9. Round1X2 
Chelmianka Chelm - Wisla Pulawy1:023.09.
Ostrowiec Swietokrzyski - Hutnik Krakow0:1   23.09.
Stal Krasnik - Sandomierz3:023.09.
Lublin - Sokol Sieniawa2:1   22.09.
NKP Podhale Nowy Targ - Biala Podlaska1:022.09.
Orleta Radzyn - Avia Swidnik3:0   22.09.
S. Rzeszow - Czarni Polaniec3:0   22.09.
Wislanie Jaskowice - Sola Oswiecim2:1   22.09.
Wolka Pelkinska - Spartakus Daleszyce5:0   22.09.
  • Head-to-head
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display overall, home, away, form and other Soccer tables relating to III Liga - Group IV 2018/2019 which is sorted in Poland category of BetExplorer sports stats service. Apart from Soccer tables, statistics and results, you can see archive odds of previous games in III Liga - Group IV 2018/2019. The tabs on top of page let you see complete results of III Liga - Group IV 2018/2019, fixtures and league stats informing of trends for the whole competition. Use Soccer item in the main navigation to browse through other Soccer leagues and to find more competitions from Poland category, including history results, tables and statistics.