Czech Republic: 1. B trida (PLK) - Group A - Main
21. Round Dlouhy Ujezd FK Plana 2:2 (0:2, 2:0) details 20.04.2024
20. Round Straz Dlouhy Ujezd 2:5 (1:2, 1:3) details 14.04.2024
19. Round Dlouhy Ujezd Tatran Chodov 4:1 (1:0, 3:1) details 06.04.2024
18. Round Kolovec B Dlouhy Ujezd 2:2 (1:1, 1:1) details 30.03.2024
17. Round Dlouhy Ujezd Stod 7:1 (2:1, 5:0) details 23.03.2024
13. Round Postrekov Dlouhy Ujezd 1:3 (1:3, 0:0) details 12.11.2023
12. Round Dlouhy Ujezd Chotesov 1:5 (0:2, 1:3) details 04.11.2023
11. Round Dlouhy Ujezd Merklin 1:0 (1:0, 0:0) details 28.10.2023
10. Round Krchleby Dlouhy Ujezd 3:0 (1:0, 2:0) details 21.10.2023
9. Round Dlouhy Ujezd Klenci 5:2 (3:1, 2:1) details 14.10.2023
8. Round FK Plana Dlouhy Ujezd 1:5 (0:1, 1:4) details 07.10.2023
7. Round Dlouhy Ujezd Straz 3:5 (2:1, 1:4) details 30.09.2023
6. Round Tatran Chodov Dlouhy Ujezd 4:0 (1:0, 3:0) details 23.09.2023
5. Round Dlouhy Ujezd Kolovec B 3:2 (1:1, 2:1) details 16.09.2023
4. Round Stod Dlouhy Ujezd 2:6 (1:4, 1:2) details 10.09.2023
3. Round Dlouhy Ujezd Mrakov 0:6 (0:3, 0:3) details 02.09.2023
2. Round Kdyne Dlouhy Ujezd 3:0 (1:0, 2:0) details 26.08.2023
1. Round Dlouhy Ujezd Bor 4:1 (1:0, 3:1) details 19.08.2023
Czech Republic: 1. A trida (PLK) - Main
30. Round TJ Chlumcany Dlouhy Ujezd 5:0 (0:0, 5:0) details 10.06.2023
29. Round Dlouhy Ujezd Rokycany B 2:1 (1:0, 1:1) details 03.06.2023
28. Round Kaznejov Dlouhy Ujezd 2:4 (1:2, 1:2) details 27.05.2023
27. Round Dlouhy Ujezd Malesice 1:4 (1:3, 0:1) details 20.05.2023
26. Round Kosutka Plzen Dlouhy Ujezd 8:3 (5:3, 3:0) details 13.05.2023
20. Round Dlouhy Ujezd Luby 1:3 (1:1, 0:2) details 08.05.2023
24. Round Zakava Dlouhy Ujezd 4:0 (2:0, 2:0) details 29.04.2023
23. Round Dlouhy Ujezd Susice 0:2 (0:1, 0:1) details 23.04.2023
22. Round Smichov Plzen Dlouhy Ujezd 7:1 (4:0, 3:1) details 16.04.2023
21. Round Dlouhy Ujezd Bolevec 1:3 (1:1, 0:2) details 08.04.2023
19. Round Sokol Kralovice Dlouhy Ujezd 4:0 (2:0, 2:0) details 25.03.2023
18. Round Dlouhy Ujezd Krimice 1:2 (0:0, 1:2) details 18.03.2023
17. Round Mochtin Dlouhy Ujezd 4:1 (3:0, 1:1) details 11.03.2023
16. Round Dlouhy Ujezd Horsovsky Tyn 1:0 (0:0, 1:0) details 04.03.2023
15. Round Dlouhy Ujezd TJ Chlumcany 2:2 (1:0, 1:2) details 12.11.2022
14. Round Rokycany B Dlouhy Ujezd 7:2 (2:0, 5:2) details 06.11.2022
13. Round Dlouhy Ujezd Kaznejov 4:2 (1:1, 3:1) details 30.10.2022
8. Round Susice Dlouhy Ujezd 4:0 details 28.10.2022
12. Round Malesice Dlouhy Ujezd 3:4 (3:3, 0:1) details 23.10.2022
11. Round Dlouhy Ujezd Kosutka Plzen 1:6 (0:3, 1:3) details 16.10.2022
10. Round FK Robstav B Dlouhy Ujezd CAN. details 09.10.2022
9. Round Dlouhy Ujezd Zakava 0:4 (0:3, 0:1) details 01.10.2022
7. Round Dlouhy Ujezd Smichov Plzen 1:1 (0:1, 1:0) details 17.09.2022
6. Round Bolevec Dlouhy Ujezd 1:3 (0:1, 1:2) details 10.09.2022
5. Round Luby Dlouhy Ujezd 0:4 (0:2, 0:2) details 03.09.2022
4. Round Dlouhy Ujezd Sokol Kralovice 1:1 (0:0, 1:1) details 27.08.2022
3. Round Krimice Dlouhy Ujezd 2:0 (2:0, 0:0) details 20.08.2022
2. Round Dlouhy Ujezd Mochtin 4:1 (3:0, 1:1) details 13.08.2022
1. Round Horsovsky Tyn Dlouhy Ujezd 4:3 (2:0, 2:3) details 06.08.2022
Czech Republic: 1. B trida (PLK) - Group A - Main
26. Round Krchleby Dlouhy Ujezd 1:4 (0:2, 1:2) details 18.06.2022
25. Round Dlouhy Ujezd Horsovsky Tyn 3:1 (1:1, 2:0) details 11.06.2022
24. Round Chodova Plana Dlouhy Ujezd 0:9 (0:3, 0:6) details 04.06.2022