Spain

Tercera RFEF - Group 8 2021/2022Tercera RFEF - Group 8

  • Sort by:
34. Round1X2 
Atl. Astorga - Arandina0:330.04.
Atl. Tordesillas - Colegios Diocesanos2:130.04.
Ciudad Rodrigo CF - Almazan1:330.04.
La Virgen - Salamanca B1:230.04.
Mirandes B - Ribert1:230.04.
Numancia B - Palencia CF2:030.04.
Real Avila - Leonesa B0:130.04.
Santa Marta Tormes - Bembibre4:030.04.
33. Round1X2 
Almazan - Numancia B1:024.04.
Arandina - Ciudad Rodrigo CF3:124.04.
Bembibre - La Virgen0:024.04.
Ribert - Atl. Astorga0:224.04.
Guijuelo - Real Avila4:023.04.
Leonesa B - Mirandes B1:123.04.
Palencia CF - Santa Marta Tormes2:123.04.
Salamanca B - Atl. Tordesillas0:223.04.
32. Round1X2 
Atl. Astorga - Leonesa B0:316.04.
Colegios Diocesanos - Salamanca B1:016.04.
Mirandes B - Guijuelo0:116.04.
Numancia B - Arandina3:115.04.
Santa Marta Tormes - Almazan1:215.04.
Atl. Tordesillas - Bembibre2:014.04.
Ciudad Rodrigo CF - Ribert2:314.04.
La Virgen - Palencia CF0:014.04.
31. Round1X2 
Almazan - La Virgen2:010.04.
Arandina - Santa Marta Tormes1:010.04.
Guijuelo - Atl. Astorga1:010.04.
Leonesa B - Ciudad Rodrigo CF4:410.04.
Real Avila - Mirandes B1:110.04.
Ribert - Numancia B1:110.04.
Bembibre - Colegios Diocesanos1:009.04.
Palencia CF - Atl. Tordesillas3:409.04.
30. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Almazan1:003.04.
Ciudad Rodrigo CF - Guijuelo1:203.04.
Santa Marta Tormes - Ribert1:003.04.
Atl. Astorga - Real Avila0:002.04.
Colegios Diocesanos - Palencia CF0:102.04.
La Virgen - Arandina1:002.04.
Numancia B - Leonesa B1:102.04.
Salamanca B - Bembibre2:102.04.
29. Round1X2 
Almazan - Colegios Diocesanos1:027.03.
Arandina - Atl. Tordesillas0:027.03.
Guijuelo - Numancia B1:027.03.
Leonesa B - Santa Marta Tormes1:127.03.
Real Avila - Ciudad Rodrigo CF4:127.03.
Mirandes B - Atl. Astorga1:026.03.
Palencia CF - Salamanca B4:026.03.
Ribert - La Virgen0:126.03.
28. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Ribert2:020.03.
Ciudad Rodrigo CF - Mirandes B0:220.03.
Bembibre - Palencia CF1:419.03.
Colegios Diocesanos - Arandina0:219.03.
La Virgen - Leonesa B1:019.03.
Numancia B - Real Avila1:219.03.
Salamanca B - Almazan0:319.03.
Santa Marta Tormes - Guijuelo0:119.03.
27. Round1X2 
Almazan - Bembibre2:113.03.
Arandina - Salamanca B1:013.03.
Guijuelo - La Virgen3:013.03.
Mirandes B - Numancia B2:013.03.
Real Avila - Santa Marta Tormes2:113.03.
Atl. Astorga - Ciudad Rodrigo CF3:212.03.
Leonesa B - Atl. Tordesillas0:212.03.
Ribert - Colegios Diocesanos4:212.03.
26. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Guijuelo1:106.03.
Bembibre - Arandina1:006.03.
Colegios Diocesanos - Leonesa B1:406.03.
La Virgen - Real Avila0:105.03.
Numancia B - Atl. Astorga2:305.03.
Palencia CF - Almazan1:005.03.
Salamanca B - Ribert0:005.03.
Santa Marta Tormes - Mirandes B1:305.03.
22. Round1X2 
Colegios Diocesanos - Atl. Astorga0:102.03.
25. Round1X2 
Arandina - Palencia CF1:027.02.
Guijuelo - Colegios Diocesanos2:127.02.
Leonesa B - Salamanca B1:027.02.
Mirandes B - La Virgen0:027.02.
Real Avila - Atl. Tordesillas1:027.02.
Ribert - Bembibre1:327.02.
Atl. Astorga - Santa Marta Tormes2:126.02.
Ciudad Rodrigo CF - Numancia B1:326.02.
24. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Mirandes B0:020.02.
La Virgen - Atl. Astorga0:020.02.
Salamanca B - Guijuelo0:220.02.
Almazan - Arandina2:119.02.
Bembibre - Leonesa B2:119.02.
Colegios Diocesanos - Real Avila0:219.02.
Palencia CF - Ribert0:019.02.
Santa Marta Tormes - Ciudad Rodrigo CF2:019.02.
19. Round1X2 
La Virgen - Atl. Tordesillas3:016.02.
Numancia B - Salamanca B1:216.02.
Real Avila - Arandina2:116.02.
23. Round1X2 
Ciudad Rodrigo CF - La Virgen1:213.02.
Guijuelo - Bembibre1:013.02.
Mirandes B - Colegios Diocesanos1:113.02.
Real Avila - Salamanca B1:213.02.
Atl. Astorga - Atl. Tordesillas3:112.02.
Leonesa B - Palencia CF0:012.02.
Numancia B - Santa Marta Tormes4:112.02.
Ribert - Almazan1:212.02.
16. Round1X2 
Real Avila - Guijuelo0:009.02.
22. Round1X2 
Almazan - Leonesa B2:006.02.
Arandina - Ribert2:106.02.
Atl. Tordesillas - Ciudad Rodrigo CF1:206.02.
Bembibre - Real Avila0:206.02.
La Virgen - Numancia B0:106.02.
Palencia CF - Guijuelo3:206.02.
Salamanca B - Mirandes B0:306.02.
18. Round1X2 
Almazan - Atl. Astorga3:002.02.
Arandina - Mirandes B0:002.02.
Colegios Diocesanos - La Virgen0:302.02.
Leonesa B - Guijuelo1:202.02.
Palencia CF - Ciudad Rodrigo CF4:002.02.
21. Round1X2 
Ciudad Rodrigo CF - Colegios Diocesanos4:030.01.
Leonesa B - Arandina1:030.01.
Real Avila - Palencia CF2:030.01.
Atl. Astorga - Salamanca B3:029.01.
Guijuelo - Almazan3:029.01.
Mirandes B - Bembibre1:029.01.
Numancia B - Atl. Tordesillas0:029.01.
Santa Marta Tormes - La Virgen2:129.01.
19. Round1X2 
Santa Marta Tormes - Colegios Diocesanos2:126.01.
18. Round1X2 
Ribert - Real Avila1:226.01.
17. Round1X2 
Almazan - Ciudad Rodrigo CF4:026.01.
20. Round1X2 
Almazan - Real Avila3:223.01.
Arandina - Guijuelo1:123.01.
Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes1:223.01.
Palencia CF - Mirandes B1:223.01.
Ribert - Leonesa B1:123.01.
Bembibre - Atl. Astorga0:022.01.
Colegios Diocesanos - Numancia B2:222.01.
Salamanca B - Ciudad Rodrigo CF2:222.01.
19. Round1X2 
Guijuelo - Ribert3:116.01.
Atl. Astorga - Palencia CF2:115.01.
Ciudad Rodrigo CF - Bembibre0:215.01.
Mirandes B - Almazan2:015.01.
16. Round1X2 
Numancia B - Almazan1:312.01.
18. Round1X2 
Bembibre - Numancia B1:109.01.
Salamanca B - Santa Marta Tormes1:108.01.
17. Round1X2 
Arandina - Atl. Astorga1:019.12.2021
Ribert - Mirandes B1:119.12.2021
Bembibre - Santa Marta Tormes2:118.12.2021
Colegios Diocesanos - Atl. Tordesillas0:218.12.2021
Leonesa B - Real Avila0:118.12.2021
Palencia CF - Numancia B2:018.12.2021
Salamanca B - La Virgen0:018.12.2021
16. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Salamanca B2:012.12.2021
Ciudad Rodrigo CF - Arandina0:212.12.2021
Atl. Astorga - Ribert1:111.12.2021
La Virgen - Bembibre0:111.12.2021
Mirandes B - Leonesa B1:311.12.2021
Santa Marta Tormes - Palencia CF1:011.12.2021
14. Round1X2 
La Virgen - Almazan2:008.12.2021
9. Round1X2 
Leonesa B - Colegios Diocesanos1:108.12.2021
15. Round1X2 
Arandina - Numancia B5:005.12.2021
Bembibre - Atl. Tordesillas2:205.12.2021
Guijuelo - Mirandes B1:005.12.2021
Palencia CF - La Virgen2:005.12.2021
Ribert - Ciudad Rodrigo CF1:005.12.2021
Almazan - Santa Marta Tormes2:004.12.2021
Leonesa B - Atl. Astorga2:304.12.2021
Salamanca B - Colegios Diocesanos1:004.12.2021
14. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Palencia CF2:028.11.2021
Ciudad Rodrigo CF - Leonesa B0:228.11.2021
Atl. Astorga - Guijuelo1:227.11.2021
Colegios Diocesanos - Bembibre1:027.11.2021
Mirandes B - Real Avila2:327.11.2021
Numancia B - Ribert2:227.11.2021
Santa Marta Tormes - Arandina0:227.11.2021
13. Round1X2 
Almazan - Atl. Tordesillas0:021.11.2021
Arandina - La Virgen2:121.11.2021
Leonesa B - Numancia B1:321.11.2021
Palencia CF - Colegios Diocesanos4:021.11.2021
Real Avila - Atl. Astorga0:121.11.2021
Ribert - Santa Marta Tormes1:021.11.2021
Bembibre - Salamanca B1:220.11.2021
Guijuelo - Ciudad Rodrigo CF3:019.11.2021
12. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Arandina0:014.11.2021
Ciudad Rodrigo CF - Real Avila1:014.11.2021
La Virgen - Ribert1:114.11.2021
Santa Marta Tormes - Leonesa B2:414.11.2021
Atl. Astorga - Mirandes B0:113.11.2021
Colegios Diocesanos - Almazan2:113.11.2021
Numancia B - Guijuelo1:213.11.2021
Salamanca B - Palencia CF2:113.11.2021
11. Round1X2 
Almazan - Salamanca B3:007.11.2021
Arandina - Colegios Diocesanos3:107.11.2021
Leonesa B - La Virgen5:207.11.2021
Palencia CF - Bembibre1:007.11.2021
Real Avila - Numancia B5:007.11.2021
Ribert - Atl. Tordesillas2:007.11.2021
Guijuelo - Santa Marta Tormes5:006.11.2021
Mirandes B - Ciudad Rodrigo CF1:006.11.2021
7. Round1X2 
Guijuelo - Salamanca B0:003.11.2021
10. Round1X2 
Ciudad Rodrigo CF - Atl. Astorga0:031.10.2021
Atl. Tordesillas - Leonesa B1:130.10.2021
Bembibre - Almazan1:130.10.2021
Colegios Diocesanos - Ribert1:130.10.2021
La Virgen - Guijuelo0:330.10.2021
Numancia B - Mirandes B1:230.10.2021
Salamanca B - Arandina0:230.10.2021
Santa Marta Tormes - Real Avila0:030.10.2021
9. Round1X2 
Almazan - Palencia CF2:124.10.2021
Arandina - Bembibre0:024.10.2021
Real Avila - La Virgen0:124.10.2021
Ribert - Salamanca B3:024.10.2021
Atl. Astorga - Numancia B0:123.10.2021
Guijuelo - Atl. Tordesillas3:023.10.2021
Mirandes B - Santa Marta Tormes2:123.10.2021
8. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Real Avila1:017.10.2021
Bembibre - Ribert4:117.10.2021
La Virgen - Mirandes B1:117.10.2021
Palencia CF - Arandina1:117.10.2021
Salamanca B - Leonesa B1:217.10.2021
Colegios Diocesanos - Guijuelo1:116.10.2021
Numancia B - Ciudad Rodrigo CF3:116.10.2021
Santa Marta Tormes - Atl. Astorga1:116.10.2021
7. Round1X2 
Arandina - Almazan2:012.10.2021
Atl. Astorga - La Virgen2:112.10.2021
Ciudad Rodrigo CF - Santa Marta Tormes1:012.10.2021
Leonesa B - Bembibre3:112.10.2021
Mirandes B - Atl. Tordesillas0:012.10.2021
Real Avila - Colegios Diocesanos1:012.10.2021
Ribert - Palencia CF0:212.10.2021
6. Round1X2 
Almazan - Ribert3:109.10.2021
Atl. Tordesillas - Atl. Astorga1:009.10.2021
Bembibre - Guijuelo0:009.10.2021
Colegios Diocesanos - Mirandes B0:009.10.2021
La Virgen - Ciudad Rodrigo CF1:109.10.2021
Palencia CF - Leonesa B0:109.10.2021
Salamanca B - Real Avila0:309.10.2021
Santa Marta Tormes - Numancia B1:109.10.2021
5. Round1X2 
Ciudad Rodrigo CF - Atl. Tordesillas1:2   03.10.2021
Leonesa B - Almazan2:103.10.2021
Real Avila - Bembibre4:0   03.10.2021
Atl. Astorga - Colegios Diocesanos2:302.10.2021
Guijuelo - Palencia CF5:002.10.2021
Mirandes B - Salamanca B1:2   02.10.2021
Numancia B - La Virgen0:0   02.10.2021
Ribert - Arandina1:102.10.2021
4. Round1X2 
Almazan - Guijuelo2:2   26.09.2021
Arandina - Leonesa B0:1   26.09.2021
Atl. Tordesillas - Numancia B2:126.09.2021
Palencia CF - Real Avila3:3   26.09.2021
Bembibre - Mirandes B0:125.09.2021
Colegios Diocesanos - Ciudad Rodrigo CF0:025.09.2021
La Virgen - Santa Marta Tormes4:125.09.2021
Salamanca B - Atl. Astorga1:225.09.2021
3. Round1X2 
Ciudad Rodrigo CF - Salamanca B1:0   19.09.2021
Guijuelo - Arandina2:019.09.2021
Numancia B - Colegios Diocesanos2:0   19.09.2021
Real Avila - Almazan0:019.09.2021
Atl. Astorga - Bembibre0:118.09.2021
Leonesa B - Ribert6:1   18.09.2021
Mirandes B - Palencia CF1:018.09.2021
Santa Marta Tormes - Atl. Tordesillas2:0   18.09.2021
2. Round1X2 
Almazan - Mirandes B2:0   12.09.2021
Atl. Tordesillas - La Virgen3:012.09.2021
Palencia CF - Atl. Astorga2:1   12.09.2021
Ribert - Guijuelo1:112.09.2021
Arandina - Real Avila0:0   11.09.2021
Bembibre - Ciudad Rodrigo CF4:111.09.2021
Colegios Diocesanos - Santa Marta Tormes1:411.09.2021
Salamanca B - Numancia B1:111.09.2021
1. Round1X2 
Ciudad Rodrigo CF - Palencia CF0:2   05.09.2021
Guijuelo - Leonesa B1:1   05.09.2021
Numancia B - Bembibre1:2   05.09.2021
Real Avila - Ribert1:005.09.2021
Santa Marta Tormes - Salamanca B2:105.09.2021
Atl. Astorga - Almazan0:104.09.2021
La Virgen - Colegios Diocesanos1:0   04.09.2021
Mirandes B - Arandina2:104.09.2021
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display complete results for Tercera RFEF - Group 8 2021/2022 which is sorted in Soccer - Spain category. Make use of complete results list in Tercera RFEF - Group 8 2021/2022 and utilize connection to archive betting odds. Click on match detail and find out result as well as 1X2, under/over, asian handicap and moneyline odds offered for the game played in Tercera RFEF - Group 8 2021/2022.