Spain

Tercera Division - Group 16 2020/2021Tercera Division - Group 16

Group A - 7. Round B's1X2
29.11. 18:00 Agoncillo - Comillas        
  Anguiano - Vianes        
  Arnedo - Varea        
  Berceo - Alfaro        
  Oyonesa - CDFC Calzada        
Group A - 8. Round B's1X2
06.12. 18:00 Alfaro - Anguiano        
  CDFC Calzada - Arnedo        
  Varea - Berceo        
  Vianes - Agoncillo        
  Villegas - Oyonesa        
Group A - 9. Round B's1X2
13.12. 18:00 Agoncillo - Alfaro        
  Anguiano - Varea        
  Arnedo - Villegas        
  Berceo - CDFC Calzada        
  Comillas - Vianes        
Group A - 10. Round B's1X2
20.12. 18:00 Alfaro - Comillas        
  CDFC Calzada - Anguiano        
  Oyonesa - Arnedo        
  Varea - Agoncillo        
  Villegas - Berceo        
Group A - 11. Round B's1X2
10.01.2021 18:00 Agoncillo - CDFC Calzada        
  Anguiano - Villegas        
  Berceo - Oyonesa        
  Comillas - Varea        
  Vianes - Alfaro        
Group A - 12. Round B's1X2
17.01.2021 18:00 Agoncillo - Villegas        
  Anguiano - Oyonesa        
  Berceo - Arnedo        
  Comillas - CDFC Calzada        
  Vianes - Varea        
Group A - 13. Round B's1X2
24.01.2021 18:00 Arnedo - Anguiano        
  CDFC Calzada - Vianes        
  Oyonesa - Agoncillo        
  Varea - Alfaro        
  Villegas - Comillas        
Group A - 14. Round B's1X2
31.01.2021 18:00 Agoncillo - Arnedo        
  Alfaro - CDFC Calzada        
  Anguiano - Berceo        
  Comillas - Oyonesa        
  Vianes - Villegas        
Group A - 15. Round B's1X2
07.02.2021 18:00 Arnedo - Comillas        
  Berceo - Agoncillo        
  CDFC Calzada - Varea        
  Oyonesa - Vianes        
  Villegas - Alfaro        
Group A - 16. Round B's1X2
14.02.2021 18:00 Agoncillo - Anguiano        
  Alfaro - Oyonesa        
  Comillas - Berceo        
  Varea - Villegas        
  Vianes - Arnedo        
Group A - 17. Round B's1X2
21.02.2021 18:00 Anguiano - Comillas        
  Arnedo - Alfaro        
  Berceo - Vianes        
  Oyonesa - Varea        
  Villegas - CDFC Calzada        
Group A - 18. Round B's1X2
28.02.2021 18:00 Alfaro - Berceo        
  CDFC Calzada - Oyonesa        
  Comillas - Agoncillo        
  Varea - Arnedo        
  Vianes - Anguiano        
Group A - 19. Round B's1X2
07.03.2021 18:00 Agoncillo - Vianes        
  Anguiano - Alfaro        
  Arnedo - CDFC Calzada        
  Berceo - Varea        
  Oyonesa - Villegas        
Group A - 20. Round B's1X2
14.03.2021 18:00 Alfaro - Agoncillo        
  CDFC Calzada - Berceo        
  Varea - Anguiano        
  Vianes - Comillas        
  Villegas - Arnedo        
Group A - 21. Round B's1X2
21.03.2021 18:00 Agoncillo - Varea        
  Anguiano - CDFC Calzada        
  Arnedo - Oyonesa        
  Berceo - Villegas        
  Comillas - Alfaro        
Group A - 22. Round B's1X2
28.03.2021 18:00 Alfaro - Vianes        
  CDFC Calzada - Agoncillo        
  Oyonesa - Berceo        
  Varea - Comillas        
  Villegas - Anguiano        
Group B - 7. Round B's1X2
29.11. 18:00 Calasancio - Tedeon        
  Casalarreina - CCD Alberite        
  Logrones Promesas - Naxara        
  River Ebro - Racing Rioja        
  Yague - Pradejon        
Group B - 8. Round B's1X2
06.12. 18:00 Calahorra B - Logrones Promesas        
  CCD Alberite - Calasancio        
  Naxara - River Ebro        
  Pradejon - Casalarreina        
  Racing Rioja - Yague        
Group B - 9. Round B's1X2
13.12. 18:00 Calasancio - Pradejon        
  Casalarreina - Racing Rioja        
  River Ebro - Calahorra B        
  Tedeon - CCD Alberite        
  Yague - Naxara        
Group B - 10. Round B's1X2
20.12. 18:00 Calahorra B - Yague        
  Logrones Promesas - River Ebro        
  Naxara - Casalarreina        
  Pradejon - Tedeon        
  Racing Rioja - Calasancio        
Group B - 11. Round B's1X2
10.01.2021 18:00 Calasancio - Naxara        
  Casalarreina - Calahorra B        
  CCD Alberite - Pradejon        
  Tedeon - Racing Rioja        
  Yague - Logrones Promesas        
Group B - 12. Round B's1X2
17.01.2021 18:00 Calasancio - Calahorra B        
  Casalarreina - Logrones Promesas        
  CCD Alberite - Racing Rioja        
  Tedeon - Naxara        
  Yague - River Ebro        
Group B - 13. Round B's1X2
24.01.2021 18:00 Calahorra B - Tedeon        
  Logrones Promesas - Calasancio        
  Naxara - CCD Alberite        
  Racing Rioja - Pradejon        
  River Ebro - Casalarreina        
Group B - 14. Round B's1X2
31.01.2021 18:00 Calasancio - River Ebro        
  Casalarreina - Yague        
  CCD Alberite - Calahorra B        
  Pradejon - Naxara        
  Tedeon - Logrones Promesas        
Group B - 15. Round B's1X2
07.02.2021 18:00 Calahorra B - Pradejon        
  Logrones Promesas - CCD Alberite        
  Naxara - Racing Rioja        
  River Ebro - Tedeon        
  Yague - Calasancio        
Group B - 16. Round B's1X2
14.02.2021 18:00 Calasancio - Casalarreina        
  CCD Alberite - River Ebro        
  Pradejon - Logrones Promesas        
  Racing Rioja - Calahorra B        
  Tedeon - Yague        
Group B - 17. Round B's1X2
21.02.2021 18:00 Calahorra B - Naxara        
  Casalarreina - Tedeon        
  Logrones Promesas - Racing Rioja        
  River Ebro - Pradejon        
  Yague - CCD Alberite        
Group B - 18. Round B's1X2
28.02.2021 18:00 CCD Alberite - Casalarreina        
  Naxara - Logrones Promesas        
  Pradejon - Yague        
  Racing Rioja - River Ebro        
  Tedeon - Calasancio        
Group B - 19. Round B's1X2
07.03.2021 18:00 Calasancio - CCD Alberite        
  Casalarreina - Pradejon        
  Logrones Promesas - Calahorra B        
  River Ebro - Naxara        
  Yague - Racing Rioja        
Group B - 20. Round B's1X2
14.03.2021 18:00 Calahorra B - River Ebro        
  CCD Alberite - Tedeon        
  Naxara - Yague        
  Pradejon - Calasancio        
  Racing Rioja - Casalarreina        
Group B - 21. Round B's1X2
21.03.2021 18:00 Calasancio - Racing Rioja        
  Casalarreina - Naxara        
  River Ebro - Logrones Promesas        
  Tedeon - Pradejon        
  Yague - Calahorra B        
Group B - 22. Round B's1X2
28.03.2021 18:00 Calahorra B - Casalarreina        
  Logrones Promesas - Yague        
  Naxara - Calasancio        
  Pradejon - CCD Alberite        
  Racing Rioja - Tedeon        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com