Czech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group B - Main
11. Round Rudimov Petruvka 2:2 (1:1, 1:1) details 28.10.2023
10. Round Sanov Rudimov 1:4 (0:3, 1:1) details 22.10.2023
9. Round Rudimov Kudlov 2:2 (0:1, 2:1) details 15.10.2023
8. Round Rokytnice Rudimov 6:3 (3:2, 3:1) details 08.10.2023
7. Round TJ Drnovice Rudimov 1:2 (1:1, 0:1) details 01.10.2023
6. Round Rudimov Pozlovice 3:1 (2:0, 1:1) details 24.09.2023
5. Round Sehradice Rudimov 1:2 (0:1, 1:1) details 16.09.2023
4. Round Rudimov Brezuvky 0:3 (0:2, 0:1) details 10.09.2023
3. Round Bratrejov Rudimov 2:1 (1:0, 1:1) details 03.09.2023
2. Round Rudimov Vizovice 2:2 (2:1, 0:1) details 27.08.2023
1. Round Bohuslavice n. Vl. Rudimov 1:4 (1:0, 0:4) details 20.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group B - Main
12. Round Rudimov Sanov 4:2 (4:0, 0:2) details 17.06.2023
22. Round Bratrejov Rudimov 3:2 (0:1, 3:1) details 11.06.2023
21. Round Rudimov Lacnov 3:0 (2:0, 1:0) details 04.06.2023
20. Round TJ Drnovice Rudimov 0:2 (0:1, 0:1) details 28.05.2023
19. Round Rudimov Pozlovice 1:0 (1:0, 0:0) details 21.05.2023
18. Round Bohuslavice n. Vl. Rudimov 6:4 (2:2, 4:2) details 14.05.2023
17. Round Rudimov Biskupice 2:2 (1:0, 1:2) details 07.05.2023
16. Round Rudimov Nedasova Lhota 1:1 (0:1, 1:0) details 30.04.2023
15. Round Rokytnice Rudimov 1:1 (0:1, 1:0) details 23.04.2023
14. Round Rudimov Petruvka 5:1 (3:1, 2:0) details 16.04.2023
13. Round Brezuvky Rudimov 4:0 (3:0, 1:0) details 06.04.2023
11. Round Rudimov Bratrejov 2:1 (0:0, 2:1) details 30.10.2022
10. Round Lacnov Rudimov 3:3 (2:1, 1:2) details 23.10.2022
9. Round Rudimov TJ Drnovice 6:3 (2:3, 4:0) details 16.10.2022
8. Round Pozlovice Rudimov 9:1 (6:0, 3:1) details 09.10.2022
7. Round Rudimov Bohuslavice n. Vl. 2:0 (1:0, 1:0) details 02.10.2022
2. Round Rudimov Brezuvky 5:2 (2:1, 3:1) details 28.09.2022
6. Round Biskupice Rudimov 4:2 (3:0, 1:2) details 25.09.2022
5. Round Nedasova Lhota Rudimov 1:1 (1:1, 0:0) details 18.09.2022
4. Round Rudimov Rokytnice 6:1 (3:0, 3:1) details 11.09.2022
3. Round Petruvka Rudimov 3:2 (1:0, 2:2) details 04.09.2022
1. Round Sanov Rudimov 0:4 (0:2, 0:2) details 21.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group B - Main
14. Round Nedasova Lhota Rudimov 7:2 (4:0, 3:2) details 19.06.2022
26. Round Rudimov TJ Drnovice 2:2 (1:2, 1:0) details 12.06.2022
25. Round Biskupice Rudimov 3:1 (3:0, 0:1) details 05.06.2022
24. Round Rudimov Rokytnice 2:1 (1:1, 1:0) details 29.05.2022
22. Round Brezuvky Rudimov 2:3 (1:1, 1:2) details 15.05.2022
21. Round Rudimov Bratrejov 1:1 (1:1, 0:0) details 08.05.2022
20. Round Sehradice Rudimov 1:0 (0:0, 1:0) details 01.05.2022
19. Round Rudimov Petruvka 1:6 (0:1, 1:5) details 24.04.2022
18. Round Bohuslavice n. Vl. Rudimov 3:2 (2:0, 1:2) details 17.04.2022
17. Round Rudimov Lipova 1:1 (0:1, 1:0) details 10.04.2022
16. Round Sanov Rudimov 7:2 (2:0, 5:2) details 03.04.2022
15. Round Rudimov Lacnov 7:0 (4:0, 3:0) details 27.03.2022
1. Round Rudimov Nedasova Lhota 2:0 (0:0, 2:0) details 31.10.2021
13. Round TJ Drnovice Rudimov 1:1 (1:0, 0:1) details 24.10.2021
12. Round Rudimov Biskupice 2:1 (2:1, 0:0) details 17.10.2021
11. Round Rokytnice Rudimov 1:3 (0:2, 1:1) details 10.10.2021
10. Round Rudimov Dolni Lhota CAN. details 03.10.2021