Portugal

Campeonato de Portugal 2020/2021Campeonato de Portugal

  • Next matches
   B's1X2  
Louletano - Pinhalnovense           Tomorrow 18:00
Agueda - SC Espinho           Tomorrow 21:15
GD Braganca - SC Mirandela           24.10. 13:00
Sao Martinho - Rio Ave B           24.10. 15:00
CDC Montalegre - Merelinense           24.10. 16:00
Vilaverdense - Pedras Salgadas           24.10. 16:00
Pevidem - Berco           24.10. 16:00
Paredes - U. Madeira           24.10. 16:00
Sintrense - Loures           24.10. 16:00
Uniao Almeirim - Caldas           24.10. 16:00
Montijo - Fontinhas           24.10. 16:00
Camacha - Vitoria Guimaraes B           24.10. 18:00
CD Rabo Peixe - SC Praiense           24.10. 18:00
Vitoria Setubal - Esperanca de Lagos           24.10. 22:00
Salgueiros - Camara de Lobos           25.10. 12:00
SC Vila Real - Maritimo B           25.10. 12:00
Tirsense - AD Fafe           25.10. 13:00
Aguia Vimioso - Cerveira           25.10. 16:00
Maria de Fonte - Vidago           25.10. 16:00
SC Vianense - Braga B           25.10. 16:00
Brito - Mondinense           25.10. 16:00
Amarante - Coimbroes           25.10. 16:00
Leca - Pedras Rubras           25.10. 16:00
Trofense - Gondomar           25.10. 16:00
Anadia - Sao Joao Ver           25.10. 16:00
Canelas 2010 - Lusitania FC           25.10. 16:00
Sanjoanense - Castro Daire           25.10. 16:00
Valadares Gaia - Lusitano FCV           25.10. 16:00
Vila Cortez - Beira Mar           25.10. 16:00
Alcains - Leiria           25.10. 16:00
Carapinheirense - Sertanense           25.10. 16:00
GRAP - Mortagua           25.10. 16:00
Oleiros - Marinhense           25.10. 16:00
Oliveira Hospital - Condeixa           25.10. 16:00
SB Castelo Branco - Vitoria Sernache           25.10. 16:00
Lourinhanense - Pero Pinheiro           25.10. 16:00
Sacavenense - Torreense           25.10. 16:00
Santarem - 1º Dezembro           25.10. 16:00
Estrela - Oriental           25.10. 16:00
Fabril do Barreiro - Oriental Dragon           25.10. 16:00
Sporting B - Belenenses B           25.10. 16:00
Aljustrelense - Olhanense           25.10. 16:00
Amora - Lusitano GC           25.10. 16:00
Juv. Evora - Moncarapachense           25.10. 16:00
Sporting Ideal - Real SC           25.10. 17:00
Loures - Alverca           28.10. 16:00
  • Results
  • Show last:
  • Sort by:
Group H - 3. Round1X2 
Esperanca de Lagos - Aljustrelense3:018.10.
Moncarapachense - Vitoria Setubal0:1   18.10.
Moura AC - Juv. Evora2:2   18.10.
Olhanense - Louletano2:118.10.
Pinhalnovense - Amora1:118.10.
Group G - 14. Round1X2 
Montijo - Belenenses B1:018.10.
Group G - 3. Round1X2 
Fontinhas - Sporting Ideal2:218.10.
Oriental - CD Rabo Peixe0:1   18.10.
Oriental Dragon - Sporting B0:018.10.
SC Praiense - Fabril do Barreiro0:018.10.
Group F - 3. Round1X2 
1º Dezembro - Lourinhanense1:118.10.
Alverca - Santarem3:018.10.
Caldas - Sacavenense1:3   18.10.
Loures - Fatima3:018.10.
Pero Pinheiro - Uniao Almeirim1:018.10.
Group E - 3. Round1X2 
Condeixa - Alcains2:2   18.10.
Marinhense - SB Castelo Branco1:018.10.
Mortagua - Oliveira Hospital1:118.10.
Sertanense - GRAP2:0   18.10.
Vitoria Sernache - Carapinheirense1:118.10.
Group D - 3. Round1X2 
Beira Mar - Sanjoanense2:018.10.
Castro Daire - Agueda1:018.10.
Lusitano FCV - Anadia1:118.10.
Sao Joao Ver - Vila Cortez7:018.10.
SC Espinho - Canelas 20100:3   18.10.
Group C - 3. Round1X2 
Camara de Lobos - Leca0:418.10.
Coimbroes - SC Vila Real0:018.10.
Gondomar - Amarante3:018.10.
Pedras Rubras - Paredes2:118.10.
U. Madeira - Trofense1:3   18.10.
Group B - 3. Round1X2 
AD Fafe - Pevidem2:118.10.
Rio Ave B - Camacha1:0   18.10.
Group A - 3. Round1X2 
Braga B - Maria de Fonte5:118.10.
Cerveira - CDC Montalegre0:118.10.
Pedras Salgadas - GD Braganca1:2   18.10.
SC Mirandela - Aguia Vimioso1:118.10.
Vidago - Vilaverdense0:018.10.
Group G - 3. Round1X2 
Real SC - Estrela1:117.10.
Group E - 3. Round1X2 
Leiria - Oleiros1:117.10.
Group B - 3. Round1X2 
Berco - Sao Martinho3:217.10.
Group A - 3. Round1X2 
Merelinense - SC Vianense2:017.10.
Group B - 3. Round1X2 
Felgueiras - Brito1:216.10.
Group D - 2. Round1X2 
Agueda - Beira Mar0:205.10.
Group H - 2. Round1X2 
Aljustrelense - Moncarapachense1:004.10.
Amora - Olhanense2:1   04.10.
Group G - 2. Round1X2 
Belenenses B - Fontinhas0:204.10.
CD Rabo Peixe - Real SC2:104.10.
Fabril do Barreiro - Oriental2:204.10.
Sporting B - SC Praiense2:004.10.
Group F - 2. Round1X2 
Fatima - Torreense0:4   04.10.
Sacavenense - Pero Pinheiro3:004.10.
Sintrense - Caldas0:104.10.
Uniao Almeirim - 1º Dezembro3:2   04.10.
Group E - 2. Round1X2 
Carapinheirense - Marinhense1:004.10.
GRAP - Vitoria Sernache1:704.10.
Mortagua - Condeixa0:004.10.
Oleiros - Alcains5:0   04.10.
Oliveira Hospital - Sertanense1:304.10.
SB Castelo Branco - Leiria1:004.10.
Group D - 2. Round1X2 
Anadia - Lusitania FC1:104.10.
Canelas 2010 - Castro Daire4:004.10.
Lusitano FCV - Sao Joao Ver1:204.10.
Sanjoanense - Vila Cortez5:004.10.
Group C - 2. Round1X2 
Maritimo B - Camara de Lobos7:104.10.
Paredes - Leca0:104.10.
Salgueiros - Coimbroes1:004.10.
SC Vila Real - Gondomar0:104.10.
Trofense - Pedras Rubras2:004.10.
Group B - 2. Round1X2 
Brito - Vitoria Guimaraes B0:204.10.
Camacha - Berco0:3   04.10.
Felgueiras - Mondinense1:004.10.
Sao Martinho - AD Fafe1:104.10.
Group A - 2. Round1X2 
Aguia Vimioso - Pedras Salgadas1:1   04.10.
CDC Montalegre - SC Mirandela0:2   04.10.
Cerveira - Merelinense0:004.10.
GD Braganca - Vidago0:0   04.10.
Maria de Fonte - SC Vianense1:004.10.
Vilaverdense - Braga B1:404.10.
Group G - 2. Round1X2 
Estrela - Sporting Ideal3:003.10.
Group D - 2. Round1X2 
Valadares Gaia - SC Espinho2:103.10.
Group C - 2. Round1X2 
Amarante - U. Madeira8:003.10.
Group G - 1. Round1X2 
Oriental - Sporting B0:1   21.09.
Group D - 1. Round1X2 
Beira Mar - Canelas 20100:221.09.
Group H - 1. Round1X2 
Juv. Evora - Aljustrelense3:1   20.09.
Pinhalnovense - Lusitano GC1:020.09.
Group G - 1. Round1X2 
Fontinhas - Estrela1:220.09.
Oriental Dragon - Belenenses B0:120.09.
Real SC - Fabril do Barreiro2:1   20.09.
Group F - 1. Round1X2 
Alverca - Lourinhanense1:020.09.
Caldas - Fatima3:0 AWA.   20.09.
Pero Pinheiro - Sintrense1:020.09.
Group E - 1. Round1X2 
Alcains - SB Castelo Branco0:0   20.09.
Condeixa - Oleiros1:020.09.
Marinhense - GRAP3:020.09.
Sertanense - Mortagua1:120.09.
Vitoria Sernache - Oliveira Hospital3:020.09.
Group D - 1. Round1X2 
Castro Daire - Valadares Gaia2:020.09.
Lusitania FC - Lusitano FCV2:120.09.
Sao Joao Ver - Sanjoanense1:1   20.09.
Vila Cortez - Agueda2:1   20.09.
Group C - 1. Round1X2 
Camara de Lobos - Paredes1:220.09.
Coimbroes - Maritimo B3:020.09.
Gondomar - Salgueiros1:120.09.
Leca - Trofense0:020.09.
Pedras Rubras - Amarante1:020.09.
U. Madeira - SC Vila RealPOSTP.20.09.
Group B - 1. Round1X2 
AD Fafe - Camacha3:020.09.
Mondinense - Pevidem1:2   20.09.
Rio Ave B - Brito3:2   20.09.
Tirsense - Sao Martinho1:020.09.
Group A - 1. Round1X2 
Braga B - GD Braganca3:020.09.
Merelinense - Maria de Fonte1:020.09.
Pedras Salgadas - CDC Montalegre0:020.09.
SC Mirandela - Cerveira2:020.09.
SC Vianense - Vilaverdense0:020.09.
Vidago - Aguia Vimioso2:120.09.
Group D - 1. Round1X2 
SC Espinho - Anadia0:119.09.
Group B - 1. Round1X2 
Vitoria Guimaraes B - Felgueiras1:119.09.
  • Head-to-head
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display overall, home, away, form and other Soccer tables relating to Campeonato de Portugal 2020/2021 which is sorted in Portugal category of BetExplorer sports stats service. Apart from Soccer tables, statistics and results, you can see archive odds of previous games in Campeonato de Portugal 2020/2021. The tabs on top of page let you see complete results of Campeonato de Portugal 2020/2021, fixtures and league stats informing of trends for the whole competition. Use Soccer item in the main navigation to browse through other Soccer leagues and to find more competitions from Portugal category, including history results, tables and statistics.