Slovakia

Divison C East 2020/2021Divison C East

  • Sort by:
22. Round1X2 
1.FK Svidnik - B. Nova VesPOSTP.   09.05.
FK Humenne - Spisska Nova VesPOSTP.   09.05.
Krompachy - Sobrance-SobraneckoPOSTP.   09.05.
Lipany - GiraltovcePOSTP.   09.05.
Mladost Kalsa - SninaPOSTP.   09.05.
Presov - Slavia TU KosicePOSTP.   09.05.
Spisske Podhradie - PlavnicaPOSTP.   09.05.
Vranov - StropkovPOSTP.   09.05.
20. Round1X2 
1.FK Svidnik - GiraltovcePOSTP.   24.04.
B. Nova Ves - Sobrance-SobraneckoPOSTP.   24.04.
Krompachy - PlavnicaPOSTP.   24.04.
Lipany - SninaPOSTP.   24.04.
Mladost Kalsa - Spisska Nova VesPOSTP.   24.04.
Presov - FK HumennePOSTP.   24.04.
Spisske Podhradie - StropkovPOSTP.   24.04.
Vranov - Slavia TU KosicePOSTP.   24.04.
19. Round1X2 
FK Humenne - VranovPOSTP.   21.04.
Giraltovce - B. Nova VesPOSTP.   21.04.
Plavnica - 1.FK SvidnikPOSTP.   21.04.
Slavia TU Kosice - Mladost KalsaPOSTP.   21.04.
Snina - KrompachyPOSTP.   21.04.
Sobrance-Sobranecko - PresovPOSTP.   21.04.
Spisska Nova Ves - Spisske PodhradiePOSTP.   21.04.
Stropkov - LipanyPOSTP.   21.04.
21. Round1X2 
B. Nova Ves - PresovPOSTP.   18.04.
Plavnica - LipanyPOSTP.   18.04.
Slavia TU Kosice - FK HumennePOSTP.   18.04.
Snina - Spisske PodhradiePOSTP.   18.04.
Sobrance-Sobranecko - 1.FK SvidnikPOSTP.   18.04.
Stropkov - Mladost KalsaPOSTP.   18.04.
18. Round1X2 
1.FK Svidnik - SninaPOSTP.   18.04.
B. Nova Ves - PlavnicaPOSTP.   18.04.
Krompachy - StropkovPOSTP.   18.04.
Lipany - Spisska Nova VesPOSTP.   18.04.
Mladost Kalsa - FK HumennePOSTP.   18.04.
Presov - VranovPOSTP.   18.04.
Sobrance-Sobranecko - GiraltovcePOSTP.   18.04.
Spisske Podhradie - Slavia TU KosicePOSTP.   18.04.
21. Round1X2 
Giraltovce - KrompachyPOSTP.   17.04.
Vranov - Spisska Nova VesPOSTP.   17.04.
17. Round1X2 
FK Humenne - Spisske PodhradiePOSTP.   11.04.
Giraltovce - PresovPOSTP.   11.04.
Plavnica - Sobrance-SobraneckoPOSTP.   11.04.
Slavia TU Kosice - LipanyPOSTP.   11.04.
Snina - B. Nova VesPOSTP.   11.04.
Spisska Nova Ves - KrompachyPOSTP.   11.04.
Stropkov - 1.FK SvidnikPOSTP.   11.04.
Vranov - Mladost KalsaPOSTP.   11.04.
16. Round1X2 
1.FK Svidnik - Spisska Nova VesPOSTP.   04.04.
B. Nova Ves - StropkovPOSTP.   04.04.
Giraltovce - PlavnicaPOSTP.   04.04.
Krompachy - Slavia TU KosicePOSTP.   04.04.
Lipany - FK HumennePOSTP.   04.04.
Presov - Mladost KalsaPOSTP.   04.04.
Sobrance-Sobranecko - SninaPOSTP.   04.04.
Spisske Podhradie - VranovPOSTP.   04.04.
15. Round1X2 
1.FK Svidnik - Slavia TU KosicePOSTP.   28.03.
B. Nova Ves - Spisska Nova VesPOSTP.   28.03.
Giraltovce - SninaPOSTP.   28.03.
Krompachy - FK HumennePOSTP.   28.03.
Lipany - VranovPOSTP.   28.03.
Plavnica - PresovPOSTP.   28.03.
Sobrance-Sobranecko - StropkovPOSTP.   28.03.
Spisske Podhradie - Mladost KalsaPOSTP.   28.03.
14. Round1X2 
FK Humenne - 1.FK SvidnikPOSTP.   21.03.
Mladost Kalsa - LipanyPOSTP.   21.03.
Presov - Spisske PodhradiePOSTP.   21.03.
Slavia TU Kosice - B. Nova VesPOSTP.   21.03.
Snina - PlavnicaPOSTP.   21.03.
Spisska Nova Ves - Sobrance-SobraneckoPOSTP.   21.03.
Stropkov - GiraltovcePOSTP.   21.03.
Vranov - KrompachyPOSTP.   21.03.
13. Round1X2 
1.FK Svidnik - VranovPOSTP.   14.03.
B. Nova Ves - FK HumennePOSTP.   14.03.
Giraltovce - Spisska Nova VesPOSTP.   14.03.
Krompachy - Mladost KalsaPOSTP.   14.03.
Lipany - Spisske PodhradiePOSTP.   14.03.
Plavnica - StropkovPOSTP.   14.03.
Snina - PresovPOSTP.   14.03.
Sobrance-Sobranecko - Slavia TU KosicePOSTP.   14.03.
11. Round1X2 
Plavnica - Slavia TU KosicePOSTP.   04.11.2020
12. Round1X2 
Vranov - B. Nova VesPOSTP.   21.10.2020
11. Round1X2 
Sobrance-Sobranecko - VranovPOSTP.14.10.2020
Stropkov - PresovPOSTP.   14.10.2020
12. Round1X2 
Mladost Kalsa - 1.FK Svidnik8:0   11.10.2020
Slavia TU Kosice - Giraltovce4:0   11.10.2020
Spisske Podhradie - Krompachy2:2   11.10.2020
Stropkov - Snina1:1   11.10.2020
FK Humenne - Sobrance-Sobranecko5:0   10.10.2020
Presov - LipanyPOSTP.   10.10.2020
Spisska Nova Ves - PlavnicaPOSTP.   10.10.2020
11. Round1X2 
1.FK Svidnik - Spisske PodhradiePOSTP.04.10.2020
B. Nova Ves - Mladost Kalsa2:3   04.10.2020
Krompachy - Lipany0:2   04.10.2020
Snina - Spisska Nova Ves0:1   04.10.2020
Giraltovce - FK Humenne0:2   03.10.2020
10. Round1X2 
Mladost Kalsa - Sobrance-Sobranecko5:127.09.2020
Slavia TU Kosice - Snina2:127.09.2020
Spisska Nova Ves - Stropkov1:227.09.2020
Spisske Podhradie - B. Nova Ves3:127.09.2020
FK Humenne - Plavnica5:026.09.2020
Lipany - 1.FK Svidnik7:1   26.09.2020
Presov - Krompachy6:026.09.2020
Vranov - Giraltovce3:0   26.09.2020
9. Round1X2 
1.FK Svidnik - Krompachy2:1   20.09.2020
B. Nova Ves - Lipany1:3   20.09.2020
Plavnica - Vranov0:1   20.09.2020
Snina - FK Humenne0:1   20.09.2020
Sobrance-Sobranecko - Spisske Podhradie0:3   20.09.2020
Stropkov - Slavia TU Kosice1:3   20.09.2020
Giraltovce - Mladost Kalsa0:419.09.2020
Spisska Nova Ves - Presov0:219.09.2020
8. Round1X2 
Presov - 1.FK Svidnik5:015.09.2020
Krompachy - B. Nova Ves3:213.09.2020
Slavia TU Kosice - Spisska Nova Ves2:113.09.2020
Spisske Podhradie - Giraltovce3:013.09.2020
FK Humenne - Stropkov5:1   12.09.2020
Lipany - Sobrance-Sobranecko6:0   12.09.2020
Mladost Kalsa - Plavnica2:112.09.2020
Vranov - Snina3:212.09.2020
7. Round1X2 
B. Nova Ves - 1.FK Svidnik2:106.09.2020
Plavnica - Spisske Podhradie4:206.09.2020
Slavia TU Kosice - Presov0:3 AWA.06.09.2020
Snina - Mladost Kalsa1:2   06.09.2020
Sobrance-Sobranecko - Krompachy2:006.09.2020
Stropkov - Vranov1:106.09.2020
Giraltovce - Lipany1:405.09.2020
Spisska Nova Ves - FK Humenne1:3   05.09.2020
5. Round1X2 
Stropkov - Spisske Podhradie1:001.09.2020
4. Round1X2 
FK Humenne - Vranov4:001.09.2020
6. Round1X2 
1.FK Svidnik - Sobrance-Sobranecko0:230.08.2020
Krompachy - Giraltovce1:130.08.2020
FK Humenne - Slavia TU Kosice2:129.08.2020
Lipany - Plavnica1:129.08.2020
Mladost Kalsa - Stropkov8:3   29.08.2020
Presov - B. Nova Ves5:029.08.2020
Spisska Nova Ves - Vranov0:2   29.08.2020
Spisske Podhradie - Snina3:2   29.08.2020
5. Round1X2 
Plavnica - Krompachy2:0   23.08.2020
Slavia TU Kosice - Vranov3:023.08.2020
Snina - Lipany2:2   23.08.2020
Sobrance-Sobranecko - B. Nova Ves3:123.08.2020
FK Humenne - Presov2:122.08.2020
Giraltovce - 1.FK Svidnik3:0 AWA.   22.08.2020
Spisska Nova Ves - Mladost Kalsa1:1   22.08.2020
4. Round1X2 
1.FK Svidnik - Plavnica1:316.08.2020
B. Nova Ves - Giraltovce1:016.08.2020
Krompachy - Snina1:016.08.2020
Mladost Kalsa - Slavia TU Kosice1:216.08.2020
Spisske Podhradie - Spisska Nova Ves3:3   16.08.2020
Lipany - Stropkov1:015.08.2020
Presov - Sobrance-Sobranecko2:015.08.2020
3. Round1X2 
Plavnica - B. Nova Ves1:009.08.2020
Slavia TU Kosice - Spisske Podhradie8:209.08.2020
Snina - 1.FK Svidnik2:009.08.2020
Stropkov - Krompachy6:009.08.2020
FK Humenne - Mladost Kalsa5:2   08.08.2020
Giraltovce - Sobrance-Sobranecko2:0   08.08.2020
Spisska Nova Ves - Lipany0:2   08.08.2020
Vranov - Presov1:2   08.08.2020
2. Round1X2 
1.FK Svidnik - Stropkov1:1   05.08.2020
B. Nova Ves - Snina1:205.08.2020
Krompachy - Spisska Nova Ves3:4   05.08.2020
Lipany - Slavia TU Kosice3:0   05.08.2020
Mladost Kalsa - Vranov0:105.08.2020
Presov - Giraltovce4:005.08.2020
Sobrance-Sobranecko - Plavnica2:2   05.08.2020
Spisske Podhradie - FK Humenne0:505.08.2020
1. Round1X2 
Mladost Kalsa - Presov2:302.08.2020
Plavnica - Giraltovce3:002.08.2020
Slavia TU Kosice - Krompachy1:102.08.2020
Snina - Sobrance-Sobranecko3:2   02.08.2020
Stropkov - B. Nova Ves1:0   02.08.2020
FK Humenne - Lipany1:101.08.2020
Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik1:101.08.2020
Vranov - Spisske Podhradie2:101.08.2020
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display complete results for Divison C East 2020/2021 which is sorted in Soccer - Slovakia category. Make use of complete results list in Divison C East 2020/2021 and utilize connection to archive betting odds. Click on match detail and find out result as well as 1X2, under/over, asian handicap and moneyline odds offered for the game played in Divison C East 2020/2021.