Belarus

Division 2 - Group A 2020Division 2 - Group A

6. Round B's1X2
30.05. 13:00 Brest Malorita - BGU Minsk        
  Ivatsevichi - Kronon Stolbtsy        
  Ostrovets - Stanles Pinsk        
30.05. 15:00 Baranovici - Chayka Zelva        
  Meliorator Zhitkovichi - Molodechno        
7. Round B's1X2
13.06. 12:00 Baranovici - Molodechno        
  BGU Minsk - Ivatsevichi        
  Chayka Zelva - Brest Malorita        
  Pershiy Region - Ostrovets        
  Stanles Pinsk - Meliorator Zhitkovichi        
8. Round B's1X2
20.06. 12:00 Baranovici - Stanles Pinsk        
  Brest Malorita - Molodechno        
  Ivatsevichi - Chayka Zelva        
  Kronon Stolbtsy - BGU Minsk        
  Meliorator Zhitkovichi - Pershiy Region        
9. Round B's1X2
27.06. 12:00 Baranovici - Pershiy Region        
  Chayka Zelva - Kronon Stolbtsy        
  Molodechno - Ivatsevichi        
  Ostrovets - Meliorator Zhitkovichi        
  Stanles Pinsk - Brest Malorita        
10. Round B's1X2
04.07. 12:00 Baranovici - Ostrovets        
  BGU Minsk - Chayka Zelva        
  Brest Malorita - Pershiy Region        
  Ivatsevichi - Stanles Pinsk        
  Kronon Stolbtsy - Molodechno        
11. Round B's1X2
11.07. 12:00 Baranovici - Meliorator Zhitkovichi        
  Molodechno - BGU Minsk        
  Ostrovets - Brest Malorita        
  Pershiy Region - Ivatsevichi        
  Stanles Pinsk - Kronon Stolbtsy        
12. Round B's1X2
25.07. 12:00 Meliorator Zhitkovichi - Brest Malorita        
  Molodechno - Chayka Zelva        
  Ostrovets - Ivatsevichi        
  Pershiy Region - Kronon Stolbtsy        
  Stanles Pinsk - BGU Minsk        
13. Round B's1X2
01.08. 12:00 Brest Malorita - Baranovici        
  Chayka Zelva - Stanles Pinsk        
  Ivatsevichi - Meliorator Zhitkovichi        
  Kronon Stolbtsy - Ostrovets        
  Pershiy Region - BGU Minsk        
14. Round B's1X2
08.08. 12:00 Ivatsevichi - Baranovici        
  Meliorator Zhitkovichi - Kronon Stolbtsy        
  Ostrovets - BGU Minsk        
  Pershiy Region - Chayka Zelva        
  Stanles Pinsk - Molodechno        
15. Round B's1X2
15.08. 12:00 BGU Minsk - Meliorator Zhitkovichi        
  Chayka Zelva - Ostrovets        
  Ivatsevichi - Brest Malorita        
  Kronon Stolbtsy - Baranovici        
  Molodechno - Pershiy Region        
16. Round B's1X2
22.08. 12:00 BGU Minsk - Baranovici        
  Brest Malorita - Kronon Stolbtsy        
  Meliorator Zhitkovichi - Chayka Zelva        
  Ostrovets - Molodechno        
  Pershiy Region - Stanles Pinsk        
17. Round B's1X2
29.08. 12:00 BGU Minsk - Brest Malorita        
  Chayka Zelva - Baranovici        
  Kronon Stolbtsy - Ivatsevichi        
  Molodechno - Meliorator Zhitkovichi        
  Stanles Pinsk - Ostrovets        
18. Round B's1X2
05.09. 12:00 Brest Malorita - Chayka Zelva        
  Ivatsevichi - BGU Minsk        
  Meliorator Zhitkovichi - Stanles Pinsk        
  Molodechno - Baranovici        
  Ostrovets - Pershiy Region        
19. Round B's1X2
12.09. 12:00 BGU Minsk - Kronon Stolbtsy        
  Chayka Zelva - Ivatsevichi        
  Molodechno - Brest Malorita        
  Pershiy Region - Meliorator Zhitkovichi        
  Stanles Pinsk - Baranovici        
20. Round B's1X2
19.09. 12:00 Brest Malorita - Stanles Pinsk        
  Ivatsevichi - Molodechno        
  Kronon Stolbtsy - Chayka Zelva        
  Meliorator Zhitkovichi - Ostrovets        
  Pershiy Region - Baranovici        
21. Round B's1X2
26.09. 12:00 Chayka Zelva - BGU Minsk        
  Molodechno - Kronon Stolbtsy        
  Ostrovets - Baranovici        
  Pershiy Region - Brest Malorita        
  Stanles Pinsk - Ivatsevichi        
22. Round B's1X2
03.10. 12:00 BGU Minsk - Molodechno        
  Brest Malorita - Ostrovets        
  Ivatsevichi - Pershiy Region        
  Kronon Stolbtsy - Stanles Pinsk        
  Meliorator Zhitkovichi - Baranovici        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com