Bulgaria: Third League - South-East - Main
25. Round Beroe II Sliven 0:0 (0:0, 0:0) details 23.03.2024
24. Round Dimitrovgrad Beroe II 3:0 (0:0, 3:0) details 16.03.2024
23. Round Beroe II Lok. Plovdiv II 1:0 (1:0, 0:0) details 09.03.2024
22. Round Zagorets Beroe II 4:0 (1:0, 3:0) details 02.03.2024
21. Round Beroe II Rozova Dolina 2:3 (0:0, 2:3) details 24.02.2024
20. Round Karnobat Beroe II 5:2 (2:0, 3:2) details 17.02.2024
World: Club Friendly - Main
Beroe II Sliven 0:3 details 27.01.2024
Bulgaria: Third League - South-East - Main
19. Round Atletik Kuklen Beroe II 3:2 (1:1, 2:1) details 02.12.2023
18. Round Beroe II Botev Plovdiv II 0:2 (0:0, 0:2) details 18.11.2023
17. Round Rodopa Smolyan Beroe II 7:0 (3:0, 4:0) details 11.11.2023
16. Round Beroe II Sokol Markovo 1:0 (1:0, 0:0) details 04.11.2023
15. Round Nesebar Beroe II 7:1 (3:0, 4:1) details 26.10.2023
14. Round Beroe II Haskovo 0:3 (0:3, 0:0) details 21.10.2023
13. Round Beroe II Levski Karlovo 0:2 details 14.10.2023
12. Round Sozopol Beroe II 4:0 (3:0, 1:0) details 11.10.2023
11. Round Beroe II Yambol 1915 0:3 (0:2, 0:1) details 07.10.2023
10. Round Spartak Plovdiv Beroe II 6:0 (5:0, 1:0) details 01.10.2023
9. Round Beroe II Asenovets 0:3 (0:2, 0:1) details 27.09.2023
8. Round Gigant Saedinenie Beroe II 4:2 (1:1, 3:1) details 23.09.2023
7. Round Beroe II Sekirovo Rakovski 3:0 (0:0, 3:0) details 16.09.2023
6. Round Sliven Beroe II 0:1 (0:0, 0:1) details 09.09.2023
5. Round Beroe II Dimitrovgrad 3:1 (1:0, 2:1) details 02.09.2023
4. Round Lok. Plovdiv II Beroe II 3:0 (1:0, 2:0) details 26.08.2023
3. Round Beroe II Zagorets 3:4 (2:2, 1:2) details 18.08.2023
2. Round Rozova Dolina Beroe II 5:0 (2:0, 3:0) details 12.08.2023
1. Round Beroe II Karnobat 0:1 (0:0, 0:1) details 05.08.2023
Bulgaria: Third League - South-East - Main
38. Round Beroe II Chernomorets 1919 0:3 (0:2, 0:1) details 03.06.2023
37. Round Haskovo Beroe II 2:1 (1:1, 1:0) details 25.05.2023
36. Round Beroe II Nesebar 2:1 (1:1, 1:0) details 20.05.2023
35. Round Sokol Markovo Beroe II 2:1 (0:0, 2:1) details 13.05.2023
34. Round Beroe II Sliven 8:0 (5:0, 3:0) details 10.05.2023
33. Round Zagorets Beroe II 2:0 (1:0, 1:0) details 06.05.2023
32. Round Beroe II Karnobat 2:0 (0:0, 2:0) details 29.04.2023
31. Round Rozova Dolina Beroe II 2:0 (1:0, 1:0) details 22.04.2023
30. Round Beroe II Vereya 3:0 (0:0, 3:0) details 19.04.2023
29. Round Atletik Kuklen Beroe II 0:4 (0:1, 0:3) details 13.04.2023
28. Round Beroe II Lok. Plovdiv II 2:2 (1:2, 1:0) details 08.04.2023
27. Round Borislav Parvomay Beroe II 0:1 (0:0, 0:1) details 05.04.2023
26. Round Beroe II Rodopa Smolyan 0:2 (0:1, 0:1) details 31.03.2023
25. Round Spartak Plovdiv Beroe II 1:0 (0:0, 1:0) details 26.03.2023
24. Round Beroe II Asenovets 3:1 (1:0, 2:1) details 18.03.2023
23. Round Levski Karlovo Beroe II 2:1 (2:1, 0:0) details 11.03.2023
22. Round Yambol 1915 Beroe II 2:1 (1:0, 1:1) details 04.03.2023
21. Round Beroe II Dimitrovgrad 1:0 (0:0, 1:0) details 25.02.2023
20. Round Gigant Saedinenie Beroe II 3:1 (2:0, 1:1) details 18.02.2023
19. Round Chernomorets 1919 Beroe II 0:0 (0:0, 0:0) details 26.11.2022
18. Round Beroe II Haskovo 1:3 details 19.11.2022
17. Round Nesebar Beroe II 8:0 (4:0, 4:0) details 13.11.2022
16. Round Beroe II Sokol Markovo 0:3 (0:0, 0:3) details 05.11.2022
15. Round Sliven Beroe II 2:0 (0:0, 2:0) details 30.10.2022