Czech Republic: 1. B trida (PAK) - Group B - Main
19. Round Lanskroun B Kuncina 5:1 (2:0, 3:1) details 21.04.2024
18. Round Moravska Trebova B Lanskroun B 4:2 (2:2, 2:0) details 13.04.2024
17. Round Lanskroun B Ceska Trebova B 4:2 (2:0, 2:2) details 07.04.2024
16. Round Brezova nad Svitavou Lanskroun B 4:0 (2:0, 2:0) details 30.03.2024
15. Round Lanskroun B Jaromerice 5:2 (1:1, 4:1) details 23.03.2024
1. Round Pomezi Lanskroun B 0:2 (0:1, 0:1) details 05.11.2023
13. Round Lanskroun B Sloupnice 2:0 (1:0, 1:0) details 28.10.2023
12. Round Janov Lanskroun B 3:2 (2:1, 1:1) details 21.10.2023
11. Round Lanskroun B Bystre 1:0 (1:0, 0:0) details 14.10.2023
10. Round Tatenice Lanskroun B 0:2 (0:1, 0:1) details 08.10.2023
9. Round Lanskroun B Semanin 1:3 (1:1, 0:2) details 01.10.2023
8. Round Jehnedi Lanskroun B 2:2 (2:1, 0:1) details 23.09.2023
7. Round Lanskroun B Dobrikov 0:2 (0:2, 0:0) details 17.09.2023
6. Round Kuncina Lanskroun B 3:5 (1:2, 2:3) details 09.09.2023
5. Round Lanskroun B Moravska Trebova B 1:1 (1:0, 0:1) details 03.09.2023
4. Round Ceska Trebova B Lanskroun B 3:2 (2:1, 1:1) details 27.08.2023
3. Round Lanskroun B Brezova nad Svitavou 2:2 (1:1, 1:1) details 19.08.2023
2. Round Jaromerice Lanskroun B 3:4 (0:1, 3:3) details 13.08.2023
Czech Republic: 1. B trida (PAK) - Group B - Main
14. Round Lanskroun B Janov 7:0 (3:0, 4:0) details 17.06.2023
26. Round Semanin Lanskroun B 2:1 (1:0, 1:1) details 11.06.2023
25. Round Lanskroun B Pomezi 0:1 (0:1, 0:0) details 03.06.2023
24. Round Zamberk Lanskroun B 4:3 (2:2, 2:1) details 27.05.2023
23. Round Lanskroun B Jehnedi 6:0 (0:0, 6:0) details 21.05.2023
22. Round Svratouch Lanskroun B 3:1 (3:0, 0:1) details 14.05.2023
21. Round Lanskroun B Moravska Trebova B 4:1 (1:0, 3:1) details 07.05.2023
20. Round Kuncina Lanskroun B 5:1 (2:1, 3:0) details 29.04.2023
19. Round Lanskroun B Libchavy 4:1 (2:1, 2:0) details 23.04.2023
18. Round Sloupnice Lanskroun B 3:0 (1:0, 2:0) details 16.04.2023
17. Round Lanskroun B Jaromerice 0:0 (0:0, 0:0) details 09.04.2023
16. Round Lanskroun B Brezova nad Svitavou 2:0 (2:0, 0:0) details 01.04.2023
15. Round Dobrikov Lanskroun B 0:3 (0:1, 0:2) details 26.03.2023
1. Round Janov Lanskroun B 0:0 (0:0, 0:0) details 05.11.2022
13. Round Lanskroun B Semanin 1:1 (1:1, 0:0) details 29.10.2022
12. Round Pomezi Lanskroun B 0:2 (0:1, 0:1) details 23.10.2022
11. Round Lanskroun B Zamberk 2:1 (1:0, 1:1) details 16.10.2022
10. Round Jehnedi Lanskroun B 7:3 (3:1, 4:2) details 09.10.2022
9. Round Lanskroun B Svratouch 1:1 (1:1, 0:0) details 02.10.2022
8. Round Moravska Trebova B Lanskroun B 3:0 (1:0, 2:0) details 24.09.2022
7. Round Lanskroun B Kuncina 6:0 (5:0, 1:0) details 17.09.2022
6. Round Libchavy Lanskroun B 1:1 (1:1, 0:0) details 10.09.2022
5. Round Lanskroun B Sloupnice 0:6 (0:4, 0:2) details 03.09.2022
4. Round Jaromerice Lanskroun B 0:1 (0:0, 0:1) details 28.08.2022
3. Round Brezova nad Svitavou Lanskroun B 3:0 (1:0, 2:0) details 20.08.2022
2. Round Lanskroun B Dobrikov 1:5 (0:4, 1:1) details 13.08.2022
Czech Republic: 1. B trida (PAK) - Group B - Main
25. Round Lanskroun B Pomezi 3:1 (3:0, 0:1) details 11.06.2022
24. Round Moravska Trebova B Lanskroun B 1:2 (0:2, 1:0) details 04.06.2022
23. Round Lanskroun B Jaromerice 2:0 (0:0, 2:0) details 28.05.2022
22. Round Sloupnice Lanskroun B 3:2 (1:1, 2:1) details 22.05.2022
21. Round Lanskroun B Libchavy 0:3 (0:2, 0:1) details 15.05.2022
20. Round Lanskroun B Semanin 2:2 (1:1, 1:1) details 08.05.2022