Czech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A - Main
17. Round Harrachov Prepere B 6:3 (4:0, 2:3) details 24.03.2024
13. Round FC Pencin B Prepere B 9:1 (5:0, 4:1) details 11.11.2023
1. Round Lucany nad Nisou Prepere B 3:1 (0:1, 3:0) details 04.11.2023
12. Round Jablonec n. Jiz. Prepere B 2:3 (0:2, 2:1) details 21.10.2023
11. Round Prepere B FK Albrechtice-Jiretin 0:3 (0:2, 0:1) details 14.10.2023
10. Round Zasada Prepere B 3:1 (1:1, 2:0) details 07.10.2023
9. Round Prepere B Turnov B 4:1 (2:1, 2:0) details 30.09.2023
8. Round Drzkov Prepere B 7:1 (2:1, 5:0) details 23.09.2023
7. Round Smrzovka Prepere B 1:0 (1:0, 0:0) details 16.09.2023
6. Round Prepere B Zelezny Brod B 3:0 (1:0, 2:0) details 09.09.2023
5. Round Desna Prepere B 5:1 (1:1, 4:0) details 02.09.2023
4. Round Prepere B Harrachov 5:2 (1:1, 4:1) details 26.08.2023
3. Round Prepere B Plavy 3:2 (1:0, 2:2) details 19.08.2023
2. Round Prepere B Jilemnice 2:4 (2:2, 0:2) details 12.08.2023
Czech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A - Main
16. Round Bozkov Prepere B 0:1 (0:1, 0:0) details 10.06.2023
15. Round Prepere B Lucany nad Nisou 4:3 (0:2, 4:1) details 03.06.2023
26. Round Prepere B Jiskra Mseno 4:3 (2:1, 2:2) details 27.05.2023
25. Round Harrachov Prepere B 9:2 (3:0, 6:2) details 21.05.2023
20. Round Drzkov Prepere B 10:0 (6:0, 4:0) details 17.05.2023
24. Round Prepere B Desna 3:4 (1:2, 2:2) details 13.05.2023
18. Round Jablonec n. Jiz. Prepere B 1:2 (0:0, 1:2) details 10.05.2023
23. Round Mirova p. K. Prepere B 2:1 (1:0, 1:1) details 06.05.2023
17. Round Prepere B FK Albrechtice-Jiretin 2:1 (0:0, 2:1) details 03.05.2023
22. Round Plavy Prepere B 3:0 AWA. details 29.04.2023
21. Round Roztoky u. J. Prepere B 2:0 (2:0, 0:0) details 23.04.2023
9. Round Prepere B Plavy 4:2 (4:0, 0:2) details 12.04.2023
19. Round Prepere B FC Pencin B 4:4 (1:3, 3:1) details 08.04.2023
14. Round Smrzovka Prepere B 4:1 (1:1, 3:0) details 05.11.2022
13. Round Jiskra Mseno Prepere B 11:0 (5:0, 6:0) details 29.10.2022
12. Round Prepere B Harrachov 3:2 (2:1, 1:1) details 22.10.2022
11. Round Desna Prepere B 4:1 (3:0, 1:1) details 16.10.2022
10. Round Prepere B Mirova p. K. 0:1 (0:0, 0:1) details 08.10.2022
8. Round Prepere B Roztoky u. J. 3:3 (2:2, 1:1) details 24.09.2022
7. Round Prepere B Drzkov 2:1 (0:0, 2:1) details 17.09.2022
6. Round FC Pencin B Prepere B 1:0 (1:0, 0:0) details 11.09.2022
5. Round Prepere B Jablonec n. Jiz. 6:0 (5:0, 1:0) details 03.09.2022
4. Round FK Albrechtice-Jiretin Prepere B 6:1 (4:0, 2:1) details 27.08.2022
3. Round Prepere B Bozkov 3:0 (2:0, 1:0) details 20.08.2022
2. Round Lucany nad Nisou Prepere B 3:3 (0:1, 3:2) details 13.08.2022
1. Round Prepere B Smrzovka 5:0 (2:0, 3:0) details 06.08.2022
Czech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A - Main
16. Round Bozkov Prepere B 6:6 (2:0, 4:6) details 12.06.2022
26. Round Prepere B Smrzovka 4:3 (3:0, 1:3) details 04.06.2022
25. Round Plavy Prepere B 5:1 (4:1, 1:0) details 28.05.2022
24. Round Prepere B Drzkov 1:1 (0:0, 1:1) details 21.05.2022
18. Round Jablonec n. Jiz. Prepere B 5:3 (3:2, 2:1) details 18.05.2022
23. Round Studenec Prepere B 4:2 (3:1, 1:1) details 15.05.2022
22. Round Prepere B Horni Branna 7:0 (3:0, 4:0) details 07.05.2022
21. Round Jenisovice Prepere B 2:4 (0:1, 2:3) details 30.04.2022
20. Round Harrachov Prepere B 9:1 (3:1, 6:0) details 24.04.2022
19. Round Prepere B Jiskra Mseno 0:9 (0:7, 0:2) details 16.04.2022