Spain

Tercera Division - Group 8 2018/2019Tercera Division - Group 8

  • Next matches
   B's1X2  
Leonesa 2 - Numancia B           20.02. 15:30
Atl. Tordesillas - Atl. Astorga           24.02. 17:00
Bembibre - Leonesa 2           24.02. 17:00
Briviesca - Cebrerena           24.02. 17:00
Bupolsa - Real Avila           24.02. 17:00
Cristo Atletico - Sporting Uxama           24.02. 17:00
G. Segoviana - La Granja           24.02. 17:00
La Baneza - Arandina           24.02. 17:00
La Virgen - Almazan           24.02. 17:00
Numancia B - Santa Marta Tormes           24.02. 17:00
Zamora - Burgos Promesas           24.02. 17:00
  • Results
  • Show last:
  • Sort by:
25. Round1X2 
Almazan - Numancia B0:0   Yesterday
Arandina - Burgos Promesas2:2Yesterday
Cebrerena - Cristo Atletico0:1   Yesterday
La Baneza - Briviesca0:0Yesterday
Real Avila - G. Segoviana0:0   Yesterday
Sporting Uxama - Bembibre1:0   Yesterday
Atl. Astorga - La Virgen2:0   16.02.
La Granja - Atl. Tordesillas1:2   16.02.
Leonesa 2 - Bupolsa0:0   16.02.
Santa Marta Tormes - Zamora0:216.02.
24. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Real Avila0:010.02.
Bembibre - Cebrerena1:110.02.
Briviesca - Arandina0:0   10.02.
Bupolsa - Sporting Uxama1:110.02.
Cristo Atletico - La Baneza2:1   10.02.
G. Segoviana - Leonesa 21:110.02.
Zamora - Almazan4:0   10.02.
Burgos Promesas - Santa Marta Tormes1:0   09.02.
La Virgen - La Granja2:009.02.
Numancia B - Atl. Astorga4:1   09.02.
23. Round1X2 
Almazan - Burgos Promesas1:1   03.02.
Arandina - Santa Marta Tormes3:0   03.02.
Atl. Astorga - Zamora2:1   03.02.
Cebrerena - Bupolsa1:1   03.02.
La Baneza - Bembibre0:1   03.02.
Real Avila - La Virgen2:103.02.
Briviesca - Cristo AtleticoPOSTP.02.02.
La Granja - Numancia BPOSTP.   02.02.
Leonesa 2 - Atl. Tordesillas2:1   02.02.
Sporting Uxama - G. Segoviana1:2   02.02.
22. Round1X2 
Atl. Tordesillas - Sporting Uxama1:027.01.
Bembibre - Briviesca0:027.01.
Bupolsa - La Baneza3:1   27.01.
Burgos Promesas - Atl. Astorga2:127.01.
Cristo Atletico - Arandina0:127.01.
G. Segoviana - Cebrerena2:0   27.01.
Zamora - La Granja9:0   27.01.
La Virgen - Leonesa 20:2   26.01.
Numancia B - Real Avila3:0   26.01.
Santa Marta Tormes - Almazan3:226.01.
21. Round1X2 
Arandina - Almazan1:0   20.01.
Atl. Astorga - Santa Marta Tormes1:120.01.
Briviesca - Bupolsa1:1   20.01.
Cebrerena - Atl. Tordesillas0:2   20.01.
Cristo Atletico - Bembibre3:2   20.01.
La Baneza - G. Segoviana1:120.01.
La Granja - Burgos Promesas0:1   20.01.
Real Avila - Zamora1:120.01.
Sporting Uxama - La Virgen0:1   20.01.
  • Head-to-head
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display overall, home, away, form and other Soccer tables relating to Tercera Division - Group 8 2018/2019 which is sorted in Spain category of BetExplorer sports stats service. Apart from Soccer tables, statistics and results, you can see archive odds of previous games in Tercera Division - Group 8 2018/2019. The tabs on top of page let you see complete results of Tercera Division - Group 8 2018/2019, fixtures and league stats informing of trends for the whole competition. Use Soccer item in the main navigation to browse through other Soccer leagues and to find more competitions from Spain category, including history results, tables and statistics.