Slovakia

Divison C East 2020/2021Divison C East

13. Round B's1X2
14.03.2021 17:00 1.FK Svidnik - Vranov        
  B. Nova Ves - FK Humenne        
  Giraltovce - Spisska Nova Ves        
  Krompachy - Mladost Kalsa        
  Lipany - Spisske Podhradie        
  Plavnica - Stropkov        
  Snina - Presov        
  Sobrance-Sobranecko - Slavia TU Kosice        
14. Round B's1X2
21.03.2021 17:00 FK Humenne - 1.FK Svidnik        
  Mladost Kalsa - Lipany        
  Presov - Spisske Podhradie        
  Slavia TU Kosice - B. Nova Ves        
  Snina - Plavnica        
  Spisska Nova Ves - Sobrance-Sobranecko        
  Stropkov - Giraltovce        
  Vranov - Krompachy        
15. Round B's1X2
28.03.2021 17:00 1.FK Svidnik - Slavia TU Kosice        
  B. Nova Ves - Spisska Nova Ves        
  Giraltovce - Snina        
  Krompachy - FK Humenne        
  Lipany - Vranov        
  Plavnica - Presov        
  Sobrance-Sobranecko - Stropkov        
  Spisske Podhradie - Mladost Kalsa        
16. Round B's1X2
04.04.2021 17:00 1.FK Svidnik - Spisska Nova Ves        
  B. Nova Ves - Stropkov        
  Giraltovce - Plavnica        
  Krompachy - Slavia TU Kosice        
  Lipany - FK Humenne        
  Presov - Mladost Kalsa        
  Sobrance-Sobranecko - Snina        
  Spisske Podhradie - Vranov        
17. Round B's1X2
11.04.2021 17:00 FK Humenne - Spisske Podhradie        
  Giraltovce - Presov        
  Plavnica - Sobrance-Sobranecko        
  Slavia TU Kosice - Lipany        
  Snina - B. Nova Ves        
  Spisska Nova Ves - Krompachy        
  Stropkov - 1.FK Svidnik        
  Vranov - Mladost Kalsa        
18. Round B's1X2
18.04.2021 17:00 1.FK Svidnik - Snina        
  B. Nova Ves - Plavnica        
  Krompachy - Stropkov        
  Lipany - Spisska Nova Ves        
  Mladost Kalsa - FK Humenne        
  Presov - Vranov        
  Sobrance-Sobranecko - Giraltovce        
  Spisske Podhradie - Slavia TU Kosice        
19. Round B's1X2
21.04.2021 17:00 FK Humenne - Vranov        
  Giraltovce - B. Nova Ves        
  Plavnica - 1.FK Svidnik        
  Slavia TU Kosice - Mladost Kalsa        
  Snina - Krompachy        
  Sobrance-Sobranecko - Presov        
  Spisska Nova Ves - Spisske Podhradie        
  Stropkov - Lipany        
20. Round B's1X2
24.04.2021 17:00 1.FK Svidnik - Giraltovce        
  B. Nova Ves - Sobrance-Sobranecko        
  Krompachy - Plavnica        
  Lipany - Snina        
  Mladost Kalsa - Spisska Nova Ves        
  Presov - FK Humenne        
  Spisske Podhradie - Stropkov        
  Vranov - Slavia TU Kosice        
21. Round B's1X2
02.05.2021 17:00 B. Nova Ves - Presov        
  Giraltovce - Krompachy        
  Plavnica - Lipany        
  Slavia TU Kosice - FK Humenne        
  Snina - Spisske Podhradie        
  Sobrance-Sobranecko - 1.FK Svidnik        
  Stropkov - Mladost Kalsa        
  Vranov - Spisska Nova Ves        
22. Round B's1X2
09.05.2021 17:00 1.FK Svidnik - B. Nova Ves        
  FK Humenne - Spisska Nova Ves        
  Krompachy - Sobrance-Sobranecko        
  Lipany - Giraltovce        
  Mladost Kalsa - Snina        
  Presov - Slavia TU Kosice        
  Spisske Podhradie - Plavnica        
  Vranov - Stropkov        
23. Round B's1X2
16.05.2021 17:00 1.FK Svidnik - Presov        
  B. Nova Ves - Krompachy        
  Giraltovce - Spisske Podhradie        
  Plavnica - Mladost Kalsa        
  Snina - Vranov        
  Sobrance-Sobranecko - Lipany        
  Spisska Nova Ves - Slavia TU Kosice        
  Stropkov - FK Humenne        
24. Round B's1X2
19.05.2021 17:00 FK Humenne - Snina        
  Krompachy - 1.FK Svidnik        
  Lipany - B. Nova Ves        
  Mladost Kalsa - Giraltovce        
  Presov - Spisska Nova Ves        
  Slavia TU Kosice - Stropkov        
  Spisske Podhradie - Sobrance-Sobranecko        
  Vranov - Plavnica        
25. Round B's1X2
23.05.2021 17:00 1.FK Svidnik - Lipany        
  B. Nova Ves - Spisske Podhradie        
  Giraltovce - Vranov        
  Krompachy - Presov        
  Plavnica - FK Humenne        
  Snina - Slavia TU Kosice        
  Sobrance-Sobranecko - Mladost Kalsa        
  Stropkov - Spisska Nova Ves        
26. Round B's1X2
30.05.2021 17:00 FK Humenne - Giraltovce        
  Lipany - Krompachy        
  Mladost Kalsa - B. Nova Ves        
  Presov - Stropkov        
  Slavia TU Kosice - Plavnica        
  Spisska Nova Ves - Snina        
  Spisske Podhradie - 1.FK Svidnik        
  Vranov - Sobrance-Sobranecko        
27. Round B's1X2
06.06.2021 17:00 1.FK Svidnik - Mladost Kalsa        
  B. Nova Ves - Vranov        
  Giraltovce - Slavia TU Kosice        
  Krompachy - Spisske Podhradie        
  Lipany - Presov        
  Plavnica - Spisska Nova Ves        
  Snina - Stropkov        
  Sobrance-Sobranecko - FK Humenne        
28. Round B's1X2
13.06.2021 17:00 FK Humenne - B. Nova Ves        
  Mladost Kalsa - Krompachy        
  Presov - Snina        
  Slavia TU Kosice - Sobrance-Sobranecko        
  Spisska Nova Ves - Giraltovce        
  Spisske Podhradie - Lipany        
  Stropkov - Plavnica        
  Vranov - 1.FK Svidnik        
29. Round B's1X2
20.06.2021 17:00 1.FK Svidnik - FK Humenne        
  B. Nova Ves - Slavia TU Kosice        
  Giraltovce - Stropkov        
  Krompachy - Vranov        
  Lipany - Mladost Kalsa        
  Plavnica - Snina        
  Sobrance-Sobranecko - Spisska Nova Ves        
  Spisske Podhradie - Presov        
30. Round B's1X2
27.06.2021 17:00 FK Humenne - Krompachy        
  Mladost Kalsa - Spisske Podhradie        
  Presov - Plavnica        
  Slavia TU Kosice - 1.FK Svidnik        
  Snina - Giraltovce        
  Spisska Nova Ves - B. Nova Ves        
  Stropkov - Sobrance-Sobranecko        
  Vranov - Lipany        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com