North Macedonia: Superleague - Losers stage
12. Round Skopje 2020 Eurofarm Pelister 2 30:34 (11:16, 19:18) details 01.05.2024
11. Round Eurofarm Pelister 2 Multi Esens 30:21 (15:10, 15:11) details 27.04.2024
10. Round Eurofarm Pelister 2 Vardar Negotino 35:23 (16:13, 19:10) details 20.04.2024
9. Round Kumanovo Eurofarm Pelister 2 29:23 (14:9, 15:14) details 14.04.2024
8. Round Eurofarm Pelister 2 RK Aerodrom 10:0 AWA. details 10.04.2024
7. Round Eurofarm Pelister 2 Prilep 31:22 (15:12, 16:10) details 07.04.2024
6. Round Golden Art Eurofarm Pelister 2 21:26 (9:13, 12:13) details 30.03.2024
World: Club Friendly - Main
Eurofarm Pelister 2 Tikvesh 23:26 (12:17, 11:9) details 23.03.2024
North Macedonia: Superleague - Losers stage
5. Round Eurofarm Pelister 2 Skopje 2020 39:22 (16:12, 23:10) details 10.03.2024
4. Round Multi Esens Eurofarm Pelister 2 32:28 (17:15, 15:13) details 02.03.2024
3. Round Vardar Negotino Eurofarm Pelister 2 24:23 (13:12, 11:11) details 24.02.2024
2. Round Eurofarm Pelister 2 Kumanovo 25:19 (12:13, 13:6) details 18.02.2024
1. Round RK Aerodrom Eurofarm Pelister 2 0:10 AWA. details 10.02.2024
North Macedonia: Superleague - Main
Group A - 14. Round Kumanovo Eurofarm Pelister 2 24:27 (12:14, 12:13) details 12.12.2023
World: Club Friendly - Main
Eurofarm Pelister 2 Ovce Pole CAN. details 09.12.2023
North Macedonia: Superleague - Main
Group A - 13. Round Eurofarm Pelister 2 Struga 22:17 (12:6, 10:11) details 02.12.2023
Group A - 12. Round RK Aerodrom Eurofarm Pelister 2 26:27 (12:13, 14:14) details 26.11.2023
Group A - 11. Round Eurofarm Pelister 2 Ohrid 19:29 (7:15, 12:14) details 18.11.2023
Group A - 10. Round Eurofarm Pelister 2 Alkaloid 31:36 (16:22, 15:14) details 09.11.2023
Group A - 9. Round Skopje 2020 Eurofarm Pelister 2 26:33 (13:14, 13:19) details 29.10.2023
Group A - 8. Round Eurofarm Pelister 2 Tikvesh 27:32 (13:16, 14:16) details 19.10.2023
Group A - 7. Round Eurofarm Pelister 2 Kumanovo 38:29 (19:15, 19:14) details 14.10.2023
Group A - 6. Round Struga Eurofarm Pelister 2 23:21 (10:8, 13:13) details 11.10.2023
Group A - 5. Round Eurofarm Pelister 2 RK Aerodrom 38:40 (19:23, 19:17) details 07.10.2023
Group A - 4. Round Ohrid Eurofarm Pelister 2 24:22 (10:12, 14:10) details 30.09.2023
Group A - 3. Round Alkaloid Eurofarm Pelister 2 42:29 (23:15, 19:14) details 24.09.2023
Group A - 2. Round Eurofarm Pelister 2 Skopje 2020 37:22 (19:10, 18:12) details 17.09.2023
Group A - 1. Round Tikvesh Eurofarm Pelister 2 28:26 (14:10, 14:16) details 10.09.2023
World: Club Friendly - Main
Prilep Eurofarm Pelister 2 29:24 (15:14, 14:10) details 28.08.2023
Cocks Eurofarm Pelister 2 28:32 (15:16, 13:16) details 27.08.2023
Eurofarm Pelister 2 Multi Esens 34:34 (16:14, 18:20) details 26.08.2023
Eurofarm Pelister 2 Tinex Prolet Skopje 12:22 (5:10, 7:12) details 25.08.2023
North Macedonia: Superleague - Winners stage
14. Round Eurofarm Pelister 2 Tinex Prolet Skopje 28:25 (14:9, 14:16) details 26.05.2023
13. Round Alkaloid Eurofarm Pelister 2 29:27 (16:14, 13:13) details 20.05.2023
12. Round Eurofarm Pelister 2 Tikvesh 25:30 (12:17, 13:13) details 07.05.2023
11. Round Vardar 1961 Eurofarm Pelister 2 25:22 (13:12, 12:10) details 21.04.2023
10. Round Eurofarm Pelister Eurofarm Pelister 2 31:26 (15:13, 16:13) details 15.04.2023
9. Round Eurofarm Pelister 2 Butel Skopje 24:25 (11:11, 13:14) details 13.04.2023
8. Round Ohrid Eurofarm Pelister 2 26:21 (12:10, 14:11) details 08.04.2023
7. Round Tinex Prolet Skopje Eurofarm Pelister 2 25:26 (13:14, 12:12) details 01.04.2023
6. Round Eurofarm Pelister 2 Alkaloid 30:35 (15:20, 15:15) details 29.03.2023
5. Round Tikvesh Eurofarm Pelister 2 30:26 (15:13, 15:13) details 25.03.2023
World: Club Friendly - Main
Tinex Prolet Skopje Eurofarm Pelister 2 30:26 (14:12, 16:14) details 18.03.2023
Radovis Eurofarm Pelister 2 17:32 (7:16, 10:16) details 18.03.2023
North Macedonia: Superleague - Winners stage
4. Round Eurofarm Pelister 2 Vardar 1961 18:25 (7:12, 11:13) details 04.03.2023
3. Round Eurofarm Pelister 2 Eurofarm Pelister 16:29 (6:17, 10:12) details 25.02.2023
2. Round Butel Skopje Eurofarm Pelister 2 23:24 (13:9, 10:15) details 19.02.2023
1. Round Eurofarm Pelister 2 Ohrid 23:26 (11:14, 12:12) details 11.02.2023
North Macedonia: Superleague - Main
Group B - 14. Round Eurofarm Pelister 2 Junior KV 33:23 (14:12, 19:11) details 16.12.2022
Group B - 13. Round Radovis Eurofarm Pelister 2 24:35 (12:18, 12:17) details 03.12.2022