Czech Republic

Extraliga 2020/2021Extraliga

4. Round B's1X2
08.11. 16:00 Sparta Prague - Vitkovice        
16. Round B's1X2
11.11. 17:30 Ceske Budejovice - Kometa Brno        
  Litvinov - Liberec        
  Mlada Boleslav - Plzen        
  Trinec - Vitkovice        
11.11. 18:00 Mountfield HK - Zlin        
  Pardubice - Olomouc        
11.11. 18:30 Sparta Prague - Karlovy Vary        
17. Round B's1X2
13.11. 17:30 Karlovy Vary - Ceske Budejovice        
  Plzen - Litvinov        
  Vitkovice - Sparta Prague        
  Zlin - Pardubice        
13.11. 18:00 Kometa Brno - Mlada Boleslav        
  Liberec - Mountfield HK        
  Olomouc - Trinec        
18. Round B's1X2
15.11. 15:00 Trinec - Zlin        
15.11. 15:30 Litvinov - Karlovy Vary        
15.11. 16:00 Mlada Boleslav - Liberec        
  Mountfield HK - Olomouc        
  Sparta Prague - Pardubice        
  Vitkovice - Kometa Brno        
15.11. 17:00 Ceske Budejovice - Plzen        
19. Round B's1X2
20.11. 17:00 Plzen - Trinec        
20.11. 17:30 Karlovy Vary - Kometa Brno        
  Vitkovice - Ceske Budejovice        
  Zlin - Mlada Boleslav        
20.11. 18:00 Olomouc - Litvinov        
  Pardubice - Mountfield HK        
20. Round B's1X2
22.11. 15:00 Trinec - Pardubice        
22.11. 15:30 Karlovy Vary - Plzen        
22.11. 16:00 Mlada Boleslav - Vitkovice        
  Sparta Prague - Olomouc        
22.11. 17:00 Ceske Budejovice - Liberec        
  Kometa Brno - Zlin        
21. Round B's1X2
27.11. 17:30 Plzen - Kometa Brno        
  Vitkovice - Karlovy Vary        
  Zlin - Ceske Budejovice        
27.11. 18:00 Liberec - Trinec        
  Mountfield HK - Sparta Prague        
  Olomouc - Mlada Boleslav        
  Pardubice - Litvinov        
22. Round B's1X2
29.11. 15:00 Trinec - Mountfield HK        
29.11. 15:30 Karlovy Vary - Zlin        
29.11. 16:00 Mlada Boleslav - Pardubice        
  Sparta Prague - Litvinov        
29.11. 16:30 Plzen - Vitkovice        
29.11. 17:00 Ceske Budejovice - Olomouc        
  Kometa Brno - Liberec        
23. Round B's1X2
01.12. 17:00 Sparta Prague - Trinec        
01.12. 17:30 Litvinov - Mlada Boleslav        
  Zlin - Vitkovice        
01.12. 18:00 Liberec - Plzen        
  Mountfield HK - Kometa Brno        
  Olomouc - Karlovy Vary        
  Pardubice - Ceske Budejovice        
24. Round B's1X2
04.12. 17:00 Trinec - Litvinov        
04.12. 17:30 Ceske Budejovice - Sparta Prague        
  Karlovy Vary - Liberec        
  Mlada Boleslav - Mountfield HK        
  Plzen - Zlin        
  Vitkovice - Pardubice        
04.12. 18:00 Kometa Brno - Olomouc        
25. Round B's1X2
06.12. 15:00 Trinec - Mlada Boleslav        
06.12. 15:30 Litvinov - Ceske Budejovice        
06.12. 16:00 Liberec - Zlin        
  Mountfield HK - Plzen        
  Sparta Prague - Kometa Brno        
06.12. 17:00 Olomouc - Vitkovice        
  Pardubice - Karlovy Vary        
26. Round B's1X2
11.12. 17:30 Ceske Budejovice - Trinec        
  Karlovy Vary - Mountfield HK        
  Plzen - Olomouc        
  Vitkovice - Liberec        
  Zlin - Litvinov        
11.12. 18:00 Kometa Brno - Pardubice        
27. Round B's1X2
13.12. 15:30 Karlovy Vary - Mlada Boleslav        
  Zlin - Olomouc        
13.12. 16:00 Liberec - Pardubice        
  Vitkovice - Litvinov        
13.12. 16:30 Plzen - Sparta Prague        
13.12. 17:00 Ceske Budejovice - Mountfield HK        
  Kometa Brno - Trinec        
28. Round B's1X2
22.12. 17:00 Trinec - Karlovy Vary        
22.12. 17:30 Litvinov - Kometa Brno        
  Mlada Boleslav - Ceske Budejovice        
22.12. 18:00 Mountfield HK - Vitkovice        
  Olomouc - Liberec        
  Pardubice - Plzen        
22.12. 18:30 Sparta Prague - Zlin        
29. Round B's1X2
26.12. 15:30 Karlovy Vary - Sparta Prague        
  Zlin - Mountfield HK        
26.12. 16:00 Liberec - Litvinov        
  Vitkovice - Trinec        
26.12. 16:30 Plzen - Mlada Boleslav        
26.12. 17:00 Kometa Brno - Ceske Budejovice        
  Olomouc - Pardubice        
30. Round B's1X2
28.12. 17:00 Trinec - Olomouc        
28.12. 17:30 Ceske Budejovice - Karlovy Vary        
  Litvinov - Plzen        
  Mlada Boleslav - Kometa Brno        
28.12. 18:00 Mountfield HK - Liberec        
  Pardubice - Zlin        
28.12. 18:30 Sparta Prague - Vitkovice        
31. Round B's1X2
30.12. 17:30 Karlovy Vary - Litvinov        
  Plzen - Ceske Budejovice        
  Vitkovice - Kometa Brno        
  Zlin - Trinec        
30.12. 18:00 Liberec - Mlada Boleslav        
  Olomouc - Mountfield HK        
  Pardubice - Sparta Prague        
32. Round B's1X2
03.01.2021 15:30 Litvinov - Olomouc        
03.01.2021 16:00 Mlada Boleslav - Zlin        
  Mountfield HK - Pardubice        
  Sparta Prague - Liberec        
03.01.2021 16:30 Trinec - Plzen        
03.01.2021 17:00 Ceske Budejovice - Vitkovice        
  Kometa Brno - Karlovy Vary        
33. Round B's1X2
08.01.2021 17:30 Plzen - Karlovy Vary        
  Vitkovice - Mlada Boleslav        
  Zlin - Kometa Brno        
08.01.2021 18:00 Liberec - Ceske Budejovice        
  Mountfield HK - Litvinov        
  Olomouc - Sparta Prague        
  Pardubice - Trinec        
34. Round B's1X2
10.01.2021 15:00 Trinec - Liberec        
10.01.2021 15:30 Karlovy Vary - Vitkovice        
  Litvinov - Pardubice        
10.01.2021 16:00 Mlada Boleslav - Olomouc        
  Sparta Prague - Mountfield HK        
10.01.2021 17:00 Ceske Budejovice - Zlin        
  Kometa Brno - Plzen        
35. Round B's1X2
15.01.2021 17:30 Litvinov - Sparta Prague        
  Vitkovice - Plzen        
  Zlin - Karlovy Vary        
15.01.2021 18:00 Liberec - Kometa Brno        
  Mountfield HK - Trinec        
  Olomouc - Ceske Budejovice        
  Pardubice - Mlada Boleslav        
36. Round B's1X2
17.01.2021 15:00 Trinec - Sparta Prague        
17.01.2021 15:30 Karlovy Vary - Olomouc        
17.01.2021 16:00 Mlada Boleslav - Litvinov        
  Vitkovice - Zlin        
17.01.2021 16:30 Plzen - Liberec        
17.01.2021 17:00 Ceske Budejovice - Pardubice        
  Kometa Brno - Mountfield HK        
37. Round B's1X2
19.01.2021 17:30 Zlin - Plzen        
19.01.2021 18:00 Liberec - Karlovy Vary        
  Mountfield HK - Mlada Boleslav        
  Olomouc - Kometa Brno        
  Pardubice - Vitkovice        
19.01.2021 18:30 Sparta Prague - Ceske Budejovice        
20.01.2021 17:30 Litvinov - Trinec        
38. Round B's1X2
22.01.2021 17:30 Ceske Budejovice - Litvinov        
  Karlovy Vary - Pardubice        
  Mlada Boleslav - Trinec        
  Plzen - Mountfield HK        
  Vitkovice - Olomouc        
  Zlin - Liberec        
22.01.2021 18:00 Kometa Brno - Sparta Prague        
39. Round B's1X2
24.01.2021 15:00 Trinec - Ceske Budejovice        
24.01.2021 15:30 Litvinov - Zlin        
24.01.2021 16:00 Liberec - Vitkovice        
  Mountfield HK - Karlovy Vary        
  Sparta Prague - Mlada Boleslav        
24.01.2021 17:00 Olomouc - Plzen        
  Pardubice - Kometa Brno        
40. Round B's1X2
29.01.2021 17:00 Trinec - Kometa Brno        
29.01.2021 17:30 Litvinov - Vitkovice        
  Mlada Boleslav - Karlovy Vary        
29.01.2021 18:00 Mountfield HK - Ceske Budejovice        
  Olomouc - Zlin        
  Pardubice - Liberec        
29.01.2021 18:30 Sparta Prague - Plzen        
41. Round B's1X2
31.01.2021 15:00 Trinec - Karlovy Vary        
31.01.2021 15:30 Zlin - Sparta Prague        
31.01.2021 16:00 Liberec - Olomouc        
  Vitkovice - Mountfield HK        
31.01.2021 16:30 Plzen - Pardubice        
31.01.2021 17:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav        
  Kometa Brno - Litvinov        
42. Round B's1X2
02.02.2021 17:00 Trinec - Vitkovice        
02.02.2021 17:30 Ceske Budejovice - Kometa Brno        
  Litvinov - Liberec        
  Mlada Boleslav - Plzen        
02.02.2021 18:00 Mountfield HK - Zlin        
  Pardubice - Olomouc        
02.02.2021 18:30 Sparta Prague - Karlovy Vary        
43. Round B's1X2
05.02.2021 17:30 Karlovy Vary - Ceske Budejovice        
  Plzen - Litvinov        
  Vitkovice - Sparta Prague        
  Zlin - Pardubice        
05.02.2021 18:00 Kometa Brno - Mlada Boleslav        
  Liberec - Mountfield HK        
  Olomouc - Trinec        
44. Round B's1X2
07.02.2021 15:00 Trinec - Zlin        
07.02.2021 15:30 Litvinov - Karlovy Vary        
07.02.2021 16:00 Mlada Boleslav - Liberec        
  Mountfield HK - Olomouc        
  Sparta Prague - Pardubice        
07.02.2021 17:00 Kometa Brno - Vitkovice        
23.02.2021 17:30 Ceske Budejovice - Plzen        
45. Round B's1X2
17.02.2021 17:30 Karlovy Vary - Kometa Brno        
  Plzen - Trinec        
  Vitkovice - Ceske Budejovice        
  Zlin - Mlada Boleslav        
17.02.2021 18:00 Liberec - Sparta Prague        
  Olomouc - Litvinov        
  Pardubice - Mountfield HK        
46. Round B's1X2
19.02.2021 17:30 Ceske Budejovice - Liberec        
  Karlovy Vary - Plzen        
  Litvinov - Mountfield HK        
  Mlada Boleslav - Vitkovice        
19.02.2021 18:00 Kometa Brno - Zlin        
  Trinec - Pardubice        
19.02.2021 18:30 Sparta Prague - Olomouc        
47. Round B's1X2
21.02.2021 15:30 Zlin - Ceske Budejovice        
21.02.2021 16:00 Liberec - Trinec        
  Mountfield HK - Sparta Prague        
  Vitkovice - Karlovy Vary        
21.02.2021 16:30 Plzen - Kometa Brno        
21.02.2021 17:00 Olomouc - Mlada Boleslav        
  Pardubice - Litvinov        
48. Round B's1X2
26.02.2021 17:00 Trinec - Mountfield HK        
26.02.2021 17:30 Ceske Budejovice - Olomouc        
  Karlovy Vary - Zlin        
  Mlada Boleslav - Pardubice        
  Plzen - Vitkovice        
26.02.2021 18:00 Kometa Brno - Liberec        
26.02.2021 18:30 Sparta Prague - Litvinov        
49. Round B's1X2
28.02.2021 15:30 Litvinov - Mlada Boleslav        
  Zlin - Vitkovice        
28.02.2021 16:00 Liberec - Plzen        
  Mountfield HK - Kometa Brno        
  Sparta Prague - Trinec        
28.02.2021 17:00 Olomouc - Karlovy Vary        
  Pardubice - Ceske Budejovice        
50. Round B's1X2
02.03.2021 17:00 Trinec - Litvinov        
02.03.2021 17:30 Ceske Budejovice - Sparta Prague        
  Karlovy Vary - Liberec        
  Mlada Boleslav - Mountfield HK        
  Plzen - Zlin        
  Vitkovice - Pardubice        
02.03.2021 18:00 Kometa Brno - Olomouc        
51. Round B's1X2
05.03.2021 17:00 Trinec - Mlada Boleslav        
05.03.2021 17:30 Litvinov - Ceske Budejovice        
05.03.2021 18:00 Liberec - Zlin        
  Mountfield HK - Plzen        
  Olomouc - Vitkovice        
  Pardubice - Karlovy Vary        
05.03.2021 18:30 Sparta Prague - Kometa Brno        
52. Round B's1X2
07.03.2021 15:30 Karlovy Vary - Mountfield HK        
  Zlin - Litvinov        
07.03.2021 16:00 Mlada Boleslav - Sparta Prague        
  Vitkovice - Liberec        
07.03.2021 16:30 Plzen - Olomouc        
07.03.2021 17:00 Ceske Budejovice - Trinec        
  Kometa Brno - Pardubice        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com