Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A - Main
23. Round Plumlov Protivanov 2:3 (2:2, 0:1) details 25.05.2024
22. Round Protivanov Olesnice u Bouzova 1:2 (1:0, 0:2) details 19.05.2024
21. Round Sokol Bernartice Protivanov 4:0 (2:0, 2:0) details 11.05.2024
20. Round Protivanov Sternberk B 0:4 (0:2, 0:2) details 05.05.2024
19. Round Namest na Hane Protivanov 3:1 (2:1, 1:0) details 27.04.2024
18. Round Protivanov Troubelice 2:2 (1:1, 1:1) details 21.04.2024
17. Round Paseka Protivanov 1:2 (0:0, 1:2) details 13.04.2024
16. Round SK Bludov Protivanov 2:1 (2:0, 0:1) details 06.04.2024
15. Round Protivanov Sokol v Pivine 1:4 (1:1, 0:3) details 31.03.2024
14. Round Libina Protivanov 3:0 (2:0, 1:0) details 23.03.2024
1. Round Protivanov Libina 2:1 (0:1, 2:0) details 05.11.2023
13. Round Maletin Protivanov 4:2 (4:1, 0:1) details 28.10.2023
12. Round Protivanov Lesnice 5:0 (2:0, 3:0) details 22.10.2023
11. Round Lostice Protivanov 0:0 (0:0, 0:0) details 15.10.2023
10. Round Protivanov Plumlov 1:1 (1:1, 0:0) details 08.10.2023
9. Round Olesnice u Bouzova Protivanov 7:0 (3:0, 4:0) details 30.09.2023
8. Round Protivanov Sokol Bernartice 5:7 (3:4, 2:3) details 24.09.2023
7. Round Sternberk B Protivanov 0:0 (0:0, 0:0) details 17.09.2023
6. Round Protivanov Namest na Hane 7:0 (3:0, 4:0) details 09.09.2023
5. Round Troubelice Protivanov 1:1 (1:0, 0:1) details 03.09.2023
4. Round Protivanov Paseka 0:3 (0:2, 0:1) details 27.08.2023
3. Round Protivanov SK Bludov 3:1 (1:0, 2:1) details 20.08.2023
2. Round Sokol v Pivine Protivanov 5:0 (2:0, 3:0) details 13.08.2023
Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A - Main
15. Round Olesnice u Bouzova Protivanov 5:1 (3:0, 2:1) details 17.06.2023
26. Round Namest na Hane Protivanov 2:5 (2:2, 0:3) details 11.06.2023
25. Round Protivanov Urcice 1:2 (1:1, 0:1) details 03.06.2023
24. Round Troubelice Protivanov 1:1 (0:0, 1:1) details 28.05.2023
23. Round Protivanov Plumlov 2:2 (1:2, 1:0) details 21.05.2023
22. Round Libina Protivanov 2:1 (2:0, 0:1) details 13.05.2023
18. Round Lostice Protivanov 1:2 (1:1, 0:1) details 08.05.2023
21. Round Protivanov Olomouc-Chomoutov 0:2 (0:1, 0:1) details 06.05.2023
16. Round Protivanov Paseka 1:3 (0:0, 1:3) details 01.05.2023
20. Round Maletin Protivanov 5:3 (3:2, 2:1) details 29.04.2023
19. Round Lesnice Protivanov 3:2 (1:1, 2:1) details 23.04.2023
17. Round Protivanov SK Bludov 2:2 (0:0, 2:2) details 09.04.2023
14. Round Protivanov Postrelmov 0:2 (0:1, 0:1) details 06.11.2022
13. Round Protivanov Namest na Hane 2:2 (1:1, 1:1) details 29.10.2022
12. Round Urcice Protivanov 4:1 (1:0, 3:1) details 22.10.2022
11. Round Protivanov Troubelice 1:1 (0:1, 1:0) details 16.10.2022
10. Round Plumlov Protivanov 3:3 (1:2, 2:1) details 08.10.2022
9. Round Protivanov Libina 3:1 (1:0, 2:1) details 01.10.2022
8. Round Olomouc-Chomoutov Protivanov 0:2 (0:1, 0:1) details 24.09.2022
7. Round Protivanov Maletin 0:0 (0:0, 0:0) details 17.09.2022
6. Round Protivanov Lesnice 2:3 (1:2, 1:1) details 10.09.2022
5. Round Protivanov Lostice 3:2 (2:1, 1:1) details 03.09.2022
4. Round SK Bludov Protivanov 5:1 (1:1, 4:0) details 27.08.2022
3. Round Paseka Protivanov 5:2 (2:1, 3:1) details 21.08.2022
2. Round Protivanov Olesnice u Bouzova 1:0 (0:0, 1:0) details 14.08.2022
1. Round Postrelmov Protivanov 5:1 (3:0, 2:1) details 06.08.2022
Czech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B - Main
25. Round Urcice Protivanov 3:2 PEN. (0:0, 2:2, 6:5) details 19.06.2022