Setup your odds filter and view only the 1X2 odds range you look for the most in the upcoming matches.

Odds filter

  • -
South KoreaSouth Korea: KBL   1 2
07:00Dongbu Promy - Mobis Phoebus  
RussiaRussia: Superleague A Women   1 2
08:00Novosibirsk W - Spartak Moscow W  
South KoreaSouth Korea: KBL   1 2
09:00Sonic Boom - Goyang  
TurkeyTurkey: Spor Toto 2. Lig Red Group 1 X 2
10:00Eyupspor - Menemen Bld.
Sri LankaSri Lanka: Champions League 1 X 2
10:30Air Force - Renown
GermanyGermany: Bundesliga Women 1 X 2
11:00Sand W - Potsdam W
RussiaRussia: MHL 1 X 2
11:00Chaika - Krasnaya Armiya
TurkeyTurkey: TFF 3. Lig Group 1 1 X 2
11:00Bayburt - Orhangazispor
BangladeshBangladesh: Premier League 1 X 2
11:30Sheikh Russel - Farashganj
TurkeyTurkey: Spor Toto 2. Lig White Group 1 X 2
11:30Bugsasspor - Fethiyespor
11:30Zonguldak - Nazillispor
TurkeyTurkey: TFF 3. Lig Group 1 1 X 2
11:30Kozan - Yomraspor
11:30Manisa - Bayrampasa
TurkeyTurkey: TFF 3. Lig Group 2 1 X 2
11:30Kirikhanspor - Turgutluspor
SpainSpain: Tercera Division 1 X 2
11:45Siete Villas - Laredo
ItalyItaly: Lega A   1 2
12:00Virtus Segafredo Bologna - Torino  
RussiaRussia: MHL 1 X 2
12:00Kunlun Junior - Kapitan
SpainSpain: Primera Division Women 1 X 2
12:00Espanyol W - Madrid C. W
12:00Real Sociedad W - Santa Teresa W
12:00Sevilla FC W - Tenerife W
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1 1 X 2
12:00Rayo Majadahonda - Ferrol
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4 1 X 2
12:00El Ejido - Las Palmas B
SpainSpain: Tercera Division 1 X 2
12:00Internacional - Trival Valderas
12:00Minerva - Bala Azul
12:00Pobla Mafumet - Espanyol B
12:00Santboia - Granollers
TurkeyTurkey: Super Lig 1 X 2
12:00Basaksehir - Antalyaspor
ItalyItaly: Serie A 1 X 2
12:30Verona - AC Milan
NetherlandsNetherlands: Eredivisie 1 X 2
12:30Sparta Rotterdam - Feyenoord
SpainSpain: ACB   1 2
12:30Bilbao - Estudiantes  
12:30Joventut Badalona - Tecnyconta Zaragoza  
SpainSpain: Tercera Division 1 X 2
12:30Covadonga - Condal
ChinaChina: CBA   1 2
12:35Jilin - Foshan  
AfricaAfrica: CECAFA Championship 1 X 2
13:00Kenya - Zanzibar
IndiaIndia: ISL 1 X 2
13:00Bengaluru - Chennaiyin
TurkeyTurkey: TFF 1. Lig 1 X 2
13:30Ankaragucu - Manisaspor
GermanyGermany: Bundesliga Women 1 X 2
14:00Hoffenheim W - Werder Bremen W
GreeceGreece: Division C 1 X 2
14:00Zevgolatiou - Proodeftiki
GreeceGreece: Football League 1 X 2
14:00Ergotelis - Apollon Pontou
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A 1 X 2
14:30Bornem - Petegem
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B 1 X 2
14:30Vosselaar - Tienen
GermanyGermany: 1. Bundesliga Women   1 2
14:30Munster W - Aachen W  
GermanyGermany: Oberliga Westfalen 1 X 2
14:30ASC 09 Dortmund - Brunninghausen
ItalyItaly: Serie C - Group C 1 X 2
14:30Trapani - Cosenza
ItalyItaly: Serie D - Group A 1 X 2
14:30Pro Sesto - Olginatese
ItalyItaly: Serie D - Group D 1 X 2
14:30Rimini - Vivi Altotevere
14:30Tuttocuoio - Correggese
ItalyItaly: Serie D - Group F 1 X 2
14:30Vis Pesaro - Castelfidardo
ItalyItaly: Serie D - Group G 1 X 2
14:30Ostia Mare - Budoni
ItalyItaly: Serie D - Group H 1 X 2
14:30Altamura - Nardo
14:30Pomigliano - San Severo
ItalyItaly: Serie D - Group I 1 X 2
14:30AS Acireale - Gela
14:30Vesuvio Ercolanese - Ebolitana
NetherlandsNetherlands: Eredivisie 1 X 2
14:30Utrecht - Heracles
South AfricaSouth Africa: First Division 1 X 2
14:30Jomo Cosmos - Mthatha Bucks
TurkeyTurkey: Super Lig 1 X 2
14:30Yeni Malatyaspor - Galatasaray
BelgiumBelgium: First Amateur Division 1 X 2
15:00Knokke - Seraing
DenmarkDenmark: Metal Ligaen 1 X 2
15:00Frederikshavn - Sonderjyske Ishockey
EuropeEurope: Channel One Cup 1 X 2
15:00Russia - Finland
FranceFrance: LFB Women   1 2
15:00Lyon W - Lattes Montpellier W  
ItalyItaly: Serie A 1 X 2
15:00Bologna - Juventus
15:00Fiorentina - Genoa
PortugalPortugal: Divisao A1   1 2
15:00Clube K - Vitoria Guimaraes  
RussiaRussia: VHL 1 X 2
15:00Ryazan - Karaganda
SwedenSweden: Handbollsligan 1 X 2
15:00Hammarby - Skovde
EnglandEngland: Premier League 1 X 2
15:15West Brom - Manchester United
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women   1 2
15:30Summa Peelpush W - Flynth Flamingos W  
PolandPoland: Ekstraklasa 1 X 2
15:30Lech Poznan - Termalica B-B.
AustriaAustria: EBEL 1 X 2
16:00Salzburg - Villach
FinlandFinland: Mestaruusliiga   1 2
16:00Loimu - Lakkapaa  
FinlandFinland: Suomi-sarja 1 X 2
16:00Koovee - JHT
FranceFrance: LFB Women   1 2
16:00Mondeville W - Nantes W  
GermanyGermany: Oberliga North 1 X 2
16:00Preussen - Harzer F.
GreeceGreece: Football League 1 X 2
16:00Aris - OFI Crete
16:00Panachaiki - Panegialios FC
ItalyItaly: Serie A2   1 2
16:00Club Italia Roma - Taviano  
LithuaniaLithuania: LKL   1 2
16:00Juventus - Lietkabelis  
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal 1 X 2
16:00Gafanha - Nogueirense
16:00Leiria - Marinhense
16:00Lusitano FCV - Aguias do Moradal
16:00Sertanense - Oleiros
16:00Torcatense - Mondinense
PortugalPortugal: Segunda Liga 1 X 2
16:00Academica - Covilha
RussiaRussia: VTB United League   1 2
16:00BC Kalev/Cramo - VEF Riga  
SpainSpain: Tercera Division 1 X 2
16:00Alfaro - Arnedo
16:00La Baneza - Almazan
16:00Real Murcia B - Ciudad Cieza
SwitzerlandSwitzerland: LNA   1 2
16:00BC Boncourt - BBC Monthey  
SwitzerlandSwitzerland: Super League 1 X 2
16:00Grasshoppers - Basel
16:00Luzern - Young Boys
ItalyItaly: Serie C - Group C 1 X 2
16:30Lecce - Monopoli
SpainSpain: Tercera Division 1 X 2
16:30CD Calamonte - Aceuchal
16:30Motril - Martos
FranceFrance: Pro A   1 2
17:00Sete - Nantes  
17:00Tourcoing - Paris  
GermanyGermany: 2. Bundesliga 1 X 2
17:00Emsdetten - Coburg 2000
GermanyGermany: DEL 1 X 2
17:00Kolner - Augsburger Panther
ItalyItaly: A2 West   1 2
17:00Cagliari - Casale Monferrato  
ItalyItaly: Serie A1 Women   1 2
17:00Bergamo W - Monza W  
17:00Liu Jo Nordmeccanica Modena W - Casalmaggiore W  
ItalyItaly: Serie A2 Women   1 2
17:00Ravenna W - Trentino W  
17:00Sorelle Ramonda W - Brescia W  
17:00Soverato W - Marignano W  
PortugalPortugal: Segunda Liga 1 X 2
17:00Santa Clara - Oliveirense
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1 1 X 2
17:00CF Talavera - Cerceda
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2 1 X 2
17:00UD Logrones - Izarra
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3 1 X 2
17:00Elche - Olot
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4 1 X 2
17:00Recreativo Huelva - Jumilla
SpainSpain: Tercera Division 1 X 2
17:00Algeciras - CD Gerena
17:00Antequera - Atarfe Industrial
17:00Ferriolense - Petra
17:00Sodupe - Basconia
17:00Zamudio - Bermeo
SwedenSweden: Allsvenskan 1 X 2
17:00Skanela - IFK Ystads
United KingdomUnited Kingdom: BBL   1 2
17:00Plymouth Raiders - Bristol Flyers  
AustriaAustria: EBEL 1 X 2
17:30Klagenfurt - Znojmo
EnglandEngland: Premier League 1 X 2
17:30Bournemouth - Liverpool
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4 1 X 2
17:30UCAM Murcia - San Fernando
TurkeyTurkey: Super Ligi   1 2
17:30Istanbul BB - Anadolu Efes  
FinlandFinland: Suomi-sarja 1 X 2
17:45D-Kiekko - Karhu HT
GermanyGermany: Bundesliga 1 X 2
18:00RB Leipzig - Hertha Berlin
GermanyGermany: DEL2 1 X 2
18:00Tolzer Lowen - Frankfurt Lowen
GermanyGermany: Oberliga South 1 X 2
18:00Sonthofen - Memmingen
IsraelIsrael: Ligat ha'Al 1 X 2
18:00Shmona - H. Raanana
ItalyItaly: A2 East   1 2
18:00Poderosa Montegranaro - Fortitudo Kontatto Bologna  
18:00UCC Assigeco Piacenza - Forli  
18:00Verona - Trieste  
ItalyItaly: A2 West   1 2
18:00Agrigento - Legnano  
18:00Latina - Tortona  
ItalyItaly: Serie A2   1 2
18:00Tuscania - Monini Spoleto  
MoroccoMorocco: Botola Pro 1 X 2
18:00Difaa El Jadidi - Kawkab Marrakech
PolandPoland: Tauron Basket Liga   1 2
18:00Gdynia - Polpharma Starogard  
United KingdomUnited Kingdom: Elite League 1 X 2
18:00Sheffield - Fife
GermanyGermany: Oberliga North 1 X 2
18:15Halle - Crocodiles Hamburg
ItalyItaly: Lega A   1 2
18:15Pesaro - Avellino  
GermanyGermany: Oberliga North 1 X 2
18:30Fuchse Duisburg - Herner
SpainSpain: ACB   1 2
18:30MoraBanc Andorra - Baskonia  
GermanyGermany: DEL 1 X 2
19:00Nurnberg Ice Tigers - Bremerhaven
RomaniaRomania: Liga 1 1 X 2
19:00FCSB - FC Viitorul
ItalyItaly: Serie A2   1 2
19:30Brescia - Cantu  
19:30Roma - Santa Croce  
CubaCuba: Serie Nacional   1 2
20:00Artemisa - Matanzas  
20:00Industriales - Pinar del Rio  
20:00Las Tunas - Granma  
EuropeEurope: SEHA Liga 1 X 2
20:30Nexe - Met. Skopje
WorldWorld: Club World Championship   1 2
20:30Zenit Kazan - Lube Civitanova  
ItalyItaly: Lega A   1 2
20:45Brescia - Venezia  
BrazilBrazil: NBB   1 2
21:00Sorocabana - Paulistano  
IcelandIceland: Olis Deildin 1 X 2
21:00Selfoss - Fram
JamaicaJamaica: Premier League 1 X 2
21:00Sandals SC - Arnett Gardens
Costa RicaCosta Rica: Primera Division 1 X 2
22:00Herediano - Zeledon
22:00Saprissa - Santos DG
USAUSA: NCAA   1 2
22:30La Salle - Mercer  
23:00Colorado State - Texas State  
ArgentinaArgentina: Liga A   1 2
18.12.2017
00:00Obras Sanitarias - Quimsa  
00:00Quilmes - Olimpico  
USAUSA: NBA   1 2
18.12.2017
00:00Brooklyn Nets - Indiana Pacers  
RussiaRussia: MHL 1 X 2
18.12.2017
09:00Tyumensky Legion - Reaktor
IndiaIndia: I-League 1 X 2
18.12.2017
09:30Aizawl - Lajong
RussiaRussia: KHL 1 X 2
18.12.2017
12:30Kunlun - Dinamo Riga
EnglandEngland: Premier League 2 1 X 2
18.12.2017
13:30Reading U23 - Southampton U23
EgyptEgypt: Premier League 1 X 2
18.12.2017
16:00Al Nasr - El Masry
GreeceGreece: A1   1 2
18.12.2017
16:00Panathinaikos - Iraklis Chalkidas  
BulgariaBulgaria: NBL   1 2
18.12.2017
17:30Levski - Cherno More  
Czech RepublicCzech Republic: WSM Liga 1 X 2
18.12.2017
17:30Ceske Budejovice - Prostejov
Czech RepublicCzech Republic: NBL   1 2
18.12.2017
18:00Brno - Usti n. Labem  
EuropeEurope: ABA League   1 2
18.12.2017
18:00Cibona - Mega Bemax  
PolandPoland: PlusLiga   1 2
18.12.2017
18:00Bielsko-Biala - Zawiercie  
AustriaAustria: ABL   1 2
18.12.2017
19:00Klosterneuburg Dukes - Furstenfeld  
AustriaAustria: EBEL 1 X 2
18.12.2017
19:15TWK Innsbruck - Fehervar AV19
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie 1 X 2
18.12.2017
20:00Jong Ajax - Den Bosch
FranceFrance: Ligue 2 1 X 2
18.12.2017
20:45Lens - Tours
FranceFrance: LNB   1 2
18.12.2017
20:45Boulazac - Pau-Orthez  
ItalyItaly: Serie C - Group A 1 X 2
18.12.2017
20:45Livorno - Piacenza