World: Club Friendly - Main
Liberec B Sous CAN. details 25.07.2020
Czech Republic: Division B - Main
30. Round Sous Slany CAN. details 13.06.2020
29. Round Louny Sous CAN. details 07.06.2020
28. Round Sous Meteor Prague CAN. details 30.05.2020
27. Round Ostrov Sous CAN. details 23.05.2020
26. Round Sous Cesky Brod CAN. details 16.05.2020
25. Round Tatran Rakovnik Sous CAN. details 08.05.2020
24. Round Chomutov Sous CAN. details 30.04.2020
23. Round Sous SK Kladno CAN. details 25.04.2020
22. Round Dobris Sous CAN. details 18.04.2020
21. Round Sous FK Ceska Lipa CAN. details 10.04.2020
20. Round Brandys n. Labem Sous CAN. details 04.04.2020
19. Round Sous Aritma Prague CAN. details 28.03.2020
18. Round Neratovice Sous CAN. details 21.03.2020
17. Round Sous Olympie Brezova CAN. details 14.03.2020
16. Round Steti Sous 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 3:4) details 07.03.2020
World: Club Friendly - Main
Usti nad Labem Sous CAN. details 29.01.2020
Czech Republic: Division B - Main
15. Round Slany Sous 1:2 (1:1, 0:1) details 16.11.2019
14. Round Sous Louny 1:3 (1:2, 0:1) details 09.11.2019
13. Round Meteor Prague Sous 0:1 (0:0, 0:1) details 03.11.2019
12. Round Sous Ostrov 0:2 (0:0, 0:2) details 26.10.2019
11. Round Cesky Brod Sous 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2) details 19.10.2019
10. Round Sous Tatran Rakovnik 5:2 (3:2, 2:0) details 12.10.2019
9. Round Sous Chomutov 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 5:3) details 05.10.2019
8. Round SK Kladno Sous 0:2 (0:2, 0:0) details 28.09.2019
7. Round Sous Dobris 7:0 (4:0, 3:0) details 21.09.2019
6. Round FK Ceska Lipa Sous 1:2 (1:0, 0:2) details 14.09.2019
5. Round Sous Brandys n. Labem 2:1 (1:1, 1:0) details 07.09.2019
4. Round Aritma Prague Sous 1:2 (1:2, 0:0) details 31.08.2019
3. Round Sous Neratovice 1:0 (1:0, 0:0) details 24.08.2019
2. Round Olympie Brezova Sous 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 6:5) details 17.08.2019
Czech Republic: MOL Cup - Main
1/64-finals Sous Sokolov 0:3 (0:0, 0:3) details 14.08.2019
Czech Republic: Division B - Main
1. Round Sous Steti 4:1 (1:1, 3:0) details 10.08.2019
Czech Republic: MOL Cup - Main
1/128-finals Union Nove Sedlo Sous 0:5 (0:2, 0:3) details 03.08.2019
Czech Republic: Division B - Main
30. Round Ostra Sous 3:0 (1:0, 2:0) details 15.06.2019
29. Round Sous Nymburk 3:0 (2:0, 1:0) details 08.06.2019
28. Round SK Kladno Sous 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:2) details 01.06.2019
27. Round Sous Ostrov 6:3 (2:1, 4:2) details 25.05.2019
26. Round Libis Sous 1:2 (0:2, 1:0) details 18.05.2019
25. Round Sous Brandys n. Labem 2:1 (1:0, 1:1) details 11.05.2019
24. Round Neratovice Sous 3:0 (2:0, 1:0) details 04.05.2019
23. Round Sous Olympie Brezova 3:1 (0:1, 3:0) details 27.04.2019
22. Round Chomutov Sous 2:1 (0:0, 2:1) details 18.04.2019
21. Round Sous Mostecky FK 2:1 (1:1, 1:0) details 13.04.2019
20. Round Sous Motorlet Prague 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 4:5) details 06.04.2019
19. Round Meteor Prague Sous 1:3 (0:1, 1:2) details 31.03.2019
18. Round Sous Zbuzany 3:1 (2:0, 1:1) details 23.03.2019
17. Round Tatran Rakovnik Sous 0:2 (0:0, 0:2) details 16.03.2019
16. Round Sous Hostoun 3:2 PEN. (1:1, 1:1, 4:2) details 09.03.2019
15. Round Sous Ostra 3:0 (3:0, 0:0) details 17.11.2018