# | Group 1 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuban | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:1 | 3 | |
2. | Krasnodar | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | |
3. | Leningradets | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | |
# | Group 2 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Kamaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | 6 | |
2. | Ural | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:1 | 3 | |
3. | Vladimir | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 | |
# | Group 3 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Arsenal Tula | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | |
2. | Veles Moscow | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | 4 | |
3. | D. Bryansk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 | |
# | Group 4 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Pari NN | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | 6 | |
2. | Fakel Voronezh | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:1 | 3 | |
3. | Dynamo Barnaul | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 | |
# | Group 5 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | FK Chayka | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | 6 | |
2. | Torpedo Moscow | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:1 | 3 | |
3. | FK Rostov | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 | |
# | Group 6 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Alania Vladikavkaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | 6 | |
2. | Ufa | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 2 | |
3. | Legion Makhachkala | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | |
# | Group 7 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | R. Volgograd | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 5 | |
2. | Akhmat Grozny | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | 4 | |
3. | Kairat Moscow | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 | |
# | Group 8 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Baltika | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | 4 | |
2. | Khimki | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 3 | |
3. | FK Saransk | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 2 | |
# | Group 9 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Yenisey | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | 6 | |
2. | Krylya Sovetov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10:1 | 3 | |
3. | Znamya Noginsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:14 | 0 | |
# | Group 10 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | CSKA Moscow | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | |
2. | Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | |
3. | Zenit-Izhevsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 | |
# | Group 11 | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Dynamo Moscow | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | 6 | |
2. | Orenburg | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 3 | |
3. | Dynamo Stavropol | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |