# | Team | MP | W | L | S | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Din. Moscow | 5 | 5 | 0 | 15:4 | 13 | |
2. | Novyi Urengoy | 5 | 5 | 0 | 15:7 | 13 | |
3. | Kemerovo | 5 | 4 | 1 | 13:7 | 11 | |
4. | Zenit St. Petersburg | 5 | 3 | 2 | 12:7 | 10 | |
5. | Novosibirsk | 5 | 3 | 2 | 12:8 | 10 | |
6. | Ufa | 5 | 3 | 2 | 10:7 | 9 | |
7. | Zenit Kazan | 5 | 3 | 2 | 10:8 | 8 | |
8. | ASK N. Novgorod | 5 | 3 | 2 | 10:12 | 6 | |
9. | Surgut region | 5 | 1 | 4 | 9:13 | 5 | |
10. | Orenburg | 5 | 1 | 4 | 5:14 | 2 | |
11. | Krasnoyarsk | 5 | 0 | 5 | 5:15 | 1 | |
12. | Nizhnevartovsk | 5 | 0 | 5 | 3:15 | 1 | |
13. | Dinamo-Lo | 5 | 0 | 5 | 3:15 | 1 | |
14. | Belgorod | 5 | 0 | 5 | 0:15 | 0 |
# | Team | MP | W | L | S | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Din. Moscow | 10 | 10 | 0 | 30:8 | 27 | |
2. | Novyi Urengoy | 10 | 8 | 2 | 26:13 | 23 | |
3. | Kemerovo | 10 | 8 | 2 | 26:15 | 22 | |
4. | Zenit St. Petersburg | 10 | 6 | 4 | 21:15 | 19 | |
5. | Novosibirsk | 10 | 6 | 4 | 22:17 | 18 | |
6. | Zenit Kazan | 10 | 6 | 4 | 21:16 | 18 | |
7. | Ufa | 10 | 6 | 4 | 20:15 | 17 | |
8. | ASK N. Novgorod | 10 | 5 | 5 | 19:24 | 12 | |
9. | Krasnoyarsk | 10 | 2 | 8 | 13:26 | 6 | |
10. | Orenburg | 10 | 2 | 8 | 11:28 | 4 | |
11. | Surgut region | 10 | 1 | 9 | 11:28 | 5 | |
12. | Nizhnevartovsk | 10 | 1 | 9 | 9:28 | 5 | |
13. | Belgorod | 10 | 1 | 9 | 6:28 | 4 | |
14. | Dinamo-Lo | 10 | 0 | 10 | 8:30 | 2 |
# | Team | MP | W | L | S | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Din. Moscow | 15 | 14 | 1 | 43:15 | 38 | |
2. | Kemerovo | 12 | 9 | 3 | 29:19 | 25 | |
3. | Zenit St. Petersburg | 12 | 8 | 4 | 27:16 | 25 | |
4. | Novyi Urengoy | 11 | 8 | 3 | 28:16 | 24 | |
5. | Zenit Kazan | 12 | 8 | 4 | 27:19 | 23 | |
6. | Novosibirsk | 12 | 7 | 5 | 25:20 | 21 | |
7. | Ufa | 13 | 7 | 6 | 23:21 | 20 | |
8. | ASK N. Novgorod | 15 | 6 | 9 | 25:38 | 15 | |
9. | Krasnoyarsk | 12 | 3 | 9 | 17:29 | 9 | |
10. | Orenburg | 15 | 3 | 12 | 14:42 | 6 | |
11. | Nizhnevartovsk | 14 | 2 | 12 | 14:37 | 8 | |
12. | Surgut region | 10 | 1 | 9 | 11:28 | 5 | |
13. | Dinamo-Lo | 13 | 1 | 12 | 12:36 | 5 | |
14. | Belgorod | 14 | 1 | 13 | 7:40 | 4 |
# | Team | MP | W | L | S | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Din. Moscow | 16 | 15 | 1 | 46:15 | 41 | |
2. | Kemerovo | 12 | 9 | 3 | 29:19 | 25 | |
3. | Zenit St. Petersburg | 12 | 8 | 4 | 27:16 | 25 | |
4. | Novyi Urengoy | 11 | 8 | 3 | 28:16 | 24 | |
5. | Zenit Kazan | 12 | 8 | 4 | 27:19 | 23 | |
6. | Novosibirsk | 12 | 7 | 5 | 25:20 | 21 | |
7. | Ufa | 13 | 7 | 6 | 23:21 | 20 | |
8. | ASK N. Novgorod | 16 | 7 | 9 | 28:40 | 17 | |
9. | Krasnoyarsk | 12 | 3 | 9 | 17:29 | 9 | |
10. | Orenburg | 15 | 3 | 12 | 14:42 | 6 | |
11. | Nizhnevartovsk | 14 | 2 | 12 | 14:37 | 8 | |
12. | Surgut region | 10 | 1 | 9 | 11:28 | 5 | |
13. | Dinamo-Lo | 13 | 1 | 12 | 12:36 | 5 | |
14. | Belgorod | 14 | 1 | 13 | 7:40 | 4 |